Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
loading...
Zpověď č.751305, vloženo 09.09.2013 09:41:08 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Dát výpověď nebo co mam dělat?
Pracuju už 10 měsíců v jednom zaměstnání, moje první zaměstnání po škole. Tu práci jsem si představovala jinak, nelíbí se mi tam, štvou mě tam nadřízení, zákazníci, papírování, dvanáctihodinové směny bez možnosti se v klidu najíst, mám tam opravdu velkej stres, kterej jsem se zatím nenaučila zvládat (špatně naplánované směny, kdy mě tam v největším náporu nechají samotnou a na mě tam pak zákazníci řvou, že čekaj)...jsem občas z tý práce vážně na nervy, na druhou stranu doby, kdy jsem po večerech kvůli tomu brečela jsou už pryč, kolegové jsou v pohodě, plat ujde, práce je v místě bydliště, a kdo mi zaručí, že jinde to bude lepší? obávám se, že všude stejný. Ještě mě napadlo, dělat jinou práci mimo obor, ale když já nic jinýho neumím, navíc mimo vystudovanej obor pracují lidi, co v oboru místo prostě nenašli, to není můj případ, já bych ji v oboru našla vždycky (ale jde o ty věci popsané výše). Tak vám nevím. Co byste dělali na mém místě vy?
 malaute Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
09.09.2013 20:45:15
Na tvem miste podam vypoved a jdu se prihlasit na pracak (prip. necham zivit rodici anebo pritelem).
 Mas recht
09.09.2013 14:15:14
lenka:Na jednom sezení se to projednávalo a vedení řeklo, že holt to takt prostě je a klidně můžou nechat někoho takhle na výdeji, neboli že je to ok...jaké vedení, tací zaměstnanci, při představě že si budu muset vše vyhádat, stresovat se a pak měl dusno na pracovišti i na vedení...neboli čím více jsem pracoval a dřel, tím horší to bylo a lépe se měli ti, co se více tzv. fikaně uměli zašít a lézt do zadku vedení atd. Ve skutečnosti jsou to zloději, kteří mě okradli na odměnách a není to málo. To se mi ale vůbec nevyplatí v mých letech se nechat takhle vykořistovat. Znáte to od Orwela, jak nechali nakonec toho největšího dříče odvézt na jatka? Z hlediska zdraví jsem to musel skončit.
 hihjo
09.09.2013 13:02:23
Asi bych si promluvila s nadřízeným a popsala mu v čem nejsi spokojená a že tam mají špatnou organizaci...
 lenka z moravy
09.09.2013 12:39:49
Hůř bude jen když si to necháte líbit.Pokud k tomu přistupujete stylem, že raději čímdál menší mzdu a za čímdál nesnesitelnějších podmínek, než byste se šprajcli, tak zkuste zas přemlouvat bábu. To je taky "řešení".
 blackmetal75 Muž Kategorie
09.09.2013 12:19:13
Všude je to v podstatě stejné - problémy, stres, zkurvené podmínky... A bude hůř.
Smajlík  Ne-e Žena20 Kategorie
09.09.2013 12:12:34
Dneska jsem taky podal výpověď, něco podobného jsem už nesnesl. Nejenže mě nechávaly neustále na výdeji a sami se vzadu bavili, tak mi ještě napsali špatné hodnocení, aby jim šly odměny do kapsy za mně a za mou práci, kterou tak kritizovali. Tak to tedy ne! A to nepočítám to, že na mně řvali zákazníci za to, že jim něco naslibovali nebo špatně informovali o ceně ostatní, to nikoho nezajímá...ti ostatní jsou tedy neomylní. Za takovou almužnu se jim na to můžu víte co?!
 hihjo
09.09.2013 12:02:48
Chce to znát víc oborů, než jen "ten svůj" , ale úplně nejlepší je být hodně vidět. Vezmi si příklad z pana Kolesy. Jeho návody na jůtůb, jako např. "co potřebuje konstruktér - obyčejnou tužku - a křivítko - a gumu", byly svýho času mezi konstruktéry u nás na firmě obrovským hitem. A je fuk, že ten člověk by nejspíš nezkonstruoval ani držák hajzlpapíru na WC v použitelné podobě. Stačilo by jen vydělávat na reklamách! Obdivuhodný úspěch!
 blackmetal75 Muž Kategorie
09.09.2013 11:26:35
Hledej další práci, ale v stávající zůstaň. Počkej alespoň 2 roky,ať máš praxi do CV.

Začátky jsou vždy težké :/

Hodně štěstí !
Smajlík  flybe Žena25 Kategorie
09.09.2013 10:06:15
Napřed si najdi něco jiného a pak dej výpověď. Naopak do dělají jen diletanti
 Pancho.
09.09.2013 09:53:20
Vpověď. Vždy se najde práce která byvyhovovala lépe musíš se jen snažit a hledat
 murphi1 Muž28 Kategorie
09.09.2013 09:47:27
Asi cigáro nebo nějaký pilule na zklidnění. Obojí návykové, to je blbé.
 kocour v botáchPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk