Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.791674, vloženo 18.03.2014 23:22:38 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Osamělost
Poslední dobou mám pocit, že na mně nikomu nezáleží. A že jsem ztratila veškeré přátele, které jsem měla. Den je pro mě hrozný stereotyp. Přes den sama sobě snažím namlouvat, že je všechno v pořádku, všechno zvládnu, na špatné věci nemyslet. Chvíli se mi to i dařilo, ale poslední dobou vždy k večeru nebo když se stmívá...myslím, že padám do deprese, nevím.
Nemám se komu svěřit. Já jsem člověk, který tu pro všechny vždycky byl. Vždycky všechny vyslechl a snažil se s ním zamyslet nad všemi důvody, příčinami, řešeními. Tolik lidí mě vyhledává, když potřebuje poradit. Jsem pro ně částečně i taková vrba, umím naslouchat. Jsem empatická a myslím, že lidé to vycítili, protože se mi začnou kolikrát svěřovat i takoví, které v podstatě neznám. Dostkrát jsem slyšela, že jsem jim opravdu pomohla. A dělám to opravdu ráda. Ale když potřebuji já, jsem najednou tak osamělá. Nemám komu napsat, komu říct. A když přecejen, téma se za chvíli stáčí jiným směrem. A já neřekla, co mě tíží na srdci.
 GoldenGate Žena20 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.03.2014 13:17:21
GoldenGate: Tak s nima ten kontakt zase navaž jen aby sis vyřešila co potřebuješ.
 Terminus Muž26 Kategorie
19.03.2014 12:21:57
Ahoj, i já sem přidám kontakt: houdic0@seznam.cz Kdyby si chtěla probrat jakékoliv téma, není problém, jsem jedno ucho, budu se snažit ti pomoct, pokud budeš chtít. nevím, ale trochu mě to baví, pomáhat tímto způsobem...
Smajlík  SilverGate
19.03.2014 09:50:23
Protože se mnou ti určití lidé přerušili kontakt. A nejsem si vědoma, že bych něco udělala (což mi řekli i oni, ale to bylo tak všechno)...Mám problém, no. Neumím věci jen tak hodit za hlavu, vleče se to se mnou hrozně dlouho vždycky a stejně to není nikdy úplně dobré.
 GoldenGate Žena21 Kategorie
19.03.2014 05:27:45
libi se mi tvuj nick, .. a jsem taknejak v podobnem ladeni/zabarveni
rad si povidam, nasloucham, open minded, vrely vztah k lidem a pobyvam pobliz GGP, muzeme se tam nekdy setkat, treba u pomnicku T. Masaryka
www.sfgate.com/neighborhoods/sf/goldengatepark (klikni, 39 fotek)

pripadne se ozvi, radost@post.cz
 ktk
19.03.2014 00:56:21
Bohužel.Rány od "života" přicházejí pořád.Vůbec nepřemýšlej nad tím, zda si to zasloužíš či nezasloužíš.Tím se dostaneš do pekel...To tak je.
Neboj, to překonáš a zas budeš o něco silnější...Mně před nějakou dobou utekla přítelkyně za jiným a to tady na ZP ještě k tomu psala nehorázné sračky.Nikdo jí to nebaštil až pár známých zkrachovalců..
Chvilku mě to trápilo a pak už jsme si řekl, že mi za to nestojí...takový zrádce fakt ne.

A docela otázka, zda to má nějaké řešení? Třeba něco budeš muset přejít..
 napalmex
19.03.2014 00:55:08
GoldenGate: Proč myslíš, že ti není umožňeno je vyřešit?
 Terminus Muž26 Kategorie
19.03.2014 00:43:27
Hodně se toho na mě teď sesypalo najednou. A já se snažila to nevzdávat. Ale poslední ránu nějak nemohu rozchodit. A to lež a zradu od člověka, kterému jsem naprosto věřila. Myslím, že jsem si to nezasloužila. Ani od něj, ani od života celkově. Jeho jsem nenutila, aby do mého života přišel, aby v něm chtěl setrvat. A přesto tu byl. A odešel ve chvíli, kdy jsem ho nejvíc potřebovala a ještě k tomu bez jediného slova prakticky. Nechci se litovat, ale myslím, že jsem si zažila v životě dost. A nevím, čím si zasluhuju další špatné věci, co se mi sypou na hlavu.
Nejhorší prostě je, že i když se snažím přetvařovat nejen před okolím, ale především sama před sebou, že všechno je v pořádku a nebo že bude v pořádku, tak ve skrytu duše vím, že to v pořádku nebude. Vím, že se mi tyhle pocity zase vrátí a zase budu na dně. A už je to tu. Nedokážu věci jen tak přejít a nechat to být. Potřebuju je vyřešit. A když mi to není umožněno, příšerně mě to ubíjí.
 GoldenGate Žena21 Kategorie
19.03.2014 00:26:30
Klidně se mi svěř, budu tu pro Tebe vždy když budeš potřebovat. pavlik.777@seznam.cz
 Paja
19.03.2014 00:14:18
Samota je hodně smutná věc... (Ano večer je nejhorší.) Mnoho myšlenek a času.
 NightGoth Muž Kategorie
18.03.2014 23:58:14
A seznamka už jede.....
Smajlík  pudlisko
18.03.2014 23:53:54
Tak napiš klidně mně. Nebo to rozepiš tady, od toho tu zp je.
Smajlík  Terminus Muž26 Kategorie
18.03.2014 23:39:03
Zkus si své myšlenky zapisovat do sešitu. Tak nějak se svěřit papíru. Anebo najít někoho, kdo naslouchat bude, může to být přece i člověk z opačné strany Republiky, hlavně že bude naslouchat.
Hlavně se nevzdávej.
Smajlík  Intersekt Muž19 Kategorie
18.03.2014 23:37:41
Povídejte, tajemná slečno.Dneska jsem tu pro Vás.
 napalmexPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk