Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.696757, vloženo 28.01.2013 19:37:46 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Krásné ženy a iPhone
Nevšimli jste si také, že četnost výskytu tohoto zařízení je u krásných žen významně vysoká? Onehdá si takhle jedu metrem do práce a jelikož jsem si zapomněl ipad na čtení knih, jal jsem se zkoumavým pohledem sledovat okolí. Někde na Vltavské nastoupila blondýnka na podpatcích, které by se náročností zvládnutí pro většinu běžných žen mohly rovnat s chůdy. Ona však dokázala každý krok přenést s elegancí opravdové dámy a zároveň elektrizovat přítomné mužské osazenstvo svojí krásou. Stejný zážitek mne čekal o 2 stanice dále, kde se vyměnily 2 mladé slečny s touto blondýnkou. Obě černovlásky, lehce namalované, také velice štíhlé a, snad až přespříliš, odvážně oblečené. Jelikož bylo v metru méně lidí než obvykle bylo na jeviště vidět z téměř celého vagónu, tak už to zahučelo. Pánům se rozepínaly poklopce, mladistvým praskaly beďary, ženám opadaly umělé nehty a krátkodobě se stáhly celulitidy do rovnoměrných ploch. Ale to nebylo nic proti Muzeu. Ach to Muzeum. Chlapi, to byste museli vidět. Pro tu krásu je můj slovník naprosto nedostatečný. Vešla žena, která by mohla být mediální představitelkou velorexu a stal by se z toho mezinárodní hit a nejprodávanější automovil světa. Žena, které by strýček Skrblík dal své veškeré jmění za jednu noc. Jestli vypukne třetí světová válka, ona bude hlavní viník.

Všechny ženy spojovala jedna věc a to vlastnictví iPhone. A jak se mi krev na Kačerově nahnala zpět do mozku, uvědomil jsem si, že je tento jev podezřele častý.

Zajímalo by mne, jak si tyto ženy k takovému telefonu přijdou. Co myslíte?
1) Jelikož jsou krásné, tak jim ho koupil nějaký muž, který doufal v navrácení hodnoty v jiném zboží
2) Jelikož jsou tak krásné, tak si našly práci, kde se jim dopřává dostatek finančních prostředků i přes znatelné intelektuální nedostatky - jednou jsem podobné slečny například viděl v jistém kabaretu!
3) Nebo si na něj vydělaly poctivou a slušnou prací? Jaké bude procentuální zastoupení takových stvoření mezi zbytkem?

No řekněte sami, viděli jste někdy tlustou (60kg+), ošklivou, zhrzenou a kyselou ženu s takovým zařízením? Samozřejmě se bavíme pouze o Praze. Ostatní regiony, na které my nebozí pražané vyděláváme a dotujeme je neberu v potaz, jelikož tam žijou pouze sociálně a intelektuálně slabší jedinci a průměrná mzda nepřekračuje 25 tisíc korun, tak chápu, že se ani pořádně nenají, natož aby kupovaly iphony...

Mír a hodně lásky přeje Leadfarmer!
 LeadFarmer Muž27 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.01.2013 09:10:25
1)

Neznám holku, která by si koupila iPhone za svoje peníze ;)
 Votrapa Muž Kategorie
29.01.2013 07:03:26
Ženy mají tyhle hračičky především jako módní doplněk ( včera nebo předevčírem tu byla diskuze, jaký máte notebook a kolik stál, jedna z uživatelek k těmto strohým informacím dodala, že je červený :-) K tvému dotazu, dostaly je ve velké většině jako dárek, tedy možnost číslo jedna. Ono vlastně ženám, které spoustu času, energie a peněz věnují úpravě svého zevnějšku, se obtížně vybírají jiné, než mainstreamové dárky (zlato, diamanty, safíry, mobil, tablet, dle jejich výběru pak parfém, kabelky, botičky, kožich, auto, luxusní zájezdy, občas plastické operace..) Odchylka darujícího od množin výše zmíněných skupin dárků je vždy riziko, že se netrefíš do vkusu nebo zájmů dotyčné z jednoduchého důvodu, že žádné další nemá :-P Ale k aberacím není vlastně důvod, taková žena má hlavně reprezentovat, být vlastně objektem obdivu ve vztahu k muži, něco jako krásná broušená skleněná váza z probarvovaného skla ve vitrině, takže je třeba jí pořádně vyšperkovat a je vyřešeno.
 Begins
28.01.2013 21:43:07
1)
 peagram Muž Kategorie
28.01.2013 20:51:31
IT cvok: Ne, byla nemocná. Jako opravdu :) a je to fajn holka, holt pravda hezké to není, ale někdy za to člověk nemůže. Já ji pamatuju, když měla pod 50 kg. Pak dva roky ležela v nemocnici a v ní :) přibrala.
 true that
28.01.2013 20:40:38
Tak dnes je to tak rozsirene ze uz to ma kazdy. ale ty se bavis o cesku to pak joo
 Gazzapo.
28.01.2013 20:30:37
Přece nedá do kabelky LV nějaký geekfoun! Když to není stylový celozlatý model, tak alespoň aJfoun.

1) Jasně, i takoví muži jsou. Koupí jim aJfoun, kostýmek, kabelku, auto a prsa.

2) Ta také musí poctivě… nejméně desetkrát.

3) Ale takové většinou nemají potřebu se oblékat tak, až tvé oči přecházejí.
 Sta67 Muž28 Kategorie
28.01.2013 20:18:17
true that: 125kg? to ji připojujou na konec jako další soupravu, ne?
 IT Cvok Muž28 Kategorie
28.01.2013 20:12:18
Viděli. Moje kamarádka má 125 kg a jezdí taky metrem s iPhonem.
 true that
28.01.2013 19:58:09
Rozhodně za 2, inteligentní člověk by si iPhone nekoupil.
Smajlík  ajjjajaa
28.01.2013 19:55:13
Nevěř světle v očích ženy, je to jen světlo procházející skrz dutou hlavu. Většina modelek, managerů a podobných se vůbec nevyzná v technice, tak si koupěj první věc, o který se řekne, že je cool a že je nejlepší na světě(i když to není pravda).
Apple umožňuje, aby se každej tupec cítil, že má něco víc. A že těch tupců žije nejvíc v Praze XD

Nejhorší je, že pak tihle nakupují ve velkém do firem právě ipady, iphony a pak když na to chtěj něco specializovanýho vyvinout, divěj se, že tohle tam nejde, tohle to nemůže podporovat,...
 IT Cvok Muž28 Kategorie
28.01.2013 19:54:42
Som krásna, jednoznačne.
Smajlík  sophiesxoll Žena Kategorie
28.01.2013 19:54:35
No jasně a všechny v metru šudlaly v ruce mobil
 tojiste
28.01.2013 19:49:57
Píšeš stupidní, hloupé trolloviny.
Smajlík  baj d véjPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk