Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.703330, vloženo 20.02.2013 20:25:00 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Statut studenta - poradte prosím
Ahojte, obrácím se na vás s dotazem, který mě poslední dobu dost štve a chtěl bych se vás zeptat na pomoc.
Minulý rok jsem si podal přihlásky na medicínu do dvou měst a na farmacii do Brna. Ani jedno mi nevyšlo a tak jsem skončil na VŠB. Letos si hodlám podat farmacii do Brna i do Hradce Králové. Psal jsem do Hradce Králové a napsal jsem jim svůj středoškolský průměr a řekli mi, že na tento průměr mě zcela jistě přijmou bez přijímacích zkoušek. Na VŠB jsem dokončil první semestr, ale nedělal jsem 2 zkoušky, protože jsem měl už jistý druhý semestr, ale jelikož vím, že chci na farmacii, tak jsem je nedělal. Druhý semestr mohu také udělat, ale musím zvládnout všechny zkoušky. Moje otázka zní: Pokud by se mi nepodařilo udělat všechny zkoušky a já bych tedy ve druhém semestru vyletěl z VŠB, zůstane mi ten status studenta aspoň do doby zápisu do Hradce Králové nebo bych musel na pracák a tudíž mi doporučujete radši se snažit všechny ty zkoušky udělat? Já jsem tam původně chtěl chodit jenom totiž na chemii, fyziku a matiku, ale jak jsem teď slyšel, že se může stát, že mohu na pracák tak mám z toho dost strach, protože na pracák nechci, protože se to prý píše pak do nějaké osobní kroniky a vypadá to nehezky.
Děkuji za odpověď.
Vašek
 folinak3131 Muž20 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.02.2013 20:35:43
Vzhledem k tomu, že zkouškové na vš bývá ještě v září a studijní povinnosti většinou musíš mít ukončeny do konce září, tak zápis budeš mít dřív a je to v pohodě. POdívej se, kdy se vám uzavírají studijní povinnosti a kdy bývá zápis na té druhé škole ale myslím že je to v pohodě.
 psycholožka - psýché Žena27 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk