Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.908976, vloženo 26.11.2015 17:21:24 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nemožnost se ustálit
Ahoj, od roku 2012 se zajímám o tvorbu webů. A v tu dobu prakticky ten problém začal. Když si udělám jakýkoli návrh jsem naprosto spokojen. Pár dní počkám, aby se to uleželo a poté doplním pár maličkostí. Výsledek mám hotový a říkám si "Tohle je fakt super a dlouho to nebudu měnit!", ale po měsíci si řeknu, že je to hnut. Takhle to jde celé ty tři roky. Jak se ustálit a být spokojený s výsledky vlastní práce? 85% té nespokojenosti je na tom co si dělám sám pro sebe blog/soukromé stránky a pod. Ale když dělám web pro někoho cizího jsem s výsledkem prakticky vždy spokojený i po letech. Jak to řešit? Jedná se třeba jen o chorobu? :-(
 Cukrová vata Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.11.2015 21:05:14
To není žádná choroba, prostě chceš mít výsledek co nejlepší a právě proto nejsi nikdy spokojenej, protože pořád je co zlepšovat, že jo. Nauč se to korigovat. Odveď nejlepší práci, jakou umíš s přestaň nad tím dál přemýšlet, vypusť to automaticky z hlavy. Nikdo jinej ti s tím nepomůže, jenom ty sám.
 Slečna ze záhrobí Žena28 Kategorie
26.11.2015 18:11:41
Pokud si takhle trénuješ, tak OK, jinak jde o obsesivní chování. Pošli mi odkaz na ten blog - napiš mi sem do profilu nebo na mail prostefajnchlap@seznam.cz . Zabývám se online marketingem, tak ti na to můžu hodit feedback.
 prostefajnchlap Muž28 Kategorie
26.11.2015 17:33:34
A to bude nejspíše právě ten problém. Vezmeme si například můj blog. Jede od začátku tohoto roku a už jsem 6x změnil design. Stále jsem si říkal to samé, ale stále to musím ne upravovat, ale udělat celé od 0. Jak ten efekt mírnit či jej co nejvíce potlačit? To samé s texty uvnitř blogu, které musím neudtále dokola přepisovat a přepisovat.
 Cukrová vata
26.11.2015 17:32:30
O chorobu se rozhodně nejedná.
 leafroller Muž21 Kategorie
26.11.2015 17:25:59
To je normální, chceš mít za každou cenu nejlepší výsledek. Sebekritika je zdravá, pokud tě to nenutí stále být na jednom místě a hrabat se dokola v tom samém problému.
 prostefajnchlap Muž28 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč