Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.760309, vloženo 24.10.2013 15:33:58 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
KADEŘNICE a kvalita stříhání
Už dlouho mám pocit, že většina nebo aspoň mnoho kadeřnic (a kadeřníků) umí dobře jeden střih a ten na různých lidech dle potřeby (kratší, delší, víc prostříhat) obměňují. Ale ten základ má každá kadeřnice víceméne stejný.

Chodím už delší dobu k jedné kadeřnici (mladá holka, tak 22 let), je šikovná, nějak výrazně si nestěžuji, ale snad pokaždé má ten účes stejnou neřest - mám vlasy delší, postupně sestříhané s tím, že nahoře to chci trochu kratší kvůli objemu, který se pak lépe udržuje...a pokaždé mám jednu stranu (vždy pravou) sestříhanou trochu víc a je tam ten sestříh víc vidět než levou (asi jak je pravačka, tak stříhá tou jednou rukou ty dvě půlku trochu nepravidelně). Není to nějak markantně vidět, účes je i tak Ok, ale je to tam vždy. Navíc, i když někdy řeknu, že to chci trošku jinak, pokaždé z toho vyleze něco podobného jako před tím...

Navíc, má kolegyně k ní chodí také a i když vím, že si říká o úplně jiný sestřih, stejně tam ten rukopis té kadeřnice vidím...ten ůčes je podobný...

A stejně tomu bylo u jiných kadeřníků / kadeřnic - jiná zase dělala jiný typ účesu a i když jsem jí říkala podobné věci jako této, byl to zase úplně jiný účes:.-)

Prostě určitě to není tak, že byste si řekli, jak to chcete a kadeřnice vás úplně flexibilně, tvořivě a nově ostříhala přesně dle vašeho přání. Ne, jen ten svůj styl hodí trošku tam a trošku onam:-)

Nebo máte jinou zkušenost? Nebo stejnou jako já?:-)

Máte štěstí na dobré kadeřnice?
 kikiwhite Žena37 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.10.2013 09:13:15
Chodím už delší dobu u nás do lázní ke kadeřnici (je teda háklivá na slovo Kadeřnictví a zakládá si na tom, že nemá Kadeřnictví, ale Vlasové studio:) - a jsem s ní opravdu spokojená. Zná mě, ví, co po ní chci a jak, stříhá perfektně, rozumí vlasům, poradí a má výbornou vlasovou kosmetiku. (kterou si u ní kupuju). Nikdy se mi nestalo, že by bylo vidět nějaký křivý sestříhání a nikdy jsem nebyla nespokojená.
Chodím k ní i na česání, když je nějaká akce, která to vyžaduje - češe taky perfektně.
 ilustrace Žena33 Kategorie
24.10.2013 20:46:52
Naposledy jsem byla u kadeřnice před rokem, když jsem se rozhodla pro radikální krok a z dlouhejch vlasů jsem šla na krátko. Dopadlo to pěkně, i když jsem se bála, protože jsem na kadeřnice zanevřela a dlouhý roky jsem u žádný nebyla. Stříhám se zásadně sama, konečky, ofinu i sestříhání v pohodě zvládám a aspoň to vypadá tak, jak chci já, a nemusím pak brečet před zrcadlem. Když tak vynadám jen sama sobě.
 Oriq Žena30 Kategorie
24.10.2013 18:20:23
Mám cuky tam po letech zajít, ale úplně z toho nemám nejlepší pocit. Dvakrát jsem byla u dvou různých kadeřnic s tim, že chci, aby mi něco udělaly s vlasama kolem obličeje, aby mi jenom tak nesplývali (í?). Obě dvě mi akorát zkrátily všechny vlasy, takže jsem měla to samý, akorát v kratším provedení, nakonec jsem si to musela ustřihnout sama a dělám to tak dotěď.
 Liio Žena28 Kategorie
24.10.2013 18:06:47
Delnici s nuzkama. kreativci delaj v salonech.
 Gazzapo.
24.10.2013 16:45:32
Já ke kadeřnici jdu tak jednou za 2 roky, takže už nevím.. Ale to, co popisuješ je podle mě zcela logické.
Smajlík  Průsvitná děvka Žena18 Kategorie
24.10.2013 16:41:10
Já jsem dlouho chodila k tetě a měla jsem naprosto stejnou zkušenost jako ty. Tak jsem začala chodit ke kadeřníkovi a zatím spokojenost:-). Možná to chce najít zkušenější kadeřnici.
Smajlík  justify Žena25 Kategorie
24.10.2013 15:50:40
POZNÁMKA / OPRAVA - jednou tam mám omylem "ůčes", tak má být pochopitelně "úúúúúúčes" :-)
 kikiwhite Žena37 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč