Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.672662, vloženo 03.11.2012 19:35:09 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chyby minulosti
Každý nějakou udělal. Ty větší vás dříve nebo později asi dohoní, pokud je nenapravíme. Mně se to stalo. Já se nemám rád za hodně svých vlastností a za věci, který jsem udělal nebo neudělal, ale poslední půl rok mně jedna životní chyba užírá víc a víc. A nejhorší je, že s tím nemůžu nic dělat.

Když jsem byl mladší, tak jsem odjel do zahraničí. Tam jsem potkal jednu slečnu původem asiatku. Chtěl jsem mít společnost, tak jsme se dali dohromady a asi rok spolu žili. Já jí měl rád, ona mě milovala. Já myslím, že až moc. Po roce a půl jsem jí prostě nechal být a odjel zpět do čr. Ještě před tím, než jsem odjel jsem jí pár měsíců před tím, než jsem jel, jasně řekl, že se rozejdeme. Ona s tím "počítala" takovým tím ženským způsobem. Chtěla abychom se vzali a já nevím co. Ke konci mě citově vydírala. Jojo, řezala si ruce, ale samozřejmě jen tak, aby se jí nic nestalo a abych já kretén jí obletoval a zůstal s ní. Super zážitek. Sem kokot, že sem se na to v ten moment nevysral.

Když jsem odjel domů, tak už jsem jí nikdy nenapsal a neodpověděl na ani jeden mail. Teď bych chtěl, ale nemám jak. Nevím přesně její přímení. Dneska si celej den lámu hlavu nad tím, jak ji najít, ale po cca 7 letech je všechno jinak. Maily jsou kvůli nepoužívání nenávratně smazány a já nemám vůbec nic. Všechny informace jsou tak vágní... Mě tak strašně s**e, že jsem jí aspoň nenapsal ať de do hajzlu nebo cokoli. Já jí nenapsal nic. Já jsem jí dal vlastně falešnou naději, kterou jsem si rozmyslel někde v 8 tisících nad Indickým oceánem. Utěšuju se tím, že přece nejsem ten špatnej, že ona si to zasloužila, jenže to je taková sebeobrana před svědomím. Já moc dobře vím, že jsem měl aspoň napsat proč mě už nikdy neuvidí. Chtěl bych vědět, jak se vlastně má a omluvit se, ale do pwfwefgwewefg!!!!! Nemám jak. Zkurvený ženský. Od tý doby jsem neměl vztah, protože prostě nechci a cejtím se jako evil-doer. S pár holkama jsem měl sex, poslal je do rektálu a bylo.

Ani nevím proč to píšu. Možná se bude cejtit někdo další líp, že není na světě sám, kdo to posral major-big-fword-time. Nikdy jsem nebyl pořádně vožralej, ale teď bych do sebe nejradši naklopil sud, abych se na tyhle debilní myšlenky vysral.

moral of the day: Chlapi...citlivky nejebat!
 LeadFarmer Muž25 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.11.2012 21:16:55
No, jako nebudu ti nic vyčítat, sám máš toho plnou hlavu, ale neházej to na ni, že byla citlivka - uvědom si, že ona tě brala jako partnera a ty jsi ji víceméně jen využil, abys nebyl tehdy na tom místě sám.

Mám sto chutí říct ti, že jsi kkt, ale očividně si to sám uvědomuješ, takže...
 Brilance
03.11.2012 20:38:42
Místo dlužené zmrzliny drink v Darling!
. středa večer . snad zas nemáte pohotovost . tam bude fajn o ženách tlachat!

// plán z minulého týdne platí, taky ve středu
 Descartes nemyslí Žena42 Kategorie
03.11.2012 19:50:30
Jak říkam každej děláme chyby, tak se z minulosti pouč a příště to udělej líp. V tu chvíli si to nemohl udělat jinak, tak si dej další šanci.
 tetkakatka Žena18 Kategorie
03.11.2012 19:49:10
NEMÁM RÁD MINULOST!
Smajlík  Mrzout Muž Kategorie
03.11.2012 19:45:18
jsi další chlap, kterej ví, že je vůl a že dělal chyby, ale dělal je dál....zkus se nad sebou pořádně zamyslet a žít jinak....třeba holky nebrat jenom do postele a až budeš chodit s další, tak se na základě starejch zkušenností zachovat jinak...vždyt chybama se člověk učí....a důležitý je to, že tě to mrzí vůči té holce...myslím, že už ti odpustila a že našla cestu jít dál, tak jí už neřeš, přej jí štěstí, lituj své chyby, ale odpust si to a zachovej se příště lépe
Smajlík  tetkakatka Žena18 Kategorie
03.11.2012 19:38:25
Čím si to zasloužila?

Zachoval ses jako vůl. Ale srovnat se s tím musíš sám. Nějaké mailíky s omluvami jsou zbytečnost, protože bys jí zbytečně otvíral staré rány. Nebuď sobec, a už jí nepiš.
 Khetti Žena KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč