Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.767116, vloženo 25.11.2013 10:11:36 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Pomoc štátu?
Dobrý deň, mal by som jednu otázku ohľadom bývania. Bývam s rodičmi a momentálne navštevujem VŠ. Máme ešte jeden byt v ktorom teraz nikto nebýva tak premýšľame o prenájme a mňa by zaujímalo, či by som mal nárok na nejaké príspevky od štátu poprípade nejaké sociálne štipendium keby som sa presťahoval do bytu a dal si tam trvalý pobyt? Je nejaká taká možnosť pre študenta? Ak áno do akej výšky siahajú príspevky či by to bolo výhodnejšie ako dať ho do prenájmu.

Ďakujem

PS: Viem, že v ČR budú platiť iné zákony ale verím, že nie sú až tak rozdielne, písal som aj na slovenskú spovednicu ale zaujímal by ma aj Váš názor.
 otakza Muž20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.11.2013 13:21:53
Tak jistá možnost tu je - pokud prokážeš, že rodiče tě nemohou plně podporovat při ubytování v tomto bytě - pokud si navíc změníš trvalé bydliště na tento byt, mohou ti být přiznány příspěvky na bydlení, nicméně koho je ten byt? Rodičů? Nebo bys platil nájem městu? Pozjišťuj si všechny okolnosti, nejlépe na úřadě. Ale připrav se, že přijde o nárok jezdit za studentské jízdné zpátky domu k rodičům:)
 Fel
25.11.2013 13:09:25
Jsi cigoš??? Pokud ne, tak si nedělej iluze. Od rodičů dostaneš výživné, a zbytek si vyděláš, jasný??!!
Smajlík  kopečekPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč