Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.722466, vloženo 09.05.2013 11:56:51 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
NÁHRADNÍ vůz v servisu
Chtěla jsem se jen zeptat - prý je dnes normální, že vám v KAŽDÉM servisu dají náhradní vůz, když vám něco delší dobu (1 nebo 2 dny a poch. i déle) opravují.

Nemám teď na mysli opravy, které jdou z povinnéího ručení druhé osoby, která vám něco zaviní - to pak náhradní auto hradí pojišťovna, ale prostě normální oprava nebo cokoli, co trvá delší dobu.

Ptám se proto, že mě náhradní auto okamžitě nabídli (technická, výměna skla a pneu) a mám dojem že u "normální" opravy se mi to ještě nestalo, takže jsem byla ráda a hodnotila jsem to jako dobrý autoservis.

Když jsem to v práci říkala kolegovi, tak mě tak jakoby setřel, že proč jsem z toho tak nadšená, že "v dnešní době tohle dělá přece každý servis", tak mě jen zajímá, jak to je.

Je to úplně běžné a nebo to všechny servisy přece jen nedělají?

K argumentům, že mám větší opravu a tak proto mi to nabídli, uvádím ještě, že původně to měla být jen ta technická a přesto mi ho stejně okmažitě nabídli.
 kikiwhite Žena37 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
09.05.2013 22:57:29
denda - tak nejsem zas úplný blbec a pochopitelně jsem se na to zeptala a budu platit jen pohonné hmoty a těch projezdím dost málo, nikam daleko jsem s tím nejezdila.

Votrapa - toto není žádný vyloženě luxusní autoservis a už vůbec ne s showroomem, ale jsou tam všichni moc ochotní, nic pro ně není problém. Je to takový středně velký autoservis, vypadá to tam i pěkne a auto mi nabídli i na jeden den (mělo to být původně do večera) a ne jen, když je to delší oprava. Nicméně se to protáhlo a bude to až zítra, takže teď mám to náhradní auto u baráku a je to prostě super, v ničem mě to neomezilo, skvělé. Mělo by to tak být všude.

A ještě dodám - původně jsem tam přijela, že mi svítil olej, tak mi ta dolili 2 litry a pak jsme se domluvili na té STK. A ten olej nechtěli vůbec zaplatit, že až přijedu za dva dny na to STK, prostě pro mě dost neobvyklé - tím mám na mysli neobvyle dobrý přístup.
 kikiwhite Žena37 Kategorie
09.05.2013 21:35:38
Asi záleží jak který servis. Já dávám auto k malému soukromníkovi, ten nic takového nemá (ale zase to vždy dokáže zflikovat za polovic než jinde ;)). Ale třeba otec dává auto do velkého servisu kombinovaného s showroomem a tam auto (polepenou předváděčku) dostane pokaždé pokud oprava nebude hotová do druhého dne.
 Votrapa Muž Kategorie
09.05.2013 21:14:30
Velké značkové servisy, kde i prodávají auta to nabízejí, nabízejí jako alternativu i odvoz na nejbližší stanici MHD (v jednom konkrétním vždy), doufám zdarma, malé servisy ne, nemají na to referentské a předváděcí vozy.
 trebatak
09.05.2013 18:35:23
A víš o tom, že si zapůjčení náhradního auta pak zaplatíš, doufám, že tě na to upozornili, obvyklá taxa bývá 1000 Kč na den + benzin, tak já jen aby ses pak nedivila.
 denda
09.05.2013 17:44:31
Mělo by to být běžné, ale NENÍ.
 zkušenostt
09.05.2013 15:57:31
příjemný servis
 Ctihodný občan Muž22 Kategorie
09.05.2013 13:37:11
Charles - a z čeho jsi vydedukoval, že já ho dávám do autorizovaného servisu? :-) Ani omylem, nejsem blázen ani milionář, jen když bylo auto v garanci. A absurdní je, že když mi tam onehdá (v tom autorizovabém cca před 3 roky) v rámci garančky měnili světla a pás, tak jsem musela pěkně po svých - žádné náhradní auto.

Tento servis je v Čakovicích a je to normální servis, ani na žádném honosném místě - ale zase žádná garáž na dvorku a mají tam velmi dobrý přístup k zákazníkovi.
 kikiwhite Žena37 Kategorie
09.05.2013 12:37:46
V autorizovaném servisu, kde si účtují vysokou hodinovou sazbu a jsou nuceni dodávat předražené originální díly, auto opravovat nedávám. Můj dlouhodobě osvědčený malý vesnický servis sice auto nepůjčí, ale obvykle je 3 krát levnější za totéž... Zrovna nedávno jsem potřeboval něco opravit - kalkulace autorizovaného servisu byla 58 tisíc, u svého jsem platil cca 15 tisíc (akorát náhradní díly byly použité nebo neoriginální, což při tomto typu opravy vůbec nevadilo)

Jinak dříve zápůjčka náhradního vozu až tak běžná nebyla, poslední roky se s tím setkávám častěji (podle toho co vidím co vidím v okolí).
 Charles Muž49 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč