Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.595354, vloženo 19.01.2012 12:25:41 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Bájná lhavost
Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli se někdo někdy setkal u svého okolí právě s bájnou lhavostí.
Já ano, je to moje "kamarádka" (ty uvozovky proto, že jí mám sice ráda, ale prostě se jí nedá nic věřit)...i když je v kolektivu lidí oblíbená a je společenská, tak i přes to má tendenci si vymýšlet nejrůznější historky. Nejčastěji je to z prostředí MHD, za den se jí stane až 6 různých zvláštních příhod v MHD?!?! Většinou jsou na stejné brdo....oslovil ji/otravoval ji/přisedl si k ní.. homeless/feťák/úchyl....atd. Je to také její první věta, kterou pronese, když se vidíme: "Víš co se mi stalo v šalině?!!" a já si v duchu pomyslím...."Jo, myslím, že jo!" Problém je v tom, že je dost přecitlivělá a nevím, jak by unesla, kdybych jí řekla, že to prostě není možné aby si takhle pořád vymýšlela, že to prostě nemá za potřebí! Ona ale prostě musí být pořád středem vesmíru a když jí dojdou historky z normálního obyčejného života a nemá už co říct, začne si vymýšlet.
Četla jsem si o této "nemoci" a trpí tím prý především lidé, co vedou nezajímavý život...ale ona má přítele už strašně dlouho, chodí do práce, do školy..tak se ptám proč? A spíš hledám radu, jak si o tom s ní promluvit? Už mě nebaví se pořád přetvařovat a smát se jejím "skvělým lžím"....začínám s tím mít dost problém a už se nemůžu a ani nechci nutit poslouchat to!
 Lenka Pročtodělavá Žena20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.01.2012 19:01:19
stve te a nemas na to ji primo konfrontovat? Pokud vis ze jde o kecy tak skus nasledujici fintu: podplat bezdomovce / fetaka / uchyla aby sel na stejnou salinu jak tva kamaradka, prisedl si k ni a oslovil ji... ona dojde do skoly a zacne kazdemu vykladat kdo si k ni dneska sedl... ale kazdy ji odpovi "uz zase? to ti ani neverim" nekteri sami od sebe s nekym se predem domluv..... kdyz holcina zjisti ze ji nikdo neveri pravdu treba se zamysli nad cenou ktere lhani stoji
 2AM8
19.01.2012 16:29:53
na príbeh reaguj takto:
no...ano...no...no...no jasne...jo...a to je koniec? čakala som viac...

alebo
hmm...toto som už niekde počula, akurát minule si si tam domyslela feťáka...
 Life
19.01.2012 16:15:59
No já nevím, ale mě se třeba celý rok nic nestane a pak je to jedna zajímavost (třeba v metru nebo na ulici) za druhou týden nebo čtrnáct dní v kuse.. Taky to zní neuvěřitelně, ale když se to může stávat v jednou za čas týden v kuse mě, proč by se to někomu nemohlo dít neustále v kuse? Třeba kouká lidem do očí a tím přitahuje pozornost. Když jsem dobře naladěná, tak se se mnou taky lidi jen tak baví, což zaujme další lidi a ti za tebou pak jdou a tak dále. Prostě si myslím, že její historky můžou mít reálný základ, i když záleží, jakým způsobem to říká. Když jste kamarádky, tak bys na ní mohla poznat, jestli lže ne? Podle toho jak se tváří atd. Ne podle toho, co říká. Taky se ti kamarádka může svěřit, že jí unesli mimozemšťani a bude to pravda, jenže tobě se to bude zdát neskutečný a tak jí nebudeš věřit?
 katrin
19.01.2012 15:01:59
mám pocit, že aj moja kamoška tým trpí...
Smajlík  diva svinka Žena99 Kategorie
19.01.2012 14:27:30
sambo1987: To je taky to, že mám pocit, že jí to až na pár vyjímek opravdu všichni žerou bohužel, což jí logicky dodává víc sbevědomí ještě...každopádně děkuju za návrhy ;) je fajn to ze sebe dostat :)
 Lenka Pročtodělavá
19.01.2012 14:09:11
Nebo to někteří lidé dělají schválně, taky jsem znala holku, která si furt vymýšlela, ale proto, že neměla sebevědomí a chtěla zaujmout. Třeba to dělá cíleně...a myslí si, jak jí to všichni žerou.
 sambo1987 Žena32 Kategorie
19.01.2012 13:55:34
Vymysli si svůj příběh, že jsi měla výbornou kamarádku, která pro tebe hodně znamenala, ale je konec, protože jsi zjistila, že ti často lhala a ty lež nesnášíš a nemohla by jsi s ní dále komarádit. Až bude vhodná příležitost, tak ji tohle řekni, ale někal šikovně, aby to nevztáhla na sebe. Snad se k tobě potom bude chovat upřímně, protože tak by se k sobě přátelé a kamarádi chovat měli. Pokud toto nepomůže, řekni ji to přímo a ukonči toto "kamarádství". Mnoho zdaru.
Smajlík  pravdanásčinísvobodn
19.01.2012 13:34:59
vtipný je, že Brno má stejně obyvatel jako na jižním městě v Praze.. A že by se každej den něco takovýho stávalo v jedný obyčejný čtvrti, tak to fakt nééééé :D
 onan
19.01.2012 13:23:57
sambo1987: já se právě obávám, že ona si to ani neuvědomuje, což je snad ještě horší :(
 Lenka Pročtodělavá
19.01.2012 13:20:30
Také se tomu říká konfabulace...taky tím trpěl jeden kluk, sám byl z toho nešťastný. Byl ještě k tomu kleptoman, celý život si zahrabal.
 sambo1987 Žena32 Kategorie
19.01.2012 12:46:03
Patologická lhavost je duševní porucha, to podle mě nevyléčíš rozhovorem mezi čtyřma očima. Doporučuju se jejím historkám nesmát, tím jí možná nechtěně motivuješ k vymýšlení dalších hovadin.

Měli jsme v práci také jednoho takového.
 AAC
19.01.2012 12:44:24
Hmmhator : No to samozřejmě možné je, já taky občas zažiju někde něco kuriózního o co se ráda s ostatníma podělím...ale aby se ti to stalo tak 20x do týdne? Mě osobně se něco takového stane třeba jednou za pár měsíců....tak fakt nevím, už mě to opravdu ubíjí....pak se taky bojím toho, že jdnou se opravdu něco stane, co bude pravda a já jí to prostě nebudu věřit :(
 Lenka Pročtodělavá
19.01.2012 12:40:39
Hele, a neni mozny ze fakt v MHD zaziva kuriozni historky?
 Hmmhator Muž30 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk