Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.913444, vloženo 24.12.2015 18:07:12 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vzkaz od Laudy 01 z nemocnice
Milí zpovědníci i hříšníci,ráda bych Vám všem popřála krásné Vánoce. Zatím musím zprostředkovaně, ještě nemám tu možnost vkládat příspěvky sama za sebe. Přemýšlím, co se každý rok přeje. Mnozí z nás si přejí aby byli všichni hodní a šťastní, aby nebylo na světě žádné zlo, které by kazilo naše životy, aby všichni by měli někoho, kdo je bude celý život milovat a neopustí je. Proč by ne, přeju Vám všem, aby se Vám vyplnilo to, co si přejete, to co je pro každého z vás nejdůležitější :)Na Vánoce spoustu sněhu,

na Nový rok lásku, něhu.

Hodně zdraví, smůly málo,

štěstí, co by za to stálo.

Hodně sladkostí a ovoce,

prostě nejkrásnější Vánoce.Nejsem autorkou básničky, ale líbí se mi :) Jinak bych si jí ani nezapamatovala. Vánoce mám hodně ráda. Pro mě mají své kouzlo i z toho důvodu, že přeci jenom se lidé víc vnímají. Tradice, těšení se na dárečky... každý asi znáte. Já jsem každý rok zvědavá na to, co mi Ježíšek nadělí. Nemyslím tím jen dárky, ale hlavně pocity, které mi Vánoce přinášejí. Dárky.., ráda dávám druhým dárky a těším se z jejich radosti :) Více, než je dostávám. Z toho mám pokaždé radost. Vánoce jsou i o setkávání, blízkosti lidí, mám ráda tu poklidnou atmosféru.Musím říct, že jsem tu za tento rok poznala několik skvělých lidí. No několik, je jich víc než dost :) Některé z nich znám už i osobně, pár jich ještě poznám. Uvědomuju si, jaké mám štěstí, že jsem se mohla s nimi potkat a mnohé z Vás blíž poznat. Kolik lidí ze zpovědnice už obohatilo můj život. Je to pro mě jeden z velkých darů, který jsem letos dostala.Pro smutné dušičky (hříšníky i zpovědníky) chci taky napsat pár řádků. Užijte si ty vánoční svátky (v pozitivním slova smyslu). Zkuste jednou nestrachovat se o budoucnost a užít si tu přítomnost těchto dní. Já proto mám výraz "pustit to". Prostě chvíli nic neřešit, když je těch starostí a negativních pocitů moc. Ať je co nejdřív líp. Ale samo to nepůjde, je to někdy pěkná dřina.Takže Vám přeju, abyste měli dost sil a všechno zvládli a měli se dobře. A pamatujte, nemůžete nikdo nikoho nutit, aby Vás miloval, můžete jen dovolit, aby Vás druzí milovali :) Je důležité vědět, nejen co v životě mám, ale i koho mám. Známý citát: "Lidé často zapomenou, co si mezi sebou řekli i co jste udělali, ale nikdy nezapomenou, jak se vedle tebe cítili." Přeju Vám, aby každý z Vás potkal toho blízkého člověka k sobě a aby bylo hodně lidí s Vámi rádo.

A na závěr vánoční příběh, který se mi líbil, když jsem byla mladší :)))

Kdysi dávno svolala zvířata sněm. Liška se zeptala veverky: "Co pro tebe znamenají Vánoce?"

Veverka odpověděla: "Pro mne Vánoce znamenají krásný stromeček ozdobený spoustou svíček a cukrovím, které mám tak ráda."

Liška se připojila a říká: "Pro mne samozřejmě nesmí chybět voňavá pečená husička. Bez pečínky by to opravdové Vánoce nebyly."Medvěd: "Vánočka! O Vánocích musím mít obrovskou sladkou vánočku!"

Straka: "Podle mne jsou o Vánocích nejdůležitější krásné a zářící šperky. O Vánocích se má všechno jen třpytit. "Vůl: "Vánoce dělá Vánocemi teprve šampaňské. Já bych ho vypil klidně dvě lahve!"

A osel, který to už nevydržel, se rychle zmocnil slova: "Vole, zbláznil ses? Vždyť na Vánocích je nejdůležitější Ježíšek. Copak jsi na to zapomněl?" Vůl se zastyděl, sklopil velkou hlavu a zabučel: "A vědí to vůbec lidé?"Ať se daří.

Zdraví

Lauda 01
 dpf E-MAIL:   Muž35 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.01.2016 23:32:42
Zdravím Laudo.
Vůbec se neznáme, pravděpodobně jsme se tu nikdy nepotkali, ale chodím na online zpovědnici a tam každou chvíli někdo zmíní tvoje jméno, hříšníci se na tebe ptají kdy přijdeš a tak. Sám sem zvědavý, kdo je ta legendární Lauda, tak mě dlouho nenapínej a přijď. Samo přeji brzké uzdravení a tak dál, však to znáš. Měj se směj se, ahoj.
Viktor.
 u1xy0r Muž23 Kategorie
27.12.2015 20:01:59
Eva zdravSestra:Nebuď drzá! Neříkej, že je ti líto zdravotní pojšťovny!
Smajlík  dpf Muž45 Kategorie
27.12.2015 15:50:01
Laudo! Už sem radši nic nepiš, to se fakt nedá číst. OK? Doufám, že jsme si rozuměly. To by mě zajímalo, co ti je že jsi tam tak dlouho. A co chudák pojišťovna na to bude říkat :( Se ti nechce makat co?
 Eva zdravSestra Žena28 Kategorie
25.12.2015 15:23:36
Hříšná duše: Zdravím tě. :) Lauda bohužel je ještě v nemocnici, ale statečně tomu čelí . Ráda by se sem ještě před koncem roku dostala. Vyřídím jí tvoji reakci, velice jí potěší.
 dpf Muž45 Kategorie
25.12.2015 13:38:20
Laudo, ty jsi ještě v nemocnici? Nebo zase? Děkuju ti moc za hezká slova a přání. Drž se holka. Mám tvá rozhřešení moc rád, tak se koukej uzdravit. Už se nemůžu dočkat, až tě tu zase uvidím. Tak se z toho koukej vylízat a ať tě v té nemocnici tolik netrápí. Jsi moc fajn holka, fakt. Kdybych byl starší, tak nevím, nevím, jak by to dopadlo :D Ne sranda.
Smajlík  Hříšná duše
24.12.2015 19:06:43
Dík, pěkný. Hříšník IWFWU.
 IWFWU Muž28 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč