Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.626322, vloženo 16.05.2012 15:26:04 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kdyby vaše dítě učil pedofil
vadilo by vám to?

Tzv. hodnej, neškodnej pedák, kterej nemá záznam a nic.

(Mně ano).
 jkjk Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.01.2013 15:01:25
Pokud by to měl v hlavě srovnané a neměl by problémy se sebeovládáním, tak by mi to nevadilo. Ve zpovědi je hodný, neškodný pedofil, takže moje podmínky splňuje. Kdyby to byl dobrý, slušný učitel, tak by mi naopak velmi vadilo, pokud by byl ze školy vyštván na základě toho, že je pedofil. Někdo zmínil, že by dítě raději informoval o všem, co by mělo vědět. S tím souhlasím, to by se ostatně mělo udělat, ať už ho učí pedofil nebo ne.
 simgiran Muž22 Kategorie
18.05.2012 12:00:54
Ano dětem nemusí být ublíženo jen přímo sexuálně, ale i psychicky. I v tomto případě zase platí, že může, ale nemusí. Opět záleží na tom, jak s tím je člověk smířený, jak si svojí odchylku uvědomuje a jak ji vnímá. A tohle je opravdu hodně důležité. Tvrdit, že to je problém jen pedofilů, není na místě. Kdyby se o pedofilii (a ne jen o ní) více mluvilo objektivně a bylo o ní více informací a už mladý člověk se dozvěděl, co pedofilie je (například v sexuální výchově na Zš a spíš hlavně na Sš), tak by to měl mnohem jednodušší a dalo by se předejít mnoha nepříjemným případům, jako sebevraždy, zneužívání dětí, nebo i zmiňované negativní psychické ovlivňování dětí.
Zase také záleží i na tom, jaký to je člověk. Takže bych určitě neříkal, že pedofil vždycky dítěti takhle ublíží, nebo výrazně ovlivní. Může, ale nemusí.
Neřek bych, že když je člověk pedofil, že by k tomu měl nějak výraznější sklony. Záleží hlavně na tom, jaký ten člověk zase je a ne na tom, jak je orientován sexuálně.

Dítěti může ublížit pedofil, co dítě opravdu narovinu "balí" nebo má na něj neustále narážky. Stejně tak, mu může ublížit učitel ve škole, který bude dítě šikanovat. Stejně tak mu může ublížit rozvod rodičů. Nebo mu může ublížit také rodič, který se snaží dítě přehnaně chránit, nepouští ho raději ven, co kdyby se mu něco stalo, nebo já nevím co ještě. Dítěti můžou ubližit poměrně lehce dostupné lehké, i těžké dorgy. Násilí v Tv...
Takhle bych mohl pokračovat do nekonečna. Všechno kolem nás, nás nějak ovlivňuje. Potom i nadruhé staně záleží na citlivosti osoby. Někomu může ubližit, když se na ně koukne špatně klaun a můžou s toho mít šok do konce života, ale i naopak někdo je tak odolný, že se dokáže vzpamatovat z opravdu těžkého šoku.

Není všechno jen černobílé.
 PDF
18.05.2012 07:25:32
"Ano, to je pravda, ale pedofilové to prostě udělají, tam není, že můžou - oni to udělají."

A to si právě nemyslím. Už od dětství jezdím na skautské tábory. To, že jsem "jiný" jsem si začal podvědomě uvědomovat kolem třináctého roku života, takže mnoho dětí, se kterými se stýkám dodnes, znám od mala a i když teď už někteří chodí na střední školu, tak máme stále hezké vztahy. A kvůli tomu bych měl opustit něco, co mám tak hodně rád? Ještě k tomu, když jsem nejednou dostal ocenění za výborného instruktora? A co mí synovci, o které se starám, když je setra nemocná? To mám utíkat od vlastní krve? To, že se pedofil může vzrušit, je průvodní jev. Důležité je si uvědomit, proč to dělá. Já si například sám nedovedu představit, že bych měl nějakému dítěti, ikdyž třeba jsem do něj zamilovaný, vyjádřit lásku, aby jí to neublížilo. Sám dost přemýšlím o tom, co si můžu k dětem dovolit a co ne a snažím se to učit i ostatní, pokud jsou ochotní. Ale rozhodně nejen podle mě prostě pedofil nemusí dětem ubližovat a to i v případě jako u L.C, který napsal knížku pro děti, ale hlavní motivace byla, aby ji mohl předčítat stejnojmenné dívce, pro kterou ji psal.
 MRXguard Muž21 Kategorie
17.05.2012 21:47:53
MRXguard: Já myslím, že to zase takový problém není, dnes už. Máte svá fóra, své stránky, spousta z vás se zná navzájem, atd. Před takovými 50i lety to musel být problém :(.

Ano, to je pravda, ale pedofilové to prostě udělají, tam není, že můžou - oni to udělají.

Jo, to nevím. Holt ti není přáno, třeba máš zase štěstí v něčem jiném. Nikdo nemůže mít všechno.
 Hmmmmmm
17.05.2012 21:20:22
Hmmmmmm: problém to je právě proto, že se pak mají problém komukoliv svěřit, řešit svůj problém a podobně, protože se bojí odsouzení.

Dítěti může ublížit kdokoliv. Týrajicí rodiče, šikanujicí spolužáci, ať už fyzicky nebo psychicky.

Třeba mým snem, který by naplnil můj život, je mít vlastní rodinu, ale jak na to? :/
 MRXguard Muž21 Kategorie
17.05.2012 20:59:17
MRXguard: A proč by se o nich mělo vědět, proč je to problém? Máte to blbý, ale holt se nedá nic dělat, a ne že vlezete tam, kde je to pro vás tak lákavé. S tím manželstvím Ti to kulhá na obě nohy. To jsou dospělí lidé, kdežto dětské duše je křehká a spousta lidí díky pedofilům velmi špatně navazují vztahy, protože tito se k nim chovali tak, jak to ještě ve svém věku nemohli pochopit a to je opravdu nemuseli zneužívat, jen je měli rádi. Já tě chápu, že pedofily bráníš, když jim jsi, já proti nim taky nic nemám pokud se vyhnou dětem. Co je na tom? I tak můžeš žít bohatý život, nemusíš ubližovat. A to ani psychicky - a to není v tvé moci, chápeš?
 Hmmmmmm
17.05.2012 20:28:48
Jo a nejčastější kámen úrazu je hlavně ten, že si svoji orientaci nepřiznávají, protože si ji sami spojují se znásilňováním dětí, což oni samotní dělat nechtějí (kdo by taky chtěl ubližovat někomu, koho má rád). Nakonec například dojdou k závěru, že nemají co ztratit a mají možnost tedy buď spáchat delikt ("protože to dělají přece všichni pedofilové do jednoho") nebo sebevraždu. Kde je tedy chyba? Podle mě v nedostatečném množství dostupných informací pro všechny.

Omlouvám se za Offtopic.
 MRXguard Muž21 Kategorie
17.05.2012 20:17:05
Hmmmmm: A když do manželské poradny chodí převážně nespokojené páry, tak by bylo lepší zakázat manželský svazek, že ano. Problém je v tom, že se o těch, kteří nezneužívají, nic neví, protože žijí ve skrytu a bojí se ukázat na veřejnosti, protože by je hned odsoudila, ikdyž nic neudělali.
 MRXguard Muž21 Kategorie
17.05.2012 20:03:29
Vadilo by mi to strašně moc. Také nesnáším argumenty sexuologického charakteru. Ano, pedofil nerovná se násilný psychopat, ale i ti hodní dětem ubližují. Jak? Inu berou je (chca nechca!) jinak než jiní dospělí. I když to třeba fyzicky nemusí překročit tu hranici (ale ruku na srdce, který pedofil dítě nepolíbil, nepohladil, třeba jako ehm strejda), tak psychicky to dítě dokáže velmi dobře zmást a ublížit. Pracuji v jedné poradně, takže i když vím, že za to tito lidé nemůžou, velmi je odsuzuji, když přímo pracují s dětmi, protože klientů, kteří k nám chodí kvůli tomu, že je nějaký dospělý zmátl jinou láskou k nim pořád přibývá. Někteří tvrdí, že by byli raději, kdyby jim na tu pipku nebo pindíka sáhl než tohle.
 Hmmmmm
17.05.2012 18:55:03
To by mě zajmalo, čím blbli dětem hlavu. Foglarovy knížky jsou pro děti hodně dobrým vzorem. A Carroll je svojí Alenkou proslulý dodnes.
 MRXguard Muž21 Kategorie
17.05.2012 18:01:28
MRXguard: Proč by to mělo někoho těšit? Každýmu to může bejt fuk. Psali knížky pro děti, to je v pořádku. Není v pořádku, že na ně sahali a blbli jim hlavy.
 renken
17.05.2012 17:54:46
Určitě Vás potěší i ta informace, že je velice pravděpodobné, že Lewis Carrol (světově známý pohádkář, napsal Alenku v říši divů a Za zrcadlem) je pokládán za pedofila. V čr je to Jaroslav Foglar, u kterého se přemýšlí, zda-li to nebyl Efebofil.
 MRXguard Muž21 Kategorie
17.05.2012 13:25:10
Nesnáším argumenty typu - sexuálně zneužije děcko mnohem víc agresivní, psychopatický, atd jedinec. Pedouši, psychicky ty děti týrátě do jednoho.

Samozřejmě, že by ho učit nemohl, není nic lepšího než moje děcko sjíždějící ze skluzavky, které chytá pedák se stojícím ocasem, protože ten má těch doteků atd tak málo, že mu to ke vzrušení stačí. Všem, kteří je obhajují ze srdce přeju, aby jejich dítě opravdu učil nebo byl vedoucí jejich kroužku.

Jinak nic proti nim, ale u dětí by být neměli. Klidně si s nima pivko vypiju, ale cpát je k dětěm je jako zavřáít chlapa na měsíc do místnosti s ledničkou s jídlem a vařičem a říct, že celej měsíc nesmí vařit a nejlíp ani na tu ledničku nehrabat.
Smajlík  neeeeee
16.05.2012 22:07:41
Je to zajímavé, ale 90% zneužitých dětí nezneužil pedofil, ale většinově orientovaný člověk. 10% případů připadá na pedofilové. Většina zneužití se stává v blízkém okruhu lidí, které dítě zná, například na blízký příbuzné připadá největší % zneužití. Když někdo zneužije dítě je to většinou protože, je to snadný cíl.

Když už někdo dítě zneužije (je jedno jestli pedofil nebo ne), povětšinou trpí ještě nějákou další poruchou nebo uchylkou. Pedofil málokdy dítě přímo znásilní nebo zabije. Většinou jde o lehčí formu zneužívání.

Pedofil je hlavně člověk. Lidé jsou různí můžou být hodní,zlí, chytří, agresivní atd... Nezáleží jestli je člověk pedofil, zoofil, homosexuál nebo já nevím co ještě... záleží jen na tom jaký je.

drž hubu: Myslím, že se nemá cenu hádat s malým dítětem :)
 PDF
16.05.2012 21:35:55
"Ale chápeš, že si můžeš pořád kecat co chceš a bude ti to k ničemu?"
- To nevadí

"V tomhle prostě nemáš pravdu a já budu na pedofily stále stejně zasedlá."
- Jestli nemám v něčem pravdu, prosil bych relevantní proti-argument.

"Máš smůlu. ;) Nevěřím, že by nějakej heterák znásilnil dítě, to by musel bejt buď psychicky narušenej a nebo mít přecejen i sklony k pedofílii. Normálního heteráka totiž děti nevzrušují."
- Však jsem nic takového vůbec nepsal.

Myslel jsem samozřejmě toho heterosexuála ve vztahu k ženě.
 drž hubu Muž22 Kategorie
16.05.2012 21:29:27
drž hubu: Ale chápeš, že si můžeš pořád kecat co chceš a bude ti to k ničemu? V tomhle prostě nemáš pravdu a já budu na pedofily stále stejně zasedlá. Máš smůlu. ;) Nevěřím, že by nějakej heterák znásilnil dítě, to by musel bejt buď psychicky narušenej a nebo mít přecejen i sklony k pedofílii. Normálního heteráka totiž děti nevzrušují.
 XCrazySlimeX Žena24 Kategorie
16.05.2012 21:09:43
"Sorry, ale když píšeš takový h*vadiny, tak tě asi těžko pochopím. :D"
- Jistě, když něco nechápeš, tak je to hovadina.

"Ty se tady zastáváš takových hajzlů a já pořád nechápu proč jsi na mě vůbec reagoval, když neumíš ani vymyslet normální argument. ;)"
- Znovu - nikoho se nezastávám. Opět jsi nic nepochopila.
Jen tvrdím, že je matematicky STEJNĚ tak pravděpodobné, že nějaký pedofil bude mít problémy se zvládáním svých sexuálních tužeb a znásilní dítě, jako u heterosexuála.

Chápeš? Psal jsem to snad 10x. Přečti si to několikrát a pořádně. Anebo to chceš vysvětlit na jablíčkách a hruškách? :-p

"Fakt bych ti přála, aby tobě někdo znásilnil děcko. "
- Ano, to je od tebe velmi civilizované a dospělé. Přesně takhle se argumentuje v diskuzi.
Smajlík  drž hubu Muž22 Kategorie
16.05.2012 21:05:51
drž hubu: Sorry, ale když píšeš takový h*vadiny, tak tě asi těžko pochopím. :D Ty se tady zastáváš takových hajzlů a já pořád nechápu proč jsi na mě vůbec reagoval, když neumíš ani vymyslet normální argument. ;) Fakt bych ti přála, aby tobě někdo znásilnil děcko.
Smajlík  XCrazySlimeX Žena24 Kategorie
16.05.2012 20:57:11
Zajímalo by mě, jak bych se dověděl, že dítě učí pedofil. Pokud by to byla informace typu - jedna paní povídala, tak bych jen zbystřil a dával větší pozor.
Pokud by tam byly jasné náznaky něčeho i na ostatních dětech, asi by mě to donutilo, promluvit s ředitelem školy.

Nepředpokládám, že by o sobě učitel bezdůvpdně prohlásil, že je pedofil.
 *matouch* Muž44 Kategorie
16.05.2012 20:47:38
XCrazySlimeX:
"Nechápu o co ti jde, že se zastáváš tak pedofilů..."
- Nezastávám. Je tu aspoň minimální naděje, že pochopíš něco, z toho, co píšu?

"Ty jsi asi sám pedofil, protože to není normální. :o"
- Nejsem, ale i kdybych byl, pravdivost či nepravdivost mých tvrzení to nijak neovlivňuje.

"Vždyť je to vážná deviace, nikoliv orientace!"
- Dal jsem tak lomítko právě proto, aby sis vybrala.

"Já kdybych zjistila, že je někdo v mým okolí pedofil a nějaký bezbranný děcko obtěžuje, tak neváhám a udám ho."
- Já taky... Pointa?

"Tahle diskuze s tebou nemá vůbec smysl, stejně neuznáš, že máš špatnej názor. "
- Žádný názor jsem ti nepsal.

Pravděpodobnost je prostě matematika. To jsou fakta.
Že pedofil začne znásilňovat děti je stejně pravděpodobné, že heterosexuál začne znásilňovat ženy.
 drž hubu Muž22 Kategorie
16.05.2012 20:47:25
XCrazySlimeX : Je devětkrát pravděpodobnější, že dítě bude sexuálně obtěžvat nepedofil.

Zdroj: http://ona.idnes.cz/pouze-desetina-tech-kdo-zneuziji-dite-jsou-pedofilove-ppg-/vztahy-sex. - aspx?c=A071010_081653_zdravi_bad -
 MRXguard Muž21 Kategorie
16.05.2012 20:39:40
drž hubu: Nechápu o co ti jde, že se zastáváš tak pedofilů... Ty jsi asi sám pedofil, protože to není normální. :o Vždyť je to vážná deviace, nikoliv orientace! Já kdybych zjistila, že je někdo v mým okolí pedofil a nějaký bezbranný děcko obtěžuje, tak neváhám a udám ho. Tahle diskuze s tebou nemá vůbec smysl, stejně neuznáš, že máš špatnej názor.
Smajlík  XCrazySlimeX Žena24 Kategorie
16.05.2012 20:10:56
XCrazySlimeX:
"Pedofil je psychopatickej debil,"
- Podle které definice? Jo aha, té, kterou sis právě vymyslela...

"co se musí léčit a ne učit děti, to všechny vystavuje velkýmu riziku."
- A jak se dá pedofilie léčit? Šamanským rituálem?

Hodně lidí má svoji sexualitu plně pod kontrolou.
A pokud někdo nemá, tak je úplně jedno, jestli je pedofil, zoofil, nekrofil, heteráč - je nebezpečný tak jako tak.

Rozhodně neplatí, že pedofil má větší problémy se sebekontrolou a byl více labilní, než jiné sexuální orientace/deviance.
 drž hubu Muž22 Kategorie
16.05.2012 20:05:21
drž hubu: Ale tyhle dvě věci jdou automaticky dohromady, chápeš? Pedofil je psychopatickej debil, co se musí léčit a ne učit děti, to všechny vystavuje velkýmu riziku.
 XCrazySlimeX Žena24 Kategorie
16.05.2012 19:52:16
XCrazySlimeX: Takže najednou jim nepřeješ, aby je učil pedofil. Ještě před chvílí si jim nepřála, aby je OBTĚŽOVAL pedofil.

Chápeš diametrální rozdíl mezi těmito dvěma slovy?
 drž hubu Muž22 Kategorie
16.05.2012 19:51:26
Vadilo, pedofil do školy nepatrí. Ale na to sa príde, až keď je po prúsere...
 snoty4 Žena25 Kategorie
16.05.2012 19:50:33
drž hubu: myslela jsem, že když je tahle diskuze o dětech a pedofilech, tak každej pochopí co asi myslím. :) Zakladatel diskuze se jasně ptá, jestli by mi vadilo, že moje dítě učí pedofil. Tak jsem napsala "Já jim to nepřeju." To znamená, že těm dětem nepřeju, aby je učil pedofil, protože by určitě nezůstalo jenom u učení, ale jistě by je znásilnil a pohlížel na ně jako na sexuální objekt.

Uff, to mi dalo práce, ti to vysvětlit.
 XCrazySlimeX Žena24 Kategorie
16.05.2012 19:48:40
A dokonce většinu dětí "šuká" právě onen většinově zaměřený heterosexuál, jak tady píše drž hubu:

http://ona.idnes.cz/pouze-desetina-tech-kdo-zneuziji-dite-jsou-pedofilove-ppg-/vztahy-sex. - aspx?c=A071010_081653_zdravi_bad -
 Kasz Muž43 Kategorie
16.05.2012 19:40:28
XCrazySlimeX: No nevím, jak moc blbej jsem já.

Ale napsat:
"Já jim to nepřeju" a nenapsat co, co je známka neschopnosti se správně vyjádřit. To je jakobych napsat "nemám to rád" a ty "co nemáš rád?" a já "když nemůžu usnout! Jsi blbá?"

Ale dost řečí: Pointa toho celého je, že pedofil je člověk, kterého přitahují sexuálně děti. Ne ten, co šuká děti a osahává je.

Šukat malý děti může klidně i heterosexuál, který chce "vyzkoušet něco nového"
 drž hubu Muž22 Kategorie
16.05.2012 19:36:54
drž hubu: Nepřeju jim, aby je otravoval nějakej pedofil, seš tak blbej nebo co?
Smajlík  XCrazySlimeX Žena24 Kategorie
16.05.2012 18:57:32
Kdyby uměl dobře učit a byl v pohodě, tak by mi to nevadilo. Kdybych si měl vybrat mezi pedofilem co umí učit a je normání a nějákým pakem co učit neumí, tak bych si raději vybral pedofila.

Kdo si pořád myslí, že pedofil nemá nic lepšího na práci, než znásilňovat děti, nebo stepovat před školou s pytlíkem bonbónů, je názorově 100 let za opicema.
 Klar
16.05.2012 18:52:32
XCrazySlimeX: Co jim nepřeješ?

A ano, všichni normální lidi chtějí někoho zavraždit :D
 drž hubu Muž22 Kategorie
16.05.2012 18:48:55
drž hubu: To snad každý normální člověk... I když děti nemám ráda, tak tohle jim zas nepřeju, taková svině nejsem.
 XCrazySlimeX Žena24 Kategorie
16.05.2012 18:43:00
Drazí milí, to byste nejprve museli vědět, kdo to ten pedofil vůbec je. Na chvíli vypnout televizi, kde je špatně pojem ztotožňován se sexuálním zneužíváním dětí a zapnout třeba wikipedii a jiné informační weby.

http://www.pedofilie-info.cz/
http://cs.wikipedia.org/wiki/Pedofilie
http://www.facebook.com/pedofilie
http://pf03.wz.cz/

Jinak myslím, že pedofil může být ve školství spíš přínosem. Tvrdí to i pan sexuolog Petr Weiss zde - "http://www.lidovky.cz/weiss-pedofilove-jsou-nejlepsi-ucitele-fcn-/ln_domov.asp?c=A08 - 0612_090736_ln_domov_fho" -
 MRXguard Muž21 Kategorie
16.05.2012 18:29:07
XCrazySlimeX: Proč?
 drž hubu Muž22 Kategorie
16.05.2012 18:28:08
Samozřejmě, pedofily bych vraždila.
 XCrazySlimeX Žena24 Kategorie
16.05.2012 17:23:50
Nevadilo by mi to. Ale přiznávám, že bych nechtěla, aby bylo moje dítě s tímto učitelem často o samotě nebo aby chodilo k němu domů a podobně. Jinak v tom nevidím problém, pokud to bude pedofil, který se umí ovládat a nehrozí tedy, že nějaké dítě zneužije.
 allloe Žena31 Kategorie
16.05.2012 16:53:59
jkjk: Tak jasně, to může, pokud naváže třeba i platonický vztah.
Ale spíš jsem chtěla naznačit, že podle psychologických výzkumů se spousta pedofilů žadného takového jednání nedopustí a nepoškodí dítě ani fyzicky, ale ani citově.
Prostě je často nerozpoznáš od ostatních vedoucích a učitelů s normální orientací.
 jájsemnegeniální
16.05.2012 16:49:34
jájsemnegeniální: To bych se právě nedivil, ale nechci se nějak hádat. Nevadí ti to, v pohodě. Ano, je to láska k dětem, ale ta láska je právě jiná než od kamaráda nebo rodiče a i když ten člověk na dítě nemusí sáhnout tak, aby ho to poznamenalo, neznamená to, že mu právě tou svou láskou neublíží jinak, ale do toho se nechci pouštět, ani se k tomu vracet, ani to více rozebírat.
 jkjk
16.05.2012 16:42:50
Souhlasím s Efčou.
Pedofil sám o sobě nemusí vždy škodit, nemá-li násilné sklony. Nakonec už ten název "pedofil" pochází ze dvou slov paido-výchova filein-láska.
Divil by ses kolik učitelů, instruktorů atp. jsou pedofilové a nikdy v životě žádnému dítěti neublíží.
 jájsemnegeniální
16.05.2012 16:32:35
Mně by to vadilo, je to netolerantní, budiž. Nemám děti, ale mám v sobě jakýsi ochranitelský pud a myslím si, že každý kontakt s pedofilem je pro dítě potenciální nebezpečí. Tuto orientaci považuji za nešťastnou, ačkoli je mi jasné, že nositel si to nevybral, přesto pokud je srovnán, tj. je si vědom, že nemůže narušit intimitu dítěte, stejně se domnívám, že pro děti je lepší, když jejich společnost nevyhledává. To by si měl srovnat sám v sobě a s handicapem se naučit žít, resp. svůj život naplnit činnostmi, které nebudou mít nic do činění s dětmi a přímým kontaktem s nimi. Má tolik možností, jak naplnit svůj život, proč sám sebe mučit, nechat se pokoušet, proč se nezabývat úplně něčím jiným, to mi hlava nebere.
 Šeleska
16.05.2012 16:05:30
jkjk>>>

Tak asi bych byla mnohem radši, kdyby to pedofil nebyl. Ovšem informovala bych své dítě o všem, co by radši mělo vědět. Ale asi bych nijak nebrojila či tak. Přřece jen i normální učitelé nadržují, shazují a tak podobně, až to není hezké.
 Óóó Božská Žena66 Kategorie
16.05.2012 15:51:20
STK: Já jsem z těch, co pedofila zažili, nikdy mi zvráceně neublížil, nikdy mi nesahal na péro, přesto mi psychicky ublížil dost, to jen tak naokraj. Ale spíš mě inspirovala diskuze níž, jsem zvědavej. Já vím, proč bych to nechtěl, ale zajímá mě, jak to máte vy.
 jkjk
16.05.2012 15:49:09
ÓóóBožská: Je to podstatný, ale tohle je hypotetický celý, tak třeba by se s tím netajil, i takovej učitel je, ale uří myslím na SŠ. Tvoje dítě by bylo v MŠ nebo na základce a věděla bys od něj (nebo třeba z novin teda, vyšel by rozhovor jak s tím co učí na SŠ), že je peodofil.

Hans28: To je nějak odstupňovaný? Prostě pedák, no.
 jkjk
16.05.2012 15:41:08
Mezi učiteli na základních školách je zcela bez pochyb nezanedbatelné procento pedofilů, ale rodiče se tím nemusí trápit, protože to nikdy nezjistí :) Navíc pedofilové, co se dají na tuto dráhu bývají lidi, kteří se svou orientací vyrovnali a jasně si určili životní směr, nehledal bych mezi nimi úchyly se zvrácenými úmysly :)
 STK Muž24 Kategorie
16.05.2012 15:38:48
Každý učitel musí být zákonitě pedofil. Nevidím totiž jinak důvod, proč ztrácet trpělivost s malými uřvanými haranty :)
Smajlík  drž hubu Muž22 Kategorie
16.05.2012 15:38:44
Pokud pedofil nemá ještě navíc poruchu osobnosti, tak dětem neublíží, naopak je má rád a rozumí si s nimi. Neviděla bych v tom problém.
 Efča333 Žena20 Kategorie
16.05.2012 15:35:49
jkjk>>>

Vždyť je to podstatná informace. Takové věci o sobě zrovna dvakrát nerozhlašuje rád. Je rozdíl, když někdo, komu se svěřil, to všude rozhlásí, než když má kabinet polepený obrázky roztomilých holčiček.
 Óóó Božská Žena66 Kategorie
16.05.2012 15:35:00
mně by to nevadilo. Naopak, dcery bych k němu záměrně posílal, aby se z nich pak staly pornoherečky a zajistily mne na stáří. Je to jistější, jak dávat syny na fotbal.
Smajlík  pizzaboy Muž Kategorie
16.05.2012 15:34:53
A jak silně pedofilní by byl?
 Hans28 Muž20 Kategorie
16.05.2012 15:34:06
velmi
 nebo tak nějak
16.05.2012 15:31:38
ÓÓÓBožská: To je vedlejší. PRostě bys to věděla. Šmraja, babo...
 jkjk
16.05.2012 15:26:47
A jak bych se to asi dozvěděla?
 Óóó Božská Žena66 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč