Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.763368, vloženo 07.11.2013 16:12:15 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zpovědnice je veskrze LEVIČÁCKÁ?
Nepřijde vám, že se tu čím dál častěji objevují diskuze podporující nejen levicový směr, ale přímo komunismus nebo socialismus? Ať otevřu skoro jakoukoliv politickou diskuzi, píše jí nějaký provokativní komunista (často mladý, který absolutně netuší, která bije) a nadává na pravičáky a zlé kapitalisty a propagyje komunistické myšlenky...nechápu - co se to tady rozmohlo?? Jakoby se to stalo módou být mladým komunistou...

Podle mě to tady dřív tak komunistické nebývalo, je to hlavně teď poslední dobou..

Naposledy mě vytočila nějaká diskuze, kde jakýsi patrně starší občan, který zažil komunismus, nostalgicky vzpomínal na úžasné "výhody" totalitního režimu, popíral jeho nedostatky a tvrdošíjně trval na tom, že miulý režim byl pro lidi to nejlepší...

A zdaleka není a nebyl jediný - je zde také jakási mladá slečna komunistka, která dokonce tvrdí, že za totalitního režimu země skvěle properovala a ekonomický růst byl také velký:-)

A nejen tito, je jich tady zkrátka čím dál tím více, fakt mi to už přijde jak na těch zde často zmiňovaných Novinkách cz., kde je to opravdu typická sešlost komunistů:-)

Vyvrátíte mi to, nebo máte také takový dojem? Mně samotné, a už jsem to zde několikrát psala, běhá mráz po zádech, když někdo začne říkat, jak skvělý by minulý režim...brr..je to pro mě naprosto nepochopitelné až strašidelné.. (zažila jsem komunismus do 15 let a i tak opravdu stačilo)

Takže pravičáci či aspoň ti podporující střed:-), pište také, ať to tu komunisti úplně nepřeválcují...
 kikiwhite Žena37 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
08.11.2013 10:49:09
tak je to logické. Nejvíce času na zveling ať už v praze na hlaváku, nebo na zpovědnici mají nezaměstnaní bezprizorní lidé, kteří si zde vybíjí frustrace místo toho aby se vzdělávali a šli pracovat

nekteré bolševické nicky musí podle četnosti příspěvků zevlovat na ZP celé dny.
 flákači
08.11.2013 08:35:09
Jsou tu nějací komouši, ale nepřijde mi, že je zp vesměs levičácká.
Smajlík  Opecancanuk Muž50 Kategorie
07.11.2013 23:40:18
Roztrhany svetr- ja si to predstavuji tak ze budu zit v praze a cestovat po evrope.mit svuj byznys. po tech nekolika letech prezivani zde utect jak srab kdyz se dvere teprve oteviraji? nee;-) minimalne to vyzkousim;-) ja chci vyzvu k zivotu a zasit se v cesku by pro me znamenalo mit deprese. kvuli nim jsem udelala tu zmenu a odjela...vis svetre, az poznas svet i z jine stranky nez ze sprav na nove , zjistis ze nakonec zalezi jenom na tom jaky si to vytvoris.-pokud nejsi sam se sebou spokojen nebudes ani tam ani tam.
 gazzapo.
07.11.2013 21:54:33
hambajim: Když tu tak čtu ty diskuze, tak nevím, kdo na koho útočí - stačí ta o bolševicích o 2 řádky níže... Upřímně mně už diskuze na téma "fronty na banány" celkem unavují, to je pořád dokola - proč někdo volí levici, o zapomínání/nezapomínání na dobu před 25 lety a neustálá konfrontace. Proč je problém přijmout, že se někteří lidé měli lépe a že mnohým lidem současný stav nevyhovuje nebo ho jednoduše nepovažují za správný?
Smajlík  *SandraD* Žena27 Kategorie
07.11.2013 21:43:06
Máš pravdu. Navíc na každého normálního slušného člověka začnou sprostě útočit, urážet, být proti komunismu, tak tě sežerou, jsi zlodějejská pravičácká kuva.
Jen sem to tu prolítl, takže umírněná ukázka viz *matouch*.
Smajlík  hambajim
07.11.2013 21:11:57
Taky si začínám říkat zlatý komunismus. Každý měl práci a když držel hubu, měl se dobře. Teď si sice můžem vykřikovat své politické názory, ale co z toho máme, když makáme za desítku. Příště už ty komunisty fakt zvolím. Letos jsem se ještě ovládla, ale příště už se zastavit nenechám.
Smajlík  sllslsls
07.11.2013 21:09:40
kikiwhite: Je to v pořadí dnes již druhá diskuze na toto téma...Jistě, minulý režim měl spoustu chyb, také se v důsledku mnoha vnitřních, ale zároveň nelze opomíjet ani ty vnější, zhroutil. Některé věci byly špatné, jiné však měly určitý systém, který tu dnes není nebo byl díky experimentům za posledních 25 let zcela zlikvidován. Nejde říct ani bylo dobře, ani bylo špatně. Jde o osobní zkušenost každého z nás. Někomu bylo lépe tenkrát, někomu je lépe nyní, ale nemusí vše přeci sklouznout k paušálnímu odsouzení nebo paušální glorifikaci.

Nepředpokládám za šťastný směr naší země koncentraci moci a kapitálu u jedné osoby nebo směr, aby ovládalo národní bohatství státu mizivé procento jejich obyvatel, kteří jsou napojeni na politickou moc a v podstatě si prosazují skrz toto propojení své vlastní zájmy, zákony, státní zakázky. Zároveň je na nich závislé národní hospodářství, na jejich vůli či nevůli, jednotlivé regiony a zaměstnanci jejich firem. Ono, když jsi OSVČ, tak ano, může být tvé podnikání jen tvá věc, ale když zaměstnáváš stovky nebo i tisíce lidí, tak se tvé podnikání stane minimálně záležitostí celého regionu. Já si říkám brrr, když vidím, jak mnohé firmy dnes nijak své podnikání nepovažují za poslání nebo za to - dát něco lidem, regionu, obci, ale pouze za prostředek k rychlému si nahrabaní a poté se zbavení jakékoliv další celospolečenské - když už ne zákonné, tak alespoň morální odpovědnosti...(sem počítám i účelové "optimalizace" daní).
 *SandraD* Žena27 Kategorie
07.11.2013 20:59:40
Ale občas se tu ještě vyskytne názor nějakého asociála antikomunisty...

Přátelé, ať žije Velká říjnová socialistická revoluce a její dnešní 96. výročí!
 *matouch* Muž44 Kategorie
07.11.2013 20:18:51
Radši mladí komunisti než fanatici obdivující Rakousko-Uhersko Jiffy a Wolfi Lippert.
 oton
07.11.2013 19:58:25
Kolem moci se zde vše točí, protože moc nám umožňuje se zde mít dobře, jestliže se máte zle tak příčinou je to že jste bezmocní, řešit bezmocnost konzumací tabáku a alkoholu, je chybou a na tuto chybu doplatí zde většina lidí, co zde žije.
Moc je opakem bezmoci, aby zde mohla existovat moc, musí zde existovat bezmocnost, aby mohli mocí poroučet, musí zde být bezmocní, co je budou poslouchat.
Někdo řekne ale to je nespravedlivé, aby zde malá elitní mocná skupina milionářů, mohla mocensky ovládat celý svět, a tím z lidí udělat ubožáky, co se mají zle, a tak snadno podléhají konzumaci alkoholu a tabáku.
Problém je zde v tom, že zde nejsou policejní roboti, co by nepodléhali vládám a milionářům, a zajišťovali zde likvidaci veškerého zla, a pomocí prevence zabraňovali vzniku zla.
Tím by byli zbytečné i armády a politici, protože vše by zde měli pod kontrolou policejní roboti, a pokud by se někdo pokusil zde být lhářem a zlodějem, tak by brzo byl policejními roboty eliminován.
Smajlík  Policejní robot
07.11.2013 19:49:00
Vergniaud
dnešní doba je zla, každy se musí změnit uvnitř, každy má byt lepším člověkem, jinak nějaka kolektivní změna je v nedohlednů
 Roztrhany svetr Muž35 Kategorie
07.11.2013 19:44:40
Gazzapo (= dokonalá paní Svetrová) by se měla nechat sterilizovat.
 Vergniaud
07.11.2013 19:40:20
gazzapo.
nebudeš žit za almužnu, kolem roků 2015 , 2016 životní uroveň půjde nahorů. A mužeš najit hodného, milého manžela, žadného šovinistů :) no tvým vychodiskzm jediným je se odstěhovat zpatky do Prahy nebo Moskvy, jelikož v Anglii tě nic dobrého nečeká, ještě tě tam napadne nějaky fanatik vyznavajicí radikalní islam, vždyť v Anglii jsou čtvrti, které jsou pro člověka s bílou pleti, nebezpečné, proč ses stěhovala do takové díry? To jsou ty dezinformace, jak je na žápadě skvěle, přitom realita je uplně jiná že :D
 Roztrhany svetr Muž35 Kategorie
07.11.2013 19:28:20
Rostrhany svetr- a tam pak zacit jako rodit vychovavat deti , chodit do prace za almuznu, poslouchat sovinistickeho manzela a cekat kdy me podvede s dvacetiletou?
to je jeden extrem z druhyho.navic cesi me nikdy nebrali.ale prahu mam rada a rada bych tam zila. planovat budu az bude nejhur. zatim se mi dvere zacnou otevirat a uvidim co prijde.
 gazzapo.
07.11.2013 19:24:09
gazzapo.
v nejhorším připadě emigruješ do CCCP 2, tihle panové se postarají o jeho znovuzrození
http://politikus.ru/uploads/posts/2013-11/thumbs/1383841861_5957.jpg
Smajlík  Roztrhany svetr Muž35 Kategorie
07.11.2013 19:13:39
Gazzapo: Prý "student v Anglii"!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D - :D:D:D:D -

Je nemožné, Gazzapo, že někdo se tvou kulturou písemného projevu a se tvou mentální úrovní dostudoval obecnou školu.
 Morgenstern
07.11.2013 19:09:54
Gazzapo: Prý "student v Anglii"!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D - :D:D:D:D -

Je nemožné, Gazzapo, že někdo se tvou kulturou písemného projevu a se tvou mentální úrovní dostudoval obecnou školu.
 Vergniaud
07.11.2013 19:08:47
gazzapo.
musiš ze sebe co nejdříve vybit ty liberalní nesmysly, dodělat školu, okamžitě se odstěhovat do ČR, najit věrného partnera, přítele a založit rodinu. Jinak to bude čim dal horší, doba je šilená, já vím, ale jestli se tomu poddaš, a budeš uvažovat i nadale timhle způsobem, nic dobrého tě nečeká
 Roztrhany svetr Muž35 Kategorie
07.11.2013 19:02:17
lovedudy:
Vážně? Já většinou na demagogii narážím ze strany lidí, kteří se mnou nesouhlasí.
 Nudložrout Muž19 Kategorie
07.11.2013 18:58:33
Rostrhany svetr- a jak bych mela jako student v anglii zit ?
 gazzapo.
07.11.2013 18:55:50
kikiwhite:
Neboj, Kiki, nejsi v tom sama. Jen spoustu lidí nebavěj tyhle demagogický žvásty. Valná většina jen troluje.
 lovedudy Muž99 Kategorie
07.11.2013 18:48:04
No, veskrze jsou tu lidé s psychickými problémy. A ti mají sklon cítit se ublíženě. Ublíženost je směrována všude možně, jistě i do politiky. A pak to vypadá, jak to vypadá. Ovšem já znám jednoho mladého komunistu osobně a to je vážně kouzelnej člověk. (sarkasmus) Táta komanč, děda ve straně, všichni patologický lháři, zmrdi a svině udavačský, se kterýma ani u nich na vesnici pomalu živá duše nepromluví. A mladýmu to tloukli do hlavy od mala, tak se toho chudák chytil a nyní je to stejnej rudoch.
 Hurminey
07.11.2013 18:46:58
Já jsem komunista a KSČM pro mě tedy je jako pro komunistu jasnou volbou. Ale režim před rokem 1989 mě rozhodně nikdy obhajovat neuvidíš.
 Nudložrout Muž19 Kategorie
07.11.2013 17:53:56
gazzapo.
a proto jsi tak vyspěla, že jsi emigrovala do Anglie, kde živořiš, bydliš v jednom bytě s dalšími 6 lidi, z toho jsou 3 indové, kteři na tebe serou, WC koupelna je neustale špinavá, lednička teměř nefunkční a ani tam nemaš místo, kde bys davala svůj nakup :D hahaha, a mě budeš poučovat o nějaké demokracii, maš už 30 roků, ani stalého přitele, ani ditě beztak nebudeš mit, chcipneš jako hrda feministka v nějakém pofiderním domově duchodců uplně sama a osamělá a na tvůj pohřeb ani nikdo nepřijde. A taková osoba bude projevovat kritiků nad Ruskem, ty se vzpamatuj šmudlo
 Roztrhany svetr Muž35 Kategorie
07.11.2013 17:42:29
Já ti nevím, co je "lepší" - jestli vyhrocený levičák, nebo ukřivděná pravičačka.
Smajlík  baj d véj Žena99 Kategorie
07.11.2013 17:40:14
jinak jestli se nevzpamatujete, tak se z vašich děti stanou prostitutky, promiskuitní coury, feministky, lesby nebo něco ještě horšího. Už teď není moc bezpečno chodit večer v centru Prahy, bezdomovci, kurvy, negři, narkomani a delaleři.

-Rusko je plny prostitutek co se vdavaj na zapad, fetaku co si pichaj tu drogu co je rozezira -krokodyl, sami alkoholici, domaci nasili, ruske zeny proto zdrhaj na zapad.
nepripada ti blby prijit poucovat narod ktery je po svech strankach vyspelejsi nez nejake rusko? nikdo te tu uz necte, i admini se shodli ze potrebujes odbornou pomoc, nebo zmenit doktora.

Kikiwhite- odbory nejsou spjaty s komunismem , na zapade bezna vec, napr. v anglii tu meli jeste v 60tych moc ale pak prisla Tatcherova a vsechny odbory zrusila a anglie sla do sracek.;-) i dnes tu jsou, napr. co se tyce ruzne diskriminace - vcera jsem cetla clanek kde psal muz ze dostal vypoved se slovy 'tak uz tu vsichni vi ze mate diabetes , kdybych to ja vedel nikdy bych vas nezamestnal'. coz je diskriminace jak prase a proto bych odbory navzdory tomu ze jsem 'mirne vpravo' znovu zavedla v plne polni. vetsinou sefem jsou muzi a diskriminuji svobodne matky, nemocne, sebevedome zeny, gaye apod.
 gazzapo.
07.11.2013 17:33:30
vittta: Víš co je obecně problém lidí? Není to pravicovost nebo levicovost, je to neúcta, netolerance, nesnášenlivost a fanatismus.
 nycyk
07.11.2013 17:31:19
Každý má svůj názor. Doufám, že víš, co je to fundamentalismus a co demokracie. Lid si prostě volí svoje favority. Ty se asi snažíš každému vnutit svůj názor. Pravda je ale taková, že každej levičák se ti na tohle vysere. Mně je upřímně u prdele, kdo koho volí a nijak to neřeším. Nechte si každý svůj názor a nevnucujte ho ostatním nebo se nijak nesnažte snižovat ty, co nepodporují stranu, kterou zrovna vy podporujete. Je to ubohý.
Smajlík  radius
07.11.2013 17:29:06
Kiki-no,schválně.
Koukni se dolů,kdo zatím přispěl.
A můžeš vyjmenovat levičáky.
A napsat,proč je konkrétně za levičáky považuješ.

A-budeš mít problém.
 vittta
07.11.2013 17:26:22
Tak to prostě je, ČR je stát s lidmi levicových názorů.
 komousnekomous
07.11.2013 17:25:51
Kiki,já ti tvé přesvědčení nezazlívám,projev ho při demokratických volbách a ty respektuj.
Ty jsi psala komousikomousi,že ti záleží na tom,v jakém režimu budeš žít-když ti napsal,co je ti do toho,kdo koho volí.
To jsou ty potíže s demokracií.

Já třeba podnikám už 20 let,když se o tom zmiňuješ.

Nejsem levičák a volím KSČM.

A co jako?

Pak mě tady Furrík jmenuje jako ikonu(dokonce anonymní-jako by ti ostatní anonymní nebyli) levičáctví...no z toho mám prdel-ale...respektuji to.
 vittta
07.11.2013 17:24:14
Furrík - já teď ODS nevolila:-) (i když za jeden kraj, ne za můj, byl číslo jedna na kandidátce můj bratránek:-)) ), ale doprava jsem pořád, i když ne úplně 100%, spíš jsem taková středopravicová, bych řekla, nemám ráda extrémy...

Ale to pořád nic nemění na mém způsobu uvažování:-)

Zpovědnice doprava? mně to fakt nepřijde - koukni zatím dolů, kdo přispěl...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
07.11.2013 17:19:58
Furríku,zkus někdy ty provokace a trolling vyvrátit...

A pak najednou zjistíš,jak intelektuálně slabá je zdejší (a nejen zdejší) "pravice".

Jak jim to všechno stojí na vodě,na blábolivém antikomunismu,na dávno nefunkčním trhu,na nadávání na Kubu,na nedostatku hajzlpapíru...ble,ble,ble.

Zkrátka-pravicovost postrádá inteligenci.

Ve skutečnosti je tady těch "pravicových" daleko více-to sis všiml správně-ale vzhledem k absenci osobností prostě vůbec nejsou vidět.
 vittta
07.11.2013 17:19:32
vittta - jaký potíže s demokracií? To jsem někde psala...? Já nemám problémy s demokracií...navíc vůbec netvrdím, že jsem nějak bůhvíjak schopná (pokud jde tedy o vydělávání penez, tak to myslím), myslím, že jsem tak průměr, v něčem možná nadprůměr, je těžké sám sebe hodnotit - nepodnikám (maximálně dřív na ičo a ještě o něco dřív taková menší rodinná frima, nic zvláštního), jsem teď dokonce státní zaměstnanec a i přesto nebudu podporovat tvrdě levicovou politiku...přijde mi to prostě nespravedlivé, aby někdo makal na svojí firmě dnem i nocí a pak mu někdo řekne že za to, že je schopen si vydělat tolik peněz, mám mít větší daně...(progr. zdanění)
Ano, já nemám plat nic moc (prostě jako učitel v ČR), ale je to jen má věc, že nejdu třeba do nějakého rizika a nezačnu ponikat - oni do toho jdou, tak ať mají, ať mají hodně, já jim to přeju, protože moc dobře vím, jak mnoho mých známých, kteří jsou tzv. bohatí, mají ty peníze opravdu vydřené, jak probděli mnoho nocí, když se jim business hroutil, jak to zase stavěli na nohy, jak tráví ve firmě mnoho amnoho času (ne ve tři padla a mažu domů) at. atd...
...prostě jim to fakt přeju a obdivuju je...a jestli budu já chtít a začnu taky makat na svém, tak chci taky vydělávat a něco z toho mít, nechci mít házeny klacky pod nohy, co je na tom tak nepochopitelného??
 kikiwhite Žena37 Kategorie
07.11.2013 17:13:01
Mně osobně zase připadá zpovědnice velice pravicová - asi je to jen dojem. Jasně, je tu troll sandra, jasně, je tu konspirátor Svetr, jasně, je tu anonym Vitta...
Nicméně nebral bych je vážně. Myslím, že polovina z toho je akorát provokace a trolling :) Vlastně těchto lidí tu není moc, jen jsou hodně aktivní.

Co se týče pravicové části zdejšího návštěvnictva, připadá mi, že se nejedná o běžné pravičáky a voliče ODS tvého typu, kiki. Bohužel je tu i spoustu kapitalistických fanatiků, kteří chtějí úplné zrušení daní (a nikdo mi nebyl z nich schopný vysvětlit, kdo by asi tak stavěl silnice a jiné veřejné statky), minimum státu (=žádný stát) a cokoliv státního naprosto hystericky nenávidí. Sta67, Deadbeef, prasezlesa, Jiffy a jiní... Ta jejich utopie funguje tak leda v jejich mokrých snech. Myslím, že tito jedinci jsou vlastně stejně šáhlý jako komunisti, jen místo blahořečení bolševika blahořečí volný trh.
Smajlík  Furrík Muž23 Kategorie
07.11.2013 17:05:25
Kiki,zase tak schopná asi nebudeš,když máš potíže s demokracií.

A banány-zapoměla jsi na banány.
 vittta
07.11.2013 16:46:12
"Jde o myšlenku komunismu - trestat schopné za schopnost a těm brát, a flákačům naopak dávat jistoty - to je princip všech komunistů na světě a proto mi tady prosímtě neříkej, jak skvělá je současná KSČM strana, neboť vše pojímá nově - komunisti jsou to pořád sakra! "
-------------------------------------------
Nic nevíš. Říkáš nesmysly.
 komousnekomous
07.11.2013 16:41:33
Okuř Pytel - já neříkám, že by to komunisti vrátili před rok 89, čti pozorně...já se mimo jiné velmi pozastavuji nad tím, jak může být někdo tak zblblý a tvrdit, že za totality to bylo super a nostalgicky na ni vzpomínat a kdyby to i šlo, chtít její návrat...

Jde o myšlenku komunismu - trestat schopné za schopnost a těm brát, a flákačům naopak dávat jistoty - to je princip všech komunistů na světě a proto mi tady prosímtě neříkej, jak skvělá je současná KSČM strana, neboť vše pojímá nově - komunisti jsou to pořád sakra!
 kikiwhite Žena37 Kategorie
07.11.2013 16:39:33
Jo je to pravda, zpovědnice by měla změnit svoji barvu na červenou. :)))

80% lidí v Česku jsou levičáci, takže ani tady to jiné nebude. Co na to říct no, taky mě to netěší, nemám rád levici, ale levičáci mi nevadí, prostě lidi s jinými názory no. :)
 nycyk
07.11.2013 16:39:19
To bude tím, že naše "levicová" skvadra opět projela volby a neví kde se vybulet :D Ještě pár týdnů před nimi nikdo nepochyboval o hladkém vítězství Socánků a pohodlném sestavení vlády s Třešničkáři a Milošovci.. no smůla kluci, ale nějak to nevyšlo :DDD
 Tak treba priste rud
07.11.2013 16:37:02
kikiwhite
---------------------------------
Tak prvé, komunismus nikde nikdy nebyl takže jsi to nemohla zažít, zažilas socialismus.
Za druhé, i samotní komunisté ví, že kdyby se dostali k moci, cesta k socialismu bude neuvěřitelně dlouhá. A to ví i každý člověk, za 4 roky se nic nezmění, natož politický systém...
 komousnekomous
07.11.2013 16:36:52
gazzapo.
Litevčany neuznávam, jako Estonci, Lotyši a Poláky je to ta největší verbež a patok. Já jsem z Moskvy, jsem čistokrevný Rus a jelikož se občas ukrutně nudím, zakladam zajimavé diskuze, hlavně mě zajimá kam zašla propaganda a vymyvání lidského mozku za tu dobu 25 let, z některých se stali uplni idioti nebo bioropoti, někteři ještě odolavají, tak teda dumam, jestli se člověk narodá tupcem, nebo se tupcem stava kvůli zapadnímu mainstreamu, v čem je teda hlavní zadrhel :)
časem se to musí přeformatovat na tuhle uroveň:
http://politikus.ru/uploads/posts/2013-11/thumbs/1383826264_1.jpg
jinak jestli se nevzpamatujete, tak se z vašich děti stanou prostitutky, promiskuitní coury, feministky, lesby nebo něco ještě horšího. Už teď není moc bezpečno chodit večer v centru Prahy, bezdomovci, kurvy, negři, narkomani a delaleři. Co čeká Prahu při současném režimu za dalších 10 let? Dokažete si to vůbec představit? :O
 Roztrhany svetr Muž35 Kategorie
07.11.2013 16:35:47
krista mária vole, přečti si co sem o tom psal v předchozí protikomunistické diskuzi a třeba prohlédneš
 Okuř Pytel Muž25 Kategorie
07.11.2013 16:33:40
komousnekomous - je mi do toho, že dobu komunismu jsem zažila a záleží mi jaksi celkem logicky na tom, v jakém režimu budu žít...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
07.11.2013 16:31:38
kikiwhite
------------------------------
Co ti je do toho? Nejsem komunista, nicméně podporuji KSČM a ČSSD, a je mi jedno, koho volí druzí.
Smajlík  komousnekomous
07.11.2013 16:29:36
gazazapo - no Svetr taky, ale byl tu ještě nekdo, kdo psal, jak byly úžasné odbory, nebo že se tě strana zastala, když byl na tebe zaměstnavatel zlý apod...jak zde bylo všechno zboží dostupné, nikdy nechyběly vložky a toal. papír apod..:-)) fakt mi to přišlo spíš jako nějaká recese, než že by to někdo mohl vůbec myslet vážně...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
07.11.2013 16:21:59
No, je to prirozena reakce na soucasne deni v politice. a tim klukem je Svetr, puvodem z Litvy co zil v cesku kdeho opakovane vylili ze skol, praci nemohl najit tak tu zacal basnit o rusku , psal ze tam ted je pokud se nemylim a tady pise i anonymni vyhruzne nadavky nebo zpovedi o fekal pornech. antisocialni osobnost s prvky psychotismu.
 gazzapo.Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč