Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.627369, vloženo 20.05.2012 17:25:44 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Cesi vyborne :)
Gratulacia zo Slovenska k 3. miestu :-)

Vzdy je lepsie ukoncit sampionat vitazstvom.

Tesim sa na dalsie vzajomne suboje plne emocii a tej spravej rivality :P
.... a poriadne privajte svojich borcov !
 Udo E-MAIL:   Muž23 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.05.2012 05:15:15
s tebou musí byť v reálnom živote prdel...ty dokážeš tak ujsť od témy a ešte strhnúť dav a tváriť sa, že to bolo pôvodne v pláne... ja žasnem :D ťap ťap :D som len zvedavá, koľko razi sem ešte "dodatočne" dačo prudko k tému švacneš :D
 Galganka Žena27 Kategorie
22.05.2012 01:58:51
Jo tááák :-D musím ještě reagovat, dodatečně :-) pobavilo, už vím Hans28, co má být jako ta pravda, já to děvče s bujnou fantazií, přiznávám, dále už přeskakovala, tak tedy, zklamu vás milí drazí, má přijetí na všechny VŠ, kde byl můj zájem, byly zcela bezproblémové. Mám přisadit - miluju Erasmus ;-) kdekoli jsem byla, úúúúžasné a tam kam se právě chystám se těším moc, ještě mezitím stihnu jeden prázdninovej humanitární projekt ;-) - kam směřuji, závist a zášť ve mně fakt není.
Tento způsob uvažování, jaký určití lidé vedou je marný - je-li falešnost, pak je hledána i u druhých, jak jinak - ale že i ty Hans28, jsi takto podezíravý :-) Zkus najet na vlnu - mluvím, myslím přímo.
Galanka a nadechni se, v kolektivu oblíbena :-) ty seš trdlo.
Smajlík  Běžtepryč
21.05.2012 19:44:12
No, že se sem ještě vracím, chtěli jste něco o hokeji - tak vězte, že vnímání mimo fanouškovskou centrálu, je sdíleno - tak nějak s nadsázkou to tu máte v globálu:
http://www.zkracovatko.cz/21TOKc
 Běžtepryč
21.05.2012 16:42:04
Aj u vás sa tak vytešujete z návratu? Tešia sa na tom autobuse jak malí, jakí sú podarení :D som to teraz zapla :D
 Galganka Žena27 Kategorie
21.05.2012 16:40:33
Hans28: chápeš text? jasně jsem ti to rozdělila, proč mi nejsou Slováci sympatičtí jako národ, ano, bylo to rozhodnutí jejich předků - ale oni se k němu přiklánějí, viz výzkumy populartity Tisa na Slovensku, stavění soch a odhalování pamětních desek, dokonce chtěli po Češích v roce 1993 - aby se jim omluvili za popravu Tisa.

Samozřejmě, že to nákladná položka je, brzdí to současně restrukturalizaci našeho VŠ školství, ať si tu studují a my ať studujeme jinde, vše OK, opakuji se už po tisíce, ale za stejných podmínek jako platí v západní evropě, viz třeba anglie, můžeš studovat na těch nejprestižnějších univerzitách, ale jako zahraniční student si ještě víc připlatíš, chápeš. No nic, kdo nechce slyšet, ať neslyší.
 Běžtepryč
21.05.2012 16:31:59
Běžtepryč: A co má nějaký dnešní vysokoškolský slovenský student proboha společného s holocaustem? :D
Je mi jasné, že náklady na studium Slováků v ČR nebudou významnou položkou státního rozpočtu a pokud sis nevšimla, tak i mnoho Čechů studuje v zahraničí. To si pěkně obeženeme hranice zdí a navždy se izolujeme od zbytku světa? Nebo co tě na tom tak strašně hryže? Jo a mimochodem můj bratr například studoval rok v Bratislavě a nějak mi na něj nesedí pojem alternativec. ;)
 Hans28 Muž20 Kategorie
21.05.2012 16:30:41
Běžtepryč: vraťme se zpátky k hokeji a medailím. Jestli k tomu nic nemáš...
 kde domov můj
21.05.2012 16:24:14
kde domov můj: bravo, tak hlavně že odpovídáš na to, na co jsi tázán. Urážky chápu, všichni tu reagujete stejně, argumenty nic, osobní invektivy - no jo píchnutí do vosího hnízda, viď, že, no. Že by alespoň poloviční Slovák, tak nějak možná, že by, když se uchýlím k vašim technikám ;-) co :-) Já na SK nemám žádné vazby, žádná rodina nic, nemám absolutně žádný citový vztah ke Slovensku a nevidím jediný důvod, proč bych je měla preferovat před někým jiným.

Hans 28: alibismus? Jasné a víš, co udělalo Maďarsko, když se zjistilo, co se děje s Židy - zastavili transporty a víš co udělali Slováci, jako spojenci, platili za jednotlivé lidi, kteří byli transportováni... Nikdy toto nepochopím a vždy to budu oduzovat. Že se měli dobře a kolik kusů žvance stojí jeden lidský život? Otřesné.
Počty Slováků na VŠ v ČR a reciprocita - si děláš srandu :-) na slovensko chodí jen alternativci, kdyby tu bylo tolik Slováků kolik je u nic Čechů, bylo by vše OK. A to nemluvím o migrantech, trošku přehledu o světě. Mě to hryže :-) mě a národ kývá, že zavedeme kvůli Slovákům školné, aha. Kde žiješ, žes to nezaznamenal. Studují tu ty nejnákladnější obory převážně - medicína, víš jak nákladná ta studia jsou, teď sorry ale přesně ty odkazy na statistiky si nepamatuju, ale poměrně snado to najdeš na netu, dívala jsem se na to dřív, teď fakt nemám čas, to znova analyzovat.
A co že říkalo to děvče slovenské? Ne, ačkoli nevím co máš na mysli, tak s ničím co ona psala se neztotožňuji, takže - ne, není.
 Běžtepryč
21.05.2012 15:46:55
Běžtepryč: máš to pěkný, hlavně si to neškrab, ať si to neroztaháš po těle. Nám, tím myslím náš hokejový národ, se jen tak někdo vysmívat nemůže a čertit se kvůli drobnému bratrskému škádlení by mohl jen debil nebo intelikvent, který je schopný tlouct všem kolem sebe do hlavy "tohle nedělám a tamto se mě netýká", jako kdyby byli všichni slepí a potřebovali oznámit, na co se to vlastně dívají.
 kde domov můj
21.05.2012 15:35:17
Běžtepryč: Ale to přece vůbec nedělají jenom Slováci - oslavování zločinců. :D Myslím, že Maďaři nedávno odhalili pomník jednomu nacistickému kolaborantovi. My zase oslavujeme jednoho z největších lupičů v dějinách. Mě by spíš zajímalo, co to má společného se Slováky jako takovými - ono je dost jednoduché je naházet do jednoho pytle že? Mimochodem Tisa uznávají řekl bych kvůli tomu, že jim dal nezávislost, což Slováky zajímalo vždycky.
A k tomu studiu - O kolik víc Slováků studuje v ČR, než Čechů v SR? Myslíš, že to je opravdu nějak závratné číslo a že to je významný ekonomický problém ČR? Nemyslím si...Tak proč tě to tak hryže? Nebude to mít něco společného s tím, co napsala galganka? :)
 Hans28 Muž20 Kategorie
21.05.2012 15:23:22
začínam mať stále silnejší dojem, že niekto vyfúkol "bežtepryč" miesto na výške... ja som to nebola.. slováci, priznajte sa, kto ste boli šikovnejší? :D
 Galganka Žena27 Kategorie
21.05.2012 15:21:35
Hans28: osobního, tak bych to nenazvala, povyšováním taktéž ne, to se mě netýká. Velmi nesympatický je mi jejich postoj k Tisovi, a to je národní záležitost, neznám jiného národa, který by odhaloval pamětní desky nacistickému zločincovi a bral ho jako národního hrdinu. A viz dřív rok 1993, to ke Slovákům jako národu. A ano, vadí mi tu jejich studenti, ne proto že by mi vadili jako lidé, ale proto že zavedený systém je velmi nevýhodný pro ČR a je Slováky silně zneužíván, což považuji za tristní - a v tomto nejsem sama, však je to zcela rozšířený a běžný názor, to že jim to nikdo neříká přímo neznamená, že to neexistuje. Toť vše.
 Běžtepryč
21.05.2012 15:12:16
Běžtepryč: Ty evidentně máš proti Slovákům něco osobního. Nick Běžtepryč. Házení všech Slováků do jednoho pytle. Povyšování se nad Slováky...Nebo se mi to jen zdá? ;)
 Hans28 Muž20 Kategorie
21.05.2012 15:08:10
kde domov můj: o co jde tobě, mám upřimně děkovat někomu, kdo se mi vysmívá? Teda ne že bych si to brala osobně, mě se toto hokejové šílenství netýká, ale přijde mi odporné, že se tu někdo vysmívá takovým jako jsi ty. Bych musela být pošahaná, abych za to děkovala :-) Jsi normální? :-) A znova opakuji už posté snad v této diskusi, že je to výborná příležitost sdělit Slovákům, jak se věci mají a zeptat se "proč se chovají jinak než mluví"?

PS: mohu se zeptat, když jsi takový srdcový medvídek plyšový, proč nejsi na Slovensku, vždyť se biješ za ně, i když se chovají jak hovádka, co za tím je?
 Běžtepryč
21.05.2012 14:56:04
Běžtepryč: zkus to upřímně a stručně - o co ti šlo? To neumíš poděkovat normálně? Nebo ti někdo nakukal, že půjdeš do pekla, když nebudeš všechny kolem vychovávat a cpát jim svoje "pravdy" i tam, kde se to vůbec nehodí? Že nevíš o návštěvních knihách tě neomlouvá, není snad tak těžké poznat, že jsi se svým svatým hněvem pod tímto tématem úplně mimo mísu, slečno opticky chytrá.
 kde domov můj
21.05.2012 14:45:07
kde domov můj: ty v tom toho velkého ochranitelského bratra nezapřeš, není to to co mladší sourozence zpravidla popuzuje, Slováci jsou ukázkový příklad - no a právě že hokej nesleduji mohu sledovat pěkně nezaujatě ty jejich reakce z toho vycházející, jim ani nešlo o výhru, jim šlo o pokoření velkého bratra, v jehož stínu po celý čas spočívají, přes stromy nevidí les. Ó malosti!
No abych ti odpověděla, ačkoli to tak nevypadá ZP zas tak neprožívám, kuk do mého privátního prostoru - mám fakt hodně, ale hodně práce a chodím se sem odreagovat, až to pomine, brzy už tomu, nebude mě tu - z toho plyne, neznám ani místní poměry a i kdybych věděla o možnosti psát do profilů - proč bych měla, mě ten člověk nezajímá, přínosnější je snad otevří ti oči a říct, hele, brachu, ne vše co příjmáš v dobré víře jako pravé, skutečně pravé je. A současně není nad to, na malomyslné útočení, když už vůbec, pak reagovat v duchu něčeho, co skutečně je problém.
A máš pravdu - z mého pragmatického založení mě zajímá především ekonomické zájmy a teď pozor ČR, charita je pěkná věc, ale raději budou podporovat ze svých daní vzdělání Afričanů než Slováků, přijde mi to smysluplnější pro dobro a teď pozor Planety země!
Měj se fajn.
 Běžtepryč
21.05.2012 14:32:25
ak pracuješ tak ako sa nasieraš v tejto téme zamestnávateľ ťa musí milovať... P. S. nie si jediný čo pracuje... dokonca aj slováci makajú :D
Smajlík  Galganka Žena27 Kategorie
21.05.2012 14:17:27
Běžtepryč: proč mu to tedy nenapíšeš do profilu, strážkyně podstaty a obránkyně českého školství? Tady se oslavují sportovní výsledky a ty tu pod blahopřáním k naší medaili jen prudíš.
 kde domov můj
21.05.2012 13:42:16
kde domov můj: neboj téma mi neuniklo, reagovala jsem tímto způsobem zde jen kvůli velmi, ale opravdu velmi vulgární ubohé útočné předchozí diskusi stejného autora, která byla cenzurována a v souladu s ní - toto jeho rádoby "blahopřání" nelze brát jinak než ironický výsměch, víš ;-)
 Běžtepryč
21.05.2012 13:28:21
Běžtepryč: přiznávám se, že jsem tvoje slinty nečetl všechny - stačilo mi párkrát narazit na tvé útoky jak tu nikomu "nedochází podstata" a podobně - buď tak hodné tele a přečti si téma ještě jednou, jeho podstatou která pro změnu nedocvakla tobě je blahopřání - takže pěkně poděkuj a běž si od svých nezvladatelných přetlaků ulevit někam stranou, tady se společně plácáme po ramenou, jak jsme to zase jednou celému světu nandali, dítě nešťastné...
 kde domov můj
21.05.2012 13:12:02
kde domov můj: ale no tak, ale no tak, nebudu se vyjadřovat ani ke svým majetkovým poměrům, ani nebudu příliš osobní, s dovolením :-)

Bratři se s kým chceš, ale mluv v individuální rovině, prosím :-)

Hele, ano, jsou pro mě cizinci, jsou to sousedé, ne bratři - sousedé se buď hádají, což neprosazuji, nebo se navštěvují, přiton každá návštěva ví, kdy má odejít, nebo si zkrátka jeden druhého nevšímají - tam je ta cesta.
Přijde mi opravdu žalostné, že v Praze slyším častěji SJ než ČJ. Jo taky jsem srdcařka, svým způsobem :-) No a klidně si na Slovensko pas vezmu, není problem, já tam stejně nehodlám cestovat a i kdyby jo, nemám s tím problém. Osobně zastávám názor, že vše na východ od ČR je pro alternativce a já jsem zcela konvenční.

Čest + protiřečení, významné události slovenské státnosti - I. slovenský stát - poslechni si záznamy z té doby, jak mluví o Češích jejich národní hrdina Tiso, - nový stát r. 1993 - též zajímavé výroky a nenávistné excesy vůči Čechům. Dobrá, dobrá, chcete svůj stát máte ho mít a teď se ptám - proč migrují k těm XXXX. Mně to hlava nebere, snad víš víc, já v tom vidím rozkol, hromadnou paranoiu (aha, důvody finanční, ziskové, vzdělání - takže peníze nadevše, kde mají tu proklamovanou národní čest?)
 Běžtepryč
21.05.2012 11:31:09
Běžtepryč: na světě ti kromě tvých hadříků a malovátek nic nepatří a jestli
- jsi už něco většího (na co bychom mohli být pyšní všichni sborem) dokázala, pochlub se
- chceš vědět něco o nepokrevním bratrství, nechej si o něm povyprávět od někoho, kdo viděl téct krev jinde než v kuchyni
- jsou pro tebe Slováci cizinci, nezapomínej cestovní pas, kdykoli se hneš z tvého města (přátelský svět je větší než ta prdel ze které pocházíš a jsi z ní sladkobolně posraná až za ušima)

"nemají kousek cti v těle, zásasadně si protiřečí"

Ty máš dost, spolkni prášek prosím tebe...
Smajlík  kde domov můj
21.05.2012 11:10:50
Galganka: jedování :-) děvče, děvče, ono je někdy poučné sledovat myšlenkové pochody, některých jedinců -jak si někdo vystačí bez argumentace, jen s osobními výpadky a domýšlením se, přitom je zcela logické, že ve svých tvrzeních se absolutně plete. Kolik hlouposti je v této taktice obsaženo, si samozřejmě osoba, která se k ní uchyluje nepřizná a ještě je schopna se domnívat, že má pravdu - prostě čistá omezenost. Ne, já tu nešířím jedovatou slinu, ja tu mluvím o problematice SK studentů a migrace z SK do ČR, věci běžně řešené, věci ke kterým existují kvantifikované údaje. A ne netrávím nad příspěvky spoustu času, pouze se jedná od chvilkové odreagování od pracovní činnosti - ne nesedím zarytě do hluboké noci nad ZP, ale do pozdního rána nad odbornou prací, víš, děvče. Chápu, že tě to překvapí, ale na světě jsou i lidé, co pracují je-li třeba, pak nezáleží jestli je den nebo noc ;-)

kde domov můj: mohu doporučit totéž, jestli sis nevšiml, pak mi nevadí zahraniční studenti v ČR ani naši v zahraničí. Vadí mi prosté využívání nevýhodných a zastaralých smluv pro ČR Slováky, a to je zatraceně velký rozdíl. Přitom trvám na to, že nemají kousek cti v těle, zásasadně si protiřečí ve svém projevu a praktických krocích. Až se nastolí spravedlivý režim založený na neznevýhodňování Slováků oproti jiným zahraničním studentům a školném, tak jak je to ve vyspělé Evropě, pak nechť si tu za klidně studují.
A prosím, kroť své vášně, počty CZ studentů na SK se absolutně nedají srovnávat se Slováky v ČR, nebuď bláhový.
Stydět se? já nemám zač se stydět, prezentuji tu zcela legitimní názor, založený na logické úvaze. Nastavovat zrcadlo? a co kdyby vy, co tu na mě útočíte podali místo osobních útoků pádné argumenty, to ne že, no jak jinak.
Ne, nejsem až takový srdcař, že bych Slováky nazývala bratry, proboha, to nejsou žádní moji bratři, jsou to cizinci a nemám důvod je absolutně zvýhodňovat oproti cizincům jiným, to ty se zamysli co kdy dobrého přinesla tvému "kde domov můj" multikulti s východními sousedky.
 Běžtepryč
21.05.2012 08:23:49
Běžtepryč: vzpamatuj se, proboha. Jestli sis nevšimla, nestudují u nás jen Slováci a Češi taky navštěvují školy po celém světě a nikdo je odnikud nevyhání... Postav se před zrcadlo a jestli to ještě umíš, styď se. Já taky nejsem jediný Čech, který studoval na Slovensku...

Bratia, dve debny z troch sú naše, tiež gratuľujem!
 kde domov můj
21.05.2012 05:14:03
bežte, už len čas ktorý si strávil jedovaním sa v tejto téme, ktorá vám pôvodne gratulovalal... kdežto ty si z nej do hlbokej noci urobil anitslovenskú tému ma utvrdzuje v obrázku, ktorý som si večer o tebe utvorila... ďalej tým pádom nepotrebujem pokračovať v diskutovaní, ak ta to tak dalo vôbec nazvať... :D a keď som taká jednoduchá a chudobná na duchu nechápem, ako si so mnou vydržal tak dlho komunikovať :D taká obeta :D
 Galganka Žena27 Kategorie
21.05.2012 00:47:32
Hans28: duše nepoznamenaná, ona osobní zkušenost a zamyšlení vede k jiným závěrům, čímž tě nechci zrazovat z cest humanismu, viz bye-byeka. Všichni se milujme, jak je to s tou svobodou, začátek konec, no nic, pro dnes končím, teda nekončím ale řeším volím řešení spekter rychlostí ložisek. Čau.
 Běžtepryč
21.05.2012 00:17:36
Paradoxem je, že snaha o multikulturní Evropu a integraci díky EU vede spíš k národnostní nenávisti a ještě tužšímu nacionalismu... (jak tak pozoruju). Za chvíli bude asi s takovou EU zvonit hrana :-)
 bye-bye Žena25 Kategorie
21.05.2012 00:17:29
Běžtepryč: Pro mě za mě, ať si tu studuje Slováků kolik chce...Nevadí mi to.
 Hans28 Muž20 Kategorie
21.05.2012 00:07:24
Hans28: Slováky v Čechách, a to je rozdíl - hlavně SK studenty a píšu, že se s tím setkávám často a říkám to s čistým svědomím, u nás ve škole lze ty nálady pozorovat u stále více a více lidí a ty hlasy znám i z venčí, současně podotýkám, že statistiky na to nemám, víš. Tak. No a že je to pro ČR nevýhodné, tak o tom snad žádná, no a že veřejnost se pomalu smiřuje se školným na VŠ díky argumentaci o omezení počtu SK na ČVŠ je také evidentní, závěr z tohoto faktu, nechť si vydedukuje každý sám.
 Běžtepryč
20.05.2012 23:58:51
Běžtepryč: Mě zaujalo to, jak jsi psal, že hodně lidí nerado Slováky - protože já jsem se s tím za život zatím nesetkal...
Smajlík  Hans28 Muž20 Kategorie
20.05.2012 23:56:22
Hans28: jasnačka, lobbuju tu za ekonomický prospěch všech Čechů ;-)
 Běžtepryč
20.05.2012 23:22:06
Běžtepryč: Zdá se mi to, nebo tu mluvíš za všechny Čechy? :D
Smajlík  Hans28 Muž20 Kategorie
20.05.2012 23:19:45
Slovenka z BB, neber to jako konkurenci, tu jde o investici do lidského kapitálu, my potřebujeme vzdělané lidi a kvalitní lidi, nemůžeme uměle držet místa na VŠ, i když je spousta uchazečů, ono je to dáno vlivem současného financování vysokého školství, ale to nechme, to by bylo na dlouho a vy za tento neefektivní systém nemůžete. Ano, v rámci EU je volný pohyb studentů, přesto problém je v tom, že žádné země nemají tak podobné jazyky, ČR je prostě znevýhodněna v tomto přirozeném procesu, navíc ty úmluvy z dob dělení republik, jsou nevýhodné, jasně naši studenti mohou k vám též, jenže víš jak to je, zkrátka naše školy jsou kvalitnější, takže se k vám nikdo nehrne. Ten systém se musí upravit, tak abychom jako domácí měli výhodu - studium je tu hlavně pro nás, teprve pak pro vás a je nutné zastaralé úmluvy zrušit a nastolit režim, který je běžný v západní evropě, prostě cizinci musí platit a platit.
Láska, neláska, hele, vím svoje, přítomnost SK studentů je proti srsti dost lidem, ale neznamená to vůbec, že vás někdo bude tahat za vlasy nebo vám nadávat, to ale neznamená, že jste s nadšením vítaní, kdyby vás tu bylo pár, ale vás je tu jak much a já ty výtky co tu říkám slýchávám v poslední době ze všech stran. Procentickou statistiku k tomu nemám, ale výjmečné tyto názory opravdu nejsou.
Práce - opět, kdyby to bylo podle předpisů, pak nelze říct nic, jenže praxe je jiná, kdo platí daně a kdo odvádí ostatní poplatky, tak je to v pořádku, jenže ony se nám množí práce na černo a různé další praktiky a to jsou velké, ale velké ztráty. Jo mohou za to migranti a mohou za to hlavně zaměstnavatelé a to bývají i Češi. To jsou případy pro hospodářskou policii a je to řešení na dlouhé lokty, ale ono se to řeší, stále se ta smyčka utahuje, bude to pořád a pořád těžší. Ale s tím opravdu ty nemáš nic, mě přijde, že si to berete moc osobně, ale já to beru makroekonomicky, tam není prostor pro ústupky, jedu jak robot. Ale nejsem robot, fakt ne, ani nejsem tak zlá, jak to vypadá, jen mám ráda ve věcech pořádek :-) Tak vše dobré.
 Běžtepryč
20.05.2012 23:01:28
we want to: ty už jsi mělo dávno spát, smrádě jedno!
Smajlík  země česká domov můj
20.05.2012 22:39:37
Běžtepryč: Kľudne sa môžu aj znížiť počty prijatých študentov na VŠ. To so Slovákmi nemá nič do činenia. Na školu sa aj tak dostanú tí, kterí urobia prímačky. Ak sú niektorí Česi v znalostiach slabší ako Slováci, tak sa nedostanú. My Slováci to máme ťažšie ako vy - musíme porozumieť cudzojazyčnému textu a niekedy je pri prímačkách česká terminológia pre nás naozaj veľmi neľahká. Počula som, že v Brne už tie testy robia tak, aby Slováci mali problém s porozumením a eliminovali počet Slovákov na VŠ. Klobúk dole pred tymi Slovákmi, čo to zvládajú.
Nech študujú kvalitní - áno, je to voľná súťaž, veď to je účel celej EU. Rovnako tak sa môžeš hnevať, že sem chodia podnikať cudzinci, ktorí konkurujú Čechom. Veď tak sme to chceli, keď sme vstupovali do EU. Voľný trh :-)
Neviem, či sme naozaj tak neobľúbení. Veľa Čechov nás má rado. Vždycky radi pomôžeme, požičiame zápisy z prednášok, vysvetlíme učivo. To Česi nerobia ani navzájom pre seba.
Neviem, či je investícia do nás Slovákov tak "prodělečná." Neviem o žiadnej štúdii, ktorá by to dokazovala. Sama hovoríš, koľko je tu v ČR zamestnaných Slovákov - veď tí Slováci v Čechách aj odvádzajú dane! A náklady na nich ČR nemala žiadne, keď študovali ZŠ a SŠ na Slovensku.
Áno, Slováci a Ukrajinci robia v ČR manuálne práce. Pretože Čech také práce robiť nechce :-) U vás každý chce byť len manažer, riadiťel firmy alebo obchodný zástupca. Keď už sa chce Čech živiť manuálnou prácou, tak ide tiež na západ, kde zarobí viac :-)
 Slovenka z BB
20.05.2012 22:34:44
Občas je mi líto, že naše národy už nejsou v jednom společném státě...
Smajlík  Hans28 Muž20 Kategorie
20.05.2012 22:29:09
Galganka: děvče, ty jsi prosté, evidentně absolutně ti uniká podstata. Tu nejde o mě, ani o tebe, tu jde o závratné sumy, které se nenavratně vytrácejí z naší státní pokladny a sypem je do vzdělávání příslušníků cizího státu. Nic, neva, jdi se smát, nebo radši spát, při tom se aspoň nezalkneš z přehlcení, jejda, ty jsi materiál. Že až něco taaaak jednoduché může existovat, no jo no, blahoslavení chudí duchem, stará leč svatá pravda ;-)
 Běžtepryč
20.05.2012 21:42:34
mne v živote nič žiadny čech nedal... okrem kamarátstva... a nečakala som, že sa stretnem s názormi ako máš ty... vďaka bohu, že nie osobne, aspoň nevidíš, jak sa rehním... kľudnen sa ďalej bi do pŕs, ty hrdý čech :D
 Galganka Žena27 Kategorie
20.05.2012 21:39:44
Galganka: děvucho, nechápu proč máš pořád potřebu nás znevažovat a snižovat, ha ha ha, toto je čistě pragmatická záležitost. Tu není prostor pro nějaké přátelení se, výpomoci jsme vám poskytli už dost. Tak se nejprve zamyslete nad sebou a svým postojem a teprve pak choďte nám tu vyprávět nějaké vaše vysměvačcské pohádky o chudáčcích. Jasně - hloupý, kdo dává, hloupější kdo nebere, viď no, to jste celí vy, žádná hrdost, čest, já vím, že pro vás jsou tyto pojmy moc abstraktní, chápu to. Čau, už mě to nebaví.
 Běžtepryč
20.05.2012 21:19:24
Jo Slováci se sem cpou na školy, oto mě nejde, mě spíš serou jak sou Slováci schopni lézt zaměstnavatelum v čr do řitě... Katastrofa, dělaj za míň a to je špatný, nehledě nato jak zdevastovali techniku atd.. Ale jo díky za přáníčko.-)
 Madar z SK
20.05.2012 21:05:50
ešte chvíľu v tejto téme a možno začnem čechov ľutovať, že majú takých strašných susedov... buhaha .. kecám :D
 Galganka Žena27 Kategorie
20.05.2012 21:04:13
Galganka: holka, nechme to, jak jinak než osobní inektivy, nic jiného se nedá čekat. Nepřekvapuješ, v té své slovenské vlně.
Nevíš o mně nic, to že nedělám mrtvého brouka a umím popsat problémy své společnosti, nevypopvídá o mém životě absolutně nic. Ano, myslím ekonomicky, dokonce občas i ekologicky ;-) jde mi o prosperitu mé společnosti, vy mě nezajímáte, pokud nezneužíváte pohostinosti a nepřekračujete slušnou mez, podáš prstíček - znáš to ne, jakmile toho necháte, vše OK. A já vím, je to strašně zlé, sobecké, my Češi jsme takoví, vůbec nás nech/nechte být, chraňte si nervy.
A řeší se to, sice je to smutné, že to muselo dojít až tak daleko, ale co se dá dělat.
Smajlík  Běžtepryč
20.05.2012 20:54:19
Ale vy Slováci s Ruskem prohrajete. Ach, ta škodolibost. :D
Smajlík  XCrazySlimeX Žena24 Kategorie
20.05.2012 20:49:54
země česká domov můj: nic jako čechoslovák nikdy neexistovalo a nikdy nebude takže si dej obklad na čelo a ....
 we want to
20.05.2012 20:21:22
Bežte... ty musíš mať strašne smutný a nudný život.. človek ťa chvíľu číta a normálne má nábeh na depku :D veru... všade sa vám pcháme... úplne všade... :D zakročte, zaveďte víza... mne je to tak putna... :D takí jak ty, si aj tak nájdu niekoho na okydkávanie :D
 Galganka Žena27 Kategorie
20.05.2012 20:18:40
Galganka: děvče, já se na hokej vůbec nedívám. Zaznamenala jsem jen reakce z vaší strany, převážně ubohé, jestli někdo neumí prohrávat, určité takoví jsou, já to nejsem, neb mě to nezajímá :-) Na druhou stranu vím, jak se Slováci roztahují v ČR a vím, že to spoustě lidí vadí, spolu s vašimi útoky na ČR a líbáním země po rozpadu republik, je to zkrátka nepochopitelné, pak tu mluv něco o mačistech, pravda je jinde a je za vše jednoduchá, kdybyste se konečně nad sebou zamysleli, určitě byste na to přišli, ale to vy ne, viď, je mi to jasné.

Je opravdu tak těžké pochopit, že vás u nás nechceme, vyhodíš to dveřma, vleze to oknem, hrozné. A tak si zavedeme školné, hlavně abysme k vám byli politicky korektní, škoda mluvit.
 Běžtepryč
20.05.2012 20:06:31
o tom parazitizme by som tiež mohla dodať pár pekných príkladov zo života, ktoré by dokazovali opak, ale kašľať na to, chcem si v kľude dojesť čokoládu :D
 Galganka Žena27 Kategorie
20.05.2012 20:04:48
mám kopec známych čechov, nikdy nemal ani jeden z nich problém so mnou, ani ja s nimi... to, že sú medzi vami mačisti čo neznesú prehru mi je jasné... kľudne si prskaj a tvrď svoje, jedno je jasné... u nás sa počas zápasu s vami mávalo aj českou zástavou a v dobrom... u vás pochybujem... ja som ťa jediný raz neurazila, prečítaj si ty svoje príspevky... viac k tomu nepotrebujem dodať, aby si náhodou nenašiel zas nejaký útok v kontexte :D
 Galganka Žena27 Kategorie
20.05.2012 20:03:44
galganka: Tak se zase uklidníme. Je nepopiratelnej fakt, že jste mnohem větší paraziti než my. To prostě neokecáš, ani kdyby sis kalhotky prošoupala.
 okpoj
20.05.2012 20:00:47
Galganka: a potřebuješ to napsat jak - velkým písmem, nebo jen neumíš číst, případně nejsi schopna pochopit text, toto nemá s hokejem nic, jen je to dobrá příležitost, neb se chováte přirozeně, tj. jak hovádka, vám to vmést do očí. A vůbec neplatí, že tyto hlasy ne neozývají pořád, se probuď, vždyť se o tom mluví pořád, jaj, to je materiál. Se směj, ty potrefená, hlavně nemysli a nepřiznávej si nic, jak příznačné.
Smajlík  Běžtepryč
20.05.2012 19:54:30
ešte povedz, že vás aj šikanujeme, nech ťa môžem polutovať :D chuuuudátko :D vážne... na smiech... jeden hokej a jaké mecheche to vyvolá :D
 Galganka Žena27 Kategorie
20.05.2012 19:52:52
Galganka: no ty jsi vtipná, ha ha ha. Berte to na lehkou váhu, ale ona ta nevraživost k vám už je takto dost hluboká a bude to jen horší, zkrátka i ten největší kliďas jednou vypění a vaše nehorázná psychická choroba - osočování a vykořisťování v jednom,, si ani nic jiného nezaslouží.
Smajlík  Běžtepryč
20.05.2012 19:48:05
Jenže komu fandit teď? Těm ruskejm kur*ám nebo slovenskejm? PRavej fanoušek nemůže překousnout ani jedny, přece. Jo, kdyby tam hrály asi jakýkoliv jiný týmy, tam jo.
 pipip
20.05.2012 19:38:28
Slováci prestanú chodiť na české školy, keď sa vy prestanete zahrabávať pod naše lavíny :D
 Galganka Žena27 Kategorie
20.05.2012 19:35:25
a divis se kdyz Slovaci zabiraji velky pocet mist na skolach a kolejich a na samotne cechy neni dostatek? jinak slovaky nijak tedy zvlast nemusim,je to jina mentalita,a pokud si chce semnou nejaky slovak pokecat tak muze pokud bude mluvit cesky nebo se alespon snazit jinak na ne nejsem zvedava.
 gazzapo.
20.05.2012 19:25:31
Slovenka z BB, ale no tak - klesá počet obyvatel, teď přichází na VŠ ročníky, které jsou slabé, měly by se regulovat počty míst na VŠ, přesto se hlásí tolik lidí (díky Slovákům), že k logické redukci počtu míst v souladu s demografickým vývojem obyvatelstva na VŠ nedochází. Jasně, ať studují kvalitní, ale naši kvalitní, vaše kvalitní vám přejeme, ale nic si za ně nekoupíme.
Ono vám to většina lidí do očí neřekne, v podstatě nikdo, ale já jsem taky studentka a vím, jak neoblíbení slovenští studenti jsou mezi českými a je pravda, že je asi chyba, že většina to nedá najevo, dokonce se na ně usmívá, ale myslí si svoje.
To, že tu někteří zůstanou - někteří, spousta se vrací domů - ta investice do vás je hodně prodělečná, návratnost mizivá.
A další věc, my máme snad víc jak 1/2 milionu migrantů - hlavně Ukrajince, Slováky, Vietnamce - jak to říc, prostě ten odpor k migrantům existuje, práce na černo, neplacení daní, kriminální činnost, to jsou všechno problémy spojené s migrací. My potřebujeme makat na sebe a za sebe a ne, že nám tu někdo donáší všelijaké nepravosti.
Školné zavedené bude, o tom už snad nikdo nepochybuje a ano, můžeme děkovat i vám, máte na tom velký podíl. Každopádně snad se to udělá tak, aby naši lidé i z chudších vrstev mohli studovat, současně byli eliminováni cizinci, vč. a hlavně Slováků, tak nějak ten koncept se rýsuje v tomto duchu, tak snad se to povede.
 Běžtepryč
20.05.2012 19:19:13
Díky. Letos jste byli o pricku lepsi....take gratuluji.
 *matouch* Muž44 Kategorie
20.05.2012 19:03:58
Běžtepryč: čo presne ti vadí na tom, že Slováci študujú u vás? Že zaberáme miesto na školách vám Čechom? Každý má rovnakú šancu na prijatie. Stačí urobiť prímacie skúšky. Dostanú sa tí najlepší. Keby sme sa na vaše školy nehlásili my Slováci, tak sa na školu miesto nás dostanú Česi, ktorí majú možno ešte horšie študijne výsledky ako vätšina. Čím viacej ľudí sa na školu hlási, tým je vyššia úroveň absolventov.
Že nám vy financujete vzdelanie? Keď Slováci ostanú po škole pracovať v ČR, tak budú odvádzať dane do vašej štátnej pokladne a Slovensko z nás nebude mať nič a ešte nám aj zaplatilo základnú a strednú školu.
Ale pokojne zaveďte školné :-) Potom už budú študovať len deti z bohatých rodín (Česi aj Slováci), ktorí si to zaplatia.
 Slovenka z BB
20.05.2012 18:49:49
petre-a: které Čechy máš na mysli, jako mě? Ale prosím tebe mé výtky tu nemají absolutně nic společného s hokejem, jediné co - jejich hysterické buranské projevy si zkrátka nezaslouží nic jiného, než jim jasně sdělit, co jsou zač - znova opak, nemá to nic s hokejem ;-)
 Běžtepryč
20.05.2012 18:41:47
Děkujeme !! ale Češi by se mohli uklidnit však jedna porážka nevadí a máme 3 místo ! ale je taky fakt že někteří Slováci provokujou .... :D mimochodem hodně štěstí s Ruskem ! :)
Smajlík  petre-a Žena17 Kategorie
20.05.2012 18:34:34
Gratulujem k víťazstvu nad Fínskom, priatelia.
Smajlík  mudrc
20.05.2012 18:28:52
Udo: konkurence, ale kdeže. Tady jde o závažnou zátěž pro naši státní pokladu, která vyplývá z bilaterálních smluv, které vznikly za účelem rychlého rozdělení republik - my vám financujeme studium z našich daní, konkurence, spíš vy jste prostě vyžírky, nazývejme věci pravými jmény. Ano máš právo studovat v jiných státech EU, za podmínek v jednotlivých zemích, takže klidně jezděte do Anglie a pěkně si to tam plaťte, ale to nepojedete, že, no jak jinak.
My jsme prostě vůči vám bezbranní a už i z řad našich politiků zaznívá, že zavedeme školné, abychom se zbavili vás Slováků - chápeš vůbec, jak nákladné to studium je? My nemůžeme za to, že vaše školy nestojí za nic a že využíváte podobnosti jazyků, je to neslýchané. Já mám chodit do severní koreje, hele já jsem doma a k vám nelezu, pokud někam cestuji, tak se tam chovám slušně, ne jak vy tady, jste tu slezlí jak šváby na pivo, hrůza. Jste úplně vymatlaní, nejprve líbají zem, že mají od Čechů konečně pokoj a pak k nám lezou, jak splašení. Budujte si svůj stát a nechte nás na pokoji.
 Běžtepryč
20.05.2012 18:14:47
hovno rybko:

Ja studujem doma, teda na slovenskej VS.
S tymto tvojim postrehom by si sa mal obratit na vase kompetentne organy statnej spravy. Slovaci nemozu zato, ze mate takto nastaveny system skolstva.
Smajlík  Udo Muž33 Kategorie
20.05.2012 18:07:57
Udo: EU je pěkná věc, ale podmínky by měly platit pro všechny stejné. Tudíž, buď uděláte přijímací zkoušku že máte češtinu na B2 úrovni, nebo natvrdo platit jak ostatní zahraniční studenti. Studujete prezenční studium v českém jazyce, to znamená že všechny testy i závěrečné práce by měly být v češtině. Není důvod, proč byste měli mít v tomto vyjimku.
 hovno rybko
20.05.2012 18:05:33
Galganka : za tu stránku, co nějaký idi*t vytvořil se jako Češka stydím..!!! takhle by se neměl nikdo rouhat. Přijde mi to fakt nechutné..
Jinak Slovákům přeji, ať vyhrají, ať letos nakopou do zadnice rusákům pro změnu oni :))
 jajinkaaninka
20.05.2012 17:57:40
Běžtepryč:

Zeby strach zo zdravej konkurencie ? Si sucastou EU, kazdy ma pravo studovat kde chce, pracovat kde chce. Ak ti to prekaza tak chod do Severnej Korey a budes zit ako v nafuknutej bubline.
Skus sa trochu zamysliet z ktorej strany ide ta nenavist :)
Smajlík  Udo Muž33 Kategorie
20.05.2012 17:55:23
...tak ste vyhrali... chcela som vám tuná zablahoželať, ale našťastie som ako prvý zapla facebook a videla som tú "krásnu" stránku čo ste vytvorili.. môžete sa hanbiť...
 Galganka Žena27 Kategorie
20.05.2012 17:51:20
Udo: s tím to nemá nic, jde o ty vaše hnusné povahy vyžířačské, my k vám za prací a za studiem nelezeme, kdy už to pochopíte, že vás tady nechceme, co! Toto je jen skvělá příležitost vám to připomenout, zvlášť když na nás všude plivete nenávistnou slinu.
 Běžtepryč
20.05.2012 17:46:27
Díky! Ať se dnes Čechoslovákům daří celý den!
Smajlík  země česká domov můj
20.05.2012 17:46:03
Běžtepryč:

To clovek obcas byva po prehre.
Smajlík  Udo Muž33 Kategorie
20.05.2012 17:43:21
Zdravá rivalita, aha, Slováci, jsme z vás znechuceni.
 Běžtepryč
20.05.2012 17:35:21
Nelez nám do prdele, čobole
 aaaaaaaa
20.05.2012 17:35:18
tak tak, Češi si vyhráli bronz a Slováci si prohrají stříbro ;)

(a nebo taky ne, samozřejmě uvidíme ;-))
Smajlík  Kočka
20.05.2012 17:31:18
Super zápas, jedinou výhradu bych měl k tomu že komentátoři považovali před začátkem třetiny zápas za vyhraný. To mi přijde neobjektivní a neprofesionální, stačilo drobné zaváhání a klidně češi mohli hrát prodloužení.
 WudoPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč