Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.649654, vloženo 10.08.2012 09:12:12 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
oddálení menstruace- játra?
Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli se některá z vás (holek) neocitla ve stejné situaci- v půlce června jsem měla mononukleozu a teď mám jaterní dietu, takže i vysadit antikoncepci na půl roku. příští týden jedeme k moři a zrovna v termínu, kdy to mám dostat :/ nevíte náhodou jestli mají prášky na oddálení taky negativní vliv na játra (při asi týdenním užívání)? myslím, tak výrazný vliv, že by mi je doktor ani nenapsal... ať vím, jestli se obtěžovat chodit vůbec na gyndu, když by mi je stejně nepředepsali.... děkuji za odpovědi a zkušenosti :)
 slečna Žena18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
10.08.2012 15:48:53
No, tak si na tu gyndu zavolej a optej se, ať tam nemusíš chodit. Ale já si myslím, že bys to neměla riskovat, nechceš přece dovolenou strávit v tamní nemocnici.
Radši se vybav tamponama, nebo si kup menstruační kalíšek.
 Bystrouška Žena25 Kategorie
10.08.2012 13:48:56
Mají, myslím, že ti to doktor nepředepíše
 BlackRainbow Žena24 Kategorie
10.08.2012 12:15:13
Podle mě na játra vliv mají, protože snad všechny léky se metabolizují v játrech. Já už taky byla u moře a měla jsem to. Pokud nemáš nějak moc silnou menstruaci, tak zkus tampony nebo menstruační kalíšek.
 Marmeláda
10.08.2012 11:19:19
Tampony?
 MorganyLeFay Žena Kategorie
10.08.2012 09:31:17
Najeď si na příbalový leták Norethisteronu od Zentivy. Něco o játrech tam je, ale nevím no. Oni se nějak musí chránit, takže tam napíší i to, co je možné v 0,000001% případů. Hlavně tam jdi zavčas. Já už si to teď oddálit nestihla, protože jsem to začala brát pozdě! (Má se začít min. 3 dny před začátkem MS) Takže bych k doktorce určitě šla a nejlépe dnes.
 TéraTérovatá Žena20 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Radio seznamka více na www.radioseznamka.eu
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk