Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.649652, vloženo 10.08.2012 09:07:21 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
stáhl se,jak vzbudit znovu zájem
jak to udělat, jak se chovat, aby si mě přítel zase začal víc všímat? nějak se s tím nemůžu srovnat, protože on byl vždy ten kdo více projevoval zájem atd, nechtěl o mě přijít, psával mi první. teď no sice mi občas napšíe první ale jeho zájem o mě opadl o sto procent. nevím čím to. nevím jak to udělat aby to bylo jako dřív. nemůže to být tím že se o mě dost pokoušel jinej chlap a mu to vadilo? třeba si řekl že to nemá cenu nebo já nevim. od tý doby je totiž divnej. achjo :-( přitom on ví že chci jen jeho. sama jsem mu říkala jak mě ten druhej kluk furt otravuje atak že mě to nebaví. tak nevim .... chtěla jsem aby trochu žárlil, cože dělal, ale na druhou strnu pak se stáhl. a hodně stáhl. spíš teď se mnou jedná jak s kamarádkou než holkou
 barlalala Žena22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.02.2016 10:26:20
Vážení pánové, nezlobte se na mě, ale mám pocit, že většina z vás vůbec nepochopila, o co pisatelce šlo. Ona s nikým neflirtovala s cílem si s ním něco začít. Pokud něco takového naznačila, tak jen proto, že chtěla svého přítele upozornit, že chce, aby si jí víc všímal. To, že to udělala způsobem, který není příliš šikovný, to je druhá věc. Mě se stala v životě podobná věc. Měla jsem přítele na pracovišti, měli jsme krásný dlouholetý vztah (Přesto, že přítel byl ženatý a žil stále se svou rodinou). Pak jsem změnila práci a on to vzal tak, že utíkám od něj. První týdny v nové práci se změnily v peklo. Pořád na sebe upozorňoval a dožadoval se mé pozornosti právě ve chvíli, kdy jsem se potřebovala soustředit na nově nabíranou a hodně náročnou práci. Měl pocit, že jsem ho odsunula na druhou kolej....Celou dobu, co jsme spolu byli, tak já byla ta, která trpělivě čekala na něj... podporovala jsem ho.. a snažila se mu všechno ulehčit, aby si mohl doma své vyřešit a pak jsme třeba mohli být spolu. Jen jednou jsem chtěla něco pro sebe.... a v tu chvíli začalo být zle. Vrátila jsem se do staré práce... Ale dopadlo to tak, že se ode mě přítel distancuje. Sice jsme se nerozešli, ale cítím, že on o mě ztratil opravdový zájem. Vztah je spíš kamarádský a kolegiální než partnerský. Jenže já si vůbec nepřipadám, že bych mu dala nějakou příčinu, aby se tak choval..... A to je podobný problém, který řeší pisatelka. Tak přestaňte nadávat a otevřete oči.... pak možná porozumíte.
Holka a Tobě přeji hodně štěstí.... jestli o něj opravdu stojíš, zkus zabojovat. Snad se to podaří... zkus mu na rovinu říct, co Tě trápí... chlapi neumí vnímat naznačování.
 Viki84
10.08.2012 18:55:46
Odpověď je jednoduchá: tím jak jsi u něho chtěla vzbudit žárlivost, tak jsi vlastně naznačila, že pro tebe není dost dobrý a že ho nemiluješ, tak jak si myslel, protože kdyby jsi ho skutečně milovala, tak nemáš potřebu flirtovat s jinými.....zradila si tím i jeho důvěru. obávám se, že už to nebude nikdy jako dřív.....mluvím z vlastní zkušenosti.
Smajlík  JeToTak123
10.08.2012 13:32:28
Přesně tohle mi dělala holka kterou sem miloval a neskutečně mě to sralo!! A dopadlo to stejně jako u toho tvého. Seru na ni defka která potřebuje bejt pořád obletovana jinejma curakama a dělá ji to dobře a ještě to říká klukovi kteryho uvozovky miluje je pica pic!
Smajlík  Pan jan
10.08.2012 13:01:22
Já vím co s ním je. Vysáváš ho, emočně ho unavuješ. Ty chceš bejt obletovaná princeznička a jeho už to taky pořád nebaví. Přistup na chvíli na jeho hru a nech ho chvíli od sebe odpočinout, jen se mu občas připomeň. Netlač na fráze typu "Ještě mě pořád miluješ?" apod, radši mu upřímně a od srdce řekni, že ho máš ráda, než že ho budeš uhánět hláškama o milování. Buď chvíli spíš jeho chápající kamarádkou než chtíčem poháněnou citovou pijavicí (sorry za ten výraz, lepší mě nenapadá).
 Navajo Muž30 Kategorie
10.08.2012 12:58:20
Protože jsi dementní a nevim o co se snažíš. Říkáš, že ho miluješ a chceš jen jeho, ale děláš mu naschvály a chováš se naschvál tak, aby žárlil. Sama jsi to napsala.
Dovedu si moc dobře představit co blbka jako ty může udělat.
Akorát tady meleš, že tě ten cizí chlap štval atd. jsou to jen kecy. Zas tolik tě neštval, když jsi chtěla aby na něj přítel žárlil, takže jsi toho využívala. Se s ním jako snažíš manipulovat, nebo co? Fakt nevim o co ti jde. proč jako chceš, aby žárlil?
Po tomhle nejspíš na tobě poznal, že ty mu za to nestojíš. Nedivil bych se, kdyby se s tebou rozešel a našel si někoho pořádnýho.
Smajlík  OWW
10.08.2012 12:00:24
Nebýt vždy k dispozici a nebýt na něm závislá. Starat se o sebe. Vztah prochází různými fázemi a někdy se snaží více ten první a podruhé zas ten druhý.
 Clay Žena31 Kategorie
10.08.2012 10:50:43
Příjde mi, že chceš být spíše obdivována, než budovat nějaký solidní vztah..
 Kečup Žena63 Kategorie
10.08.2012 10:15:54
Tak pokud se do holek zamilovává a už ho nějaká podvedla, tak není čemu se divit.
 bah
10.08.2012 09:52:46
moment nějak mi uniká smysl proč já jsem svińa a piča? já jsem si s nikým nic nezačala ani s nikým neflirtovala nic. nejsem žádná děvka. to že o mě měl zájem jinej kluk než jen můj známená že jsem svině? naopak já jsem to netajila a potají se s tím druhým nemuchlovala, ale narovinu tomu svýmu řekla že mě ten druhej pěkně štve a že o něho nemám zájem.
 barlalala
10.08.2012 09:20:10
A divíš se mu? Když jsi piča tak se nediv. Radši ho nech být, protože on takovou svini nepotřebuje.
Smajlík  OWWPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk