Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.825716, vloženo 23.08.2014 01:08:20 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vysoká
Všichni studenti vždycky nadávali na školu. Jak je nesmyslná a k ničemu. Osobně jsem to začala vnímat především na VŠ.
Základka vám dá prvotní rozlet, často u nejbolestivější lekce. Střední vám aspoň trochu nastíní jak to doopravdy chodí v práci... Vždy je to hlavně o tom, že se učíte jak spolupracovat s ostatními lidmi a v ničem moc nevynikat.
Ale vysoká? Lidé už tam jsou většinou celkem dospělí a ve věku, ve kterém se už těžko změní, takže je zbytečné dál se učit svou sociální roli. A ta teorie co tam je? Jen zbytečná slova. Nevím jestli vážně existuje nějaká vysoká, která doopravdy někoho připravý na vykonávání práce v oboru, na který jste se přihlásili. Nevyzkoušela jsem všechny vejšky, ale z toho co slýchávám, tak je to opravdu jen o trpělivosti či co. Po třech letech poctivého studia někdo ani nemusí dodělat hloupý bc. jen proto, že nezvládl pár závěrečných zkoušek, které jsou stejně k ničemu. Fakt jsem vysokou děsně zklamaná.
Mám pocit jakobych kvůli těm všem zbytečným kecům, které se musím učit, byla čím dál hloupější a opotřebovanější.
Vyvstává otázka... Jsem opravdu tak líná a hloupá nebo je ta vysoká jen podivný politický tah či co?
 Ulith Žena Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.08.2014 10:57:32
Chyba je na tvé straně, za 1. pokud studuješ nebo jsi studovala VŠ, tak bys měla zvládat výborně gramatiku, jestli jsi takhle psala seminárky, bakalářku, tak se ani nedivím, že jsi studium úspěšně neukončila. Možná máš smůlu na školu, vyučující, ale vš není jen o nějakých slovech, bývá tam i praxe a plno předmětů může být prakticky zaměřených. Za sebe jsem spokojená, navíc na té mojí škole jsem získala i rozhled v další oblasti, než byl můj obor.
 evelina
23.08.2014 10:53:55
Mně dala hodně.. A určitě v tom nejsem sám.
 jihaz
23.08.2014 09:06:01
Tak tam nechoď a máš po problému..
Osobně bych teda nechtěla chodit k doktorovi, kterej se to naučil jen tak někde bez titulu, a podobně je to i u dalších profesí. Pravda, že některym VŠ jsou k ničemu ale je pořád dost těch, který nejsou.
 Fapfap Žena26 Kategorie
23.08.2014 07:36:16
já nevim cos čekala, odborníci z praxe ochotný učit se do vysokýho školství moc nepohrnou, dokud je adekvátně neohodnotěj. a tebe stejně nikdy ve škole nepřipnou na skřipec a nenalejou ti moudrost do hlavy, studovat musíš chtít, ne jen pasivně něco dvacet hodin tejdně přijímat.

nedodělat Bc. kvůli státnicím je fakt blbost jedince, snad všude to jsou předměty, který už jsi jednou měla a navíc to můžeš opakovat třikrát. TŘIKRÁT proboha.

já jsem spokojená, VŠ mi dala přehled, co mě baví, náhled do několika zajímavejch oborů, hodně jsem si tam zlepšila soft skills.. na tohle mi přišla nejhorší základka, kde nám toho do hlav sice nalili hodně, ale osobnostně nás nerozvíjeli tak, jak by mohli.
 makrelka Žena18 Kategorie
23.08.2014 05:37:20
Ulith: přiznám se, že já to měla opačně - vysoká jako jediná mi přišla k něčemu (narozdíl od gymplu), co se týče té sociální role, tak mi dala naopak hodně. S přípravou na budoucí vzdělání je to horší, tj pravda - je to spíš o získání jakéhosi přehledu v oboru s tím, že člověk prokáže, že je schopný to dotáhnout do konce. To nejsmysluplnější co lze ze vzdělávání na VŠ absolvovat je Erasmus.
 Střelenka
23.08.2014 05:24:14
a samozřejmě na hodně věcí se člověk může stát expertem sám i bez školy, zvlášť dneska, kde jsou všude rozsáhlý videokurzy a hromady knížek ...
 Nevnímám realitu Muž88 Kategorie
23.08.2014 05:22:07
když si přečteš životopisy nejbohatších lidí v dějinách lidstva, co to udělali z nuly na miliardy (nebo ekvivalent na dnešní peníze v dřívějších dobách), tak tam v půlce případů nenajdeš školy skoro žádný...

takže je a není, pokud chceš vyrábět něco, kde potřebuješ pokročilou technologii, tak se škola hodí, pokud chceš obchodovat nebo povedeš lidi, kteří valnou část tvých nápadů technicky realizují, či pod tvým vedením budou realizovat svoje vlastní, tak školu netřeba
 Nevnímám realitu Muž88 Kategorie
23.08.2014 03:20:22
Tak jestli se učíš nějakej pseudoobor, tak se není čemu divit. Osobně bych nechtěl třeba doktora bez vysoké, ty jo?
Smajlík  Meursault
23.08.2014 03:13:46
Každý na ten titul nemá. Asi tak.
 Olson Muž27 Kategorie
23.08.2014 01:59:59
Vejška je jen cár papíru, podle mě zajebaný čas. Já mím jen průmku, ale v tom oboru vůbec nedělám. Segra kdysi do mě pičovala proč nejde na VŠ a já ji jen ukázalal výplatní lístek, tak ji sklapla čelist. Jenom zahlásila ty vole tolik nemá ani u nás primář. Pokaždé jak sem se někde hlásil o práci tak nikdo se neptal co máš za školy, ale co umíš udělat.
 *hmmmm* Muž44 Kategorie
23.08.2014 01:27:29
Celý školský systém je na nic. Cítím to stejně.
 7B47Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč