Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.846965, vloženo 08.12.2014 19:59:23 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Když lásku dáváš a zpět ji nedostáváš
Před lety jsem se zamilovala. Potkala jsem člověka, který ke mně pasoval jako klíč do zámku. Člověka, kterého jsem celým svým srdcem milovala.

Po 3 úžasných letech došlo k nevěře. Z jeho strany. Mé srdce vyslechlo ortel "Momentálně tě nemiluji a nevím, jestli to půjde zachránit, jsem na mrtvém bodě" a podobné řeči. Trochu se mi v tu chvíli zbořil svět.
Láska je vážně slepá. Pro lásku jsem ani neviděla, že ona láska po špičkách tichounce odchází z mého života. Až za sebou hlasitě zabouchla pomyslné dveře, bylo pozdě.., na všechno.
Tak jsem ze dne na den zmizela z jeho života... Jsou to již 3 měsíce.

Milovala jsem ho a jemu to bylo málo. Nestačilo mu vědomí, že mu patří první myšlenka, když se probudím do nového dne a ani že mu patří ta poslední, než usnu. Nestačilo mu vlastnit moje srdce i tělo, nestačilo mu vědomí, že jsem ochotna pro něj udělat cokoli, chtěl víc..., ale co je víc než láska? Myslela jsem, že nad lásku nic není, ale je! Protože kdyby nebylo, nebylo by žádné možná, snad, uvidíme, kdyby, třeba.. jenom teď a tady, ty a já, prostě my ... dvě těla.. jedno srdce :(

Proč? Co jsem provedla? Nemohu přijít na to, kde jsem udělala chybu.

Miluju ho stále a z lásky ho nechám jít. Budu ho dál nosit v srdci a ke štěstí mi bude stačit, že je šťastný. A to je ta pravá láska o které se všude mluví - milovat a nechat žít. Milovat a nečekat nic nazpět. "Milovat neznamená vlastnit".

Zůstala mi víra a láska k Bohu. Naštěstí. Má cesta životem je ještě dlouhá, klikatá, trnitá a plná překvapení... Potkám na ní někdy lásku? Tu opravdovou a opětovanou? Muže, kterému něco říká láska, důvěra a upřímnost?

 Lauda01 Žena35 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
09.12.2014 20:30:09
Není to náhodou tvůj případ?
https://www.youtube.com/watch?v=Tp7y4rIjMbc
 Tydlidá Žena32 Kategorie
09.12.2014 10:00:37
Chceš, aby byl šťastný? Zní to po tom všem opravdu hrozně. Prává láska dostat zpět požaduje - svůj ekvivalent.

Příliš hledáš příčinu chyby druhého v sobě. Chtěl víc- ale ne od tebe. Chtělo by to, abys našla více lásky k sobě samé a a tak i přistupovala k němu.
 dpf Muž45 Kategorie
09.12.2014 08:35:08
Jane79 - děkuji za rozumný názor.
Já si nemyslím, že by mi můj ex nic nedával a nebylo to tak, že mi až nevěra otevřela oči. Partner mě zajímal, to že se něco děje jsem si všimla už před tou nevěrou a řešila to s ním. A pokud by zareagoval jinak, než zareagoval, i tu nevěru bychom překonali. Možná.
Každý z nás dělá chyby, i já nejsem dokonalá. Můj problém bude spíš velká důvěřivost. Já když si někoho připustím blíž k sobě tak očekávám, že mi nelže, věřím mu. To je má blbost.
Můj ex mi lhal v zásadních věcech, nejen ve vztahu ke mně, ale i k jeho rodičům, bylo toho víc.
Vyměnil mě za jinou, tento vztah mu také nevyšel, chtěl by mě zpátky, ale já už jsem jinde.
Chápu, že tato zpověď tak vyznívá, je to tím, že jsem to psala bez rozumu, srdcem, emocemi, tak jak mě to napadlo. Je dobrý to někdy pustit, neřešit vše hlavou. Docela to pomáhá. Pak je ale zajímavé tu slátaninu po sobě číst s odstupem pár dnů a říkat si, co jsem to zas napsala za blbost :)))
Jsem na zpovědnici od r. 2008 a od té doby je toto má 1. zpověď.
Mohla jsem to napsat anonymně, ale já nemám důvod. Nestydím se za to. Maximálně mě pošlete do háje.
Děkuji všem za reakce a podporu.
 Lauda01 Žena41 Kategorie
09.12.2014 08:18:05
Tydlivá - nevím, určitě jsem ho nezahlcovala a nechala mu prostor pro život.

Sara, děkuji za podporu:)) Ano nastal čas jít dál.

Dpf - už ne, už nedávám, spíš se snažím odmilovat a dostat se z toho. Kdyby tomu tak nebylo, tak bych si ho připustila zpátky.

Spuntíku - souhlasím s tebou, asi se mám na tom něco naučit, vždy to tak je. Nemůžeme žít jen bezstarostný život, to bychom ani nevěděli, co to ta bezstarostnost je.

Šmoulová - zjistit v 35 že pohádky neexistují bych také brala :)) To já zjistila mnohem dříve. Asi jako každý.

Pagane - já ti radila, ze své zkušenosti a nikdy jsem netvrdila, že je to lehké. Není. Mrzí mě, že máš podobnou zkušenost :(
 Lauda01 Žena41 Kategorie
08.12.2014 22:31:56
Příliš mrháš slovem láska. Příliš žiješ v představě, že moc dáváš a nevšimla sis, kde on dává tobě. Láska dvou partnerů je po dobu vztahu vždy rovnocenná výměna, jinak by nemohli být spolu. Co není adekvátní je její projev. Láska má mnoho jazyků a to, že jeho jazyku lásky jsi neporozuměla, za to nemůže on, jako spíš tvoje oslepení sama sebou - tím, jak jsi "lásky"plná.

Kdyby tomu skutečně tak bylo, cítila bys, že věci se pomalu mění, že se mění směr jeho pozornosti k někomu jinému. Nevšimla sis. Nedívala ses. Nezajímal tě natolik.

Ukojila jsi se moudrostí svého pojetí lásky a podstata ti přitom unikla.

Tak třeba příště ....
Ať se daří.
 Jan79 Muž39 Kategorie
08.12.2014 22:31:48
Když si přečtu ten tvůj text, ničemu se nedivím...to zní jako posedlost, ...skoro bych řekl, až jako šílenost.....žiješ vůbec v normálním světě....
 jan212355
08.12.2014 22:07:32
No jo tohle se mi stalo presne s byvalkou. vim ze kdyz sme kdysi tohle tema nakous tak si mi davala ruzne rady ale sama víš že to tak snadny není
 Paganwitch Muž25 Kategorie
08.12.2014 21:33:04
Tak nezbývá než se poučit a jít dál.
 Tydlidá Žena32 Kategorie
08.12.2014 21:04:12
Taky bych chtěla zjistit až v pětatřiceti, že pohádky neexistují:(
 Šmoulová Žena24 Kategorie
08.12.2014 20:55:06
Jo jo to poznam když davam lasku kurvě a ona mi ji neopětuje to je mi potom i tyden na nic
Smajlík  FDFDFD
08.12.2014 20:48:42
Možná se mají naše dráhy na kratší či delší okamžik protnout jen proto, abychom pak mohli plout vlastními životy sami.
 sputnik unplugged
08.12.2014 20:43:14
Tydlidá: Dávala moc. A dává....
 dpf Muž45 Kategorie
08.12.2014 20:39:32
To jeho možná, uvidíme apod. jenom odráželo jeho vnitřní stav, že tě asi dost nemiloval. Ale s tím ty nic moc dělat nemůžeš. Láska se nedá vynutit. I když pro druhého uděláš první a poslední, nemusí ti to zajistit jeho lásku. Chápu, že tě celá tahle situace mrzí a bolí. Taky jsem milovala a cítila se nemilovaná. Ale jak už sama tušíš: nastal čas jít dál. A věř nebo ne: existují muži, co umí milovat ;-) Tak ať nějakého potkáš...
 Saraharasahara Žena Kategorie
08.12.2014 20:05:28
A nedávala jsi moc? Nebyla jsi ta žena, co staví muže na piedestal?
 Tydlidá Žena32 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk