Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.63313, vloženo 23.06.2005 18:01:52 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Neškodná četba pro katolická děvčátka.
Záměrně toto nedávám do Zpovědí, ale do Diskuze, protože jsem si vědom jaké morální pohoršení tohle způsobí mezi zdejší inkvizicí...

Takže. Po třech letech jsem se rozešel se svou přítelkyní. Byla to rychlá smrt řešená odstěhováním se ze dne na den do města, ve kterém teď pracuji. Už můj příchod se stal tak trochu událostí v tomto bohem zapomenutém maloměstečku, kde kámen šuká cihlu a malta dělá, že o tom neví.

Nastoupil jsem do nového zaměstnání v únoru a tak jako na všech předchozích místech, jsem hned vytřídil zkušeným zrakem zrno od plev. První padla sekretářka ředitele - šťastně to zasnoubená dvacítka (po necelém týdnu). Do konce února jsem položil Další 2 kolegyně (obě šťastně vdané, jedna ke všemu s děckem). V březnu jsem si dal pohov a jen někdy okolo 20. jsem na Microsofřáckym školení zlepšil chov nějaké kolegyni z branže odkudsi z příbramska (ani nevím, jak se jmenovala). V dubnu jsem přesunul svůj zrak na naší malou dceřinou společnost, kde kromě starý šéfový dělají 4 mladá děvčata. Ano, hádáte správně - už se tam moc neukazuju a veškeré pracovní problémy a potíže řeším emailem a po telefonu. V květnu se mi nějak vzbouřily hormony a po pár návštěvách místních klubů jsem měl vcelku slušný přírustek telefonních čísel v sekci "Osobní". Z nich průběžně čerpám a dle přístupu movie star ke svému šatníku si nikdy neberu stejnou věc na sebe víc jak jednou. Nyní je polovina června, telefon je už pomalu prázdnej a tak mám dilema.

Mám začít brát druhou ligu (což je pro mě děsivá představa) anebo změnit zaměstnavatele?
 los losos E-MAIL:   Muž30 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.06.2005 14:37:56
Icei:Pravda je v některých věcech jenom jedna, to jen lidi si ji překrucujou...
V některých věcech je pravd víc, ale rozhodně ne tam, kde ty si to myslíš...
Přečti si můj text Děvka jako děvka, zlato.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
24.06.2005 16:48:03
Aliene, já ze sebe pannu nedělám, viz můj příspěvek. Ty jsi ty a já jsem já. Znáš ten citát, nevím kdo to řekl: "Názory jsou jako díry v prdeli, má je každej".
Takže já mám díru a názor.
Ty máš díru (možná jich máš víc, když jsi ten vesmírnej tvor, neznám tvoji anatomii) a názor.
No a teď si můžem dát do budky, čí díra a názor je ten pravej.
Ale s klukama se neperu, protože jsem fyzicky slabší a vždycky prohraju:=).
 Icie
24.06.2005 13:47:16
Icie:Z děvky pannu neuděláš.Děvka je navždy jen děvka.
Lidi se nemění, jenom se ti vybarví.
Na správném místě a ve správnou dobu si zase zajezdíš na vícero ořích...ale spěchej, po čtyřicítce už tví oři budou jenom na baterky.
Děvkám zdar nazdar.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
24.06.2005 12:07:36
No, osobně vzato, taky jsem kdysi ojela, co šlo. A u chlapů platí to samý co u holek. Na ten šuk, fakt snadno ulovíš, zadanej - nezadanej. A to nejsem žádná krasavice z plakátu. Jsem prostě citově plošší, nebo jak bych to nazvala, co naděláš. Každej jsme nějakej.
Ve 30-ti se to zlomilo, a nebylo to hormonama, děti mít nechci.
Dneska je ze mně pipka obecná, málem, že nekvokám. Asi se mi to přejedlo. Mám toho jednoho stálýho, zahejbat jsem mu ... no asi líná, nebo co. To zázemí stálýho vztahu je fain.
A co tím chtěla autorka říci: žij a nechej žít, prostě, když tě to baví a nevadí ti to a holky jdou samy ....
 Icie
24.06.2005 11:12:41
Zildjian: no, zajímalo, jak by takovýto týpek fungoval na malém městě... :-)
 elos Muž40 Kategorie
24.06.2005 11:03:38
v malém městě byses mohl prošoustat až na městský úřad?
 Zildjian Muž41 Kategorie
24.06.2005 10:54:07
hlavně si dávej pozor. abys nenaletěl. ženské jsou potvory.
 žELVA Žena32 Kategorie
24.06.2005 09:00:05
Co extraliga?
Smajlík  Votrapa Muž Kategorie
24.06.2005 04:05:01
arj:Á, naše slušná ikona arj radí, jak nejlépe provozovat děvkovské hry...to jsou mi věci...masky padají...cink cink cililink...
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
24.06.2005 04:03:56
oliva:Tentokrát jsi se trefila.Losos je ve skutečnosti průměrný posera, na kterého když pořádný chlap zadupe, tak uteče...ale na netu je to frajer..něco jako topik a další podobní.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
24.06.2005 02:35:49
"Už můj příchod se stal tak trochu událostí v tomto bohem zapomenutém maloměstečku, kde kámen šuká cihlu a malta dělá, že o tom neví."
gratuluji

"Nastoupi l jsem do nového zaměstnání v únoru a tak jako na všech předchozích místech, jsem hned vytřídil zkušeným zrakem zrno od plev."
tak proc sis vybral ty plevy??

"První padla sekretářka ředitele - šťastně to zasnoubená dvacítka (po necelém týdnu). Do konce února jsem položil Další 2 kolegyně (obě šťastně vdané, jedna ke všemu s děckem)."
to snad neni ani ta treti liga, ze by okresni prebor

"na Microsofřáckym školení zlepšil chov nějaké kolegyni z branže odkudsi z příbramska (ani nevím, jak se jmenovala)."
no dobre, uznavam ti tu treti ligu

"Mám začít brát druhou ligu (což je pro mě děsivá představa) anebo změnit zaměstnavatele?"
zkus to, neplacej se porad v treti lize, zkus aspon tu druhou, ja ti verim a drzim ti palce

A az budes mit zase komplexy, tak klidne napis, my te radi povzbudime.
Smajlík  optymysta Muž32 Kategorie
24.06.2005 00:24:25
losos: tak sa mi zda ze v skutocnosti vobec nie si taky suveren ako predstieras
si stastny?
mne sa zda ze si v skutocnosti osamely, vyhoreny, ustrachany a zakomplexovany
 oliva Žena25 Kategorie
24.06.2005 00:23:03
Je to prostě tak. Když se nějaké holce dají patřičné klíny do hlavy nebo se ještě trochu napijí, třeba někde na oslavě, tak to se dějí věci. Neříkám že každá, ale takových je dost.

Losos: pokud by si chtěl ale mladší, nezkušené, tak máš smůlu. Před chvílí jsem z jedné zpovědi 63303 pochopil, že je in jet na dovolenou do Itálie A TAM SE NECHAT ODPANIT !
A odpovědi? opět tazatelku několik holek v jejím názoru utvrdilo s tím, že už to taky vyzkoušely/nebo jejich kamarádky /

Takže lososovi nenadávejte.
Smajlík  Karell
24.06.2005 00:05:47
jejda ty ses vul

a co kobylu? Kobylu osukals taky?
Smajlík  devfull
24.06.2005 00:01:19
Mrdej všecko, co potkáš. I mudré a inteligentní.
Jedni ti závidí a druhé chtějí mrdat.
Mrdačka je základ státu.
Mrdačka je jasňačka.
Smajlík  uždomrdal
23.06.2005 23:48:37
Tak já ti zcela vážně poradím.... fakt změň zaměstnání a gotreg má pravdu - nic není pro tvé účely tak perspektivní jako call centra - jde o pracoviště, na kterých je jedna z největších fluktuací a dělají tam hlavně holky.

Jen se boj, aby to nemělo negativní účinky - za chvilku se před nimi budeš schovávat, ty rozsévači genetického materiálu.
Smajlík  arj Žena54 Kategorie
23.06.2005 22:33:41
Radím ti draftovat druholigové hráčky z netu, je jich tu více než slepičího flusu.
Stačí vyvěsit na seznamce foto a pokud jsi předpokládám stejnej model jako já, tak přijímat tisíce nabídek, sestavit jízdní kalendář, domluvit si termíny schůzek a tam každou rychle a bez keců vojet, aby jsi stihl všechny přípoje k těm dalším deseti, co budeš mít na každej den připravený vošukat.
Všechny ženský jsou děvky a svině a děvkaři aspoň mají co zadara píchat a neserou se těm hůře vybaveným klukům do bordelů a privátů, takže nevznikají zbytečné fronty na použité maso.
No, jsem sice hezkej a vymáklej kluk, ale mám nemoc zvanou hodnensis milejsis idiotis, takže si ty děvky, co mi nestojej ani za pohled, užij sám beze mě a měl by jsi někdy nebejt sobec a co odpadne a nemělo syfla, tak doporučit nebohým kolegům z práce a ostatním kamarádům.Děvkaři sobě.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
23.06.2005 22:22:08
Ano, ten vtip docela sedí, protože muži se sakra bojí, aby nebyli tím osamoceným pozůstalým z páru... jsou prostě méně životaschopní (nechci-li říct zbabělejší) než ženy.
...podívej, tak se mi zdá, že propadáš určitým klišé, ať už jde o to Horáčkovo melodrama (kýč na n-tou, no dobře prodává se to slušně), které v někom i hne něčím, co dotyčný nazve citem; nebo o "stereotyp" v manželství. Nemám patent na rozum /i když by byl lepší patent na emoce :/, ale moje zkušenost je taková, že manželství je největší dobrodružství mého života. Obrousí tě to na dřeň. Ale já tomu neříkám vyhoření, ale možnost dotknout se pravdy - hlavně o sobě. Občas trochu zahlédnout vlastní duši (mezi těmi snídaněmi, večeřemi a dalšími ingrediencemi, které zmiňuješ). A to je to, o co tu kráčí.

p.s. Samota je past, promiskuita jejímž není řešením.
 Cotton Žena37 Kategorie
23.06.2005 22:10:48
Cotton : Odpovím na to starým a suchým vtipem.

Víš proč v manželství muži obvykle umírají dřív než ženy?
Protože chtějí.

A jestli "praktickým životem" myslíš každodenní stereotyp (Vstát, udělat snídani, vypravit děti do školy, jít do práce, nakoupit, zkotrolovat žákovskou, zmydlit děti, udělat večeři, poslat děti spát, po 3659 kopulovat s někým u kterého víš kdy přesně vzdechne a kdy se udělá, předstírat uspokojení, usnout.... vstát, udělat snída....) - ne hele to fakt není nic pro mě. Na konci tohoto praktického života vidíš v drtivé většině případů 2 absolutně vyhořelý jedince bez špetky iniciativy, kteří už pomalu rezignovali i na život. Kdo slyšel a zná písničku "S cizí ženo v cizím pokoji" ví, o čem mluvím.
 los losos Muž40 Kategorie
23.06.2005 22:00:40
Losos: Já teda ani holky, ani vepřovou... :) ...nejde ani tak o "víru a sny", ale o praktické žití života (ženatí muži se dožívají vyššího věku!, to bys měl vzít v úvahu! :) ...a tvůj styl života tě bere?!?! hahahahahahahahahahahahahahahaha
 Cotton Žena37 Kategorie
23.06.2005 21:52:20
Cotton : Já ale nikdy nenapsal, že nechápu druhou stranu. Někdo holky, jinej vepřovou - nikomu neberu jeho názor, přesvědčení, víru a sny. Pokud jsi dokázala překousnout to, co myslím, tak jsi nad věcí a věřím, že i když červík hlodá, tak se dá dál žít "plnohodnotný" vztah. Já se jen snažím říct, že mě prostě takovej styl života nebere, ale nikomu ho nezakazuju. :)
 los losos Muž40 Kategorie
23.06.2005 21:48:39
to Kakrahoht: Áno, aj.

to Los Lss (23.06.2005 21:22:26): Ano, ta počáteční reakce může být taková. Ale moje nebyla. I když sebelítost, ano, je to svině. Zažila jsem to, ale zůstali jsme spolu. Je to umění. A jsme v další úrovni spirály. Dost vzrušující. Určitě víc než tvoje "řešení". Inteligentní jsi, tak se to snaž pochopit.
 Cotton Žena37 Kategorie
23.06.2005 21:46:49
NewStart : Má jednu - je jí 13 a vypadá jak ozářenej klon opice a muflona. To se prostě musí vidět. Po pravdě se mu dost podobá... :)
 los losos Muž40 Kategorie
23.06.2005 21:44:55
Estetickej dohled - to mě teda pobavilo.
Já jsem pro heslo: všeho s mírou, hlavně alkoholu a případných kontaktů s druhým pohlavím. Člověk tak předejde různým problémům, především zdravotním.
 Evča Žena Kategorie
23.06.2005 21:43:04
sef dcery nema?
 NewStart Žena23 Kategorie
23.06.2005 21:29:05
Evča : Já piju jen opravdu vyjímečně. Ale když se do toho dám, tak je cisterna malá. No a když tam nemám nějakej estetickej dohled, tak to 2x skončilo právě takhle. Ale nelituju toho. Bylo to poučné - ostatně i statkářovic prase musí někdy vyhládnout.
Takže vlastně jen glosuju na téma, že alkohol vymyslela nějaké opravdu škaredá striga. Nic víc, nic míň.
 los losos Muž40 Kategorie
23.06.2005 21:24:36
Los losos:Tak mě napadlo - aby ses jednou nezměnil z lovce ve štvanou zvěř...
A hodně mě pobavily tvé poznámky k ošklivkám a sexu s nima - tady na jedné straně píšeš, že jsi už ošukal ty, co za to stály, tam se chlubíš (nebo co to je), že po flašce vodky je vlastně každá krásná - to jsi teda asi permanentně ožralej, nebo co?!?
 Evča Žena Kategorie
23.06.2005 21:22:26
oliva : Takovýto styl života? Jak tady čtu ty srdceryvné příběhy těch co skočili na lep tomu baculatýmu kudrnáčovi s lukem a šípem v ruce na lep, tak se mi nezdá, že by mě tato představa nějak zvlášť děsila. Shrnu to.
Svět je plnej podvádění a nevěry a záleží, jak se na to díváš. Buď se k tomu postavíš čelem, přiznáš si to ( ikdyž to není zrovna příjemný - pro někoho) a smíříš se s tím.
Nebo naopak budeš dělat mrtvýho brouka, nalhávat si, že právě tebe se to přece netýká (zatímco tvůj muž sem bude pod nějakým nickem psát zpověď o tom, jak ojem 16ku a ty mu napíšeš, že je hnusnej a že takovýho ty bys doma mít nehctěla,..) a až jednou dojde na lámání chleba, tak první, co si řekneš bude "Já husa, že jsem se na něj nevykašlala, dala jsem mu ty nejlepší léta života a PŘITOM JSEM SI MOHLA UŽÍVAT !)
A teď ruku na srdce - v zápalu vzteku a podvědomě začneš litovat, že ses chovala jako konformní stádo dle jakýchsi společenských norem...

To jsou paradoxy co?

Tak mi řekni, proč já bych si měl lámat hlavu nad tím, jak mi to dlouho vydrží? Řeknu ti to naprosto otevřeně - doufám, že až do smrti.
 los losos Muž40 Kategorie
23.06.2005 20:57:47
Ako myslis, je to tvoja vec. Celkom by ma zaujimalo, ako dlho ti vydrzi tento styl zivota.
 oliva Žena25 Kategorie
23.06.2005 20:57:10
Mno, koukám, že místo předpokládaného morálního pohoršení jsi byl spíš označen za Barona Prášila ;o)
 Vlora.
23.06.2005 20:56:00
4cotton-láska je když pelo v mindě mlaská...
Smajlík  Kakraholt Muž32 Kategorie
23.06.2005 20:36:14
od Cotton: Zářezy si nedělám. V 16 jsem přestal. :))
 los losos Muž40 Kategorie
23.06.2005 20:34:53
Ela : Jsou na světě i krutější věci.

Ostatně - radši budu verbální virtuální exhibicionista a v reálu takovej jakej jsem, než nonverbální reálnej exhibisionista a virtuální suchar. Je to jen vyvážení určitých misek. Asi tak jako dušecně pracující lidé si odpočinou při fyzické práci.
 los losos Muž40 Kategorie
23.06.2005 20:34:44
Láska žádná, třicítka na krku, tak aspoň ty zářezy na pažbě, viď? Ciao, kakao!
Smajlík  od Cotton
23.06.2005 20:31:38
Verbální exhibicionismus .... a pokračovat by bylo kruté:-)
Smajlík  Ela Žena Kategorie
23.06.2005 20:30:14
Oliva: Vezmu tvůj seznam a posoudím ho.

krasna - ano
inteligentna - ne (už švejk říkal, že s prázdnou nádobou si užiješ víc) - jsou i vyjímky
vtipna - ano ( i když vtipy si při tom neříkáme)
mudra - co to je mudra? ta, co nevleze do lví klece? nebo ta, která šetří?.. to se nedá posoudit..
dobrosrdecna - ANO - a to srdce musí mít veliký! :)
verna - ano (v zásadě bych prskal, kdyby mi uprostřed všeho odešla k jinýmu)
 los losos Muž40 Kategorie
23.06.2005 20:14:37
los losos: jasne, volil bych nejakou sladkou variaci na tema jahody
Smajlík  ymo Muž33 Kategorie
23.06.2005 20:14:15
Len taka drobna pripomienka ... zaujimalo by ma, co los losos povazuje za extraligu. Lebo v mojej stupnici hodnotenia su zenske co sa nechaju zbalit na pockanie obycajne stetky, bez ohladu na fyzicke prednosti.
Extraliga je podla mna taka zena, ktore je nielen krasna, ale zaroven aj inteligentna, vtipna, mudra, dobrosrdecna a verna. S takymi losos asi nebude mat vela skusenosti ...
Smajlík  oliva Žena25 Kategorie
23.06.2005 20:13:21
Amarus : Nápodobně. Já ovšem místo večeře, s dovolením, někomu zavolám....
 los losos Muž40 Kategorie
23.06.2005 20:12:20
ymo - šikula. dostaneš k večeři knedlík navíc, rošťáku. :))
Smajlík  los losos Muž40 Kategorie
23.06.2005 20:11:07
Amarus-.Taky nejsem na ty co se sami nabízej,ale občas je to pohodlný...:))A někdy rači toho utopence a ptáka do dlaně...
Smajlík  Kakraholt Muž32 Kategorie
23.06.2005 20:08:00
Děkuji za lichotky, každopádně pod moji úroveň je dále pokračovat v debatě s Tebou... Těšilo mě, jdu se navečeřet...
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
23.06.2005 20:07:43
No hele, brano selskym rozumem, pusobis na me jako rozumnej clovek, co se asi moc s nicim nepare a ma smysl pro humor. To co si ted napsal musi kazdyho chlapa co pravidelne nesuka, resp. pravidelne suka jen jednu, rozhodne nasrat, protoze si rekne jak to ten floutek asi dela, ze na nejakou mrkne a hned ji opicha??? Toho ses si moc dobre vedom a proto si to samozrejme napsal. Na zaver tomu das otazku, na kterou si musi dokazat odpoved i podprumerne inteligentni nactileta uzivatelka zpovednice a to, ze menit co par mesicu zamestnavatele kvuli malu novych bab, je uplna cipovina a ze lepsi bude sukat nekolik mistnich nejlepsich, bez ohledu na nejakej trapnej manyr moviestar. Co dodat
Smajlík  ymo Muž33 Kategorie
23.06.2005 20:06:07
Možná sis to nepřet dokonce, ty inkvizitore. O žádných utahaných a ožralých šestnáctkách nebyla řeč. A že jsou baby takový - to je fakt. Ale tebe spíš sejří to, že nejsou na každýho, co? Navíc tu píšeš cosi o tom, že je to pod tvojí úroveň. Neňí to pod tvou úroveň, ale nad tvoje možnosti.
Ale líbí se mi tvoje důslednost. Jak jsi napsal, že jeden z nás je politováníhodný chudáček, a aby se někdo náhodou nespletl, tak jsi to hned uvedl na pravou míru a konkretizoval. Na tvém místě bych to ostatně udělal taky. :)
 los losos Muž40 Kategorie
23.06.2005 20:04:17
Nějak nechápu, o čem by se tady mělo diskutovat.

Ale zdá se mi, že už přesluhuješ, podívej na shodana, tomu už je...píp (neprozradím ;o)) a kolikrát tady píše, že už má větší chuť na prase a studené pivo...
 Eury Žena26 Kategorie
23.06.2005 19:59:47
Ten Tvůj poslední příspěvek svědčí o Tvých duševních kvalitách... Opravdu Ty se mnou soucítit nemusíš - z nás dvou jsi politováníhodný chudáček jen Ty... Mimochodem nevím, kdo tě nutil všechny ty holky ojíždět, pokud tedy opravdu připustím variantu, že nelžeš...

Kakraholt: No já opavdu nevím. A upřímně - ženská, která by se mi takhle sama nabízela, by pro mě hned ztratila přitažlivost. Kdyby šlo jen o to, tak bych nějakou ožralou náctku se sebezapřením na diskotéce taky dokázal sbalit. Jenže je to pod moji úroveň, přesně to, co nechci. A co takélidé jako pisatel tohoto cancu nikdy nemohou pochopit...
 Amarus Muž28 Kategorie
23.06.2005 19:57:42
Colorlight : Na virtuální balení mám zcela negativní postoj. Když necítím atmosféru, tak to pro mě nic neznamená. Takže buď v klidu. O to mi opravdu nešlo ani nejde. :)
 los losos Muž40 Kategorie
23.06.2005 19:56:27
Amarus-hej,proč by to nemohla bejt sakra pravda?Mám kámoše a ten taky vojel snad každou v dohledu,zadanou,nezadanou....
Takže nevidim důvod proč by to nebylo pravdivý.Prostě ženský nohy roztahujou,nevim proč,jestli hledaj timto způsobem lásku,nebo co.Zkrátka maj rádi toho teplýho klacka v sobě no.
 Kakraholt Muž32 Kategorie
23.06.2005 19:56:06
Amarus: Já bych se zase styděl být tebou. Neberu ti tvoje názory, které jsi přijal jako své dogma poté, co jsi zjistil, že žádná okrasa ložnic nebudeš. Chápu tě, zcela s tebou soucítím, ale to je asi tak všechno. Navíc zrovna tobě nehodlám cokoli vysvětlovat. Žij si dál ve svém virtuálním světě krásných bab a realitě pravačky.
 los losos Muž40 Kategorie
23.06.2005 19:56:03
No já si taky myslím, že tohle není nic chvályhodného.
Nemáš se čím chlubit.

Dáváš to sem snad, protože se snažíš ulovit někoho na zpovědnici?
(Taky možná varianta.... I když - špatná reklama, když ošukáš, co vidíš.)
Smajlík  Colorlight Žena35 Kategorie
23.06.2005 19:51:06
No jestli to je formulované neutrálně, tak ať na mně vyrostou štětiny... A rozumnou odpověď jsi mi stejně nedal... A už ji ani nečekám. Jinak pro omezence Tvého ražení budu já osobně nezajímavý vždy a nijak mne to netrýzní - spíše opak by byl důvodem k zamyšlení...
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
23.06.2005 19:50:17
amarus: niekto sa za to hanbi, niekto nie.. kamaratka rovno povie ze zbalila niekde nejakeho chlapika, kupili ochranu a isli na to...
a dalsia kamaratka sa hanbi kupit si v obchodaku vlozky alebo tampony.. ludia su rozni, este raz zdoraznujem...
 goralka Žena29 Kategorie
23.06.2005 19:48:55
Goralka: No nevím... Kdyby to bral jako samozřejmost, asi by to sem nepsal - já sám bych se za to spíš styděl... I když si těžko mohu představit sebe na jeho místě... Já se pořád přikláním tomu, že je prostě prášil...
 Amarus Muž28 Kategorie
23.06.2005 19:48:09
Amarus: Líbí se mi jedna věc. První na co každý zaměří, je to, zda se náhodou nechtěl dotyčný chlubit. Možná jsem to neměl fotmulovat neutrálně ale ztrápeně: "Lidičky pomoc, mám velký problém, jak jednou někoho vojedu, tak mě přestane zajímat.."
Odpovědět komukoli, kdo na to má takovýto názor, proč jsem to sem psal, je zhola nemožné. Mohl bych uvést 1000+1 důvod a tvá odpověď by byla stále stejná. tebe totiž žádná odpověď neuspokojí, protože NECHCEŠ, aby tomu tak bylo. Připomíná mi to tu bajku o Lišce a kyselých hroznech... Radši mě nazveš chlubilem a virtuálním obšourníkem. Ostatně tvá překvapená reakce o možné pravdivosti mě přivádí k nabízející se myšlence, proč tomu tak je. Čímž opět vracím tvé zajisté podložené invektivum o nezajímavém a podprůměrném břídilovi.
 los losos Muž40 Kategorie
23.06.2005 19:47:48
Fidlásku - já mu opravdu nezávidím, věru není co, a Tobě už vůbec ne...
 Amarus Muž28 Kategorie
23.06.2005 19:46:07
amarus: teraz vazne.. asi viem preco to sem napisal.. neviem ci to pochopis ale on to, ze mu kazda roztiahne nohy na pockanie berie ako ..samozrejmost? je to dobre slovo?
proste on na tom nevidi nic zle, tak ako jedna moja kamaratka ktora spava s chlapmi preto lebo sa jej to paci..pouziva ochranu ale je nazoru ze ked ide len o sex, tak ide len o sex..city bokom...
ze ja by som to nedokazala je vedlajsie...
ale neodsudzuj kym nie si v jeho kozi...ono je uplne mozne ze sa ozaj nechce chvalit.. proste to berie ako fakt...
to akym stylom to napisal, mozno to ozaj bolo aby niekoho nastval..ale ludia su rozni..bohuzial alebo nastastie...
Smajlík  goralka Žena29 Kategorie
23.06.2005 19:42:04
tak se zase prestehuj ... muzes takhle obrazet vsechna mesta nasi republiky ...
Smajlík  Lene Žena26 Kategorie
23.06.2005 19:41:43
Dle mě to sem naspal aby takový jako seš ty (věčný panice) nasral, a koukam, že se mu to podařilo, viď.
 Fildasek Muž33 Kategorie
23.06.2005 19:39:19
Tak vidím, že kloudnou odpověď, PROČ JSI TO SEM NAPSAL, z Tebe nevymámím - takže zřejmě ani není žádná možná; tak si nechám svůj názor - prostě jsi virtuální exhibicionista, který si tu honí triko... Jeden z mnoha a mnoha - nezajímavý, podprůměrný břídil...
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
23.06.2005 19:33:17
A ty sa tym chvalis alebo co? Alebo ti hormony z tela este nevyprchli...
Smajlík  KOKOFIX Muž61 Kategorie
23.06.2005 19:33:10
Já ti nevím, není lepší stabilně prznit tak 3-4 holky současně než furt shánět nový?
 shodan.
23.06.2005 19:29:25
evča:to bylo dobrý :-))
 topik Muž Kategorie
23.06.2005 19:28:53
To je to samé jako by tu, hypoteticky, někdo napsal.

1/ Jsem bílý, ach jo.
2/ Jsem černý.

Tu jedničku byste litovali, povzbuzovali, rvali mu do hlavy kydy o tom, že ještě není všem dnům konec a jednou určitě začne černat,
Tu dvojku ovšem okamžitě nazvete chlubilem, který sem píše jen proto, aby určitě dovlekl ty bílé chudáky na okraj nuseláku a aby si zvedl sebevědomí.

To mi fakt vořech nebere.
Smajlík  los losos Muž40 Kategorie
23.06.2005 19:22:15
Upřímně - taky mám zkušenost, že ti kdo jedou, se tím moc nechlubí, nemají potřebu. Zato největší pusu mívají... No nic.

V takovémhle případě by ti přeci měla stačit krátká úvaha nad výplatní páskou a možností jiného zaměstnání jinde.

Hele, ale zdroje jsou omezené, takže sám uvaž jestli se z tebe stane Ahasver a nebo přejdeš na trvale udržitelný přísun sexu. Jo a taky počítej s tím, že velmi časté střídání zaměstnání se kádrovákům nelíbí. A věta u pohovoru - hledám novou práci, neboť už nemám co šukat... Ale někde by to mohlo zabrat.
Smajlík  Vendula
23.06.2005 19:21:18
Tak mi nějak rozumně vysvětli (a nejen mně), proč jsi to sem napsal. Jinak nevidím rozdíl mezi oběma podáními...
 Amarus Muž28 Kategorie
23.06.2005 19:16:56
Amarus : Ve všem ostatním? Fajn. Nebudu ti brát iluze.

Jen mám pocit, že pokud bych se tím chvástal, tak by to začínalo asi takhle.

"Takže vy nuly, hádejte, u kolika jsem bodoval za poslední 4 měsíce.."

Abych byl upřímný, tak s obviněním o "vychloubačnosti" jsem počítal a schválně to formuloval absolutně neutrálně. Holt každej si to vyloží tak, jak se mu to hodí.
 los losos Muž40 Kategorie
23.06.2005 19:13:51
Ušáku, evidentně nežiješ v realitě a nepřipouštíš si to co tvůj malej mozeček nepřijme.
Koukej se taky trošku kolem sebe, nebuď zahleděnej do svých nicotných problémů.
 Fildasek Muž33 Kategorie
23.06.2005 19:13:04
Upřímně řečeno, ten druhý jmenovaný... A ještě který se tím chvástá - to kdyby se náhodou někdo našel, kdo to neví :-) Před Tebou necítím stud - na ojeté mařenky vedeš vysoko Ty, ovšem ve všem ostatním vedu nad Tebou já...
 Amarus Muž28 Kategorie
23.06.2005 19:12:48
Evča : To je pravda. Jenže tohle je virtuální svět a křemík si tykovýhle informace mezi sebou jen tak nepředává.. :) Pohoršuje tě víc obsah, nebo styl?
 los losos Muž40 Kategorie
23.06.2005 19:12:04
No na tohle bohužel muj rozum nestačí. Jen by měm zajímalo, čim to bude. To seš takovej krasavec, nebo ty ženský sou tak ubohý?
Smajlík  punker Muž38 Kategorie
23.06.2005 19:10:43
Amarus: Zeptám se jinak. Kdo je u tebe větší chudák. 25 letej KING co tu pláče, že ještě neměl babu, nebo 30 letej kořen, kterýmu nedělá problém píchat extraligu?
 los losos Muž40 Kategorie
23.06.2005 19:09:42
Tak proč to tady prezentuješ???? Podle mě jen proto, abys ostatním "chudákům" tady ukázal, jakej jseš borec.
Normální chlap se tímhle nechlubí, o normálním chlapovi se to totiž povídá :o)))
 Evča Žena Kategorie
23.06.2005 19:08:45
Tak proč jsi to sem psal...? Tobě kdyby péro uhnilo, tak ztratíš jediný smysl Tvého života...
 Amarus Muž28 Kategorie
23.06.2005 19:07:43
Amarus : Nechci slyšet vůbec nic a už vůbec ne od někoho, komu tohle připadá nemožný. Takže toho chudáka ti posílám zpátky.
 los losos Muž40 Kategorie
23.06.2005 19:06:39
Goralka: Fakt? A ještě aby se tím veřejně chlubili? Takové lituju...
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
23.06.2005 19:05:46
Los losos: Úplně všechno. Prostě si vymýšlíš. Přinejmenším tomu hodně přidáváš... A co chceš vlastně slyšet? Jaký jsi borec? Chudinko...
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
23.06.2005 19:04:46
amarus
ja nechcem rypat..ale poznam par takychto typkov, a dokonca aj bab ktore su toho schopne...akokolvek to posobi absurdne, ono to vazne moze byt pravda
Smajlík  goralka Žena29 Kategorie
23.06.2005 19:04:43
zkus ho strčit do včelího úlu bo do nějakýho přespolního koštěte
Smajlík  suplex Žena Kategorie
23.06.2005 19:02:23
Amarus : Můžeš mi napsat, co ti na tom připadá Sci-Fi?
 los losos Muž40 Kategorie
23.06.2005 19:01:12
Fidlásku, Fidlásku... Vyškrábej si z lebky ty stopy mozku a uhněť z nich útvar velikosti špendlíkové hlavičky, ať pracují jako funkční celek... Zdá se mi, že po něčem takovém můžeš toužit leda Ty, který absurdnost tohoto textu neprokoukne...
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
23.06.2005 18:58:32
Evča : Máš pocit, že bych měl snad sebevědomí v nepořádku? Možná bych ho měl v hajzlu, kdyby se na 9 z 10 bab nestačilo pousmát, prohodit pár žoviálních hlášek a ony ti sami necpali vizitky do ruky.
 los losos Muž40 Kategorie
23.06.2005 18:56:59
Ušáku nezáviď, to co je pro tebe utopie může být pro jiný hračka.
 Fildasek Muž33 Kategorie
23.06.2005 18:56:32
Garik : No konečně normální názor a rada.
 los losos Muž40 Kategorie
23.06.2005 18:55:55
Gentiana Verna : A proč nejdeš na oběd tam, kde maj na jídeláku jen květák s bramborama?
 los losos Muž40 Kategorie
23.06.2005 18:55:29
Ehm, on té "zpovědi" opravdu někdo věří? Lidičky, proberte se...

Fidlásku, děkuji - nemáš tam ještě něco?
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
23.06.2005 18:54:41
začni šoustat ošklivky,ty dobře šukaj...
Smajlík  Kakraholt Muž32 Kategorie
23.06.2005 18:53:52
Ty seš ale samec!!!! To se tady chlubíš a zvedáš si své chabé sebevědomí, nebo ukazuješ, jaký jsi hňup a obšourník???
Život není jen o šukání každé, která se ti jen trochu líbí, ale třeba jsi z lidí, kteří to pochopí až později nebo vůbec...
 Evča Žena Kategorie
23.06.2005 18:53:41
Změň zaměstnavatele. My z druhý ligy o tebe nestojíme.
Smajlík  Garik Žena20 Kategorie
23.06.2005 18:52:08
Ušáku dy do pýčy...vlastně to se nykdi nestane...takže do prdele, tam to znáš.
Smajlík  Fildasek Muž33 Kategorie
23.06.2005 18:48:58
Eh...A proc nemas jenom jednu?
 Gentiana Verna Žena16 Kategorie
23.06.2005 18:45:34
Fidlásku, nauč se pravopis...

Ušák Tě líbá na tvářičku.
 Amarus Muž28 Kategorie
23.06.2005 18:41:37
Nepatří to do tvorby? Jinak jako mystifikace dobré.
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
23.06.2005 18:36:54
ty seš taky inkvizice,ty vosle :-)
druhou ligu brát jen než najdeš působení ligy první...nebo kdyby šlo o život
 topik Muž Kategorie
23.06.2005 18:29:03
yoginek: dělal jsem ve firmě, kde vedle nás jako hlavní pracovní činnost firmy seděly právě callistky a vím o čem mluvíš. akorát ta práce mě srala.
 los losos Muž40 Kategorie
23.06.2005 18:26:25
Goralka: To je náhodou fakt. A kam se hrabou na okresní přebor! Jen spotřeba CH3CH2OH musí být v takových případech vyšší než velká...
 los losos Muž40 Kategorie
23.06.2005 18:25:28
az do te pulky cervna bych bral tvuj tezkoprdelni zivot... myslim ze nakonec zmenis toho zamestnavatele... a gotreg zrejme vi o cem mluvi, ja nahodou v callcentru delam a 90% lidi tam jsou puvabne krehotinky ;)
 yoginek Muž22 Kategorie
23.06.2005 18:20:21
Skus to na nádraží nebo v kostele.
Smajlík  Fildasek Muž33 Kategorie
23.06.2005 18:20:00
citujem kamarata co tu sedi vedla mna:
porad mu aby zacal tou druhou ligou, skarede zeny su vynikajuce v posteli, lebo si pokazde myslia ze to je naposledy :)))))))))))
Smajlík  goralka Žena29 Kategorie
23.06.2005 18:19:24
Přejdi na první ligu kluků!
Smajlík  bastien Muž41 Kategorie
23.06.2005 18:17:36
Aha, už to chápu.
Ty si chceš užívat, ale zároveň nechceš doma luxovat, mejt nádobí, mejt okna, a tak, viď?
A co po nás vlastně chceš? My ti novou práci neseženeme :-)
 Colorlight Žena35 Kategorie
23.06.2005 18:16:03
Závidím ti
 prasochobotopes
23.06.2005 18:15:28
praveze pochopili ...
tak bud zacnes druhou ligou alebo budes migrovat po republike....
ale nezabudaj pocet zien v EU je obmedzeny
Smajlík  goralka Žena29 Kategorie
23.06.2005 18:14:15
Asi jsem mě nepochopili. Já nepotřebuji snížit libido. ;)
 los losos Muž40 Kategorie
23.06.2005 18:12:37
Křen prý působí proti sexuálnímu chtíči.
Tak ho zkus užívat.
 Colorlight Žena35 Kategorie
23.06.2005 18:10:29
ROFL :)))))
Smajlík  UpsideDown Muž28 Kategorie
23.06.2005 18:07:38
zacat brat brom ..najlepsie do polievky a po hrstiach
Smajlík  goralka Žena29 Kategorie
23.06.2005 18:06:31
.
Smajlík  peregrina Žena99 Kategorie
23.06.2005 18:05:44
asi bych šel vést nějaké callcentrum, tam je mladých holek převela a dost se střídají
Zásoba minimálně na rok-dva

gotreg
 od gotrega
23.06.2005 18:05:02
:))))) ////// !!!!!!!!! ((((((((: ??????????
Smajlík  jetoputna Muž KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk