Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.68465, vloženo 27.07.2005 08:06:55 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
ZADEK: JAK MÍT ČISTÝ ZADEK
ZADEK: JAK MÍT ČISTÝ ZADEK ANEB SYSTÉM ČIŠTĚNÍ, VYBAVENÍ A ŽIVOTOSPRÁVA

Se zadkem, potažmo s anální krajinou má problém mnoho lidí a jelikož mám díky svému systému utírání zadku a životosprávě svoji řiť v dokonalém stavu a bez kazů, ačkoliv dispozice od rodičů byly zoufalé a oba jsou v podstatě vlastníci hemeroudů, tak jsem myslím ten pravý, abych se podělil o své zkušenosti ohledně gluteální krajiny.
Hodně lidí má problém s nepříjemným pachem z řitě, což řeší různě žvýkačkami, tictacy apod. Pokud si budete správně utírat dlouhodobě řiť a budet mít správnou životosprávu, tak tyto nepříjemné věci maximálně zminimalizujete.Předem je ale nutné říci, že alespoň jednou za několik hodin je nutné se něčeho rozumného napít a řiť zavlažit, protože jinak řiť vyschne a nepříjemný pocit v ní bude, i když máte řiť jako lusk.:)
Jsou 3 základní věci, které je nutné mít v pořádku, aby jste s řití neměli problém: ČIŠTĚNÍ ŘITĚ RESP. SYSTÉM ČIŠTĚNÍ, VYBAVENÍ K ČIŠTĚNÍ ŘITĚ, ŽIVOTOSPRÁVA. Všechny tyto 3 součásti jsou stejně důležité a ani bez jedné to nebude celé dokonale fungovat.
ČIŠTĚNÍ ŘITĚ
Zcela zásadní je mít nějaký přesně daný systém, podle kterého si zadek čistíte. Je špatné nějak si kartáčkem náhodně šmidlat po zadku sem a tam, to je o ničem.Takže, první si najděte a vymyslete nějaký smysluplný systém tahů kartáčkem, jak si budete řiť systémově čistit a který vám bude fungovat a vyhovovat.
Zde jako příklad předkládám svůj lety vyzkoušený a dokonale funkční systém.
Prdel si čistím dvakrát denně, ráno, když vstanu a večer předtím, než jdu spát.
Samotné čištění má 3 fáze.
Nějdříve si třikrát pořádně prokloktej vodou prdel ze všech úhlů a co nejlépe tak vodou částečně pročistíš i tlusté střevo a prostory mezi nimi. Pak kartáčkem rovnoměrně rozprostři a rozetři zhruba po celé ploše zadku pastu.
1) Nejdřív čisti tahama kartáčkem odshora dolů.Začínej tahem od naprostého spodku a tahem přejeď celou plochu zadku až nahoru. Tlak kartáčkem na řiť je středně velký, ne moc malý a ani ne moc silný.
Každé místo postupně přejeď tahem desetkrát, začínej za stran dutiny, postupně z jedné strany na druhou, pak nezapoměň i na zadní strany řitě a poté přejdi na horní(pokud začínáte nahoře, tak logicky na spodní:)) část řitě a tam opakuj stejný postup jako dole. Každé místo = je vyjádřeno plochou kartáčku při dané poloze.
2) Pak rychlými tahy vodorovně, ale velmi lehce i trochu přes gluteus maximus(tím se trochu dostaneš i na úplný spodek ánusz, ale fakt jen lehounce, kvůli hemeroidům), každé místo přejet tahem desetkrát, ale jen tak, aby to vůbec nebolelo, to platí pro čištění obecně.Postup dutinou je stejný jako u fáze 1, tedy z jedné strany zadku na druhou, pak zadky a pak to samé na druhé části.
3) A nakonec vodorovně rychlými tahy už středně silným tlakem každé místo postupně přejet tahem desetkrát.
Postup dutinou je zase stejný jako u bodu 1.
Celé čištění by mělo trvat zhruba 4-5 minut.
Po čištění si opět důkladně třikrát prokloktej riť vodou ze všech úhlů.
VYBAVENÍ
Zcela zásadní je volba brusné pasty a kartáčku.
Kartáček a pasta jsou absolutně individuální a každý člověk to může mít jinak a potřebuje jiný tvar, tvrdost a velikost kartáčku a jinou pastu, takže se řiďte při výběru čistě svým dobrým pocitem, pokud je vše v pohodě, z řitě vám nepáchne a máte v ní dlouhodobě fajn pocit, tak jste vše zvolili správě.U kartáčku je pak důležité, aby se vám s ním logicky dělal pohodlně váš systém čištění řitě.
Pastu vyber tak, aby ti po vyčištění, co nejvíce vonělo z řitě a měl jsi v zadku celkově dobrý pocit.
Pastu doporučuji Signal integral ANAL white, ale jak říkám, je to maximálně individuální. Nicméně, značkami Signal Anal a Col Anal Gate nikdy nic nezkazíte.
Kartáček by měl být podle mě alespoň středně tvrdý a taková střední velikost, prostě aby se ti s ním dobře čistilo a všude jsi se s ním v řiti dostal. Doporučuji Spokar hard-opět je to ale velmi individuální.
ŽIVOTOSPRÁVA.
Spánek, jídlo, cvičení, sport.
Maximální vliv na stav řitě má to, co jíte a pijete, tím si buďte maximálně jisti.
Pokud pijete colu, fantu a podobné sračky, tak si totálně likvidujete tlusté střevo a svěrač. Je to smutné, ale naprostá většina jakéhokoliv pití jsou absolutní zabijáci svěračů…Dlouho jsem tohle řešil a i když jsem přestal pít fantu a přešel na různé ovocné šťávy a mošty, tak jsem si moc nepomohl…Dlouhodobým zkoušením všeho možného jsem vyselektoval jasného vítěze…Voda, voda a voda…A tím myslím samozřejmě čistou vodu resp. vodu z vodovodu, protože pít moc často všemožné prodávané „dobré“ vody sice není nic špatného, ale vaše ledviny tím dostávají dost zabrat…
Takže, pokud máte možnost a z kohoutku vám teče rozumně kvalitní voda, tak pijte prostě vodu, není nad ni a pro vaše zuby i zdraví je to léčivý, hojivý a neškodný lék.
Pak je tu to minimum pití, které v chlazeném stavu řekněme zuby neničí a pokud nechcete pít jenom vodu a někdy se napít i něčeho jiného, tak prostě musíte zkoušet, co vám na řiti nezanechává nepříjemný pocit a ještě nepříjemnější potah…Opět jsem dlouho zkoušel a vítězně z výběrového řízení vyšly dva výrobky: sprite a ondrášovka-grepová příchuť. Maximálně důležité samozřejmě je, aby tyto moky byly dostatečně vychlazené a plné vlákniny, jinak se z nich logicky stávají sračky nejhoršího možného kalibru, jak pro svěrač, tak pro řiť. Ale když jsou vychlazené, tak zadku neškodí, což mám dlouhodobě vyzkoušené, takže proto je tady protěžuju:)
Takže, výběr pití opět provádějte čistě podle pocitu v řiti, jakmile není vše naprosto neškodné, tak radím, aby jste se okamžitě vzdali všech lahodných moků, ať už je milujete jakkoliv..věřte, že to opravdu nestojí za to a vaše řiť a potažmo zdraví jsou přednější, než hezký pocit z dobrého pití…
Kouření a alkohol jsou totálním zabijákem celého zdraví, takže jsou logicky totálním zabijákem i na zadek a tlusté střevo, stejně jako limonády, prostě není o čem a kdo to nechápe, škodí jen a jen sám sobě a svému zdraví a jeho hloupost mu časem přijde sakra draho.
Jídlo.Opět platí, že je ideální rozumná a vyvážená strava, ovoce, zelenina, mléčné výrobky jsou naprostou samozřejmostí.Já osobně jím od všeho něco, přičemž všemožné ovoce a jogurt jsou pravidelné denně.
Je nutné si prostě uvědomit, že stav řitě je o stavu celého těla a o celkovém životním stylu, který vedete.
Spánek.Pravidelný spánek, 7-9 hodin denně rozhodně napomáhá celkovému zdraví a je maximálně prospěšný a léčivý pro celé tělo a zdraví.
A nakonec jsem si nechal cvičení, pohyb a sport, protože právě to považuju za jednu z hlavních příčin, proč jsem se svými vrozenými dispozicemi k hemeroidům neskončil jako moji rodiče…
Každý den cvičit, třikrát týdně běhat a občas sportovat, to radím každému, kdo chce udělat maximum pro své zdraví a tím i pro svou řiť. Pokud si myslíte, že cvičení a pohybové aktivity nemají se svěračem a řití jako takovou nic společného, tak jste totálně vedle a je to přesně naopak, tím si můžete být absolutně jisti.Cvičení, sport a pohyb jednoduše patří ke zdravému životnímu stylu a logicky mají maximální pozitivní dopad na celé tělo a zdraví, tudíž i na řiť. Chci opravdu zdůraznit, že onen pozitivní dopad cvičení a pohybu na zdraví, potažmo řiť, atd. je maximální a není o tom nejmenšího sporu.
Takže, problémy s řití, svěračem, pachem z konečníku a vším s tím spojeným jsou o špatném způsobu čištění, následných krvácejících střevních stěnách, polypech, stravě, pití, cvičení a celkové životosprávě a životu, který vedete.
Řiť a svěrač jsou rozhodně dlouhodobá záležitost a sečte se vám celý váš život a životní styl, na to nezapomeňte.Takže i já už moc nic nenadělám s úplným spodkem řutě, které nesou malé stopy mé dávné stravy, neustálého pití fanty a hlavně totálně zmatečného a špatného čištění zadku v dětství a ranném mládí…Ale od zhruba 23 let jsem si začal zadek čistit systémově, přestal jsem pít všechny sračky, každý den cvičím a výsledkem je to, že se prostě onen stav řitě zastavil na té hodnotě, kde jsem si nadělal za své mládí a řiť jsem zbavil povlaku a svěračem se mi postupně naprosto ozdravili a celá gluteální krajina je ve výborném stavu, ve svých 28 letech mám řiť, bez jediného kazu a pevnou jako kámen a tak to také zůstane.
Pokud už máte zadek třeba ve špatném stavu, tak nezapomínejte, že i tak má smysl začít od začátku a dělat vše správně, bude to běh na dlouhou trať, ale má to smysl.
Hodně lidí si bohužel neuvědomuje zdravotní rozika se zadkem a ještě hlavněji se endoskopem neboli hnědým hadem spojené…Bohužel, díky mé matce i v mládí na sobě jsem zažil, co jsou doktoři za zkurvysyny a po zkušenostech, kdy měla matka kvůli létařem natrženému análku následnými důsledky umřít, jsem konečně pochopil, že chci mít řiť naprosto pod kontrolou a nikdy se nedostat do spárů těch bílých šílenců. Ostatně tím se řídím i obecně a od té doby, co každý den cvičím a odháknul jsem bílé hrobaře poté, co mi svými špatnými diagnózami a šíleným léčením všeho druhu kurvili zdraví a život celé dětství, tak jsem zdravý jako alien.
Buďte svého štěstí strůjcem a opatrujte si svoje zdraví sami, to je ten nejlepší recept na všechno.
Tak doufám, že někomu moje poznatky pomůžou a třeba taky otevřou oči.
A bude jedině dobře, když tady i někteří z vás přispějou svými systémy na čištění řitě a svými poznatky ohledně této tématiky.
Přeji hezký den.

alien
 los losos E-MAIL:   Muž31 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
06.08.2005 01:49:37
Cha cha cha chcipam! Recept jak mit z prdele zrcadlo sem fak este nikde nevidel...
Smajlík  DC*Hroch Muž20 Kategorie
28.07.2005 17:18:55
narozdiel od aliena si myslím že snaha vynaložená na písanie toho textu nebola márna...už len preto že tu pobavila...dost....

v posledných dnoch válíš :-)
 keficka Žena24 Kategorie
27.07.2005 23:28:46
HH:Odpovědí je poslední slovo tvé reakce:)
Eury:Aby si ho tvůj předseda nezamazal od tvýho zamazanýho zadku...ty jelito.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
27.07.2005 22:12:54
tihleti hlasovali proti vyřazení: Daphne, tyyywe, alien-nepřítel státu, happiness, mwmwm, shodan, Bernadetta, Polemika. Když pominu pár lidí, kteří hlasují proti z principu, musím se zeptat proč ti ostatní zmrdi nehlasovali stylem jakým hlasují jindy. Je mi z vás blivno vy sráči!!!
Smajlík  Hynek Hutny Muž Kategorie
27.07.2005 19:40:42
haha
Smajlík  BoUcHyiii Muž18 Kategorie
27.07.2005 16:45:48
Myslím že je to super, i když to tu někteří kritizují.
Smajlík  figlia Žena24 Kategorie
27.07.2005 15:56:58

Smajlík  Dana Žena27 Kategorie
27.07.2005 12:57:34
:)) ty ses zvire :)))
Smajlík  NewStart Žena23 Kategorie
27.07.2005 12:57:02
lol
Smajlík  happiness Žena29 Kategorie
27.07.2005 12:55:21
Alien: :oDDDD Ty seš tak drsnej.... :o))))) Můůůc na čumáček.
Smajlík  ShadowDancer Muž26 Kategorie
27.07.2005 12:31:09
Sice tam máš dvakrát zuby, ale jinak dobrý..
Ale ta pasta se nejmune Signal anal, ale Sig-Anal ;)

Ale je tu dobře vidět, jak funguje mazání zpovědí uživateli... Kdyby tuhle diskuzi napsal kdokoli jinej než losos nebo nějakej jinej pravidelnej zpovědník, už by to bylo fuč ;)
Smajlík  xZdenish Muž27 Kategorie
27.07.2005 11:56:42
:-D ROFL :-))))
 shodan Muž Kategorie
27.07.2005 11:49:11
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))
 *stellaa* Žena29 Kategorie
27.07.2005 11:46:33
:))))
Jasně, že to není originální, ale na tom parodie stojí, ne?
 Kulda Muž39 Kategorie
27.07.2005 11:18:11
super, mas u me bod:-) (nikoliv ten hlasovaci)
Smajlík  pan.smith@post.cz Muž24 Kategorie
27.07.2005 11:12:23
:-))))
Smajlík  *Tučňák* Žena36 Kategorie
27.07.2005 11:09:21
ty vooole....:-))))) to jsi psal sám??
Smajlík  topik Muž Kategorie
27.07.2005 11:02:45
S plenkama máme čisté zadečky :)
Smajlík  JájaW
27.07.2005 10:34:05
o))))))))))) good!
Smajlík  silver Žena Kategorie
27.07.2005 10:33:53
Mimochodem, kde se dá sehnat Signal ANAL white, který mi vybělí zadek a k čemu je takový vybělený zadek dobrý?
Smajlík  Eury Žena26 Kategorie
27.07.2005 10:12:13
No to je fakt dobré. Už dávno jsem se tak nezasmála. Nevýhodou jsou mé původně nalíčené, nyní naprosto rozmazané, oči.
Smajlík  Ježíšek
27.07.2005 10:00:16
aha pardon, ted jsem si vsimla ze to ma byt parodie :-) to mam za to ze ctu prispevky od nejnovejsiho po nejstarsi ;-)
 modrasek Žena25 Kategorie
27.07.2005 09:59:27
a co třeba originalita to ti nic neříká... sice je to hezký ale ALE!!! Už abych moh hlasovat
 Chci pomoct Muž17 Kategorie
27.07.2005 09:58:58
no ja nevim, asi to melo byt smesne, ale moc mi to neprijde... jen prosta vymena slov "usta" za "rit"... i kdyz je fakt, ze tam, co mame usta, jsme kdysi meli rit a namisto riti jsme meli usta
 modrasek Žena25 Kategorie
27.07.2005 09:55:53
Alien: los má u Daphné protekci, tak jsme dal hlas pro, ať se ten její hlas vyruší. Spravedlnost musí být
Smajlík  omfg Muž28 Kategorie
27.07.2005 09:49:00
Takovou prdelní rozkoš musím taky vyzkoušet
Smajlík  Pancho.
27.07.2005 09:35:04
Když už jsi to dělal mohl jsi to udělat pořádně, zůstaly tam pasáže o zubech a na ně (v tomto případě už nelogicvky) navozujou pasáže o řiti. Jinak podle mě nic moc. Je to ten nejubožejší styl humoru... asi stejně jako když Těžkej pokondr nazpíval písničku Táta. Někdo se tomu směje ale pro inteligentního člověka nic moc.
Smajlík  Lancelot Muž25 Kategorie
27.07.2005 09:29:11
Heh!
Smajlík  prokera Žena32 Kategorie
27.07.2005 09:27:33

Smajlík  ymo Muž33 Kategorie
27.07.2005 09:19:34
Děkuji za pochopení problematiky čištění a údržby zadku. Nikdy jsem netušil, jak je to složité.
Smajlík  Karell
27.07.2005 09:17:09
Daphne:Důvod hlasování proti?
Ale co se s tebou vůbec zabývám..Důvod je soucítění s demencí kolegy z Mazačského gestapa...heh.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
27.07.2005 09:15:51
Je úsměvné, jak se pořád někdo snaží plazit se v mých stopách:)
Zdravím špatnou a trapnou kopii originálu.
Jsem zvědavý, kdy neadmin SD tento blábol lízače prdelí, který nenastoluje žádnou diskuzi z diskuzí smaže, jako maže jiné naprosto smysluplné diskuze jenom proto,že mu pořád nakopávám prdel...Hlasuji proti vyřazení této změti okopírovaných slov:)
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
27.07.2005 09:09:39
Proboha :o)
 Vlora ŽenaKategorie
27.07.2005 09:05:42
Muehehehéééééééééééééééééééééééééééééééé ééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
A cíle si dosáhl, excelentě jako vždy.
Jenom dotaz, jak dlouho si dneska mlátil pračku stopořeným penisem? 67758.
Smajlík  John Wesley Muž Kategorie
27.07.2005 08:58:03
Snaha byla, nicméně jsi vyplýtval svou špetku energie, která ti bude příští měsíce chybět na postavení kašpárka, poněkud marně, muchacho.
Nabízím všem zkrácenou verzi tvého blábolu: Voda, mýdlo a po sraní toaleťák.Tečka.
Mno, nic moc jsi nevyplodil a je to vo hovnu, ale to je ostatně celý tvůj přínos všehomíru.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
27.07.2005 08:47:47
perfecto:))
 adamss Žena17 Kategorie
27.07.2005 08:40:49
"...kdy měla matka kvůli lékařem natrženému análku..."

To byl pan doktor asi hodně vášnivý milovník, ne?
Smajlík  kristusek Muž37 Kategorie
27.07.2005 08:39:34
A ty máš být ještě o dva roky vyspělejši něž alien?
Smajlík  omfg Muž28 Kategorie
27.07.2005 08:31:30
Skvělý! :-)
Smajlík  vesalia Žena27 Kategorie
27.07.2005 08:25:24
:)))))))))))))))))))))))))))
Smajlík  gi666 Žena35 Kategorie
27.07.2005 08:22:18
pane doktore, rád bych se zeptal:
A) na účinky dlouhodobého užívání piva, co se týče řitě? Jak známo, je plné vitaminů, minerálů i vlákniny...takže dle mne jest účinek kladný?
B) zda-li by se neměla provádět rektální hygiena po každém jídle? pro pocit sucha a bezpečí?
C) mohl byste mi doporučit nějaké Vaše osvědčené řitní cviky, popř. existuje nějaký analstrečing?
D) nemohla by příští diskuze nahodit problém faktu, že nohy taktéž rostou z prdele, tudíž páchnou - prevence, léčba?
Smajlík  Vířivý Adventista Muž30 Kategorie
27.07.2005 08:07:57
:o*
Smajlík  Daphne Žena KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk