Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.780318, vloženo 25.01.2014 16:53:41 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Proč se mladé holky v depresích řežou?
Tohle jsem nikdy moc nepochopil, proč si způsobují bolest kvůli tomu že jim třeba někdo ublížil? Ale největší záhadou mi je, proč je to uklidňuje?

Pokud mě někdo naštve, tak ty pocity chci dostat ze sebe, ale proč bych si měl psychické bolesti tlumit fyzickou bolestí?

Proč si tu hnátu rovnou nestrčí do drtičky, třeba by se pak utápěli blahem? :D
 whiteplayer3d Muž19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.12.2015 21:01:36
Lidi, nějak tomu nikdo nerozumí, jak to tady čtu... Totiž, když člověk utrpí zranění, vyplaví se mu do krve adrenalin, jako při sportu, nebo sexu, to aby to tolik nebolelo, když se řízne... No a proto to dělaj..... :/
Smajlík  Einstein
08.07.2015 18:18:38
Víš ,teď budu mluvit ze svých zkušeností,,.... Řežou se třeba protože kluci jim nedávaj dostatečnou lásku kterou by chtěli,něco se děje v rodině či ve škole ..

-stačí jen aby tě kluk nechal a ..je to tam vidíš nůž ,či žiletku a neubráníš se,..Najednou si řikáš ..jo pořezaná budu a bude mi líp.-.-.-,Vsugeruješ si to ,a taky se tak stane (je ti líp)

-Nejdřív se třeba řízneš jen aby to pálilo...postupem času chceš víc krve no a pak už máš sklony k sebevraždě.....
 TY a Já jsme My
27.01.2014 12:49:21
Dodatek:

http://1url.cz/hGaS
 whiteplayer3d Muž19 Kategorie
27.01.2014 12:36:08
přístup: Já tu nikoho neodsuzuji za to co je jak ty říkáš "každýho věc",
jen se tomu snažím porozumnět, protože nepřeháním, když řeknu že je to pro mě záhada.

Nevím jestli se dá tendence k sebepoškozování srovnávat se sexuální orientací.
Nejsem neurolog, takže nevím jestli se s tendencí k sebepoškozování člověk rodí, přichází až v pubertě nebo jestli si ji v sobě člověk vybuduje sám.

Záleží nejspíš jen na úhlu pohledu, zda to člověk vnímá jako poruchu nebo "jiný směr", za duševní nemoc se dá považovat jakákoliv psychická odchylka se kterou by se člověk lišil od většiny lidí, některé jsou společností tolerované jiné ne.

Ale není to přirozené, ať už pedofilie, homosexualita nebo sebepoškozování.
 whiteplayer3d Muž19 Kategorie
26.01.2014 11:15:36
Slečna Janička: takový totolitní omezovače svobody jako seš ty by měli zavírat...
Smajlík  přístup Muž Kategorie
26.01.2014 11:07:11
Protože je to příjemný a vůbec je to každýho věc. Akorát to společnost odsuzuje jako smrtelnej hřích a různý debilové pak ty lidi označujou za duševně nemocný (jak dřív označovali např. homosexuály).
Smajlík  přístup Muž Kategorie
25.01.2014 22:56:08
To bych taky ráda věděla. Je to jedna z věcí, kterou určitě nikdy nepochopím. Když se náhodou při vaření říznu do prstu, hojí se to pár dní a je to nepříjemné. Proč se řezat schválně, netuším.
 xborka Žena49 Kategorie
25.01.2014 20:23:53
Protože nastala doba Emo a ony chtějí být v obraze znám pár takových lidí, ale víc je takových holek a zavřel bych je do ústavu. Tohle nepochopím slušného nekrofila zkoumají, ale mentálně narušeného člověka co má sklony k sebepoškozování ne. Znám holku a ta si zřídila ruku, kvůli hádce tak že skončila v nemocnici mít takové dítě, tak upřímně bych se ho zřekl.
 juraSkuras Muž17 Kategorie
25.01.2014 20:11:08
Protože jsou psychicky nemocný. Nevím, jak takovej člověk přemýšlí, ale je mi jasný, že s takovýma lidma nemůžeš jednat jako s běžným člověkem. Můžeme pouze doufat, že to ty lidi přejde, protože jestli ne, měli by se nechat dobrovolně zavřít do Bohnic. Já se divím, že je jim vůbec dovolený běhat "na svobodě".
 Slečna Janička Žena21 Kategorie
25.01.2014 18:15:28
Mě to vždycky uklidní, mám ráda bolest a taky myslím, že si ji zasloužím. :) Lepší podříznout sebe než někoho jinýho, ne? A věř, že takový choutky mám občas taky, ale naštěstí se zvládám ovládat. :D
Smajlík  XCrazySlimeX Žena24 Kategorie
25.01.2014 17:53:05
Protože když si způsobíš fyzickou bolest, přehluší to tu psychickou, teda aspoň na chvíli. A fyzická bolest je mnohem snesitelnější, máš nad ní kontrolu. Prostě je lepší zaobírat se pořezaným zápěstím než třeba tím, že ti umřel někdo z rodiny. Říznutí uvolní ten přetlak, co se nahromadí uvnitř, a často to dělají lidé, kteří neumí/mají strach vyjádřit svoje emoce. A pak jsou lidi, kteří to dělají, aby se za něco potrestali. No a pak je spoustu lidí třeba s hraniční poruchou osobnosti. Je to závislost jako každá jiná, člověk se jí těžko zbavuje, ono sebepoškozování vypadá jako nějaká módní vlna, ale celej problém je o dost složitější a závažnější. A hlavně tím netrpí jen mladé holky :/
 Listicka
25.01.2014 17:16:33
No, vím, že to bude znít trochu konspiračně a greenpeacesácky, ale pravděpodobně je to nedostakem lásky v dětsví. Jedno z nejdůležitějších věcí po na rození je dotyk a mazlení. Je vědecky a oficialně dokázaný, že děti z inkubátoru mají větší problém se v životě prosadit mají různé dysfunkce jako je dyslexie a dysgrafie. A souvisí to aji s odloučením. Když matka dostatečně nechová své dítě dítě si tyto věci pamatuje na emocionální úrovni, ale nepamatuje si je protože mozek se vyvyjí ještě dlouho po narození na rozdíl od zvířat. Takže to zapřičiňuje "Nedostatek Lásky" ale je to strašně složitý proces s různými známími i neeznámimi prvky... Celý by Ti to mohl nastínit některý z dokumentů Zeitgeist, ale musíš chvíli na Yt hledat... :)
Smajlík  NenormálníPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč