Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.555775, vloženo 22.08.2011 19:26:40 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
A jak si vyložit tenhle sen?
Nacházím se na tradičím středověkém hradě, který byl bohužel zabrán náckama, podaří se mi ale nějak zůstat v utajení a šlohnout ve zbrojnici bazuku. Vybíhám s bazukou na nějaké nádvoří, tam sejmu pár nácků jako předehru, ale brzy po mě jde vrtulník (taky s bazukou) - který k mému nesmírnému překvapení ale vůbec nic netrefuje. Vrtulník mým ranám statečně uhýbá, nakonec si ho ale našla zbloudilá raketa, která šla původně úplně mimo, a vrtulníček jde do sraček též. Následně vystřeluji pár raket do oken, kde se to jenom hemží dalšíma (mrtvýma) náckama. Nakonec pilně pročesávám interiér a zabíjím i nějaký puberťáci, co vypadají, že by mohli náckům přinejmenším fandit. Na poslední chvíli nechávám žít "normální" středověký personál hradu.

Když je po všem, jsem najednou za obrovského vraha, veškeré přeživší nenacistické osazenstvo se mě bojí a odchází strmou pěšinou pryč z hradu. Pak se otáčí nějaký čeledín a posílá za mnou svého psa. Dožívám sám se svým psem na rozbombardovaném hradě s rozflákaným vrtulníkem na nádvoří.

Hrůůůza!
 bajronek snový E-MAIL: bajronek@bajronek.cz  Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.08.2011 20:34:45
To je jak z nějaké nové akční hry.
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
22.08.2011 20:09:31
Nějaký nepovedený pokus o Jiřího Kulhánka.
 Kurvaking Muž29 Kategorie
22.08.2011 19:28:50
Pokud chceš výklad snů, tak najdeš nejvíce lidí, kteří se o to zajímají, spíš na stránce http://www.carovani.cz (sekce Sny) než tady. Zkus to i tam.
Smajlík  Velvekilho Muž25 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk