Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.935818, vloženo 23.04.2016 13:33:01 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak přimět holku k sexu
Je mi 18, a zrovna jsem si začal s jednou holkou. Jenže jí je 16 (je panna) a řekl bych že se trochu stydí. Nikdy jsme o tom nemluvili ještě, trvá to tak měsíc. Jinak jsem ještě panic. Tak mě napadá jak tu holku dostat do postele? Jinak se už normálně diváme na filmy v jedné posteli ale je to takové nevinné. Myslíte že mám třeba koupit vínko aby se trochu uvolnila, pozvat ji k sobě na film a pak jít na to? Ještě tu je problém že nikdy nemám volný barák..
 david883 E-MAIL: babovka55@email.cz  Muž18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
07.07.2019 21:57:18
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
29.12.2016 19:48:13
všichni kluci ke mně domů na sex
 můžeš mě vystříkat
24.04.2016 02:42:02
Myslim, že holka panna na to nebude chtít jít tak rychle jako ty. Já bych to nehrotil. Dej tomu čas a nic jí nenavrhuj. Ono to přijde až bude chtít sama. Pokud ale na tyhle věci přijde řeč řekl bych jí že jsi panic aby to věděla.
 anone
23.04.2016 15:21:48
A proč jí to neřekneš na rovinu, že chceš sex?? Když jí to neřekneš nic nebude. Musíš s ní MLUVIT
 Primářka
23.04.2016 13:50:08
Jak dostat holku do postele? Vždyť jí tam máš!

Já k tématu, ale já jsem děsnej moralista a byla jsem, když mi bylo těch náct. Mohla bych být do tebe zaláskovaná za hory doly, ale rostě po měsíčním vztahu ani náhodou, kamaráde. Ani náhodou. Sex je sice zábava, ale taky děsná odpovědnost. Já měla tak obrovskou panickou hrůzu z otěhotnění, že přesně v 16 praskne guma nebo cokoli a ten kluk, co ho znám měsíc z diskotéky, mi akorát řekně, jdi na potrat, já s tím nechci mít nic společného. Prostě s takovým ne a když se ti to nelíbí, tak jdi o dům dál. No, tak taky šli, no. A čím víc na to tlačili, tím dříve jsme byli s tím vysvětlováním, o co nám komu jde, hotovi.

Netvrdím, že tomu tak musí být a že až po svatbě a tak dále. Ale prostě třeba má nějaké takovéhle důvody. Je to prostě ... brzy.

A nebo ... přečti si pár knížek z tvz. "červené knihovny". Mám dojem, že v každé jsou minimálně tři kapitoly o tom, doslova návody, jak princ na bílém koni tu knižní pannu do tý postele dostal.
 Hodislava Žena42 Kategorie
23.04.2016 13:42:25
Buď to zkus opatrně, různě se jí dotýkat a uvidíš, jak se jí to bude nebo nebude líbit a nebo se na to zeptej. Ale neptej se nás, lepší bude zeptat se jí. To ona je jediná osoba, která ti v tomhle pomůže, která ti může říct, jestli to chce nebo ne.
 gyokuro Muž35 Kategorie
23.04.2016 13:37:11
Nadroguj ji, svaž ji a ojeď. Osvědčený způsob paniců.

Ne vážně... co jako chceš slyšet? Že se jí máš začít dotýkat, hladit ji, vjet jí do výstřihu a přitom líbat? To snad napadne každého dementa. A jestli ona chce, s tím ti asi těžko někdo poradí zrovna tady. A ležení v jedné posteli ty říkáš nevinnost? Mně to spíš přijde jako docela zásadní věc. Co třeba začít pomalu a nejít rovnou na sex jako magor? Stejně ten první bude stát za prd.
Smajlík  Komentátor
23.04.2016 13:36:23
Můžeš to zkusit, ale jenom pokud bude chtít i ona. Pokud se tomu bude bránit, tak jí nenuť.
 Hádalka Žena23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk