Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.81510, vloženo 29.10.2005 11:19:04 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Změna času
Přátelé, co si myslíte o změně času na zpět na zimní, která nás zítra čeká? Sice "se o hodinu víc vyspíme", ale na druhou stranu bude tma už ve čtyři odpoledne. Já bych to asi nechal tak jak to je, to znamená jen letní čas. Jak reagujete na změnu času? Mějte se blaženě.
 pejsek E-MAIL:   Muž23 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
31.10.2005 20:34:10
Rád si pospím...
Ale je to ,,PRÝ" úspora energie...
Smajlík  radan16 Muž15 Kategorie
31.10.2005 18:30:23
miluju tmu a dlouhé noci ...
Smajlík  flixo Žena26 Kategorie
30.10.2005 12:09:28
nevnimam to, spis me stve, ze vzdycky musim pretacet hodinky... :o)
 mazlicek-slunicko Žena20 Kategorie
30.10.2005 03:37:23
Mne je to uplne fuk, zadny nasledky to na me nezanechava, bud se vyspim, nebo ne - cas me nezajima a tma nebo svetlo taky ne.
Nahodou mam ty nocni odpoledne docela rada ;o)
 Neve Žena96 Kategorie
29.10.2005 22:14:56
Je to tak a natolik mě to nevadí, že nemám potřebu proti tomu protestovat...
Smajlík  soske Muž Kategorie
29.10.2005 21:38:40
jo já hlasuji taky pro celoroční používání letního času, klidně bych ještě hodinu přidal! -))
 Hynek Hutny Muž Kategorie
29.10.2005 21:20:23
V roce 2010 se L/Z cas zrusi, to bude pohoda
 artifex Muž31 Kategorie
29.10.2005 20:44:20
Je mi to vcelku jedno, ty prachy co se ušetřej na osvětlení stejně ničemu nepomůžou... protože je zase ve výsledku někdo "ukradne" ^_^ no ale aspoň budu mít o hodinu víc na učení... je toho fakt moc (fuj)
 Ifrit Muž17 Kategorie
29.10.2005 20:21:16
No, já moc ráda spím, ale když se mění ze zimního na letní, tak bych vraždila. Potom mi ta hodina děsně chybí, a trvá mi, než "najedu" zase na nový režim.
 Topaz Žena Kategorie
29.10.2005 20:20:56
je mi to jedno
 humusdacan Muž38 Kategorie
29.10.2005 19:41:20
nevím, jsem asi divnej, ale mě ta tma vyhovuje...mám rád tmu, když jdu do školy za tmy, a pak za chvíli co přijdu ze školy je zase tma...nevím proč, ale mám to rád..líbí se mi to...
Smajlík  ROCKer Forever Muž23 Kategorie
29.10.2005 19:35:16
Pro všechny, kteří si myslí, že letní čas je ten správný a nejlepší: správnej čas je ten zimní! Naopak v létě se jedna hodina k ,,normálnímu" času přidává.
Původně byl letní čas opravdu zaveden z důvodu úspory energie. Některé výzkumy ukazují, že ona ta úspora až tak velká není, těžko říct. Každopádně mně změny časů nevadí. Sice mi většinou tak týden trvá, než si na to zvyknu a dneska jsem kvůli tomu o hodinu dýl v práci :o(, ale co se dá dělat. Je to lepší, než kdyby se letní čas nezaváděl. Kdyby nebyl, bylo by v létě světlo od asi tak od 3:50 ( kdo z vás v tuhle dobu vstává, aby si to světlo užil?) do 20:00. To já si teda radši užiju světlý letní večer.
btw: V Americe budou rozšiřovat období, na které se zavádí letní čas, o tři ( nebo čtyři, nejsem si úplně jistá) týdny. Původně to chtěli prodloužit skoro o dva měsíce.
 Kareh Žena20 Kategorie
29.10.2005 19:32:57
Já vždycky zapomenu že se čas mění a pak se divím...
 Desetikoruna Žena33 Kategorie
29.10.2005 18:38:53
Je mi to jedno, jen upozorňuju, že náš "správný" čas je ten zimní.
Smajlík  arj Žena54 Kategorie
29.10.2005 18:28:14
no ja jsem v pohodě mě je to jedno, ale třeba rychliky se na hodinu zastavěj a budou čekat chudáci. A vlastně takovejch lidí co bude dělat o hodinu dýl a zdarma.
 Serunavas Muž22 Kategorie
29.10.2005 18:12:40
hůů, díky za upozornění. Loni jsem ještě ten následující den po přeřizování žila s nepřeřízenýma hodinkama...hmm, ale bylo mi to nějaký divný:)
 Double Žena17 Kategorie
29.10.2005 18:10:44
On se bude měnit čas?!
Smajlík  L-u-c-y-i-n-k-a Žena Kategorie
29.10.2005 17:25:55
Staci se aklimatizovat, vetsinou to nejak nevnimam..
 Gamat Muž21 Kategorie
29.10.2005 16:40:57
Uplne mi je to jedno... Doba denneho svetla sa skracuje, s tym vela nenarobime, hodina hore-dole...
Smajlík  Veza Žena30 Kategorie
29.10.2005 16:32:06
nevadí mi, ale přijde mi zbytečná. Nebejt toho, že mě vždy někdo včas varuje, tak o tom nikdy nevim. Nechápu k čemu to poslouží.
 Skaník Žena18 Kategorie
29.10.2005 16:25:11
Mě ta změna nevadí a ani nemám problémy si na ní zvyknout.
Ale jinak díky za připomenutí;-)
Smajlík  SineCerebro Žena Kategorie
29.10.2005 15:57:11
souhlas s ymo ... ja uz se na to tesim od ty doby co zacal letni cas, nevim co vas na tom rozhazuje, zimni cas je preci ten normalni
Smajlík  beryb
29.10.2005 15:46:38
nesnáším zimní čas,ráno tma,odpoledne tma,fuj!!!
 spermijona Žena Kategorie
29.10.2005 15:31:22
Totálně mě to rozhodí... A nejhorší bude, že budu do školy chodit za tmy a taky se za tmy vracet:-(
 Menai Arwena Žena23 Kategorie
29.10.2005 15:23:23
Zatim na to moc nemyslim, ale je možný, že po změně budu nadávat na kdeco, až to přijde, uvidíme... zatim si neuvědomuju nic konkrétního... Ta brzká tma večer bude blbá...
 Silk Žena31 Kategorie
29.10.2005 15:19:02
Změna mi většinou dost vadí, srovnávám se s tím hodně dloho...ale letos se těším, že snad chvíli budu vstávat i za světla. Trošku na mě z té tmy leze podzimní deprese. Spíš bych čas ale nechala tak a neměnila.
 třpytka Žena24 Kategorie
29.10.2005 15:05:41
Já se na to těším od doby,co se posunul čas na letní..
 letikolemletadlo Žena30 Kategorie
29.10.2005 15:05:37
Souhlasím s tím, že by měl zůstat jen letní čas. Je to fakt na houby, když jdu ze školy a už je tma.
Smajlík  Aenigma Žena28 Kategorie
29.10.2005 14:47:52
Mně je to úplně jedno a nijak mě to neovlivňuje. Nevím sice už, proč se tyhle změny začaly dělat, ale předpokládám, že to nějakej rozumnej důvod mělo. A protože mi to nevadí, nemám potřebu nad tím přemýšlet a zabývat se tím.
Smajlík  Komo Muž25 Kategorie
29.10.2005 14:31:57
Mě je to uplně jedno.
Smajlík  ilustrace Žena33 Kategorie
29.10.2005 14:21:22
Já jsem nadšená, protože mám ráda tmu. Fakt.
Smajlík  Rimmerová Žena18 Kategorie
29.10.2005 14:15:59
Nevadí mi to,mám ráda zimu a tma k ní prostě patří:)
 Miracle Žena23 Kategorie
29.10.2005 13:49:25
dřív se setmí, nemusíme čekat na půlnoc, vyrazíme do ulic dřív a budem mít víc času....
přidej se k nám, budou hody.... je to krásy nejdřív vysát krev z mladejch, ještě nevinnejch (musíme se spokojit aji s vinejma, takový vymřely) kreve, utřít zoubky, ještě pořádně znásilnit a k ránu zpátky do rakve....
Smajlík  Memphis *je vůl* Muž23 Kategorie
29.10.2005 13:26:48
posouvat cas je naprd.
 od Reznika
29.10.2005 13:04:39
Tak tejden mi trvá, než si na to zvyknu....kdyby se nechal letní čas, tak by byla ještě v 8 ráno a to je ještě horší než, že se stmívá ve 4 odpoledne
 morphík Muž39 Kategorie
29.10.2005 12:57:01
zmeny jsou spatne, áno
 HomerSimpson Muž Kategorie
29.10.2005 12:45:34
Puchy: Můžeš mi vysvětlit proč?
 korčula Muž Kategorie
29.10.2005 12:42:12
cim driv tma ... tim lepsi ... budu moct vylezt na ulici a lidi nebudou utikat ...
Smajlík  Lene Žena26 Kategorie
29.10.2005 12:33:13
Je mi to fuk, stejně přes den většinou spím.
 shodan Muž Kategorie
29.10.2005 12:33:00
zimní čas je lepší
Smajlík  Puchy Muž Kategorie
29.10.2005 12:31:31
*Tučňák*: Půl roku trvá polární noc, co?
Smajlík  korčula Muž Kategorie
29.10.2005 12:31:23
Nevadí mi to
Smajlík  Jilly Žena24 Kategorie
29.10.2005 12:15:06
Já bych to taky nechala jak to je... Protože v zimním čase chodim ráno do školy po tmě a vracím se taky až když je tma. :-(((
Smajlík  iiivvvaaa Žena16 Kategorie
29.10.2005 12:09:22
Já bych zrušila změny času, trvá mi dlouho, než si zvyknu..
 *Tučňák* Žena40 Kategorie
29.10.2005 11:59:04
Pekne me to vytaci, ja si o hodinu vic neprispim, ale o hodinu vic budu cekat na prvni ranni spoj domu! Sakra!
 Sichrhajcka Žena35 Kategorie
29.10.2005 11:58:33
Ja bych se ridil jenom tim GMT+1 a zadna hodina rozdilu v lete, je to podle me zavadejici...

Zavedlo se to driv kvuli uspore energii, ale myslim, ze ted uz je to celkem jedno...
Smajlík  pan.smith@post.cz Muž24 Kategorie
29.10.2005 11:48:58
Tím líp že bude tma, aspoň nebudu mít věčně zatažené záclony
 rozdvojka
29.10.2005 11:48:45
Pokud se o hodinu vyspím více,tak na změnu času reaguji vždy pozitivně..:o)
 CatieMay Žena Kategorie
29.10.2005 11:34:56
Mně to vůbec nevadí. Zvyknu si za dva dny. A ona ta tma k zimě patří, tak co.
 figlia Žena24 Kategorie
29.10.2005 11:29:08
napíše mi sem někdo návod kdy si mám předělat čas a dopředu nebo do zadu?
To zase budou čachry....jeeežiš
Smajlík  rockerka Žena24 Kategorie
29.10.2005 11:28:23
sem rad, pac letni cas mi nevyhovuje (chodim pozde spat a rano s emi nechce vstavat)
Smajlík  ymo Muž33 Kategorie
29.10.2005 11:27:23
Pejsek: Houby nadsázka, počkej do prosince.
 Zildjian Muž48 Kategorie
29.10.2005 11:26:59
hmm žádný posun bych nedělala kurva zbytečné komplikace, smysl žádný
Smajlík  Mimovesmir Žena32 Kategorie
29.10.2005 11:26:26
pejsek: no vidíš, to je jeden z těch problémů :-D (viz. korčula)
 STK Muž24 Kategorie
29.10.2005 11:26:20
STK: Nebudu mít čas.
Zildjian: To byla drobná nadsázka. ;oP
Smajlík  pejsek Muž26 Kategorie
29.10.2005 11:25:27
Pro mě je to celkem pozitivní. Navíc to beru i z tý druhý stránky, totiž že ráno je víc vidět.
Smajlík  Vinc009 Muž Kategorie
29.10.2005 11:25:07
Aj ta krajta, to už je zítra zase budu muset půl hodiny zjišťovat jak přeštelovat hodinky.grrrrr
 korčula Muž Kategorie
29.10.2005 11:24:55
No fakt se těším až bude, jak říkáš, ve čtyři tma jako v pytli.
 Zildjian Muž48 Kategorie
29.10.2005 11:24:04
pejsek: ...se zejtra dívej na zprávy ;-)
Smajlík  STK Muž24 Kategorie
29.10.2005 11:22:02
STK: Jakých?
Smajlík  pejsek Muž26 Kategorie
29.10.2005 11:21:21
je to zbytečný...kvůli změně času se stává vždycky hodně problémů :-(
Smajlík  STK Muž24 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk