Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.567918, vloženo 07.10.2011 00:21:06 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
B.S.O.Z.
Po delší době jsem se dvěma blízkými přáteli navštívil restaurační zařízení. Moc jsme nepopili, byl to spíš rozhovor v jeden dlouhý večer, kdy nebylo co dělat. Okolosedící hosté, co nás mohli slyšet si jistě mysleli, jak se skvěle bavíme. Já ne. Celý ten večer měl hořkosladkou chuť, jako to pití, co jsem popíjel. Spíš hořkou, než sladkou. Možná i proto jsem toho moc nevypil. Zato v hlavě se mi myšlenky víří víc, než je v takto pozdní hodinu zdrávo. Ještě teď mám tu hořkou pachuť v ústech a vím, že tam dlouho ještě bude.

Znáte ten pocit, kdy se smějete věcem, které jsou naprosto vážné, věcem, které většina normálních lidí považuje za natolik vážné, že nejsou schopni si z toho dělat legraci? Přesně to jsem praktikoval celý dnešní večer, i když jsem věděl, jak to dopadne.

Objevil jsem v sobě poslední dobou jednu zvláštní schopnost a to vybrat si z více možností takovou, která je naprosto regulérně nejhorší - a co je ještě horší, než horší, že si to předem uvědomuji, nicméně i přes to všechno, přes všechny poplašné sirény a majáky v hlavě, co mě před tím varuji, vrhám se do toho po hlavě.
To je ono, bezhlavě, po hlavě, nezodpovědně.

Nechápu to. Takové věci jsem dělal naposledy uprostřed střední školy a s blížící se maturitou to bylo čím dál tím lepší, až to nakonec zmizelo. A teď ve svém stále relativně mladém věku začnu dělat takové hlouposti? Jako by se mi v hlavě pral pětatřicetiletý, dospělý muž s mladým, patnáctiletým klukem.
Ale který má právo veta?

Pachtím se za odpovědi na otázky, které mi v hlavě kolují a připadám si jako nějaký obsedantní filosof. Ačkoliv ty otázky filosofické zrovna dvakrát nejsou.

Teď...všechno jsem si to uvědomil. Ve chvíli, kdy mi to došlo, zmrzl mi úsměv na rtech. Připadá mi že je pozdě. Připadá mi, že se vždy snažím dohnat vlak, který mi ujíždí.

Hrál jsem si s výbušninami a teď se divím, když začal odpočet. Neznám deaktivační kód. Nevím, který drát přestřihnout.

Zastav, počkej chvíli, napravím, co jsme pokazili.

Už zase. Snažím se opět věci ovlivňovat, i přesto, že ne vždy je to možné a efektivní. Možná bych to měl nechat plynout, nechat konečně věci osudu napospas. I když mě to děsí, sedět se založenýma rukama a nečinně pozorovat dění.

Vysoce bezúčelná, schizofrenní a z mé strany ojedinělá zpověď.
Ráno se mi to líbit nebude, tak už to po sobě číst nebudu. Porozumění, natož pochopení neočekávám. Stačí mi, že jsem to napsal. Od toho to tu je.
 Loco Motive E-MAIL:   Muž23 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
07.10.2011 12:22:00
To znám, občas si říkám, jestli mi je opravdu tolik kolik mi je.
Ale oproti tobě si snad ani nestěžuji..... nechci.
Proč taky být stále ten dospělý, vzorný ....
Smajlík  Taheebo Žena40 Kategorie
07.10.2011 10:08:37
Jako každej chlap má v sobě malýho kluka :).
 libik Muž34 Kategorie
07.10.2011 01:02:07
Jak se to dělá když je toho potřeba tolik říct ?
Smajlík  4křížky Muž40 Kategorie
07.10.2011 00:46:43
Tak nějak. Rozevlátost a sklony napravovat věci stejným tempem, jakým se dovedou tříštit, to je opravdu smrtící kombinace. Prý stačí maličkost - držet hubu.
 podepsanec
07.10.2011 00:26:50
Jo asi máme na tohle štěstí oba - u mě to startujou city, co u tebe _ Stav kdy děláš něco co nechceš a pak....
Smajlík  4křížky Muž40 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč