Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.741816, vloženo 29.07.2013 19:35:22 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak zabít psa?
Soused tady má takovýho protivnýho psa co tu furt jenom štěká vyje a otravuje. Vůbec se o něj nestará a jechává ho tady. Chci ho zlikvidovat a přemýšlím jak, vím že kočkám chutná čokoláda a přitom je pro ně smrtelně jedovatá tak funguje to tak i u psů? Že bych mu koupila jednu tabulku ať si dá.
 Camilla Žena17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.07.2021 18:09:54
Dříve se vlci trávili omějem, aconitum lycoctonum, acconitum carmichaeli, odrůdy které obsahují aconitinu nejvíce, aconitin je rozpustný v etanolu i lehce ve vodě, bude vám tedy bohatě stačit obyč slívka, na plátky nakrájenou hlízu necháte ideálně několik dní vyluhovat, potom extrakt přefiltrujete a necháte odpařit, po odpaření vám na dně zbyde lepivý sirup, výhodou tohoto alkaloidu je že se neodpařuje jako ostatní alkaloidy, tento jed se nanášel na hroty šípů, vzhledem k síle jedu však stačí obyčejná šipka z foukačky, odstřelil jsem takhle sousedovu svini která mi roky ruinovala život, prostřelil jsem mu aortu, moje foučka byla poháněná stlačeným vzduchem, to ale nedělejte, je to nepovolené ozbrojování, řešila to tu policie, čokl jim byl jinak ukradený, ještě půjdu před komisi, nelituji však toho co jsem udělal, je mi tu o 100% lépe...vy toto nedělejte, zveřejnil jsem pouze pro vědecké účely tak schválně za jak dlouho to smažou :-)
 Ten co zavraždil pej
10.07.2021 12:26:39
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
30.11.2020 08:57:38
Ty jsi fakt žumpa společnosti já přeji aby všichni lidi jako ty byly zavřeny v nějaké místnosti všichni spolu a já bych jim postupně trhala nehty Pak zuby A postupně bych vás zabíjela pak byste se poziraly a tak jo Takže příště než něco takového napíšeš tak se zamysli Ty píčo zkurvena mrdko třeba za v nejdřív sebe
Smajlík  uprimnaty mrdko
31.10.2020 16:50:35
A pak se uvidí kdo tady koho otravuje
 Dogopes
16.10.2020 23:05:30
Chcete poradit? Tak šup za mnou. Vychutnám si Vás i se svým psem. A už po Vás ani pes neštěkne.
 Já a pes
26.09.2020 22:48:31
vážení co dostávají záchvat pri myslence ze bude nějaký pes zabit: představte si situaci že máte malé díte, cca 1,5 roku a nemůžete v noci větrat protože nějaký zmrd u souseda štěká každou hodinu celou noc min. cca 20 minut z každý hodiny. Bydlím na vesnici a soused se o toho psa řádně stará, akurat ten pes je uplne jebnuty, protože ho nic nedráždi a stejně štěká. Jak byli ty 30 přes den a 20-25 v noci a vy nemůžete nechat do rána otevřeny okna aby se vyvětral dům , to nasere.
Ja mám taky psa a ten štěká jen když někdo stoji za vratama u baraku. takze se ma chovat rozumni pes a k tomu nepotreboval zadny vycvik. Proste jsou normalni psy a pak jsou jebnute psy... Takze tomu rozumim proč se najdou pripady na likvidaci. tady nepomuze zadny utulek, to s tim vubec nesouvisi nechte si ty ubohy napady...
Smajlík  oktopus
18.07.2020 19:36:21
Pojd ne
Smajlík  Protivný pes
04.06.2020 10:39:38
Vidím,že mezi námi žije spousta zbytečného ksindlu k ničemu,jak něco zničit,zabít to by jste asi uměli.Takže vážení,běžte něco se svým pojebaným životem udělat a nesahejte na životy jiných,zvířata jsou živí tvorové a takhle se vyjadřovat může opravdu je skutečná lidská žumpa.
 marcy
25.05.2018 11:38:03
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
15.05.2018 22:18:40
Zkus zabít sebe, to by nešlo? Pak už ti vadit nebude. Nebo zabít souseda, který si psa nevychoval, pes za to nemůže. Pes není nikdy debil, pes je inteligentní tvor, lidi jsou piče, včetně vás.
 Bajuvc
18.03.2018 12:04:57
Bydlím v bytě, můj soused si koupil psa problém je v tom že když odejde do práce tak pes štěká ale třeba i hodinu v kuse.Říkal jsem mu to ale soused nereaguje. Tak sem přemýšlel že bych mu byt napustil nervovým plynem.
 Shskso
31.01.2018 17:55:36
S mojom kamarátkou pomáhame v útulku a cdzích psov zabiť je nelegálne a nehumánne .Nahlas to útulku vo vašom meste . Oni Vám pomôžu.
Smajlík  Utulkačka Nóri
14.11.2017 16:11:04
Volám policii, ať si tenhle chat pořádně prohlídnou... Na tohle nemam. Psy miluju od útlého věku a nedovolím, aby si tady nějací parchati vymýšleli plán jak zabít někoho psa. A jestli ho pan/paní týrá tak zavolat ochránce zvířat.
Smajlík  DeniiiiiiskaaaaaIly
12.11.2017 00:01:08
Fridexem. Stačí tim napustit maso a hodit ho čoklovi. Dá si rád,a potom chcípne
Smajlík  Johny
11.11.2017 14:53:18
Ty kamery ani nemusíš mit skrytý, pokud si někdo bude stěžovat na UOOZ, "kamery jsou výhradně pro osobní potřebu a není z nich uchováván záznam", těžko ti nekdo poleze do baráku zkoumat jestli záznam uchováváš. Ano bohužel v této posrané zemi je nutné vzít zákon do svých rukou, pokud Vám někdo zavraždí člena rodiny, je bohužel nutné mu udělat to samé. Pokud žijete na vesnici/malém městě a máte z kamery jeho obličej,nebude to problém, nemusíte mít ani obličej, traviči jsou vetšinou lidé s IQ pod 70 na hranici lehké retardace, většinou udělají nějakou chybu například oblečení,vlasty,tetování pomocí které si ho z kamerového záznamu vypátráte, po nějakém čase až se najde, chvíli ho pozorujte kde žije, věnujte tomu svůj čas, doporučuji několik dní sledovat,zda žije sám,s kým se stýká, zachytit dopodrobna denní rutinu,atd. na nějakém místě kde nechodí moc lidí ho konfrontujte a dejte mu pár ran do spánku, bude následovat bezvědomí, nejlepší je odtáhnout někam do klidu a svázat, zacpěte mu nos aby se nadechoval výhradně pusou a při této příležitosti mu vpravte do pusy otrávený kus jídla, zalijte vodou, zacpěte pusu a začněte hladit po krku dokud nepolkne, následně ho položte na zem aby ležel, vypodložte ho aby měl hlavu dole a nohy lehce nahoře, přes obličej mokrý ručník a začněte na něj lít vodu.Bude mít pocit topení a lapat po dechu, zároveň jed v žaludku vyvolá zvracení, jak lape po dechu zvratky mu vniknou i do dýchacích cest. V této poloze ho nechte, je žádoucí aby měl překrvený mozek až se jed vstřebá do krevního řečiště. Nemusím Vám asi popisovat utrpení které bude zažívat. Pohodlně se usaďte a sledujte představení. Pomoc by musela přijít v řádu minut po požití,jinak nemá šanci. Bohužel zákony hovoří že pes je pouze věc, pes je ale v mnoha ohledech rozumnější bytost než člověk, je to člen rodiny, pokud vám ho někdo zavraždí, je to stejné jakoby Vám zabil někoho z rodiny a jelikož to nikdo nevyšetří musíte se pomstít sám. Vám osobně se nic nestane, je jasné že za takovou pomstu půjdete na pár let do vězení, vězení není v dnešní době tak strašné, berte to ale jako určitý způsob odpočinku, do pár let jste venku za vzorné chování. Před nástupem si hlavně vyřiďte poplatky, ať se vám někdo stará o nemovitost ať na vás nečekají exekuce. Pomsta je bohužel v tomto případě na místě a na omezence který vám krutým trýznivým neskutečně bolestivým způsobem zavraždí rodinu bohužel nic jiného než trýznivá smrt neplatí. Přeji hezký den a rozmyslete si jaké máte možnosti
Smajlík  Woori
10.11.2017 22:55:32
justicewillbeserved -> Dobře ti tak. A doufám že příštího čokla ti otrávěj taky
Smajlík  GLNI
10.11.2017 17:51:08
Dobry den, nekdo mi pred tydnem otravil psa, policie na vsechno sere, spravedlnost zadna, az se z toho emocionalne dostanu poridim si noveho clena rodiny, pro pripad ze se to bude opakovat postupne instaluji nyni na plot skryte 4k ip kamery o kterych nikdo nebude vedet(jelikoz je protizakonne snimat verejne prostranstvi) a jiz jsem vyridil prvni papiry zadosti o zbrojni prukaz, ktery bude velmi nutny pro pripadnou budouci ochranu me rodiny.
 justicewillbeserved
24.10.2017 18:17:18
To posledni co muzete udelat je kontaktovat policii. Ti vam nepomuzou. Tenhle problem si clovek musi vyresit sam. Nejlip jedem na krysy, nebo ibuprofenem. Vim jak pes arogantniho suseda dokaze nicit zivot.
 orsam
15.07.2017 20:24:28
zabít psa není vůbec těžké, stačí na to třeba šunka která se dá přes noc do tekutého jedu, stačí třeba jed na krysy rozpustit ve vodě, pak je tu možnost zastřelit ho (to nedoporučuji protože mohou vzniknout různé stopy) .
no a nebo je tu možnost počkat až půjde s tím psem ven, třeba ho někde uváže a odejde no a vy ho jen vezmete a odvedete si ho ma nějaké místo (třeba domů to už je jedno) no a tak ho zabít ..pokud se nevyžíváte v mučení živých zvířat tak mu podřízněte hrdlo nebo hřebem probodněte lebku
pokud by ste ho opravdu chtěl mučit no tak ho stačí nechat vyhladovět a jen se s úsměvem na tváři dívat jak nám "chlapec" krásně trpí ...je to opravdu jen na vás :)
Smajlík  Vytriol
08.07.2017 14:56:58
stáčí zabít sebe pak zabij koho chceš!!!!!! :D xD
Smajlík  kokos
06.07.2017 15:43:26
už mně to tu sere!!!!!!! KOKOTI jako jste vy akorát nevíte co pes pro lidi znamená!!!!Ano chápu že né všichni je nemusí mít rádi ale to neni důvod aby jste je zabíjeli!!!!!!Je mi u PRDELE co si kdo myslí ale zabít psa je jako zabít člena rodiny!!!!Chápu nikdo ho určitě zabil ale musel pykat takže jestli ho opravdu chete zabít tak nasrat!!!!!!!
Smajlík  bramborovej nášup
21.06.2017 21:21:54
Je mi z vás všech zle!! Ty psy za to nemůžou pokud vás štvou tak zavolej útulek ale určitě no nezabíjej.!!
A pro ty co to chtějí udělat víte že vás může nikdo nahlásit na policii?😃😉
Smajlík  Dan
12.05.2017 21:30:16
Proste ho polij benzínem a zapal ho. Do minuty je dead as fuck a máš i kvalitně propečený jídlo zdarma, pokud ti ho vláda nesebere.
Smajlík  Vrahopes
14.04.2017 20:17:09
Ahoj Camilo, mam to uplne stejne! Taky jedna debilni sousedka a debilni pes! Taky ho chci zabít. Pomůžeme si vzajemne? Napis na strongman7@email.cz
 strongman7
04.04.2017 14:46:16
Zabit by sa zišlo akurat vas. Je mi z vas zle.. Psa si viete vychovat ked nema dobru starostlivost neni vycviceny tak je samozrejme ze je zly zavolajte utulok..
Smajlík  kikiuy
26.02.2017 17:46:37
Děláte si prdel proč by jste ho zabíjela? Když se o něho nestarají tak zavolejte ochránce zvířat. Zdechnout by si si zasloužila ty ty hyeno jedna. Mě se dostat pod ruku tak dostanes takovou pěstí twl.
Smajlík  Kájinka
09.01.2017 10:45:47
Jsem pro zabití psa, je to tupé zdomestikované zvíře z kterého není žádný užitek, jen všude serou, štěkají, utíkají a útočí na lidi.Kráva je možná o něco hloupější, ale ta je chovaná pro maso a mléko, ze psa žádný užitek není.Nevím proč by se někdo po zabití otravného zvířete měl stát horším člověkem (pokud ho nemučí, to je zvrácené). A Ti co přejí smrt člověku za zabití psa, přeju ať je zavřou v kotci s jeho hladovými kamarády ať ho roztrhají a pěkně pomalu. Možná byste mohli vyhledat odbornou lékařskou pomoc, asi by to nebylo k zahození.
 Zenden
15.06.2016 21:58:13
Návod ako zabiť psa


čokoláda
cibuľa


Dúfam, že pomohlo loool.
PS: Nech psy vedechnú, veď zabíjaju mačky
Smajlík  RandomekLOLOčEK
23.03.2016 20:07:39
Je mi z vás blbě vy kreténi !!! Zabít psa ?! To myslite vazne zamislete se nad sebou zabijet psa musíte byt velví kreténi !! Že ? Asi vidim ze tohle psal nejakej kokot co nemá na jídlo je minz vás zle
 Picus
18.09.2015 18:14:44
Keď mám 5 rokov Yorku a cez plot mi ho vytiahol rotvailer a zabil tak mi zabil člena rodiny a myslite síce chcete ale skape a spôsob nájdem aj keby som ho mal obesit
 TheCroftM
01.09.2015 23:14:55
chcete navod jak zabit psa.jednoduche zeptejte se cvičitele z Drahelic.cviči psy.a jednoho už zabil kreten ,skurvenej.vzal psa vykoupat a pak ho nechal v autě vtěch vedrech ,když venku teploměr ukazoval 37C.tak kolik asi ukazovala teplota v uzavřeném autě?A to je cvičitel psů!!!!no řiká tomu že pes umřel na infarkt.Takového člověka je třeba taky nacpat do auta a zamknout a zavařit dveře.pokud ho znáte menuje se Labuta Jíří,Tak bacha nato do kterého rukávu kouše váš pes .Možná do rukávu vraha .
 mas
01.09.2015 23:13:21
chcete navod jak zbit psa.jednoduche zeptejte se cvičitele z Drahelic.cviči psy.a jednoho už zabil kreten ,skurvenej.vzal psa vykoupat a pak ho nechal v autě vtěch vedrech ,když venku teploměr ukazoval 37C.tak kolik asi ukazovala teplota v uzavřeném autě?A to je cvičitel psů!!!!no řiká tomu že pes umřel na infarkt.Takového člověka je třeba taky nacpat do auta a zamknout a zavařit dveře.pokud ho znáte menuje se Labuta Jíří,Tak bacha nato do kterého rukávu kouše váš pes .Možná do rukávu vraha .
 mas
19.08.2015 19:24:46
Zober si niaky ostrý nožík potom si ho namer proti sebe na krk a pomali si ho tahaj po krku a ked uvidis ze krvácaš tak je dobre počkaj niakich 5 minut a potom to pojde same.
Smajlík  jubul
10.08.2015 19:53:59
Uplne ti rozumiem a kto to nezazil tak nevie mam presne takych susedov 3 cokle co nerobia nic ine iba stekaju
 juri
26.07.2015 18:35:57
Suko pojeb ho on skape
Smajlík  zoofil
03.02.2015 15:17:59
Si prijebana moze bit tak niekto sprosty si krava nezabudni si ho uvarit ty krava
Smajlík  kokot na celo
22.08.2014 17:55:17
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
19.07.2014 01:00:10
Pro psa je nejvíce jedovaté avokádo. Obsahuje nebezpečnou složku Persin, která poškozuje srdce, plíce a ostatní tkáně. Příznaky otravy jsou dýchací potíže, zvětšení břicha a nadměrné hromadění tekutiny v hrudníku.
Smajlík  avokádo
19.07.2014 00:53:30
Zkus ten jed na krysy nacpat do nejake klobasy nebo parku, uvidis jak to zhltne a budes mit klid. :)
Smajlík  psi jsou k hovnu
02.10.2013 14:17:33
Naznasam psi plbe najradcej by som bol keby neexistovali. Su to nechutni mutanti a na mačky nemaju. Majim cielom je zabiť vsetky psi ake kedy som videl. Vláda mačiek.
Smajlík  nemenovaný
28.09.2013 17:41:26
jo nejprve zabij sebe protoze gdo zabije psa tak je cvok
Smajlík  robin vacek
30.07.2013 16:39:37
Ty jseš vážně blbá. On vyje, štěká, ty si tady stěžuješ. Tak kdo je horší?

doporučuju nejdřív nějaký útulek a potom psychologa :)
Smajlík  gream Žena18 Kategorie
30.07.2013 01:23:56
FUJ TY SI RAKOVINA SKURVENA !!!
TEBE TŘEBA ZABÍT A UTÝRAT TY
ZDECHLINO ČESKÁ !! ZKUS SE TOHO PEJSKA DOTKNOUT
A OSOBNĚ SI TĚ NAJDU !!!
 Alex
29.07.2013 22:40:38
Chcípni radši sama. Když se o něj nestará tak zavolej ochránce zvířat, to ti asi nedošlo??
 86angelinka86 Žena29 Kategorie
29.07.2013 22:39:57
kazdy kdo zabije psa nebo kocku,je nemocny.a ten kdo se se svymi komplexy jeste chlubi ,tak je hovado a potkej me ve snu ,probud se a radeji se pomodly,ze to byl jen sen.
Smajlík  bezvak Muž35 Kategorie
29.07.2013 21:22:18
Čokoláda kočku nezabije, to je mýtus.

Psa jde zabít snadno, máš mozek? Naposled jsem psa zabil tak, že jsem mu silou skočil na hlavu, ale to bylo ještě štěně, takže to šlo snadno.
 Gladdy
29.07.2013 21:03:16
Máš trošku problémy se sebeovládáním, ale to se dá řešit akupunkturou - vyměř si na prsou čtyři tlakové body v řadě, pevně si na nich přidrž vidle a rozběhni se násadou proti zdi.
 to pomůže
29.07.2013 20:50:51
jo, zabij čokla..... nějaký jed na krysy v žrádle...to je jedno

fuck yeah
Smajlík  fckjueaé
29.07.2013 20:45:34
Vem si nůž.
Namiř ho proti sobě.
Opakovaně bodni.
Smajlík  oisdjac
29.07.2013 20:33:54
No ty jsi ale p*ča!!! To snad není možný!
 *Malklaran* Žena33 Kategorie
29.07.2013 20:04:19
Pes nemůže za to, že má pána trotla.
 rajska Žena39 Kategorie
29.07.2013 19:45:27
Gesternstern: Zamindrákovaní čuráčci tvého typu mi jsou tak strašně volní, že si to ani nedovedeš představit...
Smajlík  Morgenstern
29.07.2013 19:41:33
http://goo.gl/vVppcR
Smajlík  Fyrm Muž29 Kategorie
29.07.2013 19:41:07
Morgenstern: S tebou je dneska ale prdel, ty kriple...
Smajlík  Gesternstern
29.07.2013 19:39:29
Nemáš právo ukončovat cizí život. Toho psa to neruší, to tebe.
Proč se nedomluvíš se sousedem, aby se o něj staral, nebo ho daroval někomu pryč? Pokud je zanedbaný, proč nekontaktuješ záchranou stanici? Všechno se dá nenásilně řešit, tak proč tořešit smrtí někoho druhého?
Smajlík  kominikkominik Žena Kategorie
29.07.2013 19:38:06
Inteligent by kontaktoval spolek na ochranu zvířat nebo policii, ale to by se po tobě asi chtělo moc...
 Morgenstern
29.07.2013 19:35:55
Nejprve zabij sebe.
Smajlík  Take It Everyday Žena18 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk