Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.645811, vloženo 26.07.2012 19:19:29 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jsem sám a už si to nedávám... :-(
Člověk stále na něco čeká na nějaké lepší zítřky, které stále nepřicházejí. Neustále je to tak nějak stejné a možná i horší. V poslední době jsem čekal až dodělám vysokou školu, to se mi nakonec povedlo, ale stále se nic nezměnilo a cítím se stále hrozně sám a bez života. Snažím se každý den sportovat a pomáhá to, ale jen krátkodobě v tu chvíli. Pak se vrátím domů a vše se vrátí do starých kolejí a zase na mě dolehne ten splín a prach nesmyslné existence sebe samotného. Díky tomu se nejsem schopen ani na nic pořádně soustředit a vše je tak nějak prázdné.

Ani trochu netuším, jestli se to někdy změní, ale tohle se už nedá moc dlouho vydržet.
Jo měl jsem pár holek v životě i kamarádů, ale všecko je to pryč. Každý má už svůj život a nemá skoro nikdy na nic čas. Už nevím jak z toho začarovaného kruhu ven. Navíc jsem takovej lehčí introvert, takže seznamování pro mě také není jednoduchou záležitostí.

Ani nečekám, že mi tu někdo pomůže jen už jsem cítil potřebu to někomu alespoň touto formou sdělit.
 Recluse Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.07.2012 20:22:17
Já jsem taky z Brna, kdybyste tu některá taková byla.
Smajlík  Zarcon Muž41 Kategorie
27.07.2012 17:10:08
Ahoj,
a odkud jsi?
 beruš
27.07.2012 01:30:13
člověče užívej si života dokud můžeš a jsi mladý :) odkud jsi? nechceš vyrazit ven?
Smajlík  Ikari
26.07.2012 23:21:10
Když je mi mizerně a potřebuju sociální kontakt, tak prostě nejlepší je vyrazit mezi lidi. Jo, chápu, říkáš si rada nad zlato. Ale musíš se přestat utápět v sebelítosti a v žalu a něco s tím začít dělat. Ono máloco spadne jen tak z nebe. V dnešní době je zcela běžné, že se lidé seznamují přes internet, takže můžeš využít i tuhle možnost. Pak jsou tu staří známí - ozvi se jim, sejdi se s nima..nejlepší je akce, kde se nachází kamarádi kamarádů, kdo ví, koho potkáš:) Ještě je dobré se přihlásit do nějakého kurzu.
Jinak já se kolikrát cítím sama, i když mám přátele. Ono se asi musíme naučit vycházet jen se sebou, umět být šťastní. Je to krutá pravda, ale v podstatě v životě jsme sami. Ale to znamená, že jsme zodpovědní za to, jak se máme, co děláme..nikdo nemůže prožívat to, co prožívá každý jedinec. Ach jo, zase moc přemýšlím.
 Clay Žena31 Kategorie
26.07.2012 23:13:32
U mě je smutný, že jsem se naučila žít bez lásky,ale ne bez přátel. Protože u mě už láska neexistuje, vždycky to dopadne stejně smutně.

Nevím jak ti poradit, ale cítím s tebou....vím totiž,jak ti je:(
 justyee
26.07.2012 22:50:14
Pořiď si psa a začni pít. Aspoň tak to řešim já. Je mi 27 a i když bych moc ráda měla nějaký vztah, většinou si najdu akorát nějakého blbce. Pořád si říkám, že až dokážu být spokojená sama, ten Pravý už se najde taky sám. Není nutné mít někoho jen ze strachu ze samoty - jako to je u většiny vztahů, co znám, a to je docela psycho, nemyslíš?
Být sám má spoustu výhod...
Smajlík  tatanka
26.07.2012 22:42:24
Nevnímám realitu: jestli seš sám a dáváš si to, tak ti asi nic jiného nezbejvá než být sám
 Cocomo
26.07.2012 21:41:51
já jsem sám a dávám si to dobře
 Nevnímám realitu Muž88 Kategorie
26.07.2012 21:17:33
Tak tohle znám. Řešila jsem to celé dlouhé roky, co jsem byla sama. Chlapi, co se motali kolem mě, byli absolutně o ničem. Trávila jsem veškerý čas sama nebo v práci. Sem tam jsem zašla na nějaké to rande, ale většinou to bylo hrozné, nesedli jsme si, takže jsem později přestala a vykašlala jsem se na to všechno seznamování a začala se soustředit jen na sebe - školu, kondičku, svou rodinu, pořídila si psa...
Světe div se - v té chvíli se objevil můj současný přítel (no objevil, já ho znala dřív, ale nějak jsme se sblížili díky společným aktivitám).
V jeho případě byly pocity, když byl sám, taky hodně podobné. Nedávno se mi s tím svěřil.
Teď máme jeden druhého a všechno jde tak nějak samo :) (jo, hormony)
 Exsingle
26.07.2012 21:03:45
Já jsem sám taky přes 30let a taky si nemyslím, že by se to někdy změnilo, jsem prostě duševně slabý a nezajímavý jedinec o kterýho se holky nezajímají a prostě je to fakt se kterým nic neudělám. Ale mám dvě nohy, dvě oči, jakous-takous práci, když se chci bavit tak zajdu na pivko, nebo koncert oblíbené kapely a taky žiju, možná ne ideálním životem, ale kdo tu má ideální život.
 Zarcon Muž41 Kategorie
26.07.2012 20:11:33
Jestli jsi zdravý a máš práci, tak máš jen krůček ke spokojenosti. Musíš si najít nějakého koníčka a je úplně jedno, co to bude. Zkrátka, člověk má větší šanci najít protějšek, když z něj vyzařuje spokojenost. Proto mívají úspěch někdy až nepochopitelný, různí týpkové, charakterově nic moc. Jde o to naučit se být rád i jen sám se sebou, to záleží na druhu koníčka, činnosti, která tě bude bavit. Nic jiného na tvé věty mi nejde napsat a měla jsem taky potřebu ti to sdělit. Držím palce.
Smajlík  xborka Žena49 Kategorie
26.07.2012 20:05:51
Radu na tohle neznám, jsem už přes 3 roky sama a asi chápu, co prožíváš. Já rozhodně problém se seznamováním nemám, a přesto jsme na tom stejně :-) Jakákoliv zábava (sport, knížky, bary) to stejně nevyřeší. Doufám, že časem někoho poznáš, kdo ti sedne a život se ti změní. Bohužel, tohle všechno je jen a jen o čase. Takže trpělivost.
Smajlík  Terezaaa
26.07.2012 19:52:04
kdyz neco chces, tak pro to neco musis udelat.. nerikam kdyby nebyla kvuli necemu sance.. ale jen, ze se neumis seznamovat ? na to se vyser.. moznosti a sanci je ne ze je dost.. ale jsou
 lixi
26.07.2012 19:21:00
Někho si najdi, co bolí to přebolí... :-D tomu věř ! :-D
Smajlík  Gigaramkac Muž12 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč