Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.567913, vloženo 06.10.2011 23:56:02 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Steve Jobs a Apple
Snad ještě nikdy se mi to nestalo a pokud někdo slavný umře, je mi to srdečně jedno, ale myslím, že svět přišel o velkého génia. Nedokážu vyjádřit svou míru obdivu k tomu, co dokázal, svým způsobem změnil svět.
Zajímalo by mně, jaký to pro něj byl pocit, vidět, že produkt, který vymyslel se stal svým způsobem předmětem uctívání pro miliony lidí na celém světě. Taky by mne zajímalo, jakým směrem se nyní bude Apple bez Jobse vyvíjet...

Co si o něm myslíte?
 HavanaAnejo Žena20 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
10.10.2011 08:16:46
Dneska jsem četl zajímavý článek o tom, proč byl právě Jobs jako manažer úspěšný, pokud vás to zajímá, mrkněte na to – http://www.ictmanazer.cz/2011/10/proc-byl-steve-jobs-vyjimecnym-manazerem/
 Albert Ryba
07.10.2011 17:32:40
je to smutny no :( ale nadruhou stranu.. stevovi se splnilo vse, co si mohl prat.. taky bych chtel tak umrit.. dobre je o tom napsane tady
http://mokravoda.cz/2011/10/zakladatel-applu-steve-jobs-musel-umrit-neskutecne-stastne/
 Dudis
07.10.2011 14:56:15
"Stejně polovina bude souhlasit se mnou a polovina tebou (odpůrci apple)"

Inteligentní lidi (tedy ne ty) nevidí svět černobíle, není "buď" a "nebo", někdo nemusí být vůbec odpůrcem Applu a přesto může tvrdit, že jsou jejich výrobky předražené (což jsou), nejsou ani tak revoluční jak se o nich tvrdí (známka skvělého marketingu).

Okamžitě bych si pořídil iphone, ipad, ipod, kdybych neměl telefon jiný, třikrát levnější, který zvládne 90% toho co iphone (a kdybych chtěl aby zvládl 100%, rozhodně nemusím vysolit tolik co za iphone), kdybych neměl na přehrávání hudby, filmů, čtení eknih a brouzdání na netu jiné výrobky, které jsem zatím reklamovat nemusel, šlapou jak hodinky, nejsou Apple a jsou mnohem levnější. Jen tak hezky nevypadají, pravda. Je to hanění?

Většinouo se na netu kopírují odkazy z netu, protože knížku těžko naskenuješ a hodíš do diskuze, že jo. Kromě toho, stejně jako může na wiki psát kdo chce, může i knížky psát a vydávat kdo chce, tak proč zrovna knížka by měla být víc věrohodná než článek na netu? A marketingnicvic napsal jasně, že Amigu měl, měl i Macintosh, tak asi ví o čem mluví. Víš vůbec, že původní Mac měl stejný procesor jako Amiga? Víš vůbec, že mezi Macem a PCčky není v podstatě žádný rozdíl? A víš vůbec, že blbečkům připadají PCčka a Maci tak rozdílní především kvůli DESIGNU a operačnímu systému (Dos x Unix, Win x Mac), který může uživatel měnit a vybrat si podle svého gusta? Asi ne, jinak bys mluvil o výhodách OS a nikoliv o výhodách Macintoshe.

A házet špínu na Wokna jenom proto, že s nimi neumí pracovat, nebo si pořídí verzi, která stojí za hovno, je stejně tak "chytré" jako si pořídit Maca za padesát litrů, nacpat do něj Classic OS z r.1984 a pak o něm rozhlašovat, že je to šmejd.


A jsi počítačový negramota a vidlák, souhlasím s heh.
 hlupáčku
07.10.2011 14:22:16
LuKiN400
Ty jsi psal, že bez Jobse by si mohli počítače dovolit jen vyvolení, ne marketingnicvic.

Že meleš sračky ví každý, kdo o tématu aspoň trochu něco ví, natožpak ten, kdo má s výrobky zkušenosti, nebo zná někoho, kdo je vlastní.

Výrobky jsou drahé i v USA, Británii, Německu, kdekoliv, když se srovná jejich cena s konkurencí, to je fakt, který ti potvrdí každý, kdo v těhle zemích žije, to nemá s ČR co dělat. Jsi důkazem toho, že Jobs dělal svoji práci opravdu skvěle, přesvědčit o tom, že jeho velmi dobré výrobky jsou něco naprosto extra.

Neměl jsem potřebu reklamovat 99% všech výrobků, které jsem si kdy koupil, a nejsou od Applu. A nebyly zbytečně předražené, protože na nich nebylo jablko.

"odborník po více 12ti letech s apple výrobky už prakticky jsem"
Stejně jako se z chlapa se po 12 letech manželství nestává gynekolog, z tebe se po 12 letech rozhodně nestal odborník, soudě dle toho co píšeš.

"ještě k té 1) víš proč je to tak levné? Například Japonci něco vynaleznou (TV), američani to bud ukradnou nebo koupějí (i s vynálezci) a prodávají draze, v EU je o pak ještě dražší a čína si koupí pár těch TV okopíruje a vyrobí za minimalní cenu a prodává za zlomek ceny. "
Takže proto desetiletí jdou ceny procesorů, pamětí, karet ad. dolů? Hmmmm, taky jsem měl za to, že to je kvůli vývoji, a proto počítač, který stál před rokem 15 000 pořídíš za 10 000 (a za tři roky za 5 000). A ono je to kvůli kopírování a krádežím.


A jestli dobře vidím, tak sem nikdo nenapsal, že Apple dělá šmejdy, naopak, tak co ZASE meleš za blbosti o tom, že někdo hází špínu na Apple?"vetsina soucasnych Apple vyrobku neni zadna technologicka sofistikovanost, vy picove.. "
heh

Tak servírovali to včera ve všech médiích, tak asi jsou, ne? ;-)
 hlupáčku
07.10.2011 12:17:02
LuKiN400 ty pocitacovej vidlaku a analfabete! prestan mlyt sracky, neda se to cist.

proc pises o vecech, o kterych vis picu?

a ze LSD neni halucinogen? WTF

vetsina soucasnych Apple vyrobku neni zadna technologicka sofistikovanost, vy picove..
Smajlík  heh
07.10.2011 11:19:04
vymyslel hlavně skvělé PR

a jinak ovcoidní diskuze baví, prý bez Macu neseženete v Londýně slušnou práci :))))))))))))
 opravdu pobavilo
07.10.2011 09:56:11
*doplnění*

pokud někomu z vás apple výrobky nevoní jen protože tu v čr máte skoro 50% přirážku, protom ta jeho ceny je jinak v USA přijatelná i pro nás v ČR, v USA je ještě přijatelnější protože tam mají mnohem větší platy než my zde, i vše ostatní o mnoho procent levnější. Tak nenadávejte na apple, ten za ty lichváře zde nemůže ale když si to tu lidi kupují o polovinu dráže, tak proč to zlevnovat? Většina z odpůrců apple výrobek ani neměla jen si stěžují na internetu a pomlouvají, ten zbytek je shopný říct že je to šmejd ikdyž vidí že to tak není. Zažil jsem 4x že si postrarší lidé koupily čínskou kopii ipodu kde je i ten jeho znak a nadávali jejich vnuci i oni že je to krám, ale když si koupí v čr ipod nano 5th který u nás stojí 5tisíc na aukru kde je většina těch čínských kopií za pár stovek, a myslí si že je to originál tak se nemají čemu divit, kolikrát jsem narazil i na podvody že se nějaký ten jůnior pokoušel prodat tu kopii za polovinu ceny ipodu nano 5th. Dokonce v číně mají i falešné itunes. Tak pak nenadávajte na apple neznám nikoho kdo by unás reklamoval něco od apple po 2roční záruce nejdříve to bylo na hranici 4-5ti let.
 LuKiN400
07.10.2011 09:38:34
hlupáčku

já nepsal nic o tom že nížší cena má společného svývojem to psal ten marketingnicvic, já psal jen že kopírují za menší náklady a nižší cenu i prodávají, když už jsme u toho applu tak krásný příklad je iphone 4 32gb v usa nedotovaný stojí/ stál (před příchodem se zlevnil nebo ještě zlevní po příchodu 4s) 699$ tedy 12-13000kč, zde si lichváři naúčtovali skoro polovinu jeho ceny, ale čínani ho okopírovali prakticky do nejmenších detailů a vznikl sci-phone, my-phone se vzhledem iphone 4 a prodává se za nějaké 2-3tisíce kč.

Durcet ze Sodomy

to nemohou, protože teb ohryzek měl eyephone od mom corpu ve futuramě a tvůrci si ten znak zaregistrovali stejně jako 30th century fox a další věci, to apple ale nedělá problém, když je to vlastně druh reklamy, stejně jako v simsonech kde mají apple výrobky, i v různých filmech co dávají v tv, ale to není díky reklamě pro apple, jejich systémy i výrobky jsou kvalitní a využívá je mnoho lidí.
 LuKiN400
07.10.2011 09:33:01
Mně je srdečně jedno, že umřel Steve Jobs. A ukamenujte mě.
 Afro 1
07.10.2011 08:01:11
LuKiN400

Za vším jsou Číňani nebo Jobs, ani nápad, že by nižší cena měla něco společného s vývojem, a tím pádem nižší cenou.
 hlupáčku
07.10.2011 05:10:53
V první řadě se změní logo z nakousnutého jablka na okusek...
 Durcet ze Sodomy Muž35 Kategorie
07.10.2011 02:27:25
*matouch*

Opiáty dříve byly známé jako tvz "brána do jiného světa" od opia po laudánum, takže je možné že to přispělo k jeho kreativnímu myšlení, kdo ví, nedoporučuji to zkoušet ale stejně to je někdo chopný zkusit. Drogy nemyslel jako dnes pervitin, marihuana, lsd spíše ty halucinogeny jako houbičky, opíáty a to je asi tak vše co znám z těch variant na podporu kreativity.
 LuKiN400
07.10.2011 02:26:37
ta apokojenost,vnitrni vyrovnanost a positivni energie mu couhala z oci....taci lide nesmirne priahujou,prirozene,pze nejvetsiho osviceni jakehp muze lidska bytost dosahnout,je kreativita,neco proco vstavame denne a usiname.neco co se dela bez naproste zistnosti.bouzel spousta lidi to neco za celej zivot nenajde,ani nehleda,neobevuje.jen primitivne konzumuje
 Gazzapo.
07.10.2011 02:13:23
Zaujalo mě, že k jeho kreativitě přispěly experimenty s drogamy z jeho cesty po Indii. Jak jich dokázal využít k inspiraci a nenechal se ovládnout.
Jeho přístup k životu byl fantastickej: "Musíte v něco věřit: v instinkt, osud, život, karmu, cokoliv"
RIP
 *matouch* Muž44 Kategorie
07.10.2011 01:40:27
marketingnicvic

ještě k té 1) víš proč je to tak levné? Například Japonci něco vynaleznou (TV), američani to bud ukradnou nebo koupějí (i s vynálezci) a prodávají draze, v EU je o pak ještě dražší a čína si koupí pár těch TV okopíruje a vyrobí za minimalní cenu a prodává za zlomek ceny.
 LuKiN400
07.10.2011 01:35:09
marketingnicvic

1) nepochopil, protože srovnáváš jablka s hruškama.

2) přestan urážet ty malej smrade a padej spát, nebudu se tu dohadovat s nějkým spratkem, to nemá smysl, nepotřebuji ti něco dokazovat nebo vysvětlovat. Stejně polovina bude souhlasit se mnou a polovina tebou (odpůrci apple) A zato že náš vedoucí koupil win 7 v domění že to je kvalitní operační systém, je hned vůl tak to není pravda, zato může ten tvůj slavný Gates. Když nedokáže dokončit ten windows 7 který není ani z poloviny dokočený a už vydává win 8 aby si nahrabal, ale lidi nebudou kupovat každý rok os za několik tisíc, to si radši nechají starý nebo přejdou na mac nebo linx

3) kde ji přišel na to že se vysmívám amize? Když to byl první herní pc a když nevíš co to bylo tak se podívej do knížky a ne na wikipedii, když tam může napsat i přepsat cokoliv prakticky kdokoliv.

poslední 2x vložené 2 slova nebudu komentovat, svědčí to jen o tvoji inteligenci a když neprosadíš svůj názor jen kopeš kolem sebe.

Viva la Steve Jobs (tečka)
 LuKiN400
07.10.2011 01:18:36
Tak hovno.
"Amigas were used in various NASA laboratories to keep track of multiple low orbiting satellites, and were still used up to 2003/04 (dismissed and sold in 2006). This is another example of long lifetime reliability of Amiga hardware, as well as professional use. Amigas were also used at Kennedy Space Center to run strip-chart recorders, to format and display data, and control stations of platforms for Delta rocket launches."

http://en.wikipedia.org/wiki/Amiga


Abych nezapomněl - meleš sračky.
 marketingnicvic
07.10.2011 01:16:18
LuKiN400
1) nepochopil jsi, nevadí.
2) to budete asi pěkně debilní, když používáte místo xpček, na kterém vám vše chodí, win 7.
3) bohužel nemám, měl jsem, stejně jako Macintoshe. A ta tebou vysmívaná Amiga (něco mi říká, že jsi ji nezmínil jen tak) byla před ostatními počítači natolik vepředu, že ji používali v 1. polovně 90. let k tvorbě nejsložitějších filmovách efektů a ještě v roce 2002 (!) ji používala NASA. Kdyby ji propagoval někdo jako Gates nebo Jobs, nemají PCčka ani Macy šanci.

Meleš sračky.
 marketingnicvic
07.10.2011 01:13:37
Já doufam, že apple se konečně začne rovnat konkurenci a předčí jí i v něčem jinym, než v hype..

Každopádně je pravda, že nebýt applu, jeho konkurence by asi jen tak nedosáhla na takovou úroveň, na jaký je teď..
 xZdenish Muž27 Kategorie
07.10.2011 01:04:23
marketingnicvic

1) pokud na té tv bys mohl pracovat jako na pc pak bych ten nesmyslný komentáč pochopil.

2) jí mac os používám přes 12 let doma a v práci po xp máme win 7 a polovina programů tam nejde přotože přestanou pracovat, jediný povedené od těch voken byly win xp.

3) tak ty jsi asi hodně sjetej... tohle piš jinam sám máš určitě ještě amigu a budeš tu plácat o mě koho neznáš že jsem viděl apple jen z TV...

odborník po více 12ti letech s apple výrobky už prakticky jsem ;)

*nejhorší srážka je s blbcem- takže raději jdu spát nemá cenu se stebou dohadovat, každý má svůj názor, pokud netoleruješ jiné názory a fakta, tak tě vážně lituji, ty to budeš mít v životě těžké, ale pokud jsi puběrták tak se to ještě dá pochopit ti všechno vědí všechno znají (ironie).
 LuKiN400
07.10.2011 01:03:31
Lord Byron 86: Jobs ale nebyl dobry. Kricel na zamestnance, shazoval je, vyhazoval z firmy jak na bezicim pasu. Nic mu nebylo dobre. Kdyz byl starsi, tak se ale trochu uklidnil.

Navic byl lakomec. Nedal na charitu ani cent ze svych penez pokud je znamo a po opetovnem nastupu do Apple zrusil vsechny charitativni programy.
 yxcvvxcxcv
07.10.2011 00:55:46
Gazzapo.
Známý z Londýna (programátor, herní vývojář), majitel padesáti Macintoshů, je vzteky bez sebe, že jsou všude pcčka a na nich Windows. Takže jeden z vás kecá. Buď on, nebo trollka ze Zpovědnice.

Mac je fajn. Ale je předražený. Za 60% jeho ceny je k mání pcčko, které je s Linuxem uživatelsky přítulnější.
 marketingnicvic
07.10.2011 00:49:15
"máš pravdu, pc by měli jen vyvolení a N.A.S.A a Armáda.

A může i za to, že se dnes televize, které se před pár lety prodávaly za 100 000, prodávají za desetkrát nižší cenu? Nemůže za vývojem a klesající cenou být i něco jiného?

"to není pravda zeptej se i majitelů apple výrobků, jestli jim někdy něco od ně odešlo po 2 leté záruce, odpověd u 98% bude NE. I poruchovost je nížší než u jiných a to nejméně 3x ! "

Já bych to ale bez toho, že bych se jich nezeptal (nebo o jejich zkušenostech nečetl/neslyšel), nenapsal. Kromě toho jsem dva výrobky od Applu měl, na rozdíl od chytých, kteří se o Jobsovi a jeho vizionářství dozvěděli v poslední době (když se psalo o jeho zdr.stavu) :D

"ty srovnáváš toho zloděje OS a IT Gatese s tvrůrcem Jobsem? Ty asi nemáš všech 5 pohromadě! Mac nikdy nezamrzá, nemá "blue screen of death", nemá viry, stojí 500kč, ... a co win? 2000-8000kč za nedokončenej šmejd win 7! "

A ty jen tak plácáš a jsi hrdý uživatel Windows/Linuxu a o Macovi jsi jen četl nebo ho viděl v televizi :-)

Ode dneška (včerješka) budou všichni odborníci přes všechno od Applu, jaká to náhoda :-D
Smajlík  marketingnicvic
07.10.2011 00:43:20
taqdy v Londyne si dnes clovek neskrtne se slusnou praci pokud neovlada Mac.je radne vymakanej ikdyz trochu slozitejsi ale jde o zvyk.zatim je nejlepsi nema konkurenci (mozna google za nejaky cas?)a do cech se take rozsiri.takze se na nem pomalu ucte.

jo,byl to frajer
:-)
 Gazzapo.
07.10.2011 00:33:59
marketingnicvic

1) máš pravdu, pc by měli jen vyvolení a N.A.S.A a Armáda.

2) to není pravda zeptej se i majitelů apple výrobků, jestli jim někdy něco od ně odešlo po 2 leté záruce, odpověd u 98% bude NE. I poruchovost je nížší než u jiných a to nejméně 3x !

3) ty srovnáváš toho zloděje OS a IT Gatese s tvrůrcem Jobsem? Ty asi nemáš všech 5 pohromadě! Mac nikdy nezamrzá, nemá "blue screen of death", nemá viry, stojí 500kč, ... a co win? 2000-8000kč za nedokončenej šmejd win 7!
 LuKiN400
07.10.2011 00:31:51
HavanaAnejo, dneska jsem si přečetl kolem 10 komentářů od lidí "ze světa", kteří psali něco o "the high prices", takže ... meleš sračky?
Smajlík  marketingnicvic
07.10.2011 00:26:34
Lukin: K tomu nemám co dodat i stím peklem. Nechápu, proč lidi nadávají, Apple je firma, která chce zisk a miliony lidí jsou za jejich výrobky tu cenu dát, a jak říkáš, ve světě je ta cena trochu jinde než v ČR.

Kde by svět byl, kdyby bylo víc lidí takoví vizionáři jako Steve, asi by to tady už vypadalo jak ve Futuramě, hádám...
 HavanaAnejo Žena20 Kategorie
07.10.2011 00:26:22
hledej neduplicituj, kdo se tu zabývá smrtí? Je to (zatím) pokec o Applu a o tom s čím přišel Jobs. Jakýpak plivání?
Smajlík  marketingnicvic
07.10.2011 00:24:19
"bez něj by veřejnost (100% ti s platem pod 20tisíc) neměli pc"

To je ale pěkná hovadina :D


"za kvalitu se platí"

Kvalita (neporuchovost, funkčnost) je přibližně stejná jako u jiných výrobků.


Zajímavý, že na Gatese, M$ a Wokna se nadává, přitom mezi nimi a Jobsem, Apple není příliš velký rozdíl :-)
 marketingnicvic
07.10.2011 00:21:49
Uvědomujete si, že zemřel člověk?

To je přesně důvod rpoč nezakládat duplicitní témata. Lidi budou nadávat dál a plivání bude přibývat, soustrast nebo lítost už někteří vyjádřili, ti už to znova dělat nebudou.
Smajlík  hledej neduplicituj
07.10.2011 00:20:54
Skoro jsem dnes brecel kvuli nemu. Ale asi to neni vypovidajici, ja byvam na podzim dost strelenej a jeblej. Prvotridne me vytocilo, ze recentne umiraji sami dobri, a ruzny zkurvysyni porad nic, pianko
 Lord Byron 86 MužKategorie
07.10.2011 00:19:20
Nehlásil se ke své nemanželské dceři, aby si nezkazil image. Jen ať hnije.
Smajlík  Blind idiot god
07.10.2011 00:18:02
bez něj by veřejnost (100% ti s platem pod 20tisíc) neměli pc, tenhle géninus, spíše NAD-člověk at už z nebe, pekla, vesmíru či jiného světa dokázal nemožné, možným, daroval miliardy z vlastní kapsy do vývoje, na charity, pracoval pro firmu, kterou miloval i pro jeho fanoušky prakticky až do smrti. Proč opravdový géniové umírají mladí? Žeby vážně uzavíraly smlovy s dáblem? Kdyby to nebylo troufalé, uzavřel bych ji též a krom peněz na stravu, bydlení, atd dal potřebným lidem jako on. Abych i třeba v tom pekle mohl být mu na blízku. Zněj by si většína měla vzít příklad! A ne nadávat na předraženost, za kvalitu se platí a u nás jsou apple výrobky předražené až o 45%!
 LuKiN400
07.10.2011 00:14:30
Všechno od APPLE je naprosto dokonalý :-)

SLÁVA APPLU!!!!! :-))))))))))))))))
 SHAGOHOD Muž19 Kategorie
07.10.2011 00:11:53
*dvě R
 marketingnicvic
07.10.2011 00:09:13
Ale hovno, jestli bylo něco převratnýho, tak starý Macové, nikoliv moderní předražený ihračky.
Lidi, kteří do dneška neměli o Applu ponětní si k Vánocům koupí ipod, ipad nebo iphone, aby byli in, firmě se bude dařit lépe než kdykoliv předtím :D A pak půjde do prdele, protože nebude mít v čele člověka který dokáže prodat předražený nepotřebný krámy (i když funkční a hezký).

Napište do googlu "apple overated" a máte o čtivo na další týden postaráno :-)
 marketingnicvic
06.10.2011 23:59:32
No a co?? Debilni zpovedi od debilnich panicu jsou tu 30x denne
Smajlík  HavanaAnejo Žena20 Kategorie
06.10.2011 23:57:56
už to tu bylo
Smajlík  hledej neduplicitujPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč