Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.761281, vloženo 28.10.2013 21:00:03 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Odvaha/pocit/ÚP
Energie/odvahu - jak si dodat energii/odvahu abyste mohli mít hlavu vzhůru a nebát se dalšího dne? Abyste třeba do práce nemuseli se sklopenými rameny, protože víte, že to co děláte a jak to děláte je pro vaše dobro a že se to dejme tomu vašemu zaměstnavateli nelíbí a že se možná bude snažit vás utopit?

Jak nemít špatný pocit z toho, co se rozhodnete udělat? Tím myslím rozhodnu se pro něco co udělám a jak to udělám. Někdo blízký mi to však vyčte a já pak mám blbej pocit. Nevím co s tím.

Nemáte někdo zkušenost se změnou bydliště - ukončení pracovního poměru - úřad práce? Nevíte jestli by se dalo do vážných důvodů k ukončení PP počítat změna bydliště?

Tyhle tři věci mě teď trochu trýzní hlavu pomůže někdo?

 *chivavinka Žena23 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.10.2013 08:43:17
mwdtj: Což o to domluvit s doktorkou by to šlo, ale pochybuju že bych s takovým obrázkem pak mohla hledat tu samou práci ale jinde. :-P takže též nevhodná varianta.
 *chivavinka Žena33 Kategorie
28.10.2013 22:03:01
Nej by bylo domluvit se s jakymkoli lekarem co ti vyjde vstric, ze tu praci uz nemuzes ze zdr.duv.vykonavat. A jit klidne dohodou. V tom pripade dostanes plnou podporu na UP. Pokud odejdes jen dohodou ci das ty bez duvodu vypoved tak mas narok pobirat pouze 45% a to po celych 5 mesicu (to sem mela ja)
 mwdtj
28.10.2013 21:46:53
baj d véj: ve vstřícnost nedoufám, spíš jsem myslela, zda tu někdo s tím nemá zkušenost.
 *chivavinka Žena33 Kategorie
28.10.2013 21:43:39
*chivavinka
No zkus, ale z praktické zkušenosti s pracákem spíš uzujuji, že úřednice moc vstřícná nebude.
 baj d véj Žena99 Kategorie
28.10.2013 21:38:51
baj d véj: No tak tohle právě není pravda, našla jsem na internetu zmínku o vážných důvodech k výpovědi a plné podpoře což jsou třeba morální, etické, stěhování za manželem a tak dále. Každopádně to pak záleží na pracáku jak to posoudí. Šlo by se zaměstnavatelem domluvit změnu prac. smlouvy z neurčitý na určitou a tím pádem konec PP z důvodu uplynutí doby, jenže to se mému zaměstnavateli nelíbí. Což je nemilé ale nedá se nic dělat, proto se ptám jestli nemá někdo zkušenost jen se změnou bydliště a to relativně daleko. A kdyby ti měl dát zaměstnavatel výpověď pro nadbytečnost musel by ti dát odstupné a po tobě už nikoho nenabírat, takže nevhodná varianta. A tohle jen tak zaměstnavatel určitě neudělá.
 *chivavinka Žena33 Kategorie
28.10.2013 21:32:27
Bohužel pracák nezajímá proč dáváš výpověď. :(

Snad jedině se domluvit, aby ti zaměstnavatel dal výpověd s tím, že jsi nadbytečná.
 baj d véj Žena99 Kategorie
28.10.2013 21:17:56
MS-fanousek: No když se stěhuju 150 kiláků daleko, je trochu nemožné chodit do stejného zaměstnání. A to jak fyzicky tak finančně. Z toho důvodu změna práce. Jen nevím zda by na to ÚP bral ohled aby dal plnou podporu.

Jistá dohoda se zaměstnavatelem by asi šla, avšak né v můj prospěch takže tak jako tak dám výpověd, ale o to ani nejde. Spíš jde o to, že další dva měsíce budou pravděpodobně pracovním peklem.
 *chivavinka Žena33 Kategorie
28.10.2013 21:12:48
A proč to neskončíš dohodou a nebgo jako zaměstnanec nemusíš udávat žádné důvody.
Změna bydliště nemá vliáv na pracovní poměr.
 MS-fanousek Muž38 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk