Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.696312, vloženo 27.01.2013 14:23:04 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
neučení
Mám problém s učením, na základní škole jsem měla vždy vyznamenání a s učení žádnej problém, pak jsem nastoupila na čtyřletej gympl a vubec jsem to nedávala ne kvuli tomu, že bych to nestíhala nebo tak, ale prostě jsem byla strašně líná se učit. a to se mi ve druhém ročníku stalo osudným a propadla jsem do nižšího ročníku stejnýho gymplu. To mi snad ''nestačilo'' a propadla jsem i ve 3.ročníku. Všechno to začalo moji absencí, do školy jsem přestala chodit a nebo když se mi prostě nechtělo tak jsem nešla. a učitelé mi to nechali sežrat vždy když mohli. Všichni moji kamarádii jsou v prváku na VŠ,, já už jsem na jinym gymnázium ale lenost se snad ještě prohlubuje, budu mít tak přes 200 zameškanejch hodin. Bydlím s přítelem a jeho kamarády jelikož mě vyhodili z baráku. Nemám absolutně žádnou motivaci se učit. Potřebuju poradit jak se vyhecovat nebo jestli to vubec jde.
 neučení93 Žena19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.01.2013 16:05:14
Asi jsi čekala, že i na tom gymplu se nebudeš muset učit. A pak tě zaskočilo, že je to těžší, než jsi myslela. Jenomže místo toho, abys přidala jsi na to začala kašlat. A to je cesta nikam. Bydlíš u přítele a on tě živí? Pokud ano, co budeš dělat, když se váš vztah rozpadne? Kde budeš bydlet a z čeho budeš žít? Popřemýšlej o tom, tohle by tě mělo motivovat.
 Athabasca Žena25 Kategorie
27.01.2013 15:02:05
Není to spíš tak, že je na tebe ten gympl moc těžkej, máte moc učení a to tě od toho, aby sis sedla k nějaký knížce a učila se, odradí už dopředu?
Možná je to jenom špatně zvolenou školou, beztak ti gympl bude bez VŠ k ničemu. Myslím, že je lepší nějaká jiná střední.
 Slečna Důležitá Žena20 Kategorie
27.01.2013 14:44:30
Tak teď jsem "trochu" vyděšená -_-, první ročník = žádný problém, ale teď mám totální krizi, poprvé nebudu mít vyznamenání (podělala jsem matiku na 3) a tak nějak se mi to všechno zhoršuje, teda, začínám dost lenivět a nedokážu se soustředit, doufám, že se to nezhorší -_- Každopádáně už jen to, že by mě vyhodili z domu, by byla vážně ku*evsky dobrá motivace, to nějak změnit. Vždycky mě vědi k tomu se učit, a proto, i když jsme teď nehorázně liná a nějak se mi to všechno kvůli toho kazí, tak prostě uidělám všechno proto, aby to tak nebylo. Budu držet palce, abys ses z tohohle dostala. Uvědom si, že sis to bez okolků fakt posrala. Bylas na gymplu, měla jsi jedničky, a pak tohle. Máš na to, aby ses dostala ještě výš než na gympl. Tak s tím něco dělej. Né každý za svou blbost může.
 Zlatuš999 Žena20 Kategorie
27.01.2013 14:29:34
Myslím, že dostatečná motivace by mohla být shrnutí jak dopadneš pokud školu neuděláš. Pokud ani to nepomůže, bůh s tebou :-)
 ales
27.01.2013 14:29:30
Myslím si, že už ti asi nic nepomůže. Ne že bych ti nevěřila, ale takových už bylo... Buď chceš dostudovat, nebo nechceš. Jedno nebo druhé, vyber si.
 Sunday morning Žena26 Kategorie
27.01.2013 14:27:26
Žádné hecování, prostě se musíš soustředit a hlavně dostat návik se učit. SŠ, VŠ a Gymnázium jsou mnohem těžší a náročnější, než ZŠ a účiliště. Doporučuji ti se soustředit a nebo se vykašlat na Gymnázium a jít raději někam na Střední odborné účiliště. Třeba na elektrotechnické, pač jestli se chceš uživit, musíš být elektrikář.
 DexxiePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč