Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.528924, vloženo 16.05.2011 07:00:43 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
demovztah
Nerozumím vztahu, kdy holčina zorganizuje nebo se účastní výletů po přírodě, návštěvy hradů, výlety do nákupních center, výlety do multiplexů z naší pr dele, to je cca 50 km, dále je se mnou každý den, tráví víkendy, dochází domů, pleje mi zahrádku, zalívá květinky. Celý okolí a rodina mi říká, kdy dojde moje přítelkyně, a já řeknu, že není přítelkyně a oni se ušklíbnou a řeknou: my víme. Krásně se to vyvíjí, je to hezké, mně je fajn, strašně hezky, fakt jsem zamilovanej. Trvá to dva roky, znáš její intimnosti, procházíte rodinné fotky. Ty na ni dáš ruku, jako že ji chceš pohladit, a ona ji odtrhne. Nasereš se, nevoláš a za 14 dní to už nevydržíš, a ona - jé, to je milý, no mně se taky stýská, musíš přijít. Zrovna se vrátila z pobytu (učí se francouzsky, byla 14 dní v Nice). Přijdu, a ona mi řekne za hodinu, že musí za rodinou, tj. o víku spolu nebudeme. Pak se chci pomstít, řeknu, že mám kámošku na sex. Zadívá se do stěny, jako že je jí to líto, a mlčí. Po 14 dnech ti řekne, proč si sám, vždyť máš tamtu holčinu. Já už jsem uplně zdemolovanej. Nejde se mi od ní odpoutat a asi bych už strašně chtěl jít dál. Zlé jazyky povídají, že to měla v dětství těžký, snad byla znásilněná (ale to nevím, to je její bolest). Intimně žije, ale ne se mnou, což mi ona sama nikdy neřekla, ale já to vím. Volí překvapivě typy starších cca 33 letých podnikatelů v sáčku a kravatě a s tučným kontem (asi, možná pracuje děsivá žárlivost). Chci si promluvit, a ona vyšpulí rty a řekne: vím o čem chceš mluvit, ale já nechci, ne, dnes na to nemám sílu. Holky, co to je? My jsme si nedali ani pusu, o sexu nemluvím. Trvá to už dva a půl roku.
 jesem Muž23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.05.2011 12:15:16
Jsou lidé, kteří v sobě jakoby obejmou nějaký problém, se kterým se vnitřně smířili, ale tebe nechají tápat bez rady/pomoci a navíc jenom na povrchu. Vykročit ven ze slepé uličky není vždycky jednoduché, zvlášť pokud sis dal na její začátek značku "jednosměrná cesta" - ale udělat bys to podle mě a po takové době už měl. A to nikoli tak, že jí budeš lhát a vydírat ji (tlačit na ni) imaginární souložnicí, ale že to buď utneš úplně a celé, nebo alespoň všechno to, co už přesahuje hranice kamarádství.

Trápíš se sám. Ona buď potřebuje někoho jiného, nebo už vlastně nic a nikoho - jeden druh blízkosti konzumuje se svými nabíječi, druhý s tebou - proč by na něčem měla něco měnit, když je takhle spokojená a všechno ti řekla na rovinu? Tvoje volba, tvoje blbost, tvůj boj, tvůj čas, tvoje srdce a - tvoje deformace, kterou si jednou budeš hýčkat (jako ona ten svůj ukrytý mentální nádor) a za čas si tady od tebe počteme něco jako "od teď budu svině, protože všechny holky jsou čuráci" - a budeš ještě víc mimo než teď.

Hni se z místa. Dopředu a/nebo s ní to zjevně nepůjde.
 svět zuby vycení
16.05.2011 10:55:30
Měl by sis uvědomit co vlastně chceš. Jestli se máš rád jenom natolik málo, že necháš člověka aby se k tobě tak choval, nebo vezmeš rozum do hrsti a prolomíš ledy. Promluv si s ní a řekni jí, že takhle to jaksi dál nejde. Buď budete jako pár, nebo si každý půjdete svou vlastní cestou.

Jsi ještě mladý, takže to nějak neřešíš. Ale za pár let ti docvakne, že jsi roky promarnil s někým, kdo za to nestál.
 Close your eyes Žena Kategorie
16.05.2011 08:28:41
nemusí hneď ísť o to že o teba nemá záujem, možno je to naopak, len sa bojí že sa sklame a práve aj preto spáva s chlapmi, ktorí pre ňu nič neznamenajú --> nesklame sa, lebo nič od toho nečaká, a predsa len prachy sú prachy a k slušnemu životu ich potrebujeme všetci :)

Tak či tak, porozprávaj sa s ňou o tom, nič jej nevyčítaj len jej to povedz a nenechaj sa odbiť tým, že nemá náladu alebo silu alebo neviem čo :)
Nejde to takto ťahať ďalej .. a to si už zistil aj sám
:)
Smajlík  xADKAx Žena18 Kategorie
16.05.2011 07:30:33
2 A půl roku a nevšiml sis že je na tom něco divného? Vypadá to že jsi na ní hodně závislý a ona tě ještě neodmítla takže ti dává malou naději ale stejně asi nikam dál už nepokročíte...
 Štronzo Muž16 Kategorie
16.05.2011 07:27:12
Ja bych si s ni o tom uz davno promluvila, at slecna chce nebo ne. Tohle se nedela.
 broskev Žena23 Kategorie
16.05.2011 07:07:23
Člověče ty prožíváš fakt peklo. Kdyby to trvalo dva měsíce, všechno bych pochopil. Ale dva a půl roku? A taky mi tam nějak neštymuje jiná věc. Ona má trauma z dětství (znásilnění), takže odmítá tvoje intimnosti. Pocaď chápu. Ale přitom píchá s jinýma zazobanýma chlapama? Mno, tak to mi hlava nebere...
Smajlík  Durcet ze Sodomy Muž35 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk