Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Rád si pospím... Ale je to ,,PRÝ" úspora energie...
|
|
|
miluju tmu a dlouhé noci ...
|
|
|
nevnimam to, spis me stve, ze vzdycky musim pretacet hodinky... :o)
|
|
|
Mne je to uplne fuk, zadny nasledky to na me nezanechava, bud se vyspim, nebo ne - cas me nezajima a tma nebo svetlo taky ne. Nahodou mam ty nocni odpoledne docela rada ;o)
|
|
|
Je to tak a natolik mě to nevadí, že nemám potřebu proti tomu protestovat...
|
|
|
jo já hlasuji taky pro celoroční používání letního času, klidně bych ještě hodinu přidal! -))
|
|
|
V roce 2010 se L/Z cas zrusi, to bude pohoda
|
|
|
Je mi to vcelku jedno, ty prachy co se ušetřej na osvětlení stejně ničemu nepomůžou... protože je zase ve výsledku někdo "ukradne" ^_^ no ale aspoň budu mít o hodinu víc na učení... je toho fakt moc (fuj)
|
|
|
No, já moc ráda spím, ale když se mění ze zimního na letní, tak bych vraždila. Potom mi ta hodina děsně chybí, a trvá mi, než "najedu" zase na nový režim.
|
|
|
je mi to jedno
|
|
|
nevím, jsem asi divnej, ale mě ta tma vyhovuje...mám rád tmu, když jdu do školy za tmy, a pak za chvíli co přijdu ze školy je zase tma...nevím proč, ale mám to rád..líbí se mi to...
|
|
|
Pro všechny, kteří si myslí, že letní čas je ten správný a nejlepší: správnej čas je ten zimní! Naopak v létě se jedna hodina k ,,normálnímu" času přidává. Původně byl letní čas opravdu zaveden z důvodu úspory energie. Některé výzkumy ukazují, že ona ta úspora až tak velká není, těžko říct. Každopádně mně změny časů nevadí. Sice mi většinou tak týden trvá, než si na to zvyknu a dneska jsem kvůli tomu o hodinu dýl v práci :o(, ale co se dá dělat. Je to lepší, než kdyby se letní čas nezaváděl. Kdyby nebyl, bylo by v létě světlo od asi tak od 3:50 ( kdo z vás v tuhle dobu vstává, aby si to světlo užil?) do 20:00. To já si teda radši užiju světlý letní večer. btw: V Americe budou rozšiřovat období, na které se zavádí letní čas, o tři ( nebo čtyři, nejsem si úplně jistá) týdny. Původně to chtěli prodloužit skoro o dva měsíce.
|
|
|
Já vždycky zapomenu že se čas mění a pak se divím...
|
|
|
Je mi to jedno, jen upozorňuju, že náš "správný" čas je ten zimní.
|
|
|
no ja jsem v pohodě mě je to jedno, ale třeba rychliky se na hodinu zastavěj a budou čekat chudáci. A vlastně takovejch lidí co bude dělat o hodinu dýl a zdarma.
|
|
|
hůů, díky za upozornění. Loni jsem ještě ten následující den po přeřizování žila s nepřeřízenýma hodinkama...hmm, ale bylo mi to nějaký divný:)
|
|
|
On se bude měnit čas?!
|
|
|
Staci se aklimatizovat, vetsinou to nejak nevnimam..
|
|
|
Uplne mi je to jedno... Doba denneho svetla sa skracuje, s tym vela nenarobime, hodina hore-dole...
|
|
|
nevadí mi, ale přijde mi zbytečná. Nebejt toho, že mě vždy někdo včas varuje, tak o tom nikdy nevim. Nechápu k čemu to poslouží.
|
|
|
Mě ta změna nevadí a ani nemám problémy si na ní zvyknout. Ale jinak díky za připomenutí;-)
|
|
|
souhlas s ymo ... ja uz se na to tesim od ty doby co zacal letni cas, nevim co vas na tom rozhazuje, zimni cas je preci ten normalni
|
beryb |
|
|
nesnáším zimní čas,ráno tma,odpoledne tma,fuj!!!
|
|
|
Totálně mě to rozhodí... A nejhorší bude, že budu do školy chodit za tmy a taky se za tmy vracet:-(
|
|
|
Zatim na to moc nemyslim, ale je možný, že po změně budu nadávat na kdeco, až to přijde, uvidíme... zatim si neuvědomuju nic konkrétního... Ta brzká tma večer bude blbá...
|
|
|
Změna mi většinou dost vadí, srovnávám se s tím hodně dloho...ale letos se těším, že snad chvíli budu vstávat i za světla. Trošku na mě z té tmy leze podzimní deprese. Spíš bych čas ale nechala tak a neměnila.
|
|
|
Já se na to těším od doby,co se posunul čas na letní..
|
|
|
Souhlasím s tím, že by měl zůstat jen letní čas. Je to fakt na houby, když jdu ze školy a už je tma.
|
|
|
Mně je to úplně jedno a nijak mě to neovlivňuje. Nevím sice už, proč se tyhle změny začaly dělat, ale předpokládám, že to nějakej rozumnej důvod mělo. A protože mi to nevadí, nemám potřebu nad tím přemýšlet a zabývat se tím.
|
|
|
Mě je to uplně jedno.
|
|
|
Já jsem nadšená, protože mám ráda tmu. Fakt.
|
|
|
Nevadí mi to,mám ráda zimu a tma k ní prostě patří:)
|
|
|
dřív se setmí, nemusíme čekat na půlnoc, vyrazíme do ulic dřív a budem mít víc času.... přidej se k nám, budou hody.... je to krásy nejdřív vysát krev z mladejch, ještě nevinnejch (musíme se spokojit aji s vinejma, takový vymřely) kreve, utřít zoubky, ještě pořádně znásilnit a k ránu zpátky do rakve....
|
|
|
posouvat cas je naprd.
|
|
|
Tak tejden mi trvá, než si na to zvyknu....kdyby se nechal letní čas, tak by byla ještě v 8 ráno a to je ještě horší než, že se stmívá ve 4 odpoledne
|
|
|
zmeny jsou spatne, áno
|
|
|
Puchy: Můžeš mi vysvětlit proč?
|
|
|
cim driv tma ... tim lepsi ... budu moct vylezt na ulici a lidi nebudou utikat ...
|
|
|
Je mi to fuk, stejně přes den většinou spím.
|
|
|
zimní čas je lepší
|
|
|
*Tučňák*: Půl roku trvá polární noc, co?
|
|
|
Nevadí mi to
|
|
|
Já bych to taky nechala jak to je... Protože v zimním čase chodim ráno do školy po tmě a vracím se taky až když je tma. :-(((
|
|
|
Já bych zrušila změny času, trvá mi dlouho, než si zvyknu..
|
|
|
Pekne me to vytaci, ja si o hodinu vic neprispim, ale o hodinu vic budu cekat na prvni ranni spoj domu! Sakra!
|
|
|
Ja bych se ridil jenom tim GMT+1 a zadna hodina rozdilu v lete, je to podle me zavadejici... Zavedlo se to driv kvuli uspore energii, ale myslim, ze ted uz je to celkem jedno...
|
|
|
Tím líp že bude tma, aspoň nebudu mít věčně zatažené záclony
|
|
|
Pokud se o hodinu vyspím více,tak na změnu času reaguji vždy pozitivně..:o)
|
|
|
Mně to vůbec nevadí. Zvyknu si za dva dny. A ona ta tma k zimě patří, tak co.
|
|
|
napíše mi sem někdo návod kdy si mám předělat čas a dopředu nebo do zadu? To zase budou čachry....jeeežiš
|
|
|
sem rad, pac letni cas mi nevyhovuje (chodim pozde spat a rano s emi nechce vstavat)
|
|
|
Pejsek: Houby nadsázka, počkej do prosince.
|
|
|
hmm žádný posun bych nedělala kurva zbytečné komplikace, smysl žádný
|
|
|
pejsek: no vidíš, to je jeden z těch problémů :-D (viz. korčula)
|
|
|
STK: Nebudu mít čas. Zildjian: To byla drobná nadsázka. ;oP
|
|
|
Pro mě je to celkem pozitivní. Navíc to beru i z tý druhý stránky, totiž že ráno je víc vidět.
|
|
|
Aj ta krajta, to už je zítra zase budu muset půl hodiny zjišťovat jak přeštelovat hodinky.grrrrr
|
|
|
No fakt se těším až bude, jak říkáš, ve čtyři tma jako v pytli.
|
|
|
pejsek: ...se zejtra dívej na zprávy ;-)
|
|
|
STK: Jakých?
|
|
|
je to zbytečný...kvůli změně času se stává vždycky hodně problémů :-(
|
|
|