Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.832467, vloženo 25.09.2014 15:12:53 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
DŮCHODCI-jejich házení do jednoho pytle
Tuto diskuzi bere s nadsázkou a spíš pro pobavení:-)
Často (a myslím, že i rádi) mladí zde na Zp píší zpovědi či diskuze o "důchodcích". Jak strašně jim vadí, jak překážejí, jak si dovolují chtít pustit sednout v buse, jak překáží u slev a všude šmejdí tyto slevy hledajíc, jak se šourají pomalu po chodníku atd. atd., víte jistě sami, jak časté je to zde téma:-)

Nicméně já se musím zeptat - koho máte namysli, když mluvíte o "důchodcích"? Protože podle mě je tohle označení v dnešní době dost mimo. Měli byste třeba říkat "starci" nebo něco podobného (aby to nebylo dehonestující pro všechny důchodce), protože podle mě vás rozčilují staří lidé tak hodně přes 70 ne-li 80 a více, protože v dnešní době důchodci (tzn. už lidé něco nad 60 let) přece nejsou žádní staříci, kteří do vás tlučou hůlkou v tramavaji:-).

Naopak, jsou to často lidé, kteří už mají vyděláno, bývají za vodou (tedy pokud zastávali nějakou významnější pozici), často ještě pracují, běžně jezdí v autech apod.

Tohle naspat mě donutil fakt, že se mi pokaždé chce smát, když vy tady píšete o otravných důchodcích belhajících se o holi a hledajících slevy, a já si představím svého otce (68let, taktéž již nějaký čas v důchodu), který například jezdí stylem brzda plyn (pro staříky ne moc typické:-)) ), každého předjíždí, vstává něco okolo deváté (spát chodí okolo jedné hod.), nesnáší zlevněné věci, nikdy by nešel např. do Kauflandu v době akcí (nebo co to tam mají:-) ), stále pracuje na pol. úvazek jako manager projektů ve firmě okolo energií, má nejnovější PC, mobily a všechny ty věci okolo, neumím u nich skoro ani pustit TV, má všechno propojené s internetem atd. atd.:-)

Tak si na něj vždycky vzpomenu, když tady píšete o těch důchodcích:-)). Zkuste je třeba nazývat "staří lidé" nebo "starci" :D, protože důchodci v dnešní době jsou fakt ještě docela mladíci, 60letý chlap není v současnosti přece zdaleka žádný stařec, naopak si často pořizuje novou rodinu apod.:-)

Nebo znáte nějaké např. 64leté důchodce, kteří se chovaí jako ti staříci, o kterých tak radi píšete, ale označuejte je jako důchodce?:-)

Já když třeba volám našim v 8 a oni ještš spí, tak si dělám srandu, že jako správné "duchny" by už měli od 6 hod stepovat před Kauflandem a čekat na slevy:-DD
 kikiwhite Žena37 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.09.2014 20:06:38
Já proti nim nic nemám. Semtam nějakýho potkám a hezky si pokecáme :) I když je někdo důchodce, neznamená to, že s tebou bude jednat jak s idiotem. Takový lidi můžeš klidně potkat i v mladší věkový kategorii.
Smajlík  *Gigolina* Žena30 Kategorie
25.09.2014 18:50:52
pravda, pravda...moje mamule je taky důchodkyně, našla si přítele a jsou pomalu vitálnější než já... kdyby věděla, že jí říkám hromská baba :)))
 Cukrová Myš Žena99 Kategorie
25.09.2014 18:11:57
Protože psát "starý lidi nad 70 let" je jednak trochu zdlouhavý a jednak by se někdo mohl ozvat, všichni senioři nad 70 takoví nejsou, tudíž jestli generalizovat při použití pojmu "starý lidi nad 70 let" nebo při pojmu "důchodci", je už totálně buřt a je efektivnější vybrat si to kratší.
Smajlík  Sichrhajcka Žena35 Kategorie
25.09.2014 16:13:43
Kdybych se měl takhle zasekávat nad každou výjimkou z pravidla...
Smajlík  san
25.09.2014 15:50:42
A proč zrovna důchodci by měli mít výjimku? V čem jsou tak výjimeční třeba oproti ženskejm, puberťákům, dobrovolně bezdětným lidem nebo třeba studentům humanitních oborů, kteří jsou tady do jednoho (a ještě nesprávnýho a dehonestujícího) pytle házeni běžně?
Smajlík  no comment
25.09.2014 15:44:30
To chápu, stejně usměvná mi ta představa přijde u toho mého strýce :)
 *NeN* Žena25 Kategorie
25.09.2014 15:39:06
*NeN* - samozřejmě že je to hodně o mentalitě:-) - já jen že mi to vždycky přijde úsměvné, jak by to vypadalo, kdyby můj otec bušíl do někoho holí v tramvaji:-))
 kikiwhite Žena37 Kategorie
25.09.2014 15:36:45
Je to škoda - teď nevím, o čem mluvíš - čím tě naštvala zasranáregistrace?:-)

Jinak mě už to na Zp moc nebaví, občas sem mrknu, když mám v páci pauzu a chci si sníst třeba oběd nebo svačinu:-) - takoví ti skalní, co tu byli dřív, už tu dávno nejsou, a jen samá mláďata:-). Nic proti nim, ale nějak to už nemá tu šťávu, co dřív:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
25.09.2014 15:34:18
Ta terminologie je špatně, ale asi každý ví, co si představí :)

Mimochodem, mám taky strýce, co je natom podobně jako Tvůj otec. Ale myslím, že je to i o mentalitě toho člověka, než o věku, příp. rozlišení, kdo je a kdo není důchodce. Někteří lidi jsou už "důchodci", a to ani v důchodu ještě být nemusí :)
 *NeN* Žena25 Kategorie
25.09.2014 15:34:09
je to škoda: Čím konkrétně jsem tě naštvala :D
 zasranáregistrace Žena21 Kategorie
25.09.2014 15:28:46
Mě tím naštvala zasranáregistrace. Člověk si říká, ta nebude úplně blbá a buch ho. Je. Totálně.

A piš sem víc, nějak nejsi vidět.
 je to škoda
25.09.2014 15:24:06
Přečetl jsem to celé. Uděláš mi pomyšlení?
Smajlík  Znuděnej z karpunu.Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč