Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.846592, vloženo 06.12.2014 23:33:28 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zneužití fotografie.
Čau, stala se mi taková dost blbá věc. Z doslechu známých jsem se dozvěděl, že si někdo stahnul mou fotku z netu a použil na falešný profil na iboys. Přišel jsem na to z třetí ruky, když si o mě začali známí a potom i kámoši povidat, že sem na kluky. Prej že "ty máš profil na iboys"......Když sem to tam našel, tak sem zrudnul vzteky. Nejspíš to tam musela dát nějaká holka, co jsem si s ní psal dřív na lide, protože facebook nemám. Měl jsem tam svoje fotky a některym jsem v rámci dopisování na sebe prozradil trošku podrobnosti, jako jak se jmenuju, jaký mam zájmy atd. Nejhorší teď je, že mi nikdo ze známých asi nevěří, že fakt na kluky nejsem a že je to podvod. Zjistil jsem, že čim víc se budu snažit to popírat, tim míň mi věřej, asi to snad nechám plavat, je to dost bylbý, ale co nadělám. Stalo se vám už někdy něco podobnýho? Zprávce na iboys sem už kontaktoval, takže to snad budou řešit a ten podvodný profil odstraní. Co byste dělali na mym místě? Nejhorší je, že se teďko před svym okolim stydim.
 nasranejj Muž23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
07.12.2014 16:40:34
Takovou chybu by ten/ta/ti dotyčný/á/í udělal/a/i jen jednou....pak bych ho/ji/je začal intenzivně hledat. Věřím, že bych si ho/ji/je našel a pokud by nebyl/a/i věřící, už teď by se měl/a/i začít modlit, protože ani nechtěj vidět co bych mu/ji/ nebo jim udělal a klidně bych si za to šel i sednout.
Smajlík  DoktorHide
07.12.2014 09:24:09
Stalo se to jedné známé. Řešila to stejně jako ty.
 houkalka Žena23 Kategorie
07.12.2014 00:00:00
RPG pozitivní
Dobrá historka:-))) Co nadělám no, snad to prostě hodit za hlavu, takový věci se asi dneska stávaj......
 nasranejj
06.12.2014 23:48:51
Tohle se mi naštěstí nestalo.

Ale mám jinou veselou historku, která mi kdysi veselá nepřišla.

Hrál jsem Ultimu Online (MMORPG) na jednom českém shardu, zaměřeném na hru své role. Lidem, kteří takovou hru řídí se říká GM - game masteři - česky něco jako Pán Hry. Plánovalo se víkendové setkání někde v lesích, těšil jsem se, připravoval na odjezd.

No, bohužel někdo z příbuzných mne slyšel, jak mluvím do telefonu, co slyšel řekl dál... a tak když jsem měl odjet, tak jsem se od své rodiny dozvěděl, že na žádný sraz Gay Masterů nepojedu! Poslal jsem rodinu do háje s tím, že to není sraz Gay Masterů a že pojedu kam chci...

Trvalo roky, než jsem přestal být podezřelý a ještě pár let poté, co jsem se oženil, tak mi sem tam někdo z rodiny v rámci osobního rozhovoru v upřímné chvilce řekl, že ho vlastně dost překvapilo, že jsem se oženil, protože si myslel, že jsem teplý.

Hmmmmm... nevím, zda ti to pomůže. :o)))
 RPG pozitivní
06.12.2014 23:42:51
tu pořád poslední dobou píšete o iboys, jako byste tomu dělali reklamu
 Nevnímám realitu Muž88 Kategorie
06.12.2014 23:41:02
No to sis posral mládí :) Musels někoho pořádně nasrat (nebo nasrat nějakýho šmejda), že ti udělal tohle... Když se zamyslíš, třeba zjistíš, odkud vítr vane.
 Takže asi tak Muž38 Kategorie
06.12.2014 23:39:47
Zrovna nedávno mi spolužák vyprávěl jak si jeho profilovku dal na FB nějaký homosexuál, taky mu to bylo dost nepříjemný, ale tak nějak to přešel. Já bych to taky nehrotil, jednoduše bych řekl že je to podvrh a jestli nevěříš, nevěř.
 Doktor Jekyll Muž27 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk