Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.706951, vloženo 07.03.2013 13:21:04 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
záda, PÁTEŘ - prosím poraďte
Ahoj, prosím o radu ohledně zad, páteře a vyhřezlé poloténky. Jen pro přesnost - jde mi opravdu pouze o babské rady, co třeba mohu dělat doma, ev. co si mohu třeba sama koupit v lékárně apod.
Jde o následující - cca před 2 roky jsem si při aerobním cvičení zvaném JUMPING vyhřezla krční ploténku - neurolog mě viděl, nasadil konzervativní léčbu (klasika) - analgeitka, prášky proti otokům, injkece, rehabilitace (tu jsem tedy trochu zanedbávala, nebylo moc času)...od té doby nemám nějaké výrazné obtíže, jen mám mírně necitlivý palec u pravé ruky - dle slov lékaře se s tím mám buď smířit nebo operace (v tomto stavu, kdy je to celkem v pohodě, ani náhodou!).
Dělám s tím téměř vše, myslím sporty, dávám si poch. pozor na otřesy a na agresivní formy aerobicu, ale jinak se nijak zvlášť neomezuji.

Ale pořád mě trochu trápí - ne vyloženě bolest zad - ale takové lehké občasné brnění v zádech i občasná bolest v krční páteři. Posl. dobou se to trochu zhoršilo. Vím, že to souvisí právě s tou ploténkou a proto se chci zeptat, jestli někdo nemá radu, co s tím můžu dělat DOMA, prostě nějaké babské recepty - bylinky, koupele, mastičky, nějaký super cvik:-), co já vím:-).
Jinak pravidelně cvičím - posilovna, aerobní cvičení, v létě kolo, brusle, takže tělo a snad ani záda nijak moc ochablé mít nebudu, to jen pro úplnost:-)

Výhledově se chystám najít si nějakého dobrého neurologa - na Bulovku už nikdy více! - aby mě znovu vyšetřil a navrhl příp. léčbu, ale do té doby bych to ráda tou domácí léčbou podporovala. Budu vděčná za jakoukoliv radu, tedy poch. od někoho, kdo s tím má zkušenosti.

A kdyby třeba ještě něko poradil dobrého neurologa v Praze, bylo by to ještě lepší:-)

Díky moc:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
08.03.2013 14:02:43
Dík všem za rady :-) - koupila jsem si ten nahřívací gel a také koňskou mast hřejivou. U té mám ale blbý pocit z toho zčervenání, jak píšou, že je to normální. Máte s tím zkušenosti? Jak se pozná, jestli to není alergie? Je fakt, že to za několik hodin zmizelo, ale bylo to přesně ohraničené tam, kde ta mast přišla do styku s kůží. Tak nevím, možná to byo normální, píšou to tam, ale mám k tomu už takovou slabou nedůvěru:-)

Mar. - to já zas cvičím - teda ne cíleně na páteř, ale obecně... je fakt, že na rehabilitaci zatím vesele kašlu:-)
Bulovka je šílená - na naeurologii - čekání několik hodin je normál:-(

Kdyžtak napiš do profilu a můžem o tom pokecat:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
08.03.2013 01:20:12
Ahoj, Já mám zase problém s bederní páteří. Když jsem viděl snímky z MRI tak mě bylo jasný že žádný masti apod. nepomůžou (ten problém s ploténkami je tak cca 10cm "pod kůží"). Jedině cvičit no, ale vím jak to je, dokud to není vážný, tak se necvičí:) Mě poradili dělat cviky podle mcenzie. Jinak s Bulovkou mám také zkušenosti...:) Kdyžtak můžeme dát řeč.
Smajlík  Mar.
07.03.2013 19:28:05
taky souhlas suchý teplo, dobrý zkušenosti mám se zahřívacíma náplastěma, na neurologii chodím co citymedu, najdi si to na netu, ale platí se tam...
Smajlík  madalzumyvadla
07.03.2013 14:20:01
Suchý teplo (tzn. termofor, koňská mast apod.).
 *qqqPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč