Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.738884, vloženo 17.07.2013 19:12:00 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Proč jsou ženský takový ňuňufinky?
Pro účel zachování diskuze jsem volil výraz, který je sluníčkovský – tedy radostný, plný elánu a každého pořádně ňuňufuje. Doufám, že to splní účel a nebude to nějakej ňuňufák mazat.

Já vím, že omílám už něco tolikrát omletý, že je z toho dokonalá koule, ale prostě mi to nedá a musím se vypsat.

Čím dál více nabývám dojmu, že ženský jsou prostě ňuňufinky. Což potvrzuje už i to, že si teď každá ňuňufinka řekla nějakou ňuňufonkovinu, že přece nemůžu generalizovat, zevšeobecňovat nebo zobecňovat. Ale můžu ňuňufinky. To je tak stejný jako, že přece nejde generalizovat ty opálený spoluobčany, kteří vysedávají na náměstí se „sixpackem“ a jednou za měsíc tvoří na blíže nejmenovaném úřadě frontu přes půl města. Je to jen o zastoupení nějaké vlastnosti jednotky v množině jednotek. Pokud má většina jednotek nějakou vlastnost, tak už generalizuji. K tomu právě to házení do jednoho pytle slouží a děláme to všichni, všude a celý život. Někteří z nás si to jen neuvědomují. To, že to neplatí pro pár případů s generalizováním jako takovým nemá vůbec co dělat...
Každopádně...Je pár žen, které do ňuňufinek neptaří, ale to jsou extrémně vzácný kusy a ňuňufinky je dokáží velice rychle identifikovat, zaútočit a zničit(Taková ňuňufinka je jako taktická střela). Jsou to ženy, které mají podobný poměr racionálního myšlení a emotivního ne/myšlení jako muži. Vlastně to jsou muži s ňuňufinkou. Často se nejlépe cítí právě mezi muži, protože se je ňuňufinky snaží stále dostat a mezi muži nalézají útočiště; takovou oázu ve věčně rozpálené poušti.

Jednu takovou mám v práci a kolem ní je to jen samá ňuňufinka. Mně je tý ženský strašně líto a nevím jak jí pomoct. Mám možnost jí samozřejmě doporučit a vychválit jí do nebes, jenže přestože jsme ohromná firma, tak ona nemá potřebnou kvalifikaci na nějaký lepší job v jiném oddělení, než má teď. Částečně cítím, že jako vedoucí selhávám; částečně mám čím dál větší zlost na ňuňufinky. A taky sobecky přemýšlím o tom, že najít ne-ňuňufinku pro život je prostě pasé. Protože stačí, abych do toho hodil pár požadavků a už bude poměr nevyhovujících k vyhovujícím třeba 50/1. Když nad tím vlastně přemýšlím, tak mám dojem, že ten poměr je takhle tragickej možná už pro ňuňufinky/ne-ňuňufinky. Ale asi jsem pesimista...

1) Muži umíte zkrotit ňuňufinky v práci, aby potlačily svoje ňuňufinkování? Jak?
2) Muži našli jste si ňuňufinku a máte to jen na hoblování anebo se vám fakt podařilo najít ne- ňuňufinku?
3) Muži myslíte, že těch ňuňufinek ve skutečnosti tolik není a že jsem spíš ve špatném prostředí? Jak to je u vás?

1) Ňuňufinky proč jste takové ňuňufinky?
2) Prodává se na vás něco jako manuál? Mě už napadlo, že by se ke každé ňuňufince měla dodávat potřebná dokumentace.
3) Myslíte si, že to celé bude spíš tím, že já jsem takovej ňuňufák?
 LeadFarmer Muž27 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.07.2013 12:58:04
Možná by bylo dobré začít zpověd vysvětlením pojmu "ňuňufinky". Podle toho co jsem si přečetl, vyvozuji, že tím myslíš holky, které se baví víc s klukama než holkama.
Smajlík  Krshna Muž33 Kategorie
18.07.2013 00:53:35
Myslím, že většina žen má v sobě od obojího kousek, akorát ten poměr se liší. Kolikrát nestačím koukat, když jinak celkem rozumný a chytrý holky přijdou do kolektivu slepic (holt nepoužívám tak originální výraz) a během vteřiny nadšeně splynou s kdákajícím davem.
Ale mám štěstí, že ač pracuju v převážně ženským kolektivu, tak slepičení se u nás moc nevede. Tedy do doby, než tam někdo přitáhne dítě. To pak jen přemýšlím, kam se zašít.
 happiness Žena29 Kategorie
17.07.2013 22:59:58
jsi kkt: To si samozřejmě nemůžu dovolit. Není pravda, že bych se k ženám obecně choval špatně. Naopak. A jestli jsi to nepochopil, tak ony se chovají špatně k jiným ženám a ne ke mně... Tady jde prostě o války mezi ženami. Ale ty sis chtěl jen, hlavně anonymně, rýpnout no. Příště mi to napiš do profilu aby sis ulevil(možná spíš ulevila viď..)

cestovatel Hugo: Ano! Ještě jsem o tom přemýšlel a došel jsem ke stejnému závěru. V práci prostě jen provedu ultra-rošádu a uvidíme. Pořád tam je víc chlapů než ženskejch, takže to asi rozházím.

Descartes nemyslí: To je ještě hodně slabej odvar. Já vám povím teprve příběhy. To vám narovná oči..
Smajlík  LeadFarmer Muž27 Kategorie
17.07.2013 22:40:43
Ty jsi těma ženskejma úplně posedlej, co. Pokud je z tebe ta rádobyopovržlivá misogynie cítit i při těch tvejch pokusech překecat nějakou, aby ti konečně dala, tak se nedivím, že se nechytají.
 jsi kkt
17.07.2013 22:08:16
Protože takové ňuňufinky chlapi přesně chtějí. :)

Málokterý chlap vedle sebe snese chytrou ženskou. Proto mnoho žen se raději stylizuje do ňuňufinek, aby byly atraktivnější.

Máte to, co jste chtěli. Krasotinky, to že jsou ňuňu je riziko.. Bohužel.
 baj d véj
17.07.2013 21:28:08
Taky jsem si na jednu vzpomněla. Došly k nám do práce letáky na běh Terryho Foxe. A najednou tuhle slečnu slyším volat:" Koukni, jakou tam mají grafickou chybu"! Tak k ní dojdu a ona na tom letáku ukazuje Terryho robotickou nohu s tím, že takovou grafickou chybu v životě neviděla. Lepší bylo jí přitakat a v její nekonečně naivitě ji podpořit než cokoliv vysvětlovat. Nepobrala by to.
a tohle já z duše nesnáším.
 Acnelka-L Žena33 Kategorie
17.07.2013 21:07:34
nevim jestli máš právo ke generalizování, já nikoho takovýho neznam
Smajlík  2-methyl-propan
17.07.2013 20:49:04
Dobrý večer.

Dělejte něco!

Absolutně např. nechápu, jaký dement přijal tu ňuňufínu, která sedí vedle mě a naprosto zjevně tam nemá, co dělat. Dnes se dokonce pochlubila s tím, že ji šéf vývoje řekl, jak je hloupá. Musí to všem vytrubovat?! A zrovna tohle?! (...)
________________________________________________

Nedávno na mě zčistajasna:
„Kouuuuuuukej na naše miminko!“ // ukazovala mi kotě
(...)

„Pak jsme ho nakrmili...“
– skočila jsem jí do řeči a zeptala se:
„A pak utopili?“
– hodila na mě vražedný pohled, deset minut nic, ticho, svatý klid, pak z ní vypadlo: „Já mám doma ještě tři kočky, tak bych kotě určitě neutopila!!!“

// Už si beru sluchátka. A naneštěstí je to jediná ňuňufína u nás na patře.Někdy vám o ní ještě povyprávím!
Denně mi zaplňuje db životních příběhů...
 Descartes nemyslí Žena42 Kategorie
17.07.2013 20:35:57
Dlouholetým výzkumem jsem dospěl k závěru, že ňuňufinku lze částečně odňuňufinkovat zamezením kontaktu s jinými ňuňufinkami a naopak.
Smajlík  cestovatel Hugo
17.07.2013 19:39:36
Zajít za managerem firmy a vážně si s ním promluvit. Je to špatná firemní strategie, když tam máte tolik ňuňufinek. Co se týče partnerství, tak ti potvrzuji, že fakt jen na to hoblování.
 dasf
17.07.2013 19:18:46
Proč normálně nenapíšeš, že jsou to píče? Admini jsou kokoti a najdou si jinej důvod, jak tě zabanovat.

K tématu - taky nevím, proč jsou to píče a smutný je, že při setkání s nějakým takovýmto novým opačným pohlavím opět a zas podléhám nesprávnému dojmu, že jsem se možná spletl.
 pechvogelPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč