Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.532364, vloženo 28.05.2011 22:19:47 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak dát najevo zájem
Hezký večer přeji všem, kteří se rozhodli si tuto zpověď přečíst, případně i reagovat:)

Není to žádný velký problém, ale trošku mě to trápí a chtěla bych s tím něco dělat. Mám spolužáka, kterého mám nejen za kamaráda, ale začala jsem k němu cítit něco víc. Nikdy jsem sice neměla přítele, ale tohle cítím, že je opravdu silné, není to jen nějaké poblouznění a přitažlivost, ale imponuje mi hlavně tím, jaký je. Oproti mým bývalým poblouzněním do někoho je tohle opravdu jiné. Ale nevím, jak mě bere on. Chová se ke mě hrozně hezky, ale on je hodný na všechny, takže se to dá těžko posoudit. Je mi jasné, že mě asi nebere víc než jako spolužačku či kamarádku (nějaká velká aktivita z jeho strany, abychom se třeba viděli i mimo bez jiných spolužáků nebyla). Když jsem to teď napsala, tak i vidím, že to není jen ASI, ale URČITĚ.
Takže by mě jen zajímalo, jak byste dali, kluci, najevo zájem o kamarádku? Já se třeba k němu taky chovám normálně, nic mu najevo nedávám, protože bych nechtěla, aby to pak mezi námi bylo "trapné". Takže on nemůže nic vědět. Pořád trošku ve skrytu duše doufám, že to má také tak, a je mezi námi jen nějaké nevyřčené něco. Ale je mi jasné, že si to jen nalhávám a on ke mě žádné jiné skryté city nechová.

Vlastně ani nevím, jaké čekám rady, ale zajímalo by mě, jestli byste na mém místě třeba něco dali najevo, nebo jestli si všímat nějakých signálů, o kterých nevím, nebo naopak nějaké vysílat..
Jsem opravdu nezkušená, takže mi vaše rady aspon trochu pomůžou, i kdyby jen do budoucna a mělo by se jednat o někoho jiného, kdo by třeba o mě stál..:)
 nevimnevim Žena20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.05.2011 13:29:40
jetorůzný: není to stydlivý typ, naopak je velice společenský, hodně lidí na něj dá, má spoustu kamarádů, je to takový trochu bavič ve společnosti.
Jaké holky se mu líbí opravdu nevím. Neznáme se tak dlouho a o takových věcech jsem ho mluvit neslyšela. Po pravdě ani nevím, jestli nemá přítelkyni. Ale řekla bych, že ne. Ani jeden nebydlíme ve městě, kde studujem, a tady asi žádnou nemá, hodně času tráví ve škole, s náma se spolužáky nebo koníčkama. Nikdy jsme ho s žádnou tady neviděli, a já ani neslyšela, že by o někom mluvil. Jestli má holku doma taky nevím, ale nejezdí domů každý týden a taky o nikom nemluvil.
Může si ale jen chránit soukromí, kdo ví..
 nevimnevim
29.05.2011 13:12:32
nevimnevim: Co když se ale nějak stydí a nechce riskovat? Líběj se mu holky jako ty?
 jetorůzný
29.05.2011 13:10:52
jetorůzný: Tou první větou říkáš vlastně to, co já. Nechám to být, nic nebudu lámat přes koleno, jen bych se zbytečně ztrapnila a možná ho ztratila jako kamaráda. Byl to nesmysl si myslet či spíš doufat, že by to mohlo být oboustranný. ale i tak vám děkuju za rady, do budoucna se mi to možná bude někdy hodit:)
 nevimnevim
29.05.2011 12:25:00
nevimnevim: Také si myslím, že by to měl dát najevo a že by to na něm bylo poznat. On není zadaný? Jaký typ holek se mu líbí? A proč nikoho nemá?
 jetorůzný
29.05.2011 11:19:11
Slečna Důležitá a jetorůzný: Jestli pořád mluvíte o mně, tak zas taková slepice nejsem:)) Nedávám to najevo proto, že se bojím (a myslím si to), že je to jednostranný a nic by se tím nevyřešilo, kdyby to věděl. Spíše by pak mohl mít pocit, že mi nechce ubližovat a chtěl by třeba se mnou být méně v kontaktu. A to pak radši budu s někým jako kamarádka než vůbec, když mi na tom člověku záleží, ne?
Jako je něco jiného, když člověka poznáš a rovnou se stane objektem tvého zájmu a nemáš s ním nějaký kamarádský vztah, tak pak nevidím zas takový problém možná trošku zariskovat a něco najevo dát (ne třeba rovnou ho někam pozvat, jak jsem říkala, tohle bych nechala spíše na muži), ale nějak se projevit, aby viděl, že tam nějaký zájem z mé strany je. Ale pokud se s někým vídáš často, jako kamarád, spolužák atd., tak pak můžeš takovýmhle zariskováním dost ztratit.

Ale jak už jsem psala, s největší pravděpodobností si tady jen něco nalhávám a zájem nemá. Kdyby měl, dal by to najevo, jak sami píšete. Takže tak..
 nevimnevim
29.05.2011 11:10:26
jetorůzný: Důvodů, proč to skrývá, může být plno. Třeba se tak stydí, že se prostě v jeho přítomnosti neuvolní, tak se na něj radši ani nedívá a to pak vypadá, že nemá zájem. Nebo se bojí, že když chlap uvidí, že ho chce, tak se jí vysměje. Nebo já nevím, ženský jsou celkově divný slepice ;)
Ale víš, co je nejhorší? Když o někom mluvíš, jak bys ho chtěl a on tě slyší. To už se mi jednou stalo :D
 Slečna Důležitá Žena20 Kategorie
29.05.2011 10:56:47
Slečna Důležitá: Právě proto i sem píšu. Co když to někdo dokáže tak dobře skrývat. Je pak ale otázkou, co má z toho, že to na ní není vidět. Není tak trochu divná? :D
 jetorůzný
29.05.2011 10:51:02
jetorůzný: Tak pokud jsi tak geniální, že do lidí vidíš, brát ti to nebudu. Na všech ženských to nepoznáš, některý to umí tak dobře skrýt, že bys čuměl. Žes ty pozval holku, která vypadala, že nemá zájem a opravdu ho neměla, ještě neznamená, že to tak je u všech. Ve většině případů to ale poznat je, no.

Na chlapech to ale poznáš vždycky.
Smajlík  Slečna Důležitá Žena20 Kategorie
29.05.2011 10:35:25
Slečna Důležitá: Zvu jen holky, který mají zájem. Poznám dobře, když ho nemá. Samozřejmě jsem zval, i když to vypadalo, že nemá zájem a víš co? Neměla ho a nikam nešla :D Podle mě se to dá poznat dobře.
 jetorůzný
29.05.2011 10:34:57
nevimnevim: Promiň, ale kamarád je kamarád a objekt mého zájmu je objekt mého zájmu. Tohle umím rozlišovat a nemohla bych někoho někam kamarádsky pozvat, když bych věděla, že ho jednoduše chci. Asi bych se těžko ovládala a dotyčný by mohl skončit svázaný k posteli :))
 Slečna Důležitá Žena20 Kategorie
29.05.2011 10:30:07
jetorůzný: A jak víš, že nemá zájem? To nikdy stoprocentně nepoznáš, třeba se jenom tak tváří. Každopádně chlap, kterej se bojí holku někam pozvat, není chlap, ale ubožák.
 Slečna Důležitá Žena20 Kategorie
29.05.2011 10:19:08
Slečna Důležitá: Možná to zní zastarale, ale já taky ne. Však ani žádný krok nedělám. Na rande jako fakt na rande bych kluka asi nikdy nepozvala, ale něco jiného je třeba někam jít s kamarádem a navrhnout to. To třeba neděláš? Jako fakt jen s kamarády? Jestli ne, tak je to divný, protože tohle se normálně dělává a blbý mi to nijak nepřipadá. Ale jinak taky zastávám názor, že první krok k něčemu víc (třeba ten přechod od přátelství ke vztahu) by měl udělat spíše muž, ač to někomu možná zní zastarale.
 nevimnevim
29.05.2011 10:16:19
Slečna Důležitá: Když holka nemá zájem, tak proč ji někam zvát?
 jetorůzný
29.05.2011 10:02:03
Být tebou, nikam bych ho nezvala a víš proč? Protože první krok má udělat muž. Ten, který se stydí a není toho schopen, je jenom ubožák, který se snad chlapem ani nedá nazývat. Takže si to přeber. Kdo to kdy viděl, aby ženská lezla za chlapem a prosila ho o to, aby s ní někam šel. To bych já nikdy neudělala!
 Slečna Důležitá Žena20 Kategorie
29.05.2011 09:22:20
nevimnevim: Tvoje jediný řešení je ho někam pozvat a případně to nějak vyřešit. Vše ostatní je nedostatečné. Pokud to někdy dělá a někdy ne, tak třeba také nechce dát něco znát. Nakonec oba zestárnete a umřete, ale nikdy nebudete vědět, jaký to mohlo být, když byste spolu chodili. I když jste třeba oba chtěli.
 jetorůzný
29.05.2011 06:38:26
Určitě to zkus, pozvi ho třeba ven, nemusí to být hned nějaký rande, prostě se půjdeš jen projít s kamarádem, co je na tom? Pokud k tobě cítí něco víc, tak když budete sami, tak to třeba dá najevo.
Jestli se bojíš nebo stydíš ho pozvat přímo, napiš mu to třeba na icq nebo na facebooku.
Smajlík  Zakryté Slnko Žena27 Kategorie
29.05.2011 01:59:21
Jestli je to stydlivej typ, tak je dost mozny, ze k tobe neco citi.
 TikTak Muž24 Kategorie
29.05.2011 01:01:30
jetorůzný: A co když mám pocit, že někdy tohle dělá a jindy zase ne?:D
Ale asi zájem nemá, co si budem povídat, není to nějaký stydlivý typ, takže kdyby nejspíše zájem měl, dal by to najevo. Spíše si tu jen snažím vytvořit iluzi, že je všechno možný a i já mám šanci na reálné štěstí a hezký vztah, i když je to blbost. Asi se tím "a třeba zájem má, jen to nevidím" jen snažím popřít skutečnost, že to tak není a mít pocit, že ještě mám nějakou šanci. Takže udělat musím jediné, přestat doufat a přijmout to jako skutečnost a už o tom dál nepřemýšlet a nesnít. Škoda, že se to líp říká, než skutečně dělá, protože ten pocit "beznaděje" (né jako té existenční, ale jako bez naděje na něco jinýho) je fakt ubíjející..
 nevimnevim
29.05.2011 00:53:01
Zamilovanost se projevuje například rozšířením zornic při spatření našeho objektu zájmu. Pohledy "mimo bavení" bývají delší. Celkově by se k tobě měl více mít. Určitá nervozita je také znakem, ale asi spíše u nových přátel. Měl by tě i vyhledávat mezi ostatníma pohledem.
 jetorůzný
29.05.2011 00:28:38
jetorůzný: Letmo:-D Já nevím, jak to vysvětlit, prostě na něj necivím jak tele na nový vrata. Snažím se chovat normálně, vždyt proč bych se měla chovat jinak, když sama nechci něco dávat najevo, protože se toho bojím.
Respektive se tě zeptám- čeho si mám všímat a jak poznám, jestli by to mohlo být oboustranné?
Jak říkám- někdy mám pocit, že to jiskří, bavíme se spolu, smějeme, kamarádíme, pomáháme si, usmíváme se. Jenže to on se taky usmívá na všechny, žejo. A já vlastně se taky usmívám i na jiné spolužáky. Takové ty skutečné signály jako pozvání někam a zjevná snaha trávit se mnou čas z jeho strany nijak nebyla. Ale ani já jsem se o to nějak zjevně nepokoušela (takže nevím, jestli je to teda nějaký ukazatel). Takže podle čeho to URČITĚ poznat?
 nevimnevim
29.05.2011 00:19:19
nevimnevim: A jak ho pozoruješ, aniž by to někdo viděl?
 jetorůzný
28.05.2011 23:58:04
jetorůzný: Já nevím, jak říkám, já to na něm nepoznám (ať už proto, že není co poznat nebo proto, že s tím fakt nemám zkušenost, nevím..)- někdy mám pocit, že tam něco je (když jsme spolu), ale zase když nejsme, tak se nijak neozývá nebo nesnaží se se mnou nějak být nebo tak. Takže fakt nevím. Z mé strany je to asi stejný ale.. iniciativu ho třeba někam pozvat jsem nepřevzala. A chovám se k němu kamarádsky, vždyt taky nic víc nejsme, žejo..
 nevimnevim
28.05.2011 23:49:46
nevimnevim: Tak já ti pak napíšu a můžeme to probrat ;).
Smajlík  ManAgaintsTheWorld Muž23 Kategorie
28.05.2011 23:45:33
nevimnevim: Je to možný. Občas potkám holku, u který nevím, na čem jsem. Ale nevím, jestli je to chyba v tom, že ona nechce a nebo jen v tom, že já to nevidím. Pokud ty chceš a úmyslně maskuješ, tak možná to možné je, ale zase pak nevím, jak moc ho chceš. Většinou to maskovat nejde :-)
 jetorůzný
28.05.2011 23:43:44
ManAgaintsTheWorld: ICQ nemám, mám problémy s jeho fungováním. Ale jestli chceš, můžeš mi napsat na e-mail: nevimnevim009@seznam.cz :)
 nevimnevim
28.05.2011 23:32:26
jetorůzný: No já nevím, poznali jsme se jako kamarádi, jsme prostě spolužáci, mezi spolužákama se před ním chovám úplně normálně. Když jsme sami, tak to jsem možná trochu nervóznější, ale ne nijak moc. Mě je s ním prostě dobře a ztrapnila jsem se před ním už asi vícekrát, ale všechno tak nějak berem s humorem. Bojím se, že bych mohla něco pokazit, ale tak nějak- vzhledem k tomu, že mezi náma nic není- není co pokazit. Jo, asi se na něj možná víc dívám, ale tak, aby to neviděl on ani nikdo jiný:D
 nevimnevim
28.05.2011 23:28:30
nevimnevim: naprosto se ztotožňuju s tím, co tu píšeš :). Jestli máš zájem, mohli bychom to probrat třeba na ICQ ;)
 ManAgaintsTheWorld Muž23 Kategorie
28.05.2011 23:26:25
nevimnevim: To nějak nechápu. Tobě se líbí a není to poznat? Není to trochu blbost? Takže když jsi s ním, tak se chováš úplně uvolněně, protože se nebojíš, že něco pokazíš? Když se někde potkáte, tak na něj reaguješ jako na kohokoli jiného? Častěji se na něj také nedíváš?
 jetorůzný
28.05.2011 23:23:42
jetorůzný: Popravdě, někdy mám pocit, že to jiskří. Někdy naopak, že mě trošku přehlíží. Já u něj prostě fakt nevím. Dívám se na něj jinak, ale vnitřně, poznat to na mě určitě není. Vždyt se o to i snažím, aby to poznat nebylo a nebyl by to pak ten "trapný neopětovaný" cit.

ManAgaintsTheWorld: Tak to přeju hodně štěstí, at začne zase chodit pravidelně do školy a ty s ní opět můžeš navázat kontakt. Já se teda taky trochu obávám prázdnin.. Že to po nich bude jiný nebo že budou moc dlouhý, protože i o víkendu si říkám, at už je zase škola, abych s ním mohla být (i jako kamarádka, mě stačí ta přítomnost:)). Zkus se jí třeba ozvat, jestli nepotřebuje nějak pomoct, když tak chybí- třeba taky právě doučování, půjčení poznámek nebo tak..
 nevimnevim
28.05.2011 23:23:26
nevimnevim: Já ti rozumím, já to mám stejný :). Když se s ní bavím, řešíme taky většinou školu a věci kolem ní. A je fakt, že ve škole se člověk neuvolní tolik jako někde v soukromí :).
 ManAgaintsTheWorld Muž23 Kategorie
28.05.2011 23:17:27
ManAgaintsTheWorld: To je právě to, co ale i teď navzájem děláme- pomáháme si a radíme ve škole, když jeden něco nechápe, většinou se právě obrátí na toho druhého. Usmíváme se na sebe a vtipkujem oba. Občas sami, většinou ale v kolektivu. Ale právě proto mám pocit, že jsem spíše jen spolužačka, je to hodně o škole. Ne jenom, bavíme se i o jiných věcech, ale pokud se na sebe kvůli něčeho obracíme, je to právě škola.
 nevimnevim
28.05.2011 23:15:45
Já to zatím nechávám volně plynout, sedí kousek ode mě ve stejné řadě takže se občas na ni usměju a ona mi ten úsměv většinou opětuje, když je příležitost, tak chvíli pokecáme atp. Problém je, že ona poslední dobou není moc často ve škole, takže s ní tak trochu ztrácím kontakt.
 ManAgaintsTheWorld Muž23 Kategorie
28.05.2011 23:14:06
Jak píše patrick. Tohle se musí poznat. Díváme se úplně jinak na kamaráda než na objekt zájmu. Jestli to má stejně, poznáš to lehce. On to na tobě nemůže poznat? Ty se na něj například nedíváš více a nemáš jiný výraz?
 jetorůzný
28.05.2011 23:12:16
Na tvém místě bych se na něj usmíval, celkově se tvářil přívětivě a nebál se za ním přijít třeba že potřebuješ poradit s nějakým předmětem nebo tak podobně, hlavně se nebát komunikace s ním ;).
 ManAgaintsTheWorld Muž23 Kategorie
28.05.2011 23:11:23
Hm, a nechceš ho třeba někam mimo školu pozvat ty? Já jsem taky takový typ, který na všechny působí kamarádsky a mile, ale když o nějakou stojím, tak si do ní rád rýpnu, začnu provokovat - prostě flirovat. Taky je to hodně vidět ve způsobu, jakým se na tebe dotyčný dívá. Některý se tě pokusí balit hned, jiný je stydlivý a nikdy ti to nenaznačí, já si zas se svými obět mi rád hraju, takže neví na čem jsou (pravda, někdy utečou, jejich chyba :P) Zkus převzít iniciativu, třeba to klapne :)
Smajlík  Patrick
28.05.2011 23:07:08
ManAgaintsTheWorld: A jak to konkrétně řešíš?:) Dal jsi jí to nějak najevo, nebo se zatím rozhoduješ? Nějaké signály k tobě vysílá nebo ještě nevíš, na čem jsi?

MDK: Máš pravdu, s tím učením by to mohlo klapnout:) U nějaké zkoušky to vyzkouším, dokonce vlastně k jedné do budoucna chtěl se mnou něco projít (protože si myslí, že tomu rozumím, takže bych se to asi měla naučit, co?:D).

ShogunPajin: No jo, je to hezký, ale asi to chce mít odvahu (přece jenom pohledy člověk neposílá všem spolužákům), a zase nechci, aby měl pocit, že se nějak "vtírám"..
Rozhodně akceptuju, že by chtěl být jen spolužák-kamarád, a pro ěm radši to, než nic. Nerada bych to dostala do fáze, že je to jednostranný, takže konec i s kamarádstvím. I když na pohledu není nic špatného:)
 nevimnevim
28.05.2011 23:00:52
Tý jo, u kluků to nechápu. Tady u nás jezdí tolik holek samotných na kole, bruslích... Všechny doufají, že někoho uloví... :-D
Ale zkus to doučování, budete spolu sami, můžete se něčemu zasmát... To pak jiskří :-)
 j-j
28.05.2011 22:56:36
Já zas řeším něco podobného se svojí spolužačkou :)
 ManAgaintsTheWorld Muž23 Kategorie
28.05.2011 22:54:31
Mě přítelkyně "ulovila" na to, že chtěla jezdit na inlinech a žádná z jejích kamarádek to neuměla :-)
Zkus to taky tak nějak, nebo třeba ať tě douučuje a za odměnu ho pozvi na zmrzlinu nebo na pivo ;-)
 MDK
28.05.2011 22:37:06
Kdyz ja jsem chodil na gympl, tak se mi stalo, ze mi proste jedna holka napsala najednou pohled z prazdnin... kamaradsky, vtipny, nic vic... Ale ja mel jasno, ze by to mohlo byt neco vic, tak jsem ji napsal o adresu a napsal ji take, a tak se zacalo moje prvni randeni...
Dalsi moznosti by bylo, se zacit trochu zajimat o to, co dela? Pokud treba lepi modely letadel, nebo hraje v kapele, tak projevit zajem o tu cinnost, a zeptat se jestli se muzes prijit podivat...
 ShogunPajinPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk