Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.767592, vloženo 27.11.2013 16:12:29 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Překroucený pohled na svět
Už mě štve, jak tady stále někdo řeší panictví, a nadává si do paniců. Co se to s tím světem stalo, že se rozdělil na panice a ty druhé? Je to asi stejně hloupé, jako dělit lidi na ty co umí skočit šipku do vody a na ty co ne, a nebo na ty co někdy jedli chobotnici a na ty druhé. Jo a pro ty co se tento zkřivený pohled snaží obhájit evolucí a schopností: Základní dichotomie by neměla být panic a ten co zasunul, ale člověk bez dětí a člověk s dětmi. Děti jsou prostředkem evolučního vývoje a taky částečně indikátorem schopností. Na tom najít si díru a opíchat jí není nic světoborného.
Tak jsem to ze sebe dostal. Zamyslete se nad tím.
 Kakihara Muž22 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.11.2013 20:10:58
Ano,máš pravdu. Proto si myslím, že děti by měly mít volební právo - samozřejmě by za ně volili do 18 let rodiče. Bezdětní totiž jen zneužívají práci (kterou rodiče dali do dětí) a děti těch dětných. Dětní to nemají dnes jednoduché.
 fddf
27.11.2013 19:17:42
Kazdy to ma nejak, co uprednostnuje..ja treba naopak hledam zkusenejsi a nejake panny me moc nepritahuji :) Asi, ze mi v podstate neni 13 - 22, tak to ani takhle neresim..pro priklad nejake zlatokopky to take moc nezajima a spis koukaji na stav uctu, emousky zas na mnozstvi nenormalnich ozdob, barvu vlasu a hladinu EQ, intelektualky zas IQ, party girls na mnozstvi kamaradu a schopnost obrazet akce, atd. :)
Ale souhlasim, ze se tu s pannama kvuli jejich domnele nezkazenosti rozpoutalo silene sileno posl. dobou. Asi je to ted moda mit zivot na draka :))
 Sasacrusty
27.11.2013 17:15:15
souhlasím. Já třeba vůbec nechápu proč se takové termíny - panna/panic vůbec začali používat. Máme snad nějaké specifické označení třeba pro někoho, kdo ještě neskákal s padákem? Když už, tak ať dají naopak nějaké označení (cejch) tomu, kdo už panic není. Pak by dnešní panicové mohli na otázku odpovídat nikoliv: "ano, jsem panic" ale "Ne, nejsem ******"
 smitta
27.11.2013 16:15:12
Klíďo, já třeba děti mít fakt nechci, ale píchám rád.

Klidně mě hoďte do tý druhý skupiny těch, co nemaj děti. Mně to neva
 Vampír obecný Muž KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč