Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.748185, vloženo 25.08.2013 10:14:08 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak to udělat
Můj problém je jasný. Dělám závodně cyklistiku, což znamená trénovat denně několik hodin, dále chodím na gympl v Praze a bydlím za Prahou, tudíž musím dojíždět. Z celého dne mi potom zbývá čas už jen na učení a spaní. Samozřejmě si jeden až dva dny z týdne volno občas udělám, ale víc nejde. No a teď kámen úrazu... bude mi příští rok 18 a já ještě neměl pořádně ani jednu holku. Jako malej jsem sice měl asi dvě, ale to bylo takové to chození nechození. Je to už tak dávno, že jsem z toho celý nesvůj, když na to pomyslím. Nemám žádné zkušenosti, a to mi připadá nejhorší. V mém věku se už tak nějak předpokládá, že kluk má nějaké zkušenosti, ale v mém případě jsou nulové. Další problém je, že mám opravdu minimum času, takže nechodím po nákupáku nebo po barech, a o to je to těžší. Říkám si, jestli mám vůbec ještě nějakou šanci, ale možná se strachuju zbytečně.
 cyklista Muž17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.08.2013 12:03:28
Kašli na nějaké zkušenosti a dělej to, co Tě baví. Až se zamiluješ, budeš sám vědět, co je důležitější a jak trávit čas. A až to přijde, nějaké zkušenosti nebudou hrát roli, naopak, Tvá vyvolená bude šťastná, že ona je tou první :)
 Desir
25.08.2013 11:27:33
Vrcholoví sportovci ve skutečnosti randí až po ukončení kariéry - imidžové vztahy pro potřebu bulváru domlouvá manager. Sexuální zážitky dodá prostitutka.

Ne vážně - když nemáš čas, tak co chceš řešit? Až budeš holky považovat za důležitější než sport, čas si uděláš.
 BadMax Muž56 Kategorie
25.08.2013 10:33:49
Denně několik hodin? EPO?
 bluPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk