Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.649651, vloženo 10.08.2012 08:52:29 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vyprchání citů? Ale to nechci!
Ahoj.
Jsem půl roku s klukem. Je to můj první vztah. Poznala jsem ho přes internet, takže žádná Láska na první pohled, ale čím víc jsme nakonec spolu byli a já do něj viděla, byl ten cit silnější a silnější na obou stranách. Začali jsme spolu chodit asi po měsíci a dovolím si tvrdit, že hned od samých začátků bereme ten náš vztah dost vážně. Tak ono taky já hledala a našla. On má sice plno much (ale to já taky, že), ale cítím, že mě má upřímně rád a miluje mě, je komunikativní a cokoliv se mi nelíbí, či jemu, můžeme otevřeně řešit, abychom nalezli konstruktivní řešení a vlk se nažral a koza zůstala celá,a hlavně i když jsme oba strašně rozdílní (i v pojetí vztahu), máme dost společných zájmů.
Nevím však, jestli nepřišla nějaká malá/velká krize. Najednou u tohoto člověka, u kterého jsem zatím vždy cítila, že ho miluji a nesmírně si ho vážím, najednou začínám cítit takový nějaký zvyk. Dost pravděpodobně v tom bude to, že se vidíme každý den. Přes den se na něj ve své podstatě netěším, jelikož vím, že se večer uvidíme a náš vztah je natolik intenzivní (a ještě jednou podotýkám, že je to k tomu ještě má první zkušenost) a já potřebuji určitý vztah oddych a hlavu a čas pro sebe. Už pro mně prostě asi není takovou hádankou, jelikož ho znám opravdu dobře, až natolik, že si dovolím tvrdit, že je to člověk pro život.
Své kamarády nezanedbávám, vždy to dobře vykombinuji a on také. Dalším problémem je, že s každým novým platíčkem antikoncepce vždy ztratím chuť na sex a nepotřebuji se milovat téměř vůbec, pusinkovat, nic....jsem náladová, což jsem nikdy nebyla.
Nejedná se o takové to pominutí zamilovanosti, kdy se poprvé začne "lámat" chleba"?Nechci o něj přijít, ale nechápu, co se děje a jak z toho ven. Děkuji za jakýkoli názor, radu...!
 deeeeeef Žena21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
10.08.2012 15:46:48
Ano, je možný(a asi i celkem pravděpodobný), že pominul ten první nápor hormonů a taková ta ůchemická" zamilovanost se začíná pomalu vytrácet. A je to normální, dokonce i určité pochyby jsou běžné. Záleží jen na tom, nakolik vážná je situace, nemusí to vůbec znamenat žádný konec, ale i může...
Asi by to opravdu chtělo se vídat o něco méně, snažit se podnikat zajímavé věci, něco, co rozvíří ten stereotyp.
Každopádně, pravděpodobně jednou budeš s partnerem bydlet a budeš opět řešit stejný problém.
 Bystrouška Žena25 Kategorie
10.08.2012 14:08:19
máš to krásně napsaný :) tohle se stává, když se s partnerem vídáš často. Kdybyste se viděli jen o víkendech, bylo by to jinak. Můžeš mu říct, že potřebuješ víc času pro sebe atd. takhle to ve vztazích normálně chodí. Jen Ty to ještě nevíš, protože je to Tvůj první. Poprvé jsem se taky lekla.
 Rizoto Žena88 Kategorie
10.08.2012 13:01:30
vidět se každý den musí hodně párů, když spolu bydlí třeba, to by se museli všichni zbláznit ze společného života :) Mě to třeba nevadí, ale ráda něco podnikám, naplánuju výlet do velkých cizích měst třeba, nebo do skal, do kina, prostě aktivně spolu trávit čas. Nebo si naplánuj hezký večer jen pro sebe a řekni mu to, on se nezblázní. Jinak antikoncepce na mě působí stejně jako na tebe, je to neštěstí, no.
Smajlík  ovesnákaše
10.08.2012 12:39:05
Moje milá, po půl roce ho neznáš vůbec.
 Dreamingfish Muž99 Kategorie
10.08.2012 10:37:25
Kdyz potrebujes cas pro sebe, tak proc s nim jsi kazdy den? To taky neni uplne bezne - coz nevadi, ale zda se, ze to vadi Tobe. Prave proto ze jste na sebe tak upnuti, tim vic musi dojit k ochladnuti.Chce to truchu relax. Precti si Plzaka!

Problemy s HA bys mela hlasit doktorce a kdyztak si nechat predepsat jine prasky.
 tomisu
10.08.2012 10:37:00
Jsem s klukem přes 4 roky a upřímně nevím, jaký to je být s ním dnes a denně, ale asi by mě to taky "nebavilo". Sedni si s ním a řekni mu, že potřebuješ pár dní jen pro sebe a třeba týden se nevídejte, jeď s kamarádkama na dovču nebo si ty dny jednoduše zařiď jen sama se sebou. Pak se na něj zase budeš těšit. Taky možná záleží, co spolu každý den děláte. Jestli to je jen o tom, že se v 6 večer sejdete, u televize se najíte a jdete spát, tak to asi taky není úplně ono. Ten vztah musí být trochu živý, nepředvídatelný, aby byl "zajímavý" i po delší době.
 ali
10.08.2012 09:54:16
vysaď antikoncepci, kup kondomy, pěnu do koupele, jahody, šlehačku, šampaňské a sexi prádlo - a udělej hezký večer
Smajlík  Koumak
10.08.2012 09:52:02
OWW: Děkuji za reakci:) Jen bych ráda podotkla, že na rozchod nemyslím vůbec, ten člověk je mi hrozně drahej, jen koukám, jak z týhle debilní situace co nejdřív ven.
 deeeeeef
10.08.2012 09:49:18
Hledáš problémy tam kde nejsou, což na vás ženských nechápu. To, že ti zevšednilo být s ním každý den neznamená rozchod. Máš zrovna blbou náladu a debilní myšlenky. Nebuď blbá, hoď to za hlavu a okořeň si nějak život. Hlavně nemysli na píčoviny a neprováděj je. Hezký den
Smajlík  OWWPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk