Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
výborná je Bubble Game...hodně se u toho nasmějem
|
|
|
Pro dva: Quarto (políčková hra, jednoduchá na pochopení, docela rychlá) Kupferkessel (zajímavá karetní hra, doporučuju) Pro skupinu: Ligretto (jednoduchá karetní hra, na rychlost, docela oblíbená) Švábí salát (opět jednoduchá karetní, většinou u toho bývá velká sranda) Dixit (docela kreativní, ale nic složitého; určitě bych taky doporučila) A dál už si nevzpomenu:)
|
|
|
http://hraroku.cz/ Vetsina z nominovanych jsou velmi dobre hry. A vitezove jsou samozrejme nej :) A podle popisu si muzes vybrat, co te zaujme nejvice. V prodejnach specializovanych na deskovky ti poradi i pro kolik se ktera hra hodi hraci a v kolika je nejzabavnejsi.
|
|
|
Já si k Vánocům moc přeju Alias, to mě dost zaujalo.
|
|
|
Jungle Speed.
|
|
|
U nás jede hlavně Scrable
|
|
|
Flaška
|
*qqq |
|
|
Battlestar Galactica, to je super hra. Strategická je zase super Warrior Knights. A pro dva Memoir '44 :)
|
|
|
Co poker?? Black jack, Mariáš - na to ti stačí jen karty:) Jinak co se společenských her týče tak klasika - šachy, dáma, člověče, vrchcáby, Kris kros apod.... na ty nový vymoženosti společenských her mě moc neužije:)
|
|
|
Klasika - koupila bych Monopoly.
|
|
|
vydržej Osadníci, Puerto Rico, Dominion
|
|
|
Dobré sú napríklad Fantóm, Citadela alebo Ticket to Ride. Jo a ešte je super Pexetrio - ako pexeso, len hľadáš trojice, my máme rôzne štáty, kde hľadáš tvar toho štátu, vlaku a nejakú jeho významnú vec (stavba, prírodný úkaz, atď.), je to fajn, môžu to hrať aj dvaja. (:
|
|
|
Dixit, Carcasonne, Monopoly...
|
|
|
Žádný tip nemám. Jen postesknutí, že u nás vymírá mariáš.
|
|
|
|