Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.56222, vloženo 10.05.2005 14:13:53 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
KLYSTÝR
Ahojky všem

Ani nevím, zda to sem patří, ale chtěl bych se podělit o svoji zkušenost a znát vaše názory.
Někde jsem četl, že tlusté střevo je zanešeno různými usazeninami ze stravy. Byly tam popsány i průvodné indicie jako zhoršená pleť, časté zácpy, nebo naopak průjmy apod. Trochu jsem se v tom viděl, tak jsem se rozhodl pro očistu střev.
V lékárně jsem si zakoupil pomůcky a šel do toho.
Klystýr jsem prováděl jednou denně po dobu 1 týdne, potom obden a teď jednou týdně s tím, že očistná kůra končí.
Upozorňuji, že klystýr se provádí na lačno a po vyprázdnění. Úkolem je dostat řitním otvorem do sebe cca 2 litry vlažné převařené vlažné vody se lžící citrónové šťávy a tento objem v sobě udržet co nejdéle (cca 5-10 minut)
První dva dny se nic nedělo. Dá se říct, že ze mě vycházela téměř čistá voda.
Třetí den se ale vše uvolnilo a začaly ze mě padat střevní nánosy. Opravdu různé chuchvalce bizarních tvarů i barev!! Byl jsem docela v šoku, neb toto mohlo vážit tak tři kg. Byl jsem natolik zděšen, že jsem vyhledal doktora-specialistu.
Ten se jen usmíval a ujistil mě, že je vše v nejlepším pořádku. Sám prý si dává klystýr (on i rodina) několikrát do roka. Že kdyby bylo více lidí jako já, nedrželi bychom prvenství v rakovině tlustého střeva. Během klystýrové kůry jsem ubral na hmotnosti cca 7 kg a najel úplně na jiný stravovací režim (úbytek váhy je jen průvodní jev, nikoliv cíl)
Cítím se fakt super:-) Chce to asi jenom ztratit předsudky.
Já vím, asi to je divná zpověď ale prostě jsem se chtěl podělit
 ARCH ENEMY Muž30  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.01.2019 08:29:28
Klysty?No je to něco užasne.Ležim na lehatku a někdo kdo rad děla klystyr druhemu jej připravuje.Pak přistoupi ke mne,a přikaže mi!Tak,gaťě dolu!!!na čtyři a požadně vyšpulit prdel.V jedne ruce drži 2litrovy smaltovanou nadobu plnou teplejši vody.V druhe ruce hadici na konci z dob komunizmu s bakelitu ventilek a na něm 15cm adapterem namazanem mydlem.Je to vrušo,když mi ho tam zarazi až po ventilek a pusti vodu.Mne začina napinat,on či ona mne sleduje,a ,,NO NĚCO MUSIME VYDYŽET!!!"Když už myslim že to dnes asi nedam,tak slyšim.Ještě 2dc a mame to.No něnak to nakonec dam.Vytahne mi to s prdele,pleskne mne po riti,a doda.Muřeš jit,až se mi tu ...! (no kdo nezařil,tak neuvěri jake je to VRUŠO.(rad mam i opačou roli.sms 606 686581 Milan)
 fanda
30.07.2017 11:15:04
Poprvé jsem zažil klistýr jako kluk asi desetiletý. Nemohl jsem se dlouho vykadit, tak mě máma dovedla k doktorovi. Ten mi naordinoval klistýr. Dělala mi to sestřička. Musel jsem se svléknout donaha. Pak mi položila na lehátko, roztáhla mi nohy a namazala díru nějakou mastí. Potom mi začala strkat do prdele koncovku asi 15 cm dlouhou s uzavíracím ventilem. Když to do mě strkala trochu to bolelo, ale po chvíli kdy se mi díra roztáhla to bylo příjemné a když to do mě nacpala celé tak jsem se vzrušil a postavil se mi čurák. Sestra to viděla, ale nic neřekla a pustila do mě vodu. Cítil jsem jak do mě teče ta voda a jak mě zaplňuje střevo. Měl jsem pocit, že se hned poseru, ale překonal jsem to a nechal do sebe proudit další množství vody. Ke konci procedury mi sestra koncovku z prdele vytahovala. Měl jsem strach, že se hned poseru, ale sestra mi stáhla nohy k sobě a řekla abych se snažil to v sobě udržet co nejdéle. Pak jsem vstal a musel jsem pomalu chodit. Potom jsem cítil takový tlak v břiše a takové škrundání. Řekl jsem sestře, že už budu asi muset kadit a ona mi řekla abych šel na WC. Když jsem tam došel, tak jsem jen taktak dosedl na mísu a hned jsem začal kadit. Občas ze mě vycházelo velké hovno, občas jsem se hodně hlasitě usral. Sestra to sledovala a řekla : To je správné pořáně se vykakej. Nakonec mi dala papír na utření zadku a řekla abych se obléknul. Když jsem se oblékal a sestra se na to dívala opět se mi postavil. Sestra řekla : Ty jsi nějak vzrušivej, už si někdy stříkal ? Řekl jsem že né.
 Frigo
15.04.2016 02:45:23
Opravdu zajímavá diskuze s hodně dobrými i blbými názory. Mě ke klystýru přivedlo nafoukle břicho. Jsem 29ty štíhlý, sportovní postavy. Do minulého týdne mě ani nenapadlo něco takového udělat. Také jsem si říkal, to určitě půjde jinak, něco takového je třeba jen v těžkých případech ale po shlédnutí několika videí a toho co se ve vás za ty roky usadí mi došlo že je opravdu třeba na to jít jinak. Nezapomeňte že ČR je stát kde se hlavně prodávají sr.... a to ve velkém! Jsme jedničkou v rakovině tlustého střeva a kdyby se klystýr začal doporučovat každému tak je to velký problém pro farmaceutické společnosti které vydělávají jen na naší hlouposti. Dobré ale je že si to lidé pomalu ale jistě začínají uvědomovat. Nebojte se klystýru a vnitřní očisty, myslím si že vše i každý má svůj čas a i když si teď říkáte, do toho nepůjdu, zítra můžete mluvit jinak. Přeju všem hodně pohody a celkového zdraví který sebou klystýr přináší
Smajlík  zackt 187
12.03.2016 11:27:57
Klystýr je zdravý a velmi příjemný. Občas mám dokonce orgasmus při klystýru, protože teplá voda mi ohřívá dělohu.
 Lympiaitelna
31.01.2016 09:01:49
Pokud si čistíte střeva klystýrem, tak pro lepší účinek rozhodně doporučuji během procedury masáž tlustého střeva přes bříšní stěnu. Postupuje se od levé strany podbřišku nahoru a pak příčně doleva a na pravé straně zase dolů ke slepému střevu, tedy masáž je vedena proti směru hodinových ručiček. Dříve jsem se mnohokrát o klystýr pokoušela bez masáže a nedostala jsem do sebe ani litr vody. Pak jsem v nemocnici dostala klystýr, během něhož mi sestra dělala masáž břicha a úplně v pohodě mi do střeva natekly 2 litry vody. Masáž při klystýru uvolňuje zatuhlou stolici v kritických částech střeva a očistný účinek je mnohem lepší
 Hana Popsatzová
30.01.2016 22:20:45
Já na klystýr, který aplikuji jednou týdně, používám 2,5 až 3 litry vody, do které rozpustím sáček sody. Jednou ročně si aplikuji velkoobjemový klystýr o objemu 4 litry. Velké objemy je nutno napouštět velmi pomalu, já do sebe napouštím 4 litry skoro 15 minut. Dobré návody na klystýry má Kristina Amelong (najdete na internetu).
 Fardinkla
20.12.2015 17:24:35
Klystýr, čas od času, určitě doma a v klidu. Jde o zvyk a tréning. Dvakrát do roka-no problem. Není se čeho bát jen nědělat velké experimenty na začátku. Voda se dá zadržet i déle než 15 min, ale asi jak kdo, jde i o tréning. Na lačno a prolívat se čistou vodou i zhora. Poprvé být určitě blízko WC.
Smajlík  megalo kolo
10.03.2015 12:16:52
Podle mě je zdravé občas tržet hladovku, které se teda u nás neužiju, protože pro někoho je vaření koníček. (nesmíte být cukrovkáři, cukrovkáře může hladovka zabít a to i v případě, když jsou tlustí)

No A když budete dva dny hladovět, tak by vám mělo splasknout břicho tak, že se propadne dovnitř.
Předpokládám, že když má někdo ve střevech hodně usazenin, tak mu splasknout může jen částečně.
Takže potom víte, že něco ve vás je a potřebujete výplachovou proceduru.

Tak bych to viděl.

Takže bych začal jen s obyčejnou hladovkou a po dvou dnech ve vás přece nemůže být potrava a pokud máte velké břicho...... leda by jste měli hodně tuku pod kůži, ale to by mělo přibližně korespondovat s vrstvou tuku na končetinách.
 já000
10.03.2015 11:59:56
reakce na zlatíčko :

Nevidím na vodě z vodovodu nic špatného, ale záleží taky na lokalitě.
V některých městech je špatný zdroj vody.

Každopádně pokud je voda nevhodná na výplach, tak je nevhodná i na pití.
A pokud se někdo nakazí výplachem, tak se nakazí i pitím -- toť k té zmiňované hygieně.

Takže mohu říci, že člověk, který pije nepřevařenou vodu, se chová nehygienicky.

P.S.
V nemocničním personálu je jeden sexuální deviant (a deviantka) vedle druhého, takže se těm nepříjemným zážitkům vůbec nedivím.
 já000
24.01.2015 10:09:46
Já jsem si pomůcku na klystýr koupila v sexshopu, konkrétně tenhle a jsem s ním spojena. http://www.bananek.cz/klystyr-colt-anal-douche-vyplachovac-rudy/
 tereza23
15.06.2014 14:55:10
Pro účely dárcovská urinoterapie mohu dodávat pravidelně ve větším množství svoji moč (až 1,5 litru každý druhý den), kterou můžete použít do očistného klystýru. Moč zdravé mladé ženy podaná formou klystýru je díky zbytkovým stopám hormonů velmi zdravá pro ženy v přechodu, ženy trpící syndromem PCO, muže trpící padáním vlasů nebo zvětšenou prostatou, také pomáhá (u mužů i žen) léčit atopický ekzém. Urinu mohu posílat dobírkou v 1,5 litrové pet lahvi nebo přet osobně v Brně. Jsem 24 letá stoprocentně zdravá ( to mohu doložit potvrzením od lékaře) studentka, abstinentka a nekuřačka. Pište na: urinaproklystyr@atlas.cz
 Veronika J.
07.11.2013 04:39:59
http://myvirtualvork.mstranky.cz/
Smajlík  Čistá prdelka
03.01.2013 23:30:45
http://www.infoz.cz/klystyr/
 Klyst
31.08.2012 14:41:09
klystýr je určitě zdraví prospěšná věc,prý téměř všechny nemoci mají původ ve střevech a díky této očiště jde předejít všemožným nemocem a bolestem.Navíc by měl pozitivně působit na psychiku.Akorát mě štvou někteří klystýrový úchylové,nechápu tuhle sexuální uchylku a příčí se mi to číst.hovada
 eja
21.06.2012 21:43:28
Tak, klystýr jsem použil několikrát a mám s ním vcelku pozitivní zkušenosti, vždy mi pomohl od problémů, bezbolestně. Návratnost tohoto ne zcela běžného počínání je obrovská. Můžu jen doporučit. Každopádně klystýr dělat na víckrát s postupně se zvětšujícím objemem tekutiny. Nezadržovat v sobě přes únosný práh.
Smajlík  bor
12.06.2012 23:00:27
Rád pomohu mladé ženě s provedením klystýru. A budu rád, když ona pomůže mně. Je mi 30, vybavení mám. four33@seznam.cz.
 Four
28.05.2012 10:39:34
AHoj, já klystýr take spojuji s analním sexem a zajímalo by me kde ho všichni kupujete. Normálně v lékarně? jak se jmenuje? nebo jen vejdu a požádám o klystýr? Jsem celkem mladá a nevím jestli zvládnu jen tak nekam vejit a pozadat, chtěla bych to ale zkusit. Jaká jsou rizika? vycistim se hned po prvním pouziti abych pak mohla mit analni sex bez obav? mate s tim zkusenosti?

Díky moc za odpovědi, prosím nekritizujte me, fakt jen shanim informace. Precetla jsem vse mozne na internetu, ale vzdy na me vyskoci sex shopy nebo linky ktere mi nedavaji odpovedi.

Diky moc
Smajlík  Amatér
22.04.2012 16:19:08
Asi se bavíte o něčem jiném - tj. o zdravotním klystýru, já si jej dávám jedině před análním stykem, jednorázově....Ale jak tak čtu, že pomáhá i jinak, zkusím do něj jít.
Smajlík  Lucina
18.11.2011 16:39:13
Nejlepší klystýr je vlastní MOČÍ tj. URINOU. Dejte si do google "urinoterapie" nebo "klystýr urina" Je to lepší než jakýkoli heřmánek, káva, voda s citronem atd... prostě moč léčí !!!!!!
Smajlík  Baudy
30.10.2011 16:37:41
http://www.priznejse.cz/312-klystyr/
taky možnost...
Smajlík  nevinen
22.10.2010 00:31:13
Ahoj,dal jsem si klystýr a praskla mi prdel...a teď se vás ptám::::Poraďte prosím:::::
Smajlík  zadek
22.03.2010 14:16:15
ZRZKA: Jaké železité víno? Taky bych ho ráda zkusila..protože ze mě taky nic tak strašného nevychází. Díky za odpověď, klidně na mejl turtleyka@seznam.cz
 Turtleyka
01.11.2009 07:14:58
Najdu sestřičku ,která klystýr ráda podává a dostává ? ja 30 letý . Jičín a 40km romannovak35@centrum.cz
 roman
18.10.2009 21:10:27
Ahoj.. ráda bych se zeptala, jaká poloha je pro klystyr nejlepší? Ve vaně na všech čtyřech, v pokleku, na posteli na boku..?.. Dneska byl totiž můj první pokus ve vaně ne zcela úspěšný, vtekla do mě jen cca třetina litru vody. A po par hodinach sem citila mírné bolestivé tlaky v podbřišku, které si dávám do souvislosti se špatně provedeným klystýrem. Děkuju za rady, zmrzka
 zmrzka
28.09.2009 22:57:04
Ahoj, klystýrky si dělám cca 3 měsíce, ale nic \"extra\& quot; (tzn. nic tak hrůzného, jak jsem viděl na některých obrázcích) ze mne nevycházelo. Před třemi dny jsem však začal užívat železité víno, na doporučení lékařky. Co šlo ze mne po klystýru dnes, to byla síla - černé bláto, i celé kusy. Bylo to způsobeno konečně uvolněním usazenin nebo přívalem železa?
 Mmmm
27.09.2009 19:40:01
Ahoj. Taky jsem si zakoupila klystýr, stál něco přes 200. Ten den jsem držela půst, pila jen vodu. Večer jsem si poprvé udělala klystýr, přesně podle návodu. Tyčinku jsem zastrčila jak nejdál to šlo, asi 30cm, pak už byl kohoutek. Obsah tekutiny ( převařená voda s citronem) byl 650ml. Vše probehlo v pořádku, v klidu, bez bolesti. V sobě jsem to vydržela nechat zhruba 7minut. Ale dobrý pocit z toho nemám. Nešly ze mně žádné velké nánosy, jak se popisuje. Jen převážně voda a pár vodnatějších zbytků. Ale o velkých nánosech se nedá vůbec mluvit. Nevíte, jestli jsem někde neudělala chybu? Nebylo to třeba tím půstem? Jak často se to může aplikovat? Zkusím to zítra znova. Děkuji za odpověď
 Zuzis
19.08.2009 19:17:07
CHtěl jsem rozvázat diskusi o kávovém klystýru.Už více jak 2 roky používáme kávovou klysmu a můžem jen doporučit! Má s tím někdo taky skušenosti?
Smajlík  MYDLOCH Muž45 Kategorie
28.07.2009 15:53:15
Nevadí, když si dělám klystýr dvakrát týdně? Moc mi to dělá dobře na pleť.
 Salma
23.07.2009 09:04:24
Jsem zdravotní sestřička s dvouletou praxí na chirurgii a nabízím pomoc při podání klystýru. Mám zkušenosti i s ovládáním domácího hydrocolonu, takže pokud někomu chybí obsluha této pomůcky, ráda pomohu. Na ceně se určitě domluvíme. Můj email je: martina1986@seznam.cz
 Sestřička
20.07.2009 15:27:04
Taky se dnes chystám si jít koupit klystýrku a udělat si klystýr, taky jsem četla knížku od Jiřího Cingroše a věřím tomu co se zde píše. Chci to také vyzkoušet. Opravdu jestli se mi uleví a budu se za nějakou dobu cítit lépe tak budu doporučovat všem.
 Mili
09.07.2009 20:08:11
Jsem ráda, že se teď diskuse týkající se klystýru takhle pěkně rozjela:) jetě před dvěma lety bylo skoro nemožné se něco takového na českých stránkách dozvědět. Já sama jsem se ke klystýru rozhodla z velmi pádného důvodu. Od puberty trpím zácpou a nikomu bych nepřála takové stavy zoufalství, jako když si člověk týden "nedojde". Dokud to někdo sám nezažije, netuší, jaké to je peklo. Tělo se vlastně otravuje vlastním odpadem a nemluvím o tom, jaký vliv to má na psychické rozpoložení. Před lety jsem byla pár měsíců v Indii, z čehož jsem se dalsí půl roku po návratu domů dostávala. Hlavně psychicky, i když střevní infekce taky stála za to. Nicméně jsem se začala zajímat o ayurvédskou medicínu a poprvé se začala podrobně zajímat o tento druh očistné techniky. Co se týče samotného postupu aplikace klystýru, z vlastní zkušenosti vím, že je dobré řídit se základními pravidli. Co se týká tekutiny, její objem je (podle ayurvédy) závislý na věku. Jiný objem vyžadují dětská, dospělá a stařecká střeva. Dospělý člověk by měl aplikovat cca litr tekutiny. Teplota by neměla být vyšší, ale ani nižší, než je standardní teplota lidského těla, tedy 37,5C, ale stejně jako u koupání miminek,člověk zhruba odhadne, co už by trochu pálilo nebo studilo:). Co se týče tekutiny, musím apelovat na opatrnost. Moje teta mě šokovala odpovědí na otázku, čím se čistí. Vodou z kohoutku!Ale teplou, dodala. Málem mě trefilo. Já sice také používám z kohoutku, ale nechám ji alespoň deset minut převařit. Co se týká "doplňků", tak používám standardně heřmánek, šťávu z bio citronů (trochu problém sehnat, ale představa všeho svinstva v "normálních" citronech spolehlivě odradí) nebo špětku mořské soli. Klystýr je dobré provádět ráno po probuzení (pokud ale nejdete do práce, to bych neriskovala:) nebo večer před spaním. Udělejte si lehký zeleninový vývar (žádný bujón z maggi kostky) a ten po vyprázdnění teplý, v klidu popíjejte. Klid je opravdu důležitý. Aplikace klystýru je intimní záležitost a stres nebo nepohoda vám střeva neuvolní. Měli byste být v klidu, teple, ležet na levém boku, levou lehce nataženou a pravou pokrčenou. Nejdříve si lehněte a pár minut pomalu dýchejte, zklidněte se. Při samotném vpouštění tekutiny udržte pomalé tempo dýchání a dýchejte do břicha. Zpočátku je obtížné necítit nutkání pustit to všechno ven, ale nebojte se. Záleží na tom, jak průchodná střeva máte, jak silná vrstva nánosu je trápí. Občas je cítit tlak uvnitř střeva, což se děje, když si tekutina "razí cestu" tužším obsahem. Pokud budete mít někdo nějaké otázky, velmi ráda vám je zodpovím. Mě klystýr doslova zachránil od internace v Bohnicích:) Chápu, že někomu, kdo podobné obtíže nepoznal přijde tato metoda poněkud nestandardní a možná i podivná, nicméně funguje a mě o poznání zlepšila kvalitu života.
 haka77
27.05.2009 18:47:50
No jeste jsem do toho nesel, ale velmi brzy to vyzkousim, tady jsou pekne navody: http://www.ohz.cz/old_web/amana/pust/chv ala.htm
http://www.mineralfit.cz/zdravi -clanek/klystyr-ocista-streva-zakladem-z dravi-64/

a tento je opravdu uz pro hodne odhodlane ci zkusene: http://www.duchovnisetkani.cz/zdravi/tot alni-detoxikace-ocista-tlusteho-streva.a spx
Smajlík  link87
24.05.2009 23:18:46
Když se vám tam vejde dvoumetrová tasemnice, tak proč ne 2 litry vody?!:)
Smajlík  Kukulinkaa
22.04.2009 13:46:27
klystyr fajn jako...zkousim to...ale dva litry do sebe nedostanu...jakto????
resp. ani litr..
 pepeme
08.04.2009 08:42:02
CHci se nenápadně zapojit do téhle diskuse a je fakt,že na moji úpornou potravinovou alergii jedině klystýr a hladovka zapůsobily.Všelijaké dryáky a chemikálie jsou na h.... fakt ! Ale je zapotřebí výdrž.Někdy nejde jen o to zhubnutí ale o život.Než chodit s oteklým obličejem a hroznou kopřivkou ta si raději tu hadičku do zadku strčím.
Smajlík  Pupínek
31.03.2009 15:29:35
Co to tady čtu za slátaniny, že porod byl proti klystýru procházka růžovým sadem??? vždyď na něm nic není!!! V porodnici mi ho dělali a moc mi pomohl. Teď jsem dole šitá a mám tuhší stolici, tak se bojím zatlačit, ať si neublížím. Ještě dneska jdu do lékárny a zkusím si ho provést sama. A jako očistná kůra, zní zajímavě, když už to nádobíčko budu mít doma, asi do toho taky půjdu.
Smajlík  Staňka
25.03.2009 18:29:44
Ahoj, podstoupila jsem hydrocolon u Mudr. Jonáše, konkrétně sestřička Švarcová z Plzně DOMU u SLUNCE. To není žádný klystýr, velmi mi to pomohlo. Jak s problematickou pletí, tak s váhou a pocením. Sestra je výborná, doporučuji. Chodím pravidelně každých půl roku.
Smajlík  Pirát Monika
06.03.2009 11:42:59
Ještě jsem klystyr nepraktikovala, ale dneska si du koupit klystyrku a musim se priznat , ze se na to celkem tesim:)Stoji priblizne kolem 200Kč. Asi uz rok a pul jsem si nasla informace o klystyru, hlavne z knizky Jiřího Cingroše, jak uz tu bylo zmiňováno a také vřele doporučuji:).To ze tu nekdo napsal , ze by se mel klystyr praktikovat JEN nekolikrat do roka je blbost a hlavne skoro neucine ..mozna tak druhy den po nejaky zabijecce:).Klystyr by se mel pouzivat pravidelnne a hlavne, kdyz s tim zacinate poprve, jak je v clanku napsane;) pak se uzivani postupne omezuje ...pokud se teda znova necpete ruznymy "zdarvýmy věcmi" jako jsou uzeniny a mléko , ktere by se uz spravne uzivat jenom do ctyř let!a to obzvlast kravske ...clovek snad nema spotrebu jak male tele, nebo snad ano?:).. reklamy vam nakecaj jak je to hrozne zdravy diky aktivii s bakteremi, ale tyto bakterie si strevo vytvari samo prirozenou cestou, pokud chcete, a myslim, ze to neni na skodu, si koupit pangamin bifi( já ho koupila za 63Kč), ktery prave funkcnost strev obnovuje bez jakykoliv mlecnych vyrobku:)
 Mona
26.12.2008 17:34:53
Přemýšlím o tom už nějakou dobu a zatím se snažím najít si o tom co nejvíce informací a rad. Rozhodně si myslím že je to super věc, a když to lidi dělaj skoro od pravěku tak na tom nejspíš něco bude. Jen by mě zajímalo proč se o tom na veřejnosti moc nemluví, je to intimní záležitost ale hlavně je to o zdraví přece! O sexu se mluví pořád, o análu nemluvě a přitom hlavně k tomu análu je to potřeba, teda podle mýho zdravýho rozumu. Pořád se mluví o zázračných krémech, o dietách, o sportu a o tom jak by měl být člověk zdravej a co pro to dělat, ale aby se rozneslo tohle to ne:) Já tu společnost nechápu :D Až budu mít za sebou první dávku tak sem napíšu ;) Docela se těším na to, že si pročistím tělo ze vnitř a zejména tam kde to potřebuje nejvíc (co si budeme vykládat;)
Smajlík  FOULINKA
01.11.2008 03:19:43
Série klystýru: první týden každý den, druhý týden ob den, třetí týden ob dva dny, čtvrtý opět ob dva dny a pátý týden již pouze jeden klystýr. Používejte na 2 až 2,5 litru vody minimálně jeden celý citron (bacha na pecky, ať vám neucpou hadičku), voda by měla být dostatečně teplá, konkrétní teplota není ve všech případech striktně stanovena, kolem 50C je ideální. Napouštějte pomalu, v klidu, dýchejte zhluboka břichem v pravidelných intervalech a bez rušení okolních vlivů, pánev musí být výš než ramena! Po napuštění střeva vydržte držení vody 8 - 12 minut, případně až 15 minut, poslouchejte tělo, ale alespoň 8 minut by to mělo být, aby došlo k patřičné aktivaci žádaných procesů. Citron slouží jako dezinfekce a detoxikace, ale též jako stabilizátor PH na přinejmenším mírně kyselé prostředí, jež je ve střevě nutné, aby nedocházelo k hnití, tvorbě plísní, hlenů, kvašení a patogenním reakcím. Klystýr je dobré dělat buď před spaním, nebo ráno mezi 7-9hod, kdy je aktivita tlustého střeva nejvyšší a také stimuluje nejvíce bioaktivních procesů. Klystýr klasickou metodou v klasické poloze však čistí pouze 1/3 tlustého střeva, nikoliv celé!!! Pokud chcete celé, musíte použít pozice se zvednutou pánví vzhůru, kdy ruce se opírají o zem, držíte asi 5 minut, pak se v této pozici otočíte pomalu na pravý bok a zapíráte jednou rukou - předloktím a položíte se k zemi. Ideální je stát hlavou k zemi na rukách/předloktí, čili silou ramen, nebo přímo na hlavě se sevřenýma nohama, případně max. 30 centimetrů do sebe. Pro trvalou efektivitu klystýru musíte změnit stravu a časové fáze příjmu jídla, rytmy a biorytmy života, samozřejmě nekouřit a nepít tvrdý alkohol, mít dostatek pohybu v přírodě. Pokud jíte jako barbar a k tomu v nesprávných fázích, máte navíc nekvalitní spánkový režim, výsledky jsou dočasné a po čase se dostanete opět tam, kde jste byla! Čili, samotný klystýr nestačí.
Smajlík  Afnan
23.08.2008 22:35:46
děte někam strčit si do prdele hadicku a nechat do sebe týct vodu
Ste asi divný
 Ryčmond
10.04.2008 18:13:50
Tvá zpověď mě vyprovokovala k tomu, abycg to vyzkoušel také! Dnes podruhé.Musím říct, že se cítím opravdu fajn! Žádné letité usazeniny ze mne zatím (bohužel) nevycházely, ale snad to přijde. Dík a ahoj!
Dám vědět, jak má očistná kůra pokračuje.
Smajlík  Kuzbus
07.04.2008 19:28:52
Klystýr je moc bezva věc ... náhodou. sám si ho dělám každý den, někdy i balonkem ve škole na WC :-). Vsem vrele doporucuju.
 Callipso
18.01.2008 14:41:09
Klystýr opravdu není nijak příjemný, ale na druhou stranu ani nepříjemný. Jde jen o to překonat \"zvláštní\ " pocit z tlaku ve střevech, který způsobují ty dva litry vody. Není se čeho bát, NENÍ to bolestivá záležitost.
Jen tak mimochodem (pro Vás dámy, které jste zatím nerodily), před porodem se podává přípravek Yal, jeho aplikace je velmi jednoduchá, bezbolestná a rychlá (žádné 2 litry tekutiny) a asi za 5-10 jdete bezproblémově na toaletu.
Tedy žádný horor.
Myslím si, že očista organismu je velmi důležitá, ale ještě důležitější je vlastní svobodné rozhodnutí (tedy pokud ji nemusíte absolvovat např. před operací - i když pak o tom nediskutujete).
Ne všechny věci v životě jsou prvoplánově příjemné, ale v konečném důsledku člověk zjistí, že jsou k užitku a prospěchu.
Mějte se všichni hezky.
 Lali
02.06.2005 16:36:01
To vidlička: anonymně to dokáže každej...
 carramellka Žena30 Kategorie
14.05.2005 23:19:42
Absolvoval jsem něco podobného na klinice Dr. Jonáše, ale bez výraznějších účinků. Klystýr není opravdu nic příjemného
 MaxCrazy Muž Kategorie
12.05.2005 14:15:27
mhm lákavá nabídka,ale radši si to pročisím kysanym neuvařenim zelím,ůčinek je skoro stejný=posereš se (a ne jednou)
Smajlík  ben-Q MužKategorie
11.05.2005 06:59:22
Trochu jsem s tím počítal, že někdo bude spojovat tuto praktiku se sexem.
Upozorňuji všechny, že mám dobrý pocit jen z čištění střev. Samotný klystýr pro mě moc příjemný není.
Bolestivé to není v žádném případě. Nádobka je zavěšena někde v úrovni očí. Vy ležíte (klečíte) ve vaně a obsah nádobky do vás pomalu a samovolně vtéká.
Musíte cítit nikoliv bolest, ale tlak ve střevech. Celá procedura "vtékání" trvá tak 15-20 minut. Poté se snažím v sobě udržet tekutinu jak to jde. Někdy jsem udržel 10 minut, někdy zase jenom třeba 2 minuty. Je to podobné, jako když máte průjem. Tlak ve střevech, žkrundání apod.
Samotné vyprazdňování trvá tak 20 minut. To je docela příjemné :-)) O perforaci střeva u zdravého člověka nemůže být řeč. Leda by to někdo zkoušel zahradní hadicí :-)
Klystýr se používá po staletí. Je to metoda prověřená, bezpečná a účinná. Provozuje se běžně i v nejmodernějších nemocnicích.
Nejsem moc zastánce očisty z vrchu. Většina těchto přípravků je na chemické bázi a nejsou tak účinné. Hrozí návykovost (hlavně u projímadel)
Klystýr pro mě určitě není životní styl. Je to prostě generální úklid, navození původního stavu. To je všechno
 ARCH ENEMY
11.05.2005 02:25:52
Já si dobrovolně pumpovat vodu do prdele nebudu ani za nic.
Smajlík  shodan Muž Kategorie
11.05.2005 01:21:35
Lidi, koho vás to zajímá, zkuste přečíst knížku od Jiřího Cingroše - "sám sobě doktorem" - je tam hodně zajímavých postřehů k této problematice. Jinak - 2 litry tekutiny - je to strašně individuální, každý má jinou kapacitu a nedoporučuji zadržovat vodu nuceně - pokud máte nutkání jít se vyprázdnit - běžte hned!!! Je to nebezpečné, zvlášť u očistného klystýru, který čítá větší objem tekutiny. Potom existují "léčiné výplachy", které by měly mít menší objem (cca 0,5 l) a přidávají se do toho různé bylinné směsi. Tento léčivý klystýr je dobré udržet v sobě déle a taky by to nemělo uškodit, když je tekutiny méně. Já praktické zkušenosti s klystýrem nemám, trošku mám strach, že bude narušena stěna střeva, což je možné... Ale teoretických knížek a článků jsem četla nespočetně... takže pokud někdo potřebujete poradit - tak na x.aneta@centrum.cz. Jinak klystýrka se dá koupit v lékárně nebo zdravotnických potřebách - za 100-400kč (podle druhu), potom vyrobit doma (balonek, hadička - to bych já ale nezkoušela) nebo sehnat v sexshopu, ale to už je záležitost jiné než zdravotní problematiky a taky je to dražší. Nějaká paní nebo slečna, nevím, tu psala, že to dělala hadicí od sprchy bez násady... NEDOPORUČUJI!!! Voda musí mít adekvátní teplotu a ten proud by asi neměl být tak silný! Podle mě je tohle špatný a odstrašující případ - jak by to nemělo být. No, možná časem u mě dojde i na praxi... nemám k tomu žádný odpor, jen pouze strach... slyšela jsem i negativní názory odborníku s pádnými argumenty. Prostě, než něco udělám, snažím se o tom něco dozvědět a zjistit názory obou stran a né si strkat sprchu do zadku - to je silně nehygienická metoda. Rovněž bych nepoužívala vodu z kohoutku, kde je chlor a buh vi jaka svinstva... zkuste třeba převařit stolní neperlivou vodu z PET lahve nebo tak... V této metodě očisty musejí být opravdu dodržena přísná hygienická pravidla. Jinak lidi, kteří prožili klystýr v nemocnici z toho nejsou nadšeni, z toho důvodu, že nejsou např. dostatečně uvolněni, naladěni, cítí k tomu odpor a někdo jim narve trubičku do zadku - to se jim vůbec nedivím, že tady šíří takové fámy... Když se to dělá doma, v klidu, pohodě, relaxu, tak by to mělo být velmi příjemné a uvolňující, ale jak říkám - vše je jen teorie...
 zlatíčko
10.05.2005 22:37:24
.............
Smajlík  look at me Žena16 Kategorie
10.05.2005 21:02:57
tak to musel být opravdu povznášející zážitek... (i když věřím, že pro zdraví je to asi dost dobrá věc)
 Oriq Žena30 Kategorie
10.05.2005 19:26:17
Wow, tak to je mazec. Fakt Te obdivuju, ja se zmuzu tak leda na senesovy listi...
Smajlík  Vampířice Žena21 Kategorie
10.05.2005 18:52:14
asi to muselo bejt hodne prijemny co???
Smajlík  2kan Muž24 Kategorie
10.05.2005 18:27:14
No, určitě je to super pocit, když víš že jsi uvnitř čistý od toho marasu. Taky bych se tak chtěla vyčistit, ale představa nálevky(nebo čeho) v prdeli pro mne zrovna lákavá není.
 kokoska
10.05.2005 18:14:23
Vím, že je to dobrá věc, ale bohužel mi nedělá dobře už jen vpravit tam ten roztok...stačilo mi, co jsem musela absolvovat v nemocnici před operací a v porodnici...
Smajlík  prokera Žena32 Kategorie
10.05.2005 17:06:56
Jeeeeee ocistne klyzma. Prijemna vec, delala jsem ho pacientum v nem. nekolikrat. Ale nemeli takove zazitky jako ty. A ja taky ne.
 Pajije Žena20 Kategorie
10.05.2005 17:04:34
Zajímavé....
Smajlík  Nikki Žena25 Kategorie
10.05.2005 16:42:40
To zní určitě hodně zajímavě,a měl jsi i štěstí,že jsi narazil na tak dobrýho doktora,který má navíc vlastní zkušenost..Taky jsem to kdysi zkoušela,i když jen ve sprše-sprchou ze které se sundá nástavec-ale zase je pravda,že se tím pádem nedá kontrolovat množství tekutiny..Docela by mně zajímaly podrobnosti,třeba jak dlouho to trvalo,a jak se ti podařilo to udržet 10 minut-asi v lehu??Je to určitě super prevence proti rakovině a jiným potvorám které vznikají z důsledku zanesených střev,díky za zajímavou zpověď
Smajlík  Terpo Žena37 Kategorie
10.05.2005 16:28:54
Fortrans na vas;o)))
 Dreamingfish Muž99 Kategorie
10.05.2005 16:21:45
Neni to divna zpoved, je to zajimava zpoved :-). Obdivuju tvoji odvahu a to, ze jsi schopny prekonat predsudky a jeste o tom verejne psat.
Smajlík  vidlička Žena Kategorie
10.05.2005 16:19:21
shadow: rofl

zřejmě to bude více než zdravotně důležité a přínosné,
ale strkat si něco do pr*ele se mi docela příčí... to si asi radši koupím ten sanogel...
Smajlík  Vířivý Adventista Muž30 Kategorie
10.05.2005 16:12:34
trošku intmní záležitost a chudáci pacienti, kterýmtohl edělají sestřičky bv nemocnici nedobrovolně
 SWENNY Žena27 Kategorie
10.05.2005 16:04:21
zuzinka - a to ten sanogel bereš pořád - preventivně? že píšeš, že vydrží 2 měsíce.
 purplelila Žena27 Kategorie
10.05.2005 15:26:01
S tím hráškem mám taky podobnou zkušenost, ale ne vlastní a z pitevny.
 Daphne Žena Kategorie
10.05.2005 15:19:13
Tak jsem mrkla na internet na ty klystýry - návody a tak. I to o stavu většiny lidských tlustých střev. Zajímavé.
Kolik peněz stojí si to pořídit?
A ty jsi to dělal sám nebo s pomocí? Prý jsou i erotické klystýry. To ty určitě víš. Co si o tom myslíš? O těch erotických? To jsi nezkoušel, když už jsi v tom byl?
 Káťa
10.05.2005 15:08:41
a jak si to tam nalil?To máš na to nějakou speciální nálevku???Nebo trychtýř?Padl návrh,že třeba hadicí..?
Smajlík  Moddy Žena15 Kategorie
10.05.2005 15:07:22
ted jsem si jeste vzpomnela ze jsem jednou na vyciteni strev pouzivala Sanogel,oproti klistyru je to sice slaby odvar,ale byl taky dobry,od te doby chodim na zachod sand podle hodinek:o)) a neni to vubec bolestive jen to hnusne chutna.Uz za 2 hodiny po prvni lzicce Sanogelu jsem sla na zachod:o))) a pritom jsem zhubla asi 4 kg za mesic. Stoji okolo 700 a vydri tak 2 mesice.
 Zuzinka
10.05.2005 14:55:18
hod sem návod,a cenu kolik to nádobíčko stojí...please...
 Kakraholt Muž32 Kategorie
10.05.2005 14:53:34
kolik taková hračka stojí?
Smajlík  rockerka Žena24 Kategorie
10.05.2005 14:53:29
goralka - Ňáátko si asi jen dělala legraci :o)))

Nebo já nevím, ale ten můj 25-ti hodinový porod byl psycho, klystýr byla ve finále sranda :o)))
 rajska Žena39 Kategorie
10.05.2005 14:50:38
Vubec mne to neudivuje, ze se po par dnech ´´uvolnovaly strevni nanosy´´, jak pises.Pred par lety jsem drzela 31 dni absolutni hladovku - krome vody jsem nepozrela nic po celou dobu.K tomu byly klystyry (hladovka byla ze zavaznych zdrav. duvodu - to jen tak na okraj).Muzu Te ubezpecit , ze asi po dobu tech 3 tydnu se stale uvolnovaly ´´nanosy´´a jak jsem zduraznila, nic (!) jsem nejedla.
Teprve uplne ke konci kury byla tekutina cira.
 malavlnka Žena44 Kategorie
10.05.2005 14:49:28
no vidis ja se du ted vysrat, pak napisu, jake barvy ze me padaly
Smajlík  kelvin
10.05.2005 14:46:22
no, ja se radsi proleju jogurtovym mlikem a dam si musli.... ale ze shora!!!

ale jinak asi na tom fakt muze neco bejt...
 pan.smith@post.cz Muž24 Kategorie
10.05.2005 14:41:19
fuj
a nechces rozvest, jak ti bylo, je to prijemne, boli to atd.?
Smajlík  Vlkodav Žena Kategorie
10.05.2005 14:36:58
No zní to opravdu zajímavě, ale představa klystýru nic moc. Já jsem ho zažila jednou a stačilo mi to.
Nebude lepší proplachovat se zezhora? :-)
Smajlík  Souris Žena25 Kategorie
10.05.2005 14:36:18
Né, zrovna obědvám!!! (brzo :)
Smajlík  Miisha13 Žena Kategorie
10.05.2005 14:36:06
Opravdu na tom nic není. Jde o to překonat ten divný pocit, že si něco zavádím do zadku. Jinak je to v pohodě a spoustu návodů "jak na to" je na netu.
Ještě jedna zajímavost. Před touto kůrou jsem jedl nakládaný hrášek. To bylo v pátek. Kůru jsem začal v pondělí a až v úterý šel ten hrášek ze mě. Nemyslím si že je fajn mít v sobě jakoukoliv potravu v sobě 5 dní.
Teď už je to v pohodě, chodím pravidelně, střeva fungují jak mají.
Ještě jedna rada. Doporučuji být doma, nebo v bytě sám. Je to intimní věc, na kterou je třeba klid.
 ARCH ENEMY
10.05.2005 14:31:28
Já se tak nějak bojím ale určitě to musí být vysoce očišťující...
 Ivanovna Žena32 Kategorie
10.05.2005 14:28:36
Jo, máš pravdu, ale jednou týdně je moc - zredukovala bych to na několikrát do roka, jak tvůj ošetřující lékař. Přece jenom je to na střeva nezvyklý objem a zátěž na peristaltiku (pohyby), dráždit to každý týden takovou koňskou dávkou, nevím nevím, bála bych se nějakých následků zvlášť po dlouhodobé aplikaci.
 vesalia Žena27 Kategorie
10.05.2005 14:28:08
no jo zhoršená pleť, únava, zácpa, nebo průjem, kdo to nemá, že? a tak jsem taky naletěla - metodu, zvanou hydrocolon v jednom soukromém zdravotnickém zařízení, musela jsem si předplatit rovnou tři - jinak to prej není účinné a k tomu se dva dny před a dva dny po měla držet speciální dieta - nebylo to k ničemu, jen jsem z toho měla nepříjemný pocit, nedoporučuju
 Siamka Žena32 Kategorie
10.05.2005 14:26:08
no neviem mne ho robili pred operaciou, mesiac dozadu, dokonca 2x a nezdalo sa mi to az take strasne...akoze je to v podstate neprijemne a tak trosku trapas, aspon pre mna...ale zazila som uz aj horsie veci...

naatko si ma celkom potesila, ze porod je lepsi :)))))))
Smajlík  goralka Žena29 Kategorie
10.05.2005 14:26:04
Kakraholt - Zpovednice - clyster party

? .) ..

hlavne pak dejte fotky na net ...
 Gart Muž22 Kategorie
10.05.2005 14:24:00
tak to ti docela věřim,ale docea mám divnej pocit,do toho jít,hlavně i docea strach..
Neudělám nějakej Zpovědnicovej sraz,kde se všichni duševně podpoříme a uděláme si hromadně klystýr...?Co vy na to?
Smajlík  Kakraholt Muž32 Kategorie
10.05.2005 14:21:56
Já ti nevím, zkušenost teda nemám, ale na tohle ai taky ne....
Smajlík  šachovnice Žena34 Kategorie
10.05.2005 14:21:51
no zni to lakave .)
 Gart Muž22 Kategorie
10.05.2005 14:21:20
no nekecejte.. no pravda.. jeden děda mi to taky vyprávěl o klystýru a moudrá sem z toho nebyla.. ale sou asi horší věci né
Smajlík  týýýdýýýtka Žena26 Kategorie
10.05.2005 14:20:59
Tak takhle má vypadat správná zpověď.....
Smajlík  ShadowDancer Muž26 Kategorie
10.05.2005 14:20:41
Taky bych to zkusila kdybych nebyla takovej strašpytel..
 Garik Žena20 Kategorie
10.05.2005 14:20:35
Dobry tip na zhubnuti:o)) ale driv jak pred porodem do klystyru nepujdu,desi me jen ta predstava:o)))
Ale bud rada ze se ted citis lip.
 Zuzinka
10.05.2005 14:20:21
To nezni spatne, vazne verim, ze to cloveka procisti:-)Ale asi dam prednost necemu jinymu nez tomuto:)Jinac jsi u me frajer!
Smajlík  Trabuko Muž29 Kategorie
10.05.2005 14:19:13
Taky si to pamatuju od porodu a nic moc :o(((
 rajska Žena39 Kategorie
10.05.2005 14:17:26
Klystýr mám v živé paměti od porodu......pro srovnání klystýr - porod ,byl porod procházkou růžovým sadem.....
 Ňáátko Žena33 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk