Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.924066, vloženo 17.02.2016 13:52:26 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zdroje vašej radosti
Dnes by som zas chcel poznať ako to máte s radosťou zo života. Čo napĺňa váš život šťastím? Máte väčšiu radosť z ľudí, ktorých poznáte alebo z vecí, ktoré vás hmotne „uspokojujú“? Skrátka, chcel by som vedieť, čo vypĺňa váš život. Čo je obsahom vašich dní, a či z toho máte radosť, prípadne, ako chcete zlepšiť váš život?
V minulosti som ja mal radosť zo života najmä vďaka univerzite, lebo som na nej študoval niečo, čo bolo súčasne mojím hobby. Čo sa týka môjho života predtým, tak som veľa radosti z neho nemal, nemal som ani radosť z ľudí, s ktorými som sa vtedy denne stretával, ani z toho kde som bol.
Po maturite sa to u mňa teda zlepšilo, prostredie v ktorom som žil začali vypĺňať ľudia s ktorými som si rozumel, a postupne som dostal odvahu, aby som sám začal vyhľadávať podobne zmýšľajúcich ľudí. U mňa je to teda tak, že najväčšiu radosť zo života mám z niektorých ľudí. Hmotné statky majú v živote taktiež miesto, ale také veci sú podľa mňa ľahko nahraditeľné, ľudia nie, a tak to aj vnímam.
 Fajnšmeker1989 E-MAIL:   Muž26 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.02.2016 22:32:53
Lidi a můj vztah k nim a jejich vztah ke mně – dělá mi radost každý pohled, který dostanu od kamarádů, těší mě, že převzali mou pohlednicovou filosofii. Gesta jako donesená svačina do práce, ochutnávky dovezených pochutin – před pár hodinami jsem dostala vafli s kaštanovým pyré, mmmm! Když mě příjde do práce navštívit kolega–kámo z bývalého projektu a když spolu jdeme na kafe a když o placení hrajeme kámen–nůžky–papír, baví mě ta atmosféra a náš dvougenerační rozdíl a že nemám žádný strach, když mu říkám bejby. Když jsem šla po ulici a naproti mě šla holka a začala kličkovat a pořád nevěděla kam a pak se začala šíleně smát, já se začala smát s ní (a teď mě mrzí, že jí neznám, mohla to být kamarádka na život a na smrt!). Dobrý jídlo, obyčejný pozdrav, otevřená náruč mé matikářky na nedávném plese gymplu, kam jsem chodila, a že jsem tam mohla nechat zahrát song pro mou angličtinářku; vrátný, který mě přivítal zpátky z dovolené: „Chyběla jste nám tu!“ – máte hned lepší celý týden! Šéfovo náhlý zvolání: „Lili, už jsi viděla kalendář, co visí v zasedačce?“ (...) „Běž se podívat!“. On místo kalendáře s luxusními auty pořídil kalendář s Grace Kelly! Každá zpětná vazba spolužáků k poskytnutým materiálům a každý děkuju za tipy mi dělá radost. „by som sa ti mohol odvďačiť za to jak si mi pomohla (...) kúpim ti auto ?“ :] Víkendy na venkově, koukání ven z okna, erudovaný personál v restauracích, farmářské trhy, dětská upřímnost – dneska jsem dorazila pozdě do dílny a malý Míša hned ve dveřích: „Kde's byla tak dlouho!!“, snídaně, fascinující servis – dejte si dýňovou polévku v pražském Louvre! Dochvilnost, porcelánový hrnky! Futura font a vykřičník!

A... Cherrytree cola od Fentimans, božínku, to je věc!!
 Descartes nemyslí Žena42 Kategorie
17.02.2016 22:15:47
Alkohol a jedlo, potom ešte hudba a kultúra všeobecne, ale čím ďalej, tým menej. Ostatných zdrojov, ktorých je tiež veľa, to zažívam tak málo krát, že to ani netreba zmieňovať.
 petko opet Muž30 Kategorie
17.02.2016 19:46:49
No mne sice ruzny malickosti taky udelaji radost, ale nemam pocit, ze by me to naplnovalo. Podle me na malickostech nezalezi, kdyz clovek dela neco, co ho nebavi.
 2-methyl-propan
17.02.2016 17:25:30
Radost mi dělají kolikrát fakt blbosti. Když naštvu někoho, koho nemám ráda. Když se v něčem překonám, většinou fyzicky. Když objevím novou skvělou kapelu či interpreta nebo aspoň zajímavou písničku. Když mě zaujme nějaký seriál tak, že jsem schopna dokoukat celou sezónu. Většinou ale nemám radost vůbec z ničeho.
 Psycho stařenka Žena35 Kategorie
17.02.2016 16:29:37
Modlit se k Bohu a chodit do kostela přináší nejenom radost ale také pokoj a mír. Jako nic jiného.
 Zachariáš
17.02.2016 16:14:00
Viz. Hádalka :-)
Smajlík  Retsina Žena22 Kategorie
17.02.2016 16:00:11
Dobrej film, vychlazený pivko a slušný brko. Jistota, že moje milovaná žena má vše, co potřebuje. Pocit z dobře vykonané práce. (Ne nezbytně v tomto pořadí.)
 leafroller Muž71 Kategorie
17.02.2016 15:54:17
odula:
Smajlík  já te mam rád
17.02.2016 14:36:15
Je těžké odpovědět jednoduše, protože pocit štěstí u mě ovlivňuje velké množství proměnných. Někdy mi stačí pohled z okna na probouzející se krásný den, když mi k tomu zacvrliká nějaké ptactvo, když si to ke mě přivrní kocour, nebo mi někdo doma nachystá kávičku. Jsou ale situace, kdy si toho ani nevšimnu, místo štěstí cítím nevrlost a neklid, kocour otravuje, ptáci řvou, kafe chutná jako břečka :-) Proto si dávám bacha, abych pocit štěstí nějak neprošvihla vlastní vinou, a někdy je to fakt dřina vyhnat chmury z hlavy, ale pak si užiju skoro všechno, co mi den přinese, i courání za pomalým náklaďákem (prima vyhlídková jízda), deštivou neděli (hurá, můžu lenošit celý den), frontu u kasy v sámošce (dobrý den paní Vomáčková, co zdravíčko, dobrý?), ...
Můj život se skládá z drobných i velkých radostí, proto se snažím být vždy připravená, abych o žádou z nich nepřišla :-)
 odula Žena57 Kategorie
17.02.2016 14:28:11
Absolutne nejvetsi radost mam z tvorby a z lidi, kteri se na ni se mnou podileji. Pak z kontaktu s podobne zalozenymi prateli, z jizdy na motorce, koupani v rece bez plavek, prolezani vetesnictvi, chuti uhlikove oceli na jazyku, z oblaku na obloze, nachazeni zajimavych mostu, kormidlovani clunu, z magicke hodiny mezi psem a vlkem, z ohne v krbu, rozvazneho krakani krkavcu, z krasnych nozu a kudlicek, z dobreho soustrelu v terci a vune spaleneho strelneho prachu, z hezkych milych inteligentnich a dusevne hlubokych zen, z toho, ze muzu byt tim, kym jsem...

Mohl bych psat do zitrka.
 Von Kaiserwald
17.02.2016 14:25:01
Dcera, partner, tyranosaurus v břiše a kočka. Aktuálně se pořád vyhrabávám z nemoci, takže během dne převážně odpočívám, uvařím, uklidím, s dcerou si hrajeme nebo koukáme na pohádky... Naplňuje mne to, ale těším se i do práce, zase to bude něco jiného
Smajlík  Funnyeyes Žena88 Kategorie
17.02.2016 14:13:54
Klišé, ale - děti. Naplňuje mě štěstím, když vidím jejich radost a jejich úspěchy - je to výsledek mojí několikaleté dřiny, která v určitých chvílích vypadala, že žádné výsledky nikdy přinést nemůže.
 Hodislava Žena42 Kategorie
17.02.2016 14:12:53
Pohyb, škola už moc ne, hry, kreslení a občas aj čtení zajímavých příběhů, ale aj obrazově zpracovaných. Čas o samotě, v přírodě. A potom zase mezi lidma. No spíš s rodinou, ale o samotě většinu času. Kočky (domácí) xD .. hudba občas a už nevím.
 VelkýSmutnýKyj Muž24 Kategorie
17.02.2016 14:11:56
Já už mám radost ze všeho, když se na mě někdo usměje, pochválí, pozdraví, když se mi něco podaří, z kytky, která mi rozkvete , z pejska, z blízkých lidí, z procházky přírodou, když se mi podaří něco sehnat po čem toužím, ze setkávání s podobně smýšlejícími lidmi, .....cvičení, plavání , jízda na kole ,toho je hodně.... Už jsem ve věku, kdy si uvědomuji pomíjivost života.
 jitrnice Žena54 Kategorie
17.02.2016 14:05:31
Zdroj mé radosti je převážně můj přítel. Dále pak zvířátka kolem, dneska třeba pejsek se kterým jsme si konečně po roce udělali ostrou - tzn. nerozmazanou selfie :)
Líbí se mi, že jsem se přestěhovala a bydlím sama - jsem konečně jen svým pánem :) a velkou radost mi dělá rovněž cestování a poznávání nových věcí.
Dále bývala mou neobyčejnou radostí hudba, ale poslední dobou jsem vůči ní kvůli nějakým nezdarům zahořkla a mám problém se od svých pocitů odprostit...
 Rizoto Žena88 Kategorie
17.02.2016 14:02:02
Určité lidé okolo mě. A také mi byl dán krásný dar umět se radovat z maličkostí.
Smajlík  Hádalka Žena23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk