Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
zkus ho nahonit až bude uplně tvrdej a pak ho vem a škubni s ním jak se ohýbá doprava on se srovná
|
srovnáš |
|
|
Musis hodne casto honit pravackou, i v kalhotech ho dávat napravo, to se srovna.
|
|
|
No nevadí, ale když neseženeš práci, seženeš práci jako dopravní značení "zahni doleva"
|
|
|
http://www.androgeos.cz/cs_CZ/peyronieho-nemoc
|
|
|
Nevadí..
|
|
|
Seš komunista, styď se!
|
|
|
Ničemu
|
|
|
Bud v klidu ;) muj manzel ma taky tuto "prednost" a jsem s nim nad miru spokojena. Ale ver, ze vic nez Tvuj penis "do leva" je dulezitejsi, jak mily k zene v dospelosti budes, tak na tom pracuj.
|
veneta |
|
|
Ne, růstem se to spraví, svalovina posílí. Ale každý sval lze zpevňovat, takže sexem popř fapováním se to napraví. Je ti 14 tak cca za 4 roky +-
|
Alternativa |
|
|
Rovnátko na penis
|
|
|
klid...
|
Debilus Neandrtalus |
|
|
|