Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.802782, vloženo 07.05.2014 17:59:38 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Najednou nemá zájem?
Zdravím,

asi 3 týdny zpátky jsem poznala jednoho kluka, viděli jsme se jenom chvilku v jedné hospůdce, začli jsme si psát přes facebook. Má 25. Psal mi často, většinou ráno a večer, ale i odpoledne. Pořád trval na schůzce, nějak moc se mi nelíbil, ale řekla jsem si proč ne, nic velkého jsem od toho nečekala. Nakonec to bylo celkem nečekané - povídali jsme si asi 3 hodiny, nasmáli jsme se. Spíš mi připadalo, že jsem našla nějakého starého kamaráda. Jakobych ho znala od mala. Probrali jsme snad všechno, přišel mi v pohodě. (Nějak mimo jsem z toho ale nebyla). Ještě ten den mi volal i psal, skoro celou noc. Že to hrozně uteklo, jak to bylo super. Potom mi zase psal každý den, asi ještě týden. Pozval mě i k sobě, to mi přišlo blbé, tak jsem řekla že něco mám. No zhruba po tom týdnu se přestal ozývat, ze dne na den. Moc jsem to nechápala, máme jednoho společného kamaráda, říkal, že si nikoho nenašel. (I kdyby, my jsme to pořád měli na kamarádské úrovni, já jsem ho nechtěla, on o mě sice projevoval zájem ale spíše jsme se pořád poznávali). Za tu celou dobu, co jsme se bavili (2 týdny a něco), jsem mu nenapsala ani jednou, vždycky se ozýval on mě. Připadá mi to takové dotěrné, aby se žena ozývala muži (má spoustu svých koníčků, když chtěl, ozval se.. já jsem ale vždycky odepsala). Teď jenom uvažuju, co se mohlo stát. Trochu jsme i flirtovali. Napadlo mě, že ho to třeba přestalo bavit - snažit se. Že mu kamarádi mohli říct "a ona se ti ozývá?" a že si třeba řekl, že jsem moc nedostupná. A nebo druhá varianta - že si řekl, že jsem naopak moc povolná. Já vím, dva naprosté protiklady. Ale odepisovala jsem mu vždy, skoro hned, snažila jsem se být často k dispozici.
Přemohla jsem se, a napsala jsme mu některý den. Odepsal mi, jak se mám, jestli nedorazím na jednu akci. Já jsem si to nečetla, na druhý den mi napsal zprávu, proč už jsem neodepsala, jakoby ho to zajímalo (ego?). Připadá mi, že tohle muže spíš láká ne? Když se musí snažit. Co myslíte vy? Mám se mu ozvat? Ať třeba vidí, že mám zájem se bavit. Ale zase nechci aby si myslel, že mě má "v kapse". Přecejenom na něho hodně slečen letí..Celkem mě to trápí, tak děkuju předem za vaše názory.
 Kdo ví Žena19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
07.05.2014 21:24:29
Seš manipulativní pí*a. Napiš mu cos napsala tady, ten se z tebe posere.
Smajlík  Lolec
07.05.2014 20:27:36
Ty jsi úplně mimo. Vůbec se mu nedivím, že ho to po 2 týdnech přestalo bavit, když ses neozvala ani jednou. Musí tam být vidět snaha z obou stran. To, že jsi vždycky odepsala, to fakt nic neznamená.

A co se týče toho, že muže baví, když je žena nedostupná, tak to je absolutní píčovina. Tahle rádoby nedostupnost je naprosto odpuzující. Nedostupnost ve stylu toho, že po prvním rande ještě nechceš jít k němu domu, to už je jiný kafe a je to ok.
 nekompromisni muz
07.05.2014 19:52:03
Předně, celé tvoje uvažování se nese v duchu manipulace. Je to hra na to, jestli on jako chlap to pochopí nepochopí takhle, udělá neudělá onakle, myslí si nemyslí si tohle a tamto.

Jestli z tohohle se stane vztah, tak to bude pěkný průser.

Přestaň se, doprčic, dívat na to co on, a začni sama jednat pole sebe, až si to ujasníš.

- napiš mu, když chceš
- nepiš mu, když nechceš
- řekni mu, že k němu necítíš nic extra (to především)
Smajlík  Jan79 Muž39 Kategorie
07.05.2014 19:30:59
Tak máš o něj teda zájem, nebo ne?
 Neviditelnej Píčus Muž21 Kategorie
07.05.2014 18:56:27
Ono je to sice hezké, že se necháš dobývat, odepisuješ, jsi milá. Ale v dnešní době to vůbec nic neznamená. Lidi jsou milí a přesto si myslí svoje. Anebo třeba na pohled tak milí nejsou, ale naopak o to víc jsou rádi, že můžou s někým komunikovat.
Pokud ti chlap píše, ze začátku jen on a ty máš zájem, tak bys mu ho měla dát najevo mimo jiné i tím, že mu občas sama od sebe taky napíšeš. Protože pak on bude vědět, že tě neotravuje. Je to stejné jako když se holky bojí dolézat, že je ten druhý odmítne a nebude na ně mít čas.
Po pravdě ale nevím jestli už ses nedostala přes hranu, kdy on lehce ztratil zájem a teď budeš muset být ta aktivnější ty. Na tvojem místě bych mu napsal ještě 2-3x, ne hned jak se oba přihlásíte, ale v případě, že by on nepsal, třeba ob den. Ber to tak, že máš lehký deficit. :)
 Eliam
07.05.2014 18:31:28
Ano. Pokud má zájem, tak se chytne, pokud nemá, tak aspoň budeš vědět na čem jsi. Jak psala Krewettka - všeho moc škodí...neznamená to, že bys ho měla desetkrát denně stalkovat, ale ozvat se klidně můžeš.
 Bludicka
07.05.2014 18:31:24
Když se Ti bude zdát, že Ti dlouho nepíše, napiš mu. Na otázky odpovídej a jednej tak jak chceš aby vztah fungoval. Musí tam být souhra. Na nějaké "jako-by" se vyser.
Smajlík  Nenormální
07.05.2014 18:28:59
Nikdy se nestalo, ze bych mu neodepsala. Tohle bylo poprve, protoze mi napsal a ja v te dobe usnula. Takze radite, abych mu zacla psat? Chtela bych na to 'baveni se' znova navazat.
 Kdo ví
07.05.2014 18:26:00
Asi takhle, všeho moc škodí.
On ti tři týdny píše pořád první... nedivím se, že pak přestal (kdybys neodepisovala pravděpodobně by přestal dřív), pak teda napíšeš, on odepíše...ty zas ne. Jsem zvědavá jak dlouho ho to bude ještě bavit.

A propo jen z toho, že si píšete, ještě nemůže soudit, že tě má v kapse.
 Krewetttka
07.05.2014 18:18:32
Za sebe bych řekla - přestat hrát hry a chovat se normálně. Dělat nedostupnou může fungovat chvíli,ale pokud Ti jde o normální vztah, je to k ničemu. Nikdo neříká, že mu máš ob hodinu volat,ale ozvat se klidně můžeš, odepsat klidně můžeš...prostě jako když si píšeš s kámoškou. Tohle hlídání se, zda mu odepsat hned nebo až zítra protože muži chtějí nedostupnou...mně osobně to nikdy v ničem nepomohlo.
 Bludicka
07.05.2014 18:07:16
Proc by mel byt? Kazdeho trapi neco jineho, me trapi tohle :-)
 Kdo ví
07.05.2014 18:03:16
řekni že to je fejk
Smajlík  Serotonin Muž35 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk