Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Blinkání je opravdu na nic. Bud si zadelas na anorexii nebo si znicis jicen a ty následky už nepujdou vrati. V tvem veku jde ještě pohodově zhubnout cvicenim jen musis mí vuli. Ale pokud treba budes cvcit a pak si das bramburky tak je to dost nanic. Proste hodne pohybu a zdravé jídlo nna internetu toho je dost. Hlavne nedelej to ze nebudes jíst vubec. Jelikoz telo si zvykne na hladoveni a jak se hned znova najis, telo si bue myslet ze to jsou zásoby a zacne si to ukládat ve forme tuku. Jeste bych ti doporučila že na primalove cca. 21:50 dávají serial o ZDRAVEM HUBNUTI TIPY A RADY.
|
|
http://zkracovatko.cz/l7JOHH
|
|
Asi projímadlem. Je ti 10 nebo co?
|
|
Anebo jak mám alespoň vyvolat průjem?
|
|
Teplá voda s hořčicí.
|
|
dfsedfdfsdf - Nejde ale o kvantitu, cvič každej druhej den a třeba jen půl hodiny, ale musí Ti to vydržet tak půl roku. A úplně nejlepší je turistika. Když budeš každej víkend chodit do lesa, tak za chvíli začneš hubnout. By ses divila kolik spálíš takovou chůzí do kopce.. Když se vyzvracíš, tak za chvilku budeš mít takovej hlad, že to tam nacpeš všechno znovu. A ještě si za chvíli odděláš jícen.
|
|
Mechanické dráždění kořene jazyka ( ,,prsty do krku) a nebo slaná voda do 100 ml cca ,3 lžičky soli,vznikne NaCl a do 10 minut bys to měla vyzvrátit. Ale podle mě by sis měla promluvit s praktickým lékařem, aby tě odeslal na odborné vyšetření, trochu to vypadá, jako přejídání spojené s jinými psychickými poruchami a patří to do poruch příjmu potravy (PPP). Hezký den
|
|
Kdyby ses potřebovala vyzvracet třeba kvůli tomu žes přebrala s chlastem nebo že jsi snědla něco zkaženýho, beru to, mám zkušenost s obojím. Ale zadělávat si na bulimii, to je trochu moc. Nicméně pořádně osolený hnusný kafe docela funguje.
|
|
Už nechci cvičit. Cvičila jsem včera a ukrutně dlouho, potřebuji to vyzvracet...
|
|
Blitím si akorát tak přiženeš zánět jícnu. Jestli chceš zhubnout, tak musíš mít pohyb, pít hodně vody a jíst každé tři hodiny (samozřejmě ne v mekáči).
|
|
Ser na váhu zahul si a nebude ti vůbec vadit že jsi toho tolik papala.Naopak,budeš mít ještě větší hlad. Jsi píča že se zabýváš takovýma kravovinama
|
|
strc si prst do krku
|
|
Prsty už jsem zkoušela, nejde to.
|
|