Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.747841, vloženo 23.08.2013 15:05:27 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Dětský domov pro děti a pedofily
Myslíte, že je to sci fi? Není, není. V Nizozemí už se projednavá podobný zákon, ve Švýcarsku je povinná sexuální výchova dítěte od 4 let, v Norsku je sex mezi přibuznými relativně normalní, jen se o něm nemluví. Pedofilie bude legální za několik let po celé EU. Nevěříte? Nevěřte. Už se zakladají i podobné stránky na propagaci. Pry je to normalní a máme byt více tolerantní, mně přijde , že někteři lidé jsou tim liberalismem a demokracii zdegenerování :D Jen tlupa idiotů, kteři nic neví, pouze praáce, spánek, jídlo, nějaký film, pak hospoda , kouknout na facebook, koupit si něco hezkého na sebe a tak do kolečka. Jste banda zdegenerovaných idiotů :) Většině lidi je u uplně u prdele, co se děje v Evropě.
http://zkracovatko.cz/Qhy0PV
 WarCraft Muž27  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.08.2013 22:30:52
Myslím, že pedofilie legální je, pokud ovšem nevznikne trestný čin. Ne každý pedofil znásilňuje a vraždí děti.
 xborka Žena49 Kategorie
23.08.2013 17:45:30
Ale tak i homosexualové, pedofilové a dalši filové si zaslouži pochopení a porozumnění. Prostě to tak asi má fungovat, je vidět , že spousta lidi ani proti tomuto moc nenamitá, když je společnost tolerantní a liberalní a extremně jim to nevadí, proč ne? Mně osobně to vadí, ale když to nevadí většině, ať si dělaji co chtěji. Co může udělat menšina , řekněme 20 procent, kterým se to nelibí , proti většině? 80 procentům, kterým to nevadí? Vůbec nic. Už v Novém Zelandu tušim 2 homosexualové adoptovali sedmiletého kluka a pak s jeho souhlasem točili pedofilní pornofilmy. A nebyli za to stihani, když to většina toleruje.
Smajlík  vsvssvsvsv
23.08.2013 17:22:14
Přesně tak, pedofilie legální je, proč by neměla být? Idiot jsi ty, vůbec nic nechápeš. Pedofilie nerovná se sex s dětmi. Je vidět, že pedofilní organizace jsou třeba, aby to zabedněncům jako jsi ty někdo vysvětlil.
Smajlík  ewtaewataa
23.08.2013 16:47:53
Uved duvod, proc by me to melo zajimat, ziju jako single a budu zit do konce zivota, protoze v tomto state nejsou podminky pro zalozeni rodiny. At si delaji co chteji.
 Panelak
23.08.2013 15:10:34
"Pedofilie bude legální za několik let po celé EU" pedofilie jako taková legální (minimálně v EU) je...
Smajlík  JelegálníPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk