Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.607714, vloženo 03.03.2012 20:56:54 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Přátelé s výhodami - Existují vůbec?
Máte kamarády s výhodami? Není to jenom výmysl? :)
Chci říct, kdykoliv mám nadrženou single kamarádku a nějak něco naznačím, neexistuje nic bez vztahu. A stejný zkušenosti má většina mých známých.

Jestli to fakt jde a máte s tím zkušenosti, jak na to a čemu se přitom vyhýbat? :) Jak spíš působit, aby člověk nezněl moc jako kamarád a nebo jako potencionální kluk? JAK TO FUNGUJE!? :D :D
 VenoPoet Muž19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
08.08.2016 10:27:50
Měla jsem a bez problémů.
Teď nemám, protože mám vztah, mám někoho ráda. :-)
Je to o domluvě, ne každá holka chce hned vztah a ne každá holka je nespokojená, pokud vztah nemá. A hodně holkám stačí mít i jen sex, ono je hned na světě veseleji. :-))
 vjoo Žena Kategorie
22.03.2016 06:39:04
Podle mého názoru je kamarádství s výhodami super. Sama jsme měla dva takové kámoše a vlastně jednoho mám. S tím jedním jsem prostě jen spala, protože tam to ani jinak nešlo...třeba jsme se 2 měsíce nebavili a pak jsme si napsali, že se chceme "vidět". V tom druhém mám opravdového kamaráda. Jako uznávám, že už se nám to jednou zvrtlo, ale to bylo kvůli blbosti. Takže pokud nejste zadaný, ale máte nějakou tu potřebu je to super. Však o nic vím pořádně ani nejde. Užít si a uvolnit se. Akorát...nastavte si jasná pravidla. Žádné "Ono to nejak půjde". Vím o čem mluvim.
 jentakdal
16.07.2015 22:57:05
Milí Přátelé,respektuji vaše rozmanité názory, avšak za mě kamarádi s výhodami skutečně existují :) Mám už druhé kamarádství s výhodami. S tím klukem si každý den alespoň chatuju přes sociální sítě několik hodin , když to na mě nebo na něj přijde, prostě dáme "spicha" a pak se dál vesele bavíme :)

Výhody toho přátelství podle mě jsou - v podstatě žádné závazky, udržujete jen kamarádský vztah
-když se nudíte, může vás váš kamarád zabavit
-rozšiřujete své zkušenosti snad ve všem po konverzaci , přes seznamování až po sex všeho druhu( záleží na domluvě )atd..
-Můžete s ním řešit snad cokoli
- jako kamarádovi se mu nemusíte bát říct věci upřímně-Vy začnete méně lhát a povedete více "realističtější život" - Upřímnost nade vše! ;-)

Nevýhody podle mě jsou - Když se jeden do druhého zamiluje, je to proste v háji no :(
- jako kamarád ví o vás téměř všechno, proto je lepší si najít takového, který dokáže držet jazyk za zuby
- nevylučuji, že si Váš kamarád může najít i další kamarádku jako vy.. to už je pak na Vás jak rafinovaně mu v tom zamezíte -nebuďte blbá..
- tohle je podle mě jedním stupínkem před vztahem-přece jen máte sexu kolik chcete, bavíte se spolu o všem , nuda vám nehrozí ..takže si na něj časem tolik zvyknete , že Vám může i chybět
=návyk
-silně nedoporučuji majetnickým osobám nebo těm co jsou si jisti, že se lehce zamilují do toho kamaráda- žárlivost (Vašeho kamaráda to začne obtěžovat , protože si je plně vědom toho, na jakém vztahu jste se domluvili :) )

Něco zajímavého je to , že se z tohohle může vyvrbit i krásný vztah, protože se vlastně poznáváte a zažíváte spolu spoustu věcí, takže to může být výhodou pro emocionálně naladěného a třeba nevýhodou pro člověka, který tento vztah udržuje jen skrz sex.

Můj názor: Kamarádství s výhodami je skvělá věc, dokud se nezamilujete :) Jinak v tom nic negativního nevidím :)
Smajlík  Sylva112
14.01.2014 21:48:50
Přátelé s výhodami jsou blbost.. Nevím proč jsem na to někdy přistoupila. Asi proto,že jsem si myslela,že z toho bude něco víc. Nakonec to dopadlo takhle. Ten kluk je super. Hodně holek ho chce. Všechny mi říkají jak mi závidí,že se s ním tak bavím. Někdy i že s ním chodím.. Ale já jsem na tom ještě hůř než ony.. Možná s ním trávím daleko víc času než ony,ale ničí mě to... Ničí mě chvíle,které on tráví s ostatníma holkama,ničí mě jeho pohledy a nejvíc asi to,že jsem mu strašně blízko a zároveň strašně daleko... Nevím jak se mám z toho dostat. Jediné co vím je,že pokud něco rychle neudělám,dopadne to špatně....
 DeeKooo
04.03.2012 01:54:51
Mno já mám svoji starou první lásku, a pokusil jsem se jí sbalit, ale ona že jsme jen kamarádi, ale sex že nám fungoval, tak že se můžeme na víkend sejít a hezky si ho užít a nic nikomu neslibovat atp. Takže asi to první navrhují ženy ... a mně to koneckonců vyhovovalo, protože když jsem se nad tím zamyslel, tak jsem jí asi nejvíc chtěl kvůli tomu divokýmu sexu, mno ale už jsem zase zadán, takže to padá :-)
Smajlík  Jasimyslim Muž28 Kategorie
04.03.2012 01:09:03
ano něco takoveho se mi stalo :-) moje nejlepší kamarádka je to vzájemne i já jsem její nejlepší kamarád a je to zároveň holka kterou prostě miluju jak sviňa víc to prostě ani nejde to po mě chtěla

začalo to tak že do školy donesla chovného potkana a toho měla pod tričkem a řekla mi at si ho vezmu tak já sem si ho vzal a prostě sem jí to viděl na očích a jak sem přisel domů tak ona už byla na fb a okamžitě mi psala jak byla vzrušená atd prostě jestli mi nechybí sex a jestli by jsem se s ní nevyspal

samozdřejmně sem odmítl protože když jí miluju vyspím se s ní a potom prostě nic z toho nebudu mít myslím tím žádný vztahl tak nevím proč by jsem se měl dojebábat


na takové věci jako je Kamarád taky rád se prostě vyser jestli nechceš ztrati někoho na kom ti záleží jako kamarádku najdi si radši holku ;)
 Luky
03.03.2012 23:14:52
Jde to. Ale musíte se dobře znát (jak jeden druhého, tak sami sebe).

Návod, jak takovou kamarádku získat neexistuje, musel bys najít takovou, která to chce stejně. Já takového kamaráda mám, prostě jsme na to jednoho dne skočili a od té doby už to trvá nějaký ty roky a pořád jsme v pohodě. Pro mě osobně je ale třeba důležitý, abych v něm měla i toho kamaráda. Chlap v tom nesmí vidět jen ten sex, to by si pak každá připadala jak matrace :) Prostě když mu někdy napíšu, jesli nechce zajít na pivko nebo akci, tak i když ví, že sex nebude, tak stejně půjde a dokáže se se mnou kamarádsky bavit.
 hawai Žena19 Kategorie
03.03.2012 23:11:50
bye-bye - "a ještě si to užívají" jo, holka si sex užívá, představ si, to je neuvěřitelný co?
Smajlík  gladice
03.03.2012 22:38:26
bye-bye Nevím proč by musela být ta dívka nutně kráva. Je to oboustranné využití a pokud to oboum vyhovuje, tak nechápu, co na tom tolik odsuzuješ. KdDyž mají oba rádi sex a nevadí jim, že je to bez nějakého silného emočního doprovodu, tak na to není snad nic špatného ne?!
 Zloun
03.03.2012 22:27:44
No jo, chlapec by chtěl sex úplně zadarmo a bez jakýchkoli závazků. Ale tak to zkoušej. Takových ženštin, kterým nevadí dělat chlapovi dojnou krávu a ještě si to užívají, je taky dost ;-)
 bye-bye Žena25 Kategorie
03.03.2012 22:25:40
gladice jsi ty má vysněná dívka?! :D
 Zloun
03.03.2012 22:08:28
Já bych chtěla nějakýho kluka na sex a na mazlení a aby to byl taky kamarád, se kterým mohu dělat různý věci pro zábavu, ale hlavně ne na vztah. Problém je, že takových lidí je jak říkáš fakt málo a tak asi jentak nenajdu. Jak tu někdo píše, že by se pak do člověka moch zamilovat, tak to je možný, ale to by mě vůbec nevadilo, protože když někoho miluju, tak jediný, co po něm chci je právě tak tělesná blízkost (a taky jistý kamarádský vztah možná, abych se s ním mohla třeba občas o něčem bavit, ale fakt jenom občas) a tak bych si tu lásku s ním mohla skvěle užít. Jak někteří píšou, že by pak po takovém člověkovi chtěli "něco víc", tak to já bych rozhodně něco víc nechtěla, chci si žít svůj život. Takže asi tak.
 gladice
03.03.2012 21:53:03
Néééé, z takových "kamarádů" by i prase blilo.
 Captain Morgan Muž22 Kategorie
03.03.2012 21:53:00
No jo, ženský a jejich city, málokterá bez toho umí dlouhodobě šukat. Si myslej, že když vám poskytnou ďuznu, měly by za to dostávat víc, než jen pinďoura :-)
 HorsedickTečkaMpeg
03.03.2012 21:41:49
To honey bunny: Přesně na tom to pohořelo i u mě. Samozřejmě též z dívčí strany. :D
 Zloun
03.03.2012 21:26:23
Zkoušela jsem to jednou a prostě to nefunguje.. Může to fungovat jedině tehdy, když ženská dokonale dokáže potlačit svoje přirozený "pudy" a city.. u mě to nešlo, do toho kluka jsem se nakonec zabouchla a dělala si na něj nároky, a pak měla depky, že jsem vlastně jen jeho devka..
 honey bunny
03.03.2012 21:10:59
Tak určitě nějaké případy existují, avšak jejich trvání většinou není dlouhé a konce většinou nekamarádské. Sám jsem ho měl, bylo to celkem fajn, ale konec byl dost špatný, naštěstí, v uvozovkách, ne z mé strany, ale i tak... většinou to jeden odnese hůř.
 Zloun
03.03.2012 21:10:41
Leda že bys byl zazobanej doktor :D
 Marťa
03.03.2012 21:10:12
proč by měli ženy brát práci prostitutkám, jen zaplať
Smajlík  Klosinus Muž28 Kategorie
03.03.2012 21:05:51
frogyna - podle mě taháš do sexu a vztahů okolo sexu něco co tam vůbec nepatří.
 Tatadata Muž22 Kategorie
03.03.2012 21:04:01
Kamarádi s výhodami jsou nemysl. Jsou buď lidi jenom a ty výhody, nebo jenom kamarádi. Jinak to nikdy nekončí dobře, a já bych do toho ze stejnýho důvodu taky nešla, i když třeba mam kamaráda, kterej mě opravdu hodně, hodně přitahuje. A stejně ne. Je to kamarád.
 Frogyna
03.03.2012 20:58:57
prase děvkařský,žádná ti nedá jen tak leda že bys měl mooc penízků
 NIKI0



Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk