Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.57833, vloženo 22.05.2005 13:56:48 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zpovědnice leze některým lidem na palici
Budulínci, zdá se mi, že Zpovědnice má na některé lidi deformující vliv. Dle mého názoru tu někteří jedinci tráví příliš mnoho času, což se negativně projevuje na jejich psychice. Mám na mysli především rigidní lpění na pravidlech, absence smyslu pro humor a z ní pramenící nepřátelské reakce. Rád bych byl konkrétní kteří lidi to jsou, ale nemůžu. Správce by si mohl mylně myslet, že je tím urážím a smazal by tuto diskuzi. No každopádně jsou to hlavně mazači, kteří si myslí, že sežrali veškerou moudrost. Těm by pomohlo, kdyby si dali na chvíli od Zpovědnice oddech. Toť můj skromný názor. Mějte se blahobytně.
 pejsek E-MAIL:   Muž23 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.05.2005 16:44:52
nezapírám, že jsem cvok
Smajlík  Topaz Žena Kategorie
23.05.2005 17:47:04
Timik:Naprostý, ale naprostý souhlas...Lenost je špatná vlastnost..
--
OK, Arnie:)
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
23.05.2005 08:41:18
Timik - slovo do pranice, za tu poznámku to budou oba vděční:o))))

Já teda nevím, ale když někam jdu, tak respektuji místní pravidla. Třeba že v MHD platím, v restauraci neprdím apod. a když mi to nevyhovuje, tak jdu jinam. A tady se zkrátka snažím taky jen dodržovat pravidla (nebo aspoň občas teda:o)).
Smajlík  kristusek Muž37 Kategorie
23.05.2005 08:38:41
Hele já jsem tu jenom někdy..kdybych tu byla asi furt tak by mi vážně brzo asi hráblo.jsem tu jenom někdy a musím přiznat, že se tu člověk i někdy pořádně zachláme nad tím, co někteří tady dokážou vytvořit...ale jinak v klidu...pa a měj se pejsánku...
Smajlík  chet Žena20 Kategorie
23.05.2005 06:19:35
Zrušte mazání a nedělejte práci za ty kteří by to tady měli dělat :o) co Alonemike a Pajku :o))) ??
 Timik Muž Kategorie
22.05.2005 23:51:34
xZdenish: Mazat, nebo podmazat? :-o)
 Dalek Muž99 Kategorie
22.05.2005 23:28:02
Sakra, bych měl asi začít taky pořádně mazat, aby se začalo psát i o mně ;)
Smajlík  xZdenish Muž27 Kategorie
22.05.2005 21:58:10
Velebnosti, už se perou, já jsem to říkala..........
Smajlík  Dalek Muž99 Kategorie
22.05.2005 20:57:52
Teď jsem si teprve všiml jednoho úseku ve tvém článku a chtěl bych ho upravit. Veškerou moudrost jsem sežral já a na ostatní nezbylo.... Takže pro příště.....
Smajlík  ShadowDancer Muž26 Kategorie
22.05.2005 20:48:50
Absolutne souhlasim
 Kakaduuuu Žena Kategorie
22.05.2005 19:58:17
Alien: Hele, neříkej mi Arnie. Buď té lásky ;-).
Smajlík  Rimmerová Žena18 Kategorie
22.05.2005 19:55:12
přesně tak,je to jenom internet lidi,wake up...
 Kakraholt Muž32 Kategorie
22.05.2005 19:52:03
Arnie:Jako vždycky, to jsem celý já.
suplex:Sebekritika je vzácná.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
22.05.2005 19:52:02
A nejsi ty mezi nima? ty seš tu totiž taky věčně.
 MaxCrazy Muž Kategorie
22.05.2005 19:45:17
já ani nevím, jak se hlasuje, jednou jsem to zkoušel a psalo to nějáké stránku nelze zobrazit, tak to od té doby nepoužívám......vždyt jde o hovno, někdo sem napíše nějákou kravinu, jako ta princezna, která bude mít malý hranolek místo dítěte, nebo kdo vyfotil svoji prdel a posílá ji místnímu osazenstvu.

Blbost kvete všude a tady taky.

Já myslím, že pokud tu budou lidé, jako jsi Ty, tak to bude fajn, ale až odejdeš Ty, tak to přejmenujeme na www.depresarna.cz, protože to tady bude stát za houby.
Smajlík  richiesambora Muž Kategorie
22.05.2005 19:19:58
kurna, já to říkam furt, že by se měla vyhlásit celozávodní dovolená a tyhle stránky by mohli bejt minimálně tři tejdny mimo provoz

taky jsem někde četla že chat a podobný diskuzní fóra pod která spadá aj zpovědnice snižuje iq až o deset bodů... což se dle mého začíná u některých jedinců projevovat
Smajlík  suplex Žena Kategorie
22.05.2005 19:14:30
Zdá se, že alien přesně ví, o čem je řeč a všemu perfektně rozumí.
Smajlík  Rimmerová Žena18 Kategorie
22.05.2005 19:01:44
Jo, už mi z vás hrabe...
Smajlík  Miisha13 Žena Kategorie
22.05.2005 18:58:14
melancholik: Drogy jsou špatné, ÁNO.
A jinak, tady jsi vedle...Hodně zákonů jsou jenom snůšky hovadin z prázdných hlav pitomců..
Ať si každý dělá, co chce, pokud tím nijak neporušuje něčí svobodu.
Naprostá legalizace všech drog, je např. jediné správné řešení.
Dělení na hodné drogy, na kterých se v krvi a smrti mladých a dětí vydělává a na škaredé drogy, za které se proti všem lidským svobodám zavírá...neskutečné..Společnost a lidi musí k rozumu časem dozrát...dávám tomu tisíciletí, maximálně dvě...
Rimmerová:Hipíci jsou zkáza celého vesmíru...všechno tady vyhulí a nezbyde hulení pro nás ostatní a bude vyhuleno...Hulení a šoustání všech se všemi zdar, nazdar.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
22.05.2005 18:53:45
"...někteří jedinci tráví příliš mnoho času..."
ze by alien?
 jazykolam Muž19 Kategorie
22.05.2005 18:40:19
Filipka: Nj... a co teprve ta chudák holka, na kterou promluvil kocour....
Smajlík  ShadowDancer Muž26 Kategorie
22.05.2005 18:31:23
Nevím, ani jsem si nevšimla, že by tady někdo takový byl... tedy až na jednu výjimku, ale asi všichni víme, o koho jde. A ať se sakra ta dotyčná osoba přestane navážet do hipíků.
 Rimmerová Žena18 Kategorie
22.05.2005 18:09:21
alien...tvůj problém spočívá v několika věcech.Jednak přístupem kolektivu v dětském věku k některým tvým proporcím,podle toho jak nepěkně mluvíš o své matce,tvůj negativní postoj k ženám jistě nepříznivě ovlivnila i ona.Pokud tě sestra jako malého chlapce týrala,jistě ti to také nepřidalo na kladném vztahu k ženám.No a když k tomu přidáme ten úraz eletrickým proudem,který jsi jako dítě měl,a z toho pramenící výraz psycholog radioamatér.....tak z toho všeho nemůže vyjít nic jinýho než alien-nepřítel státu
 topik Muž Kategorie
22.05.2005 18:06:25
Plně s tebou souhlasím...
Už několikrát jsem si všimla, že mazači odstranili zpověď, ve které se někdo snažil vypsat ze svého problému, a to jenom proto, že se vymykala běžným problémům.
A když se jim zpověď nepodaří smazat, tak tam aspoň píšou nesmysly o tom, jak je dotyčný člověk blázen, nebo se mylně domnívají, že si dělá srandu. Ale vůbec tomu tak nemusí být, jenom jim to připadá jako nesmyslný problém. Ale kdyby se to stalo jim, získalo by to jistě na důležitosti...
Co třeba chudák holka se zeleným květákem na hlavě, spousta lidí jí neporadilo, naopak se jí vysmívali a nadávali jí, ať si nědělá srandu... Jenom kvůli tomu, že se podobným problémem nikdy nesetkali....
Smajlík  Filipka Von Aachen Žena15 Kategorie
22.05.2005 18:00:17
alien-nepřítel státu:
drogy jsou zakázané ne? :)

neboj se, kdyby bylo nejhůř tak vůči sobě zahájím kampaň a vyštvu se ze zpovědnice :)

dnešní mládeži se přiznám vůbec nerozumím .. ať si dělají co chtějí v rámci platných zákonů ..
 melancholik Muž23 Kategorie
22.05.2005 17:41:20
melancholik:Začínáš nalézat zalíbení v pseudoteoriích zdejších vrchních rádoby psychologů radioamatérů, jako oliva, Undra, topik, SD apod.:) Dej si pozor, je to návykové, mohl by jsi se při záchvatu smíchu z jejich kultovních výtvorů udusit listem z mariánky, hipíku:))
Nesouhlasím, dnešní mládež je už tak volná, že už je jí volná i ta volnost...
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
22.05.2005 17:29:12
Zajímavý jak všichni se shodnou, že druhým to leze na palici ale všichni tady dřepěj a neznaj jinou alternativu trávení víkendu.
Smajlík  Svítidlo.
22.05.2005 17:27:28
Souhlas..vždyť je to jen net..
proč řešit,jestli někdo někoho nesnáší?Jestli ten se tady předvádí??atd?
Jenže někteří to tu mají rádi ,tak řeší věci na které by mohli srát..A berou to tak vážně,že se tu z toho tady stává zpovědnice,pro výměnu názorů u pořád stejných lidí..
Smajlík  Kečup Žena63 Kategorie
22.05.2005 17:07:25
Souhlas. Někdy prospěje dát si oddech.
 Ischemie Žena Kategorie
22.05.2005 16:50:58
Áno. Tak. A vůbec.
Smajlík  ilustrace Žena33 Kategorie
22.05.2005 16:19:32
Mám takový pocit, že to chce buď víc hulit, nebo méně Gutalaxu....
Smajlík  ShadowDancer Muž26 Kategorie
22.05.2005 16:10:11
alien-nepřítel státu:
jasně právo zelenině a mír všem .. vždyť přeci všichni jsou panicové a panny a krom toho mají komplexy z vlastní matky !!!

za chvíli se tady dozvím, že sem byl ovlivněn v prenatální fázi zvukem čerpadla z nedaleké továrny a to má za následek schyzofrenii a do třiceti let metabolický rozvrat ... ani to by mě nepřekvapilo :o)

btw. hipíci měli volnost dnešní generace má zase předsudky .. příští bude mít třeba peníze :o)
 melancholik Muž23 Kategorie
22.05.2005 15:53:53
fIlosof....fIlosofie....milovat moudro....aúúúúúú...
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
22.05.2005 15:51:23
melancholik:Mír vole:)
Všude láska a láska...a každej spal s každým...jako teď.
Teď mi to konečně došlo!!!V současné době jsou všichni lidé hipíci!!!
IMAGINE ALL THE PEOPLE...
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
22.05.2005 15:47:19
To bude dobrý...
Smajlík  AmynkaLee Žena17 Kategorie
22.05.2005 15:32:28
A víš jak je to stou potrefenou husou???
 korčula Muž Kategorie
22.05.2005 15:19:02
vidlička: Tebe rozhodně ne.
Smajlík  pejsek Muž26 Kategorie
22.05.2005 15:17:40
Doufam, ze nemyslis me :-).
 vidlička Žena Kategorie
22.05.2005 15:12:08

Smajlík  Jitussss Žena22 Kategorie
22.05.2005 15:08:55
tak, tak ... hybaj ven na vzduch
Smajlík  Rayman Muž24 Kategorie
22.05.2005 15:04:57
Ty můj fylosofe :o)
 Any-Joey Žena16 Kategorie
22.05.2005 15:01:01
Najde se tady ode vseho trochu. Trochu puritanu, trochu zamindrakovanych, trochu blbych a trochu chytrych. Trochu zlych a trochu dobrych. Cim vice skupinek, tim vetsi sranda ne? ;)
Pestrost vyberu.
 LadeMarmelade Žena19 Kategorie
22.05.2005 14:52:38
a není to jen takovej štěkot do prázdna?Jen abys nám dak najevo že tu jsi?
 topik Muž Kategorie
22.05.2005 14:47:48
ShadowDancer: Škodím? Já? Komu?
Smajlík  pejsek Muž26 Kategorie
22.05.2005 14:43:26
Takže ti vlastně nevadí, když škodíš?
 ShadowDancer Muž26 Kategorie
22.05.2005 14:31:29
Tak tak...
Smajlík  Ivanovna Žena32 Kategorie
22.05.2005 14:30:52
ShadowDancer: A proč bych měl? Já chodím sem. :oP
Smajlík  pejsek Muž26 Kategorie
22.05.2005 14:26:51
Pejsek: V tom případě mi není jasné, proč nechodíš na www.xchat.cz -
"Pokec a klábosení - lidí 290, místností 41"
Smajlík  ShadowDancer Muž26 Kategorie
22.05.2005 14:20:11
já si dal pauzu asi 3 měsíce.........ale jestli mě nesnášíš, tak mi to řekni.
 Paul Denton Muž Kategorie
22.05.2005 14:17:24
jenom čekám, kdy se oběví termín antimazačské gestapo .. pak to bude komplet :o)
 melancholik Muž23 Kategorie
22.05.2005 14:17:19
souhlasim s Tebou a StinovymTanecnikem...
 prooser Muž23 Kategorie
22.05.2005 14:16:11
pejsek:
myslíš, že má potom porod do květináče? :)
 melancholik Muž23 Kategorie
22.05.2005 14:14:45
ShadowDancer:
on reflektuje vztahy komunity, které žijí samostatným životem do značné míry oddělené od klasických zpovědí .. prostě kdo chce jen poradit tak to tady nevidí .. atd ..
 melancholik Muž23 Kategorie
22.05.2005 14:14:33
ShadowDancer: Místo, kde se lidé scházejí a kecají o různých tématech. Včetně pičovin "Jsem těhotná s bramborou".
Smajlík  pejsek Muž26 Kategorie
22.05.2005 14:12:28
no jo ... trefils hrebik na palici, dyt voni ani nepolykaj ...
 Gart Muž22 Kategorie
22.05.2005 14:11:44
Milý Pejsku - byl bych moc rád, aby ses zamyslel a napsal mi, co si představuješ pod pojmem www.zpovednice.cz? Jestli je to humoristický magazín, nebo drbárna, nebo server o sexuálních praktikách?



P.S. Díval jsem se na server www.tuning.cz - a tam ani jediná diskuze nebo článek o orgasmu, o prstění nebo o bankovních půjčkách..... Jak je možné, že tam nejde někdo - koho nebudu jmenovat - prosazovat právo idiotů na svá originální témata?
 ShadowDancer Muž26 Kategorie
22.05.2005 14:11:22
Tak jo no, už těch 10 oken se zpovědnicí zavírám...
 Time To Say Goodbye Muž Kategorie
22.05.2005 14:11:17
!!! PEACE AND LOVE AND RESPECT !!!

hafany rulezzz ...
 melancholik Muž23 Kategorie
22.05.2005 14:10:17
Spravny postreh pejsek

Ja som si to vsimol uz davno ale som si to nechal pre seba

Nech sa kazdy zamysli saam nad sebou
Smajlík  majsterko Muž37 Kategorie
22.05.2005 14:10:15
Máš pravdu a týká se to hodně lidí včetně tebe. Jděte radši ven, je tam krásně.
Smajlík  Dejte si pauzu
22.05.2005 14:08:19
Milý knírači, brzy Ti udělám radost... Líbá Tě další potrefená husa, snad jen mezi mazače nepatřím :-)
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
22.05.2005 14:07:56
Souhlasím
 figlia Žena24 Kategorie
22.05.2005 14:07:37
...lpění na pravidlech, absence smyslu pro humor a z ní pramenící nepřátelské reakce - souhlas! Někdo zkrátka se Zpovědnicí vstává, se Zpovědnicí uléhá a to není to pravý:).
Smajlík  prokera Žena32 Kategorie
22.05.2005 14:06:23
No od ty doby,co si pisu s tebou a s alienem se ze me stava taky husty zavislo :))
ale jo,koukala jsem ze spousta diskuzi a zpovedi je smazanejch - treba zpoved:"tehotna s bramborou?" ta byla uplne suprova smala se ji pulka gymplu :))
Smajlík  Martinecicka Žena Kategorie
22.05.2005 14:05:49
máš pravdu, niektorým totu už lezie na mozog- LUDIA bežte von, a užívajte života pokiaľ to ide a pokial ešte môžeme dychať čerství vzduch :)
a sem tam, so zdravím rozumom.. zájdite na zpovednici :))
 Pssyché Žena17 Kategorie
22.05.2005 14:05:07
To ti "někdo" možná smaže:) Ale protože jsi pejsek a ne alien, tak je šance na smazání jenom docela slušná, tak 50:50:)
Tohle není o oddechu.Svině je vždycky svině, děvka je vždycky děvka a kripl je vždycky kripl...
LIDI SE NEMĚNÍ, JENOM SE TI VYBARVÍ...
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
22.05.2005 14:02:57
honzaGood: Potrefená husa nejvíc kejhá.
Smajlík  pejsek Muž26 Kategorie
22.05.2005 14:02:28
Úpně souhlasim.
 Fildasek Muž33 Kategorie
22.05.2005 14:01:44
Není to vzkaz?
Jmenuj mě, prosím.
Smajlík  arj Žena54 Kategorie
22.05.2005 14:01:40
No, víš, to není jen zpovědnicí, ale lidi co tráví hodně času všeobecně u internetu, se to podepíše na její psychice a jsou bez kontaktu s realitou.
Smajlík  Alby Muž Kategorie
22.05.2005 14:00:22
nasrat:)
Smajlík  honzaGood Muž23 Kategorie
22.05.2005 14:00:20
čau pejsku,v něčem máš možná pravdu.Já nejsem mazač,ale někdy fakt dám na pár dní pokoj,protože nestíhám ostatní věci.
 Danculka Žena39 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk