Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.52421, vloženo 08.04.2005 12:38:32 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Charles a Camilla

Tak dnes taky něco pro odlehčení – trošku bulvárních drbů s málem otázek na zamyšlení…

Charles a Camilla se znají přes 30 let, dříve než se ona vdala a on oženil… vzájemně si padli do oka, ani jeden z nich rozhodně nešel po fyzické kráse, ona jemu imponovala zájmy, inteligencí a vtipnou ironií (možná bych řekla držkatostí), on ji určitě taky uchvátil něčím jiným než rolí následníka trůnu… přesto se domnívali (spíš Camilla), že to tak nesmí být…

Byla to Camilla, kdo ho seznámil s mladou, hezkou, ale trošku hloupou Dianou s vyhovujícím původem a byl to královský dvůr, kdo vše posvětil a kvůli komu Charles vstoupil do svazku s dívkou, kterou nikdy nemiloval (otázka 1- dole).

Nemohl asi nikdy vystát ani její povahu – ufńukaná dívka chtěla svého prince jen pro sebe vyžadovala jeho pozornost (otázka 2).

Těžko by se sešli kde lidé tak rozdílných povah, jestliže Diana neměla žádnou oporu svého typu, nemohlo to skončit jinak než to skončilo (otázka 3).

Dále - Charles se po rozvodu okatěji vrací do náručí Camilly, která se mezitím také rozvedla. Svět fandí Dianě, která má pár nepříliš důvěryhodných mužů… ale ona je tak bezbranná, krásná, plachá, má ráda své děti a charitativní činnost (otázka 4).

V okamžiku, kdy se veřejnost smiřuje s Camillou, se Diana zabíjí v autě. Pro část veřejnosti je viníkem Camilla, kvůli ní se rozvedli a Diana začala žít životem s podivnými muži(otázka 5).

Případná svatba odložena do daleké budoucnosti.
Princi Charlesovi je přes 50 a musí poslouchat svou matku, vzdoruje, ale v zásadě poslouchá (otázka 6).

Zkrátíme to… láska nekončí. Dnes měla být svatba, ale umřel papež, královna žádala odložení na podzim, Charles se podvolil o jeden den, aby nekolidovala s pohřbem papeže. Jenže umřel i kníže Rainer, představitelé monarchií se omlouvají, královna nechce svatbu…. Asi zítra bude… Charles a Camilla už na lidi kašlou.
Musí jim být jasné, že čekat na týden, kdy nikdo neumře, může být čekáním na věčné časy (otázka 7).

A mě vrtá hlavou hlavně pár věcí:

1) Je to syčák – zničil život naivní Diany? Měl ji odmítnout? Musel to přece vidět (narozdíl od jejích pubertálních představ o princi)?

2) Utíkal by to Camillina náručí, kdyby ho Diana tak nehonila a nedožadovala se něžností…?

3) Anebo mohlo to skončit lépe? Kdo by musel co na sobě měnit?

4) Dalo by se to formulovat taky tak, že Charles má celý život v srdci jednu ženu a Dianě imponoval kdekdo, kdo ji chtěl? Že ona hledala hlavně svůj život a sebe? I v pětatřiceti stále nezralá?

5) Když si média zvolí terč, veřejnost ho ráda akceptuje? Hrála v tom roli víc Camillina nefotogeničnost nebo vtipné komentáře?

6) Proč Charles stále poslouchá matku, i když ostatní děti ji „zlobí“? Touží po nástupnictví na trůn? Já si myslím, že ...

7) Nepočítá s tím královna? Že budou pořád pohřby a že by mohla odkládat dál a dál? Proč?

8) Hlavní otázka – je tohle ta pravá osudová láska?
Vydržela by bez překážek?
A jak to bude dál – když všechno překonali, nepřestanou se snažit a nebudou na sebe do dvou let jen řvát?

Omlouvám se za povchní téma, ale já osobně v tom vidím polovinu toho, co tu neustále dokolečka řešíme.... možná kdyby měli před 30 lety ve Velké británii www.zpovednice.cz.... :-)))
 arj Žena40 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.04.2005 07:57:49
Aspoň, že už to mají za sebou...
Smajlík  AmynkaLee Žena17 Kategorie
09.04.2005 20:02:25
Tak, uz su svoji,.,..
Smajlík  KOKOFIX Muž61 Kategorie
09.04.2005 16:18:53
Charles se pro Dianu nehodil a ona pro něj taky ne.
Camilla je ošklivá a on taky, takže se spolu k sobě hodí. Ano - je to láska a tak chtějí k sobě patřit i veřejně a proto nejspíš ten sňatek.
Charles se mi zhnusil tím, když zveřejnili jeho telefonát Camille, kde jí říká, že bych chtěl být jejím tamponkem Tampax. Dobrou chuť ...
 Daphne Žena Kategorie
09.04.2005 15:45:27
Myslím že tohle není pravá láska, přijde mi to jako: Tak dlouho se hledali až na sebe zbyli.
Je pravda že je těhotná?
 MaxCrazy Muž Kategorie
08.04.2005 21:29:35
Já jim to přeju. At už se konečně vezmou.Když ta jejich láska trvá už třicet let, tak si určitě zaskouží být spolu a štastní.
Smajlík  SineCerebro Žena Kategorie
08.04.2005 17:38:43
bulvár miluju,tak ráda odpovím.. :)
1. -myslím si,že jelikož už to byl docela starý kořen,když se seznámil s Di,tak měl být více rozumný a netahat tak mladou a nezkušennou dívku do manželství,když na to nebyla ani náhodou připravená. ale kdo by byl připravený na život s prince,že?
2. -těžko říct. ale jelikož se spolu stále stýkali,tak bych se ani nedivila.
3. -myslím,že Di by se musela vyrovnat s Camillou (to bych nezvládla ani já) a taky se sebou (viz její bulimie) a Charles by musel omezit své schůzky s Camillou. přišlo mi,že se k ní nechoval zase tak moc citlivě.
4. -ne že by ji imponoval kdokoliv,kdo ji jen chtěl,ale že jí vždy nabídl to,co chtěla a potřebovala. docela to chápu. taky bych asi podlehla kterémukoliv muži,který by na mě byl prostě jakkoliv jiný a dával by mi ten pocit úniku ze všech problémů. což pro Di Charles nezajistil.
5. -asi ty rádoby vtipné komentáře
6. -to následnictví bude mít tak jako tak. přišel mi rozhodně více nezralý než Di. prostě by si bez maminky neutřel ani prdel.
7. -měla jsem ten pocit,že právě královna není proti,tak proč by to tak odkládala. ale když na sebe čekali takových let,tak by se snad nic nestalo,kdyby to nechali na ten podzim. takové chování,které teď předvádějí,bych samozřejmě čekala spíš od Britney než od britského prince..!
8. -jestli je to ta pravá láska snad musí posoudit oni. nevím přesně,jak to mezi nimi je (díkybohu,asi bych se divila). ale možná,že ty překážky,které je tak dlouho oddělovaly,je právě dávaly dohromady. kdo ví..
Smajlík  flixo Žena26 Kategorie
08.04.2005 15:00:24
to cotton:
ano, už je uvěřitelnější, že to vzdala a později se k té myšlence na Ch. vrátila... nechce se mi věřit, že by i silná žena plánovala v horizontu 30 let...

Co vidí na Ch?
Možná jí imponuje jeho sebeovládání a citová rozumovost, ten chlad, jak to nazývají,
taky to asi nebude chlap, co by se otáčel za holkama v krátkých sukních...
a řekla bych, že ona bude typem ženy, kterým se bude jevit směšný muž uhánějící ženy klasickým flirtováním...
a možná že jí je taky schopen odporovat na stejné myšlenkové úrovni...
kdo ví...

... jsem ráda, že to nebereš jako diskusi o celebritách, ale o možných vztazích... :-)))
Smajlík  arj Žena54 Kategorie
08.04.2005 14:59:47
1. Není, protože ho k tomu přinutili. Kdyby si nevzal Dianu, vzal by si jinou urozenou naivní dívku. Prostě tradice a dvůr to vyžadoval.
2. Ano, s Dianou se k sobě nehodili - věk, zájmy...
3. Nemohlo. Trojúhelník vždycky skončí blbě:-)
4. Přesně tak. Normální smrtelnice by se dávno rozvedla a hledala si nového partnera, u manželky následníka trůnu je to složitý.
5. Lidi jsou líný podívat se pod povrch. Ona se taky vdala z rozumu.
6,7... myslím, že právě ve sňatku s Camillou ji neposlechl. Dlouho nesouhlasila.
8.Myslím, že ano a vztah vydrží.

Závěr... příklad toho, jak středověký tradice dokážou třem lidem zkomplikovat život.
 Ela.
08.04.2005 13:56:48
arj:
Myslím, že nemůžeme dohlídnout všechny aspekty Camillina životního rozhodování. Z angl. literatury je zřejmě (např. Milenec lady Chatterlyové), jak striktně rozvrstvená ta společnost je. Své "třídě" se člověk musí i ještě dnes dost přizpůsobit. U dvora je to přizpůsobení se asi drastické. A to Camilla bezpochyby věděla.
Možná je to typ, pro který není muž jejího srdce tím, co by to srdce úplně zaplnilo a uchvátilo. Ještě tam prostě zbývá místo na racionalitu, na jiné zájmy. To by vysvětlovalo, proč vzbuzuje doteď takovou vášeň v jinak chladně se jevícím Charlesovi.

Obdobným příkladem tak trochu chladné ženy byla Alma Mahlerová, žena Gustava Mahlera. Šílela po ní půlka tehdejší Vídně (např. románek s Gustavem Klimtem), ale jí se to vnitřně až tak nedotýkalo. Takové ženy muže fascinují, protože ženy po nich tímto svým přístupem nic nechtějí (jakoby) a navíc si do nich muži můžou projikovat své představy o ženách. (Asi se shodnem, že Ch. nemusí mít obavy, že by po něm Camilla chtěla, aby se o ni "postaral", prostě dokázala žít život bez něj, a to ho osvobozuje a přitahuje...)

Pro mě je spíš záhadou, co vidí C. na Charlesovi...
 Cotton
08.04.2005 13:52:24
Allibaa:

tvé rozhřešení je vskutku bomba :o))
Smajlík  Colorlight Žena35 Kategorie
08.04.2005 13:40:44
to Cotton:
zajímavá myšlenka - Camilla že by byla schopná tak dlouhodobých plánů (dítě s jiným, vyhnout se dvoru a nakonec ho dostat...) ... přece jen je to žena a ty se vyznačují větší netrpělivostí a pragmatičností...?
Smajlík  arj Žena54 Kategorie
08.04.2005 13:40:36
Pro Color -
:o) Představa jak na sebe řve anglický princ a lady ve vyšším středím věku je báječná. Patrně by to bylo dost potichu, o to s větší nenávistí.

BTW - nevěřím tomu, že Diana nebyla v péči nějkého špičkového psychiatra. A právě proto, že se o tom neví, tak zjevně je dobrý. Minimálně etický.
 od Allibaa
08.04.2005 13:36:32
Colorlight: chcelo sa ti tak vela pisat? :o)
Smajlík  KOKOFIX Muž61 Kategorie
08.04.2005 13:34:02
Mila arj, ač bulvární téma (protože jde o celebrity) přesto se dotýká vztahů, tj. toho nejdůležitějšího, co (i tady) pořád "řešíme".

Přiznám se, že nad osudy tebou uvedených osoba jsem už často přemýšlela. A došla jsem k několika závěrům/názorům:

- za nešťastné manželství může Charles, protože 19-letá (panna) Diana prostě nemohla dohlédnout důsledky, navíc bez důležité informace, kterou jí její nastávající jaksi opomněl poskytnout, a to, že miluje jinou ženu, z toho hlediska se mi jeví Lady D. jako obět a Charles jako bezohledný chlap (podřizující se matce?, touze po trůnu?),

- Cammilla vyniká diskrétností a trpělivostí, ale hlavně racionalitou, která by se s odstupem mohla jevit až jako kalkul, mateřství si dopřála skrz jiného muže, o celoživotní vztah s Charlesem nepřišla, a přitom se vyhnula povinnostem členky královské rodiny, nechci jí podsouvat, že takhle to viděla už před 30 lety, ale...? každopádně to vypadá, jako by to měla na rozdíl od Ch. v hlavě více srovnáno

- Charles - asi na tom chlapovi musí fakt něco být (a není to potenciální trůn), že ho ta ženská pořád chce!

Zajímavý příběh.

A na konec ten osud - proč jim to pořád není přáno??? O smrti Rainera jsem se dozvěděla až od tebe...
 Cotton
08.04.2005 13:32:35
sím prosím, co je to pravá osudová láska?

Jinak - já nevím, když se k člověku dostanou pouze ty drby, které stojí za to převzít z anglického tisku. A navíc jsou to informace, které byly účelově sdělovány tou, či onou stranou + přímé bulvární lži. (Mimochodem buďme rádi, že český bulvár je tak něžný, jak je.)

Rodinné vztahy jsou vždycky osobní záležitost a usuzovat na něco z tisku je poněkud nepřesné. Ale zato to může vydržet na dlouho.

Jediné co mě k tomu napadá že pokud byla Diana bulimička, tak s tím nezačala až po svatbě. (BTW - když už jsme u těch spiknutí - hodně bulimiček uvádí zneužívání v dětství. Že by papá Stuart? :OP)

Proč Charles poslouchá maminku a ostatní ne? Bo je nejstarší. To se stává i v lepších rodinách. A nevěřím tomu, že tradiční britská výchova, obzvláště před nějkými 50 lety na královském anglickém dvoře děti citově nedeprivuje. Připomíná mu Camila maminku? (Sorry Sigmunde)

Jinak já nutne musím chápat, že inteligentní držkaté ženy jsou přitažlivější než bloňdaté křehule. No ne?
Koho by si vybral Jan Tleskač?
Mažňáka!
Smajlík  od Allibaa
08.04.2005 13:28:01
Otazok je vela, tak sa pokusim to zhrnut. Vela o nich neviem (teraz nemyslim to, co nam serviruju media), takze pripustam ze sa mylim.
No podla mna mal na vzniknutej situacii kazdy svoj podiel viny.

1.) Charles. Nemal by si nechat skakat po hlave od matky ani od Camilly a obcas si aj dupnut. Nemal si brat Dianu, ked ju nepoznal a nelubil.
2.) Camilla. Ked lubila Charlesa, nemala od neho chciet aby si bral Dianu.
3.) Diana. Bola naivna - ked zistila do akej situacie sa dostala, mohla aspon zachovat dekorum a spravat sa dospelo. Ale uznavam ze jej muselo byt neprijemne robit "křena", ked bola cely zivot zvyknuta ze ju vsetci obdivuju.
4.) Alzbeta. Mohla by sa konecne prestat starat do coho ju nic nie je. Ked cely zivot tlaci svoje deti k muru, nemoze sa cudovat ked to niekde obcas rupne.
 oliva Žena25 Kategorie
08.04.2005 13:26:17
No, abych se přiznala, tak jediným zmíněným faktem, o kterém jsem do dnešního dne věděla, byla tragická smrt lady Diany v Paříži. Takže jsem nyní komplexně informována a za to děkuji ;o) Jinak bych doplnila, že Diana byla bulimička a tím pádem silně nevyrovnaná osobnost.1) Je to syčák – zničil život naivní Diany? Měl ji odmítnout? Musel to přece vidět (narozdíl od jejích pubertálních představ o princi)?
Pokud by byl zodpovědný a dospělý, určitě by odmítnutí tohoto sňatku bylo ideálním řešením. Jenže státníci a jejich dětičky bývají vždy závislí na mínění ostatních, a někteří lidé, aniž by byli veřejně činní, jsou závislí na mínění svých maminek.
Těžko soudit, zda byl syčák. Pokud je ten "jejich" systém nastaven tak, že svatby se nekonají z lásky, ale pro dobrý původ... To je těžké, fakt. Pokud ona do toho šla naivně a milovala ho celým svým srdcem, bylo od něho určitě nezodpovědné, pokud jí své pocity a náhledy na věc nesdělil.
----------------------------- ---------------
2) Utíkal by to Camillina náručí, kdyby ho Diana tak nehonila a nedožadovala se něžností…?
Určitě ano, tohle je nepřípustné chování a mnoho mužů to prostě neunese.
Ale je možné, že jeho vztah s Camillou byl jeho životní láskou a Dianu si vzal jen proto, aby uchlácholil okolí. A netušil, že život s Dianou pro něho bude peklo, které se bez lásky zvládnout nedá...
------------------------------- -----------------
3) Anebo mohlo to skončit lépe? Kdo by musel co na sobě měnit?
Diana měla každopádně bojovat se svou bulimií a depresemi, vím, je to těžké, připustit si nemoc, ale v tomhle případě by určitě po včasné léčbě vše mohlo dopadnout jinak..
A on neměl utíkat pryč a tím ji ještě víc ničit, ale měl se jí věnovat, a to tak, že jí měl sehnat dobrého psychiatra a s ním spolupracovat na její léčbě.
-------------------------------- ---------------
4) Dalo by se to formulovat taky tak, že Charles má celý život v srdci jednu ženu a Dianě imponoval kdekdo, kdo ji chtěl? Že ona hledala hlavně svůj život a sebe? I v pětatřiceti stále nezralá?
Možná si něco dokazovala, dokazovala si, že není tak špatná. Určitě měla z Charlese pocit, že ji dostatečně neobdivuje, nemiluje, že ho nepřitahuje. A snažila se po rozchodu zvýšit si tak sebevědomí. Těžko říct, ale asi tuhle ženu opravdová láska v životě minula (což taky může souviset s její nemocí, že).
Pro Charlese byla jedonou ženou života Camilla, podle toho, co teď čtu. A podle toho taky fungoval/nefungoval jeho vztah s Dianou.
------------------------------- ------------------------
5) Když si média zvolí terč, veřejnost ho ráda akceptuje? Hrála v tom roli víc Camillina nefotogeničnost nebo vtipné komentáře?
Nevím, jak Camilla vypadá, nevím, zda je fotogenická, či hezká, jediné, co mi je jasné, že ji má princ Charles opravdu rád.
Nevím, co si o tom myslela veřejnost, ale pokud si nechala nabulíkovat, že za smrt Diany mohla Camilla, je to docela síla :-) Nebo za to mohl Charles, že si ji vůbec bral?
Myslím,
 Colorlight Žena35 Kategorie
08.04.2005 13:24:34
A?
Smajlík  Rossistka Žena18 Kategorie
08.04.2005 13:22:18
Nezaujimaju ma
Smajlík  KOKOFIX Muž61 Kategorie
08.04.2005 13:17:06
Já mám tyhle příběhy docela rád...osudová láska, která vydržela celý život a nyní konečně dochází naplnění. Já těm dvěma koženým nesympatickým lidem fandím.

Rajská je tentokrát mimo...ale na trůn se asi fakt nedostane, myslim, že Karel jako král by bylo asi moc silný kafe.
 drkot Muž29 Kategorie
08.04.2005 13:16:00
Já nevím...:o(

Tohle je složitější problém než ten Martexmanův (a to je co říct:o))
Smajlík  kristusek Muž37 Kategorie
08.04.2005 13:11:11
je mi to úplně jedno
Smajlík  ubzed Muž49 Kategorie
08.04.2005 13:07:38
Charlesovi fandim, ze dokazal stravit tolko rokov zivota s takou zenou akou bola Diana...
 BOH Muž58 Kategorie
08.04.2005 13:06:43
Já si myslím, že Diana zprvu rozhodně byla zabouchlá do "prince". Byla jako každá jiná holka. To není nic divného. Být na jeho místě, tak asi opravdu vyhledám klid u bejvalky (pokud mi pofouká bolísku) a fůrii nechám doma, neboť nemám na její rozmary náladu. Jenže Diana zřejmě časem (delším) poznala, že byla blbá a změnila se. Jenže spíše tak nějak na truc. Pak už to ale nešlo dát dohromady. Dva znepřátelení lidé, kteří navíc vzájemně na sebe intrikaří a mají k tomu hafo poradců, se nemohou dohodnou, neboť i kdyby sami chtěli, vždy se najde hodná duše, která našpitá lži, neboť tak nepřijde o práci - třeba komořího... Matka se holt poslouchat musí, ona je ta, která rozhoduje a bez jejího souhlasu se těžko žije (rozumněj bez peněz a majetku). Rodiče by se měli dle mého soudu respektovat v zásadních životních situacích, ne s nimi souhlasit ve všem. Nikdo z veřejnosti nemůže říci, že Charles a scvrklá Camilla mají pravdu, neboť by tak vyjádřil neposlušnost královně, pakliže ona nedá požehnání se svatbou. Nakonec královna stejně Camillu bude muset alespoň respektovat, jako příbuznou.
Smajlík  bastien Muž41 Kategorie
08.04.2005 13:04:35
Z Diany se dela svetice a obet, zatimco na Charlese se vetsinou pisou jen negativa... Kdyz se to tak vezme, tak Kamila je vlastne jeho zivotni laska a jen kvuli svy zbabelosti si ji nevzal uz tenkrat... Podridil se konvencim a povrchnosti. Neudelal nic spatnyho, pouze zil s zenou, kterou nemiloval a proto chapu, ze se k ni choval, jak se choval.

Co se tyce jejich pribehu, tak bych nehledala vinika - proste se to zamotalo a semlelo... A podil na tom maji oba asi tak stejnej.
 Neve Žena96 Kategorie
08.04.2005 13:03:58
Myslím si, že Charlesovi se líbila Dianina mladá krása, byl i chvilku zamilovaný, ale pak, když začala Diana projevovat svou osobnost, sice ještě nevyvinutou,ale svou, tak se znelíbila a Charles, pod vlivem Camilly a své matky začal dělat to, co dělal. Diana byla chvilkama hysterická, snažila se vymanit z královské rodiny, začala dělat to, co by princezna dělat neměla a Charles byl jen starý osel a protože je závislý na své matce, tak i na "staré" Camille.Diana se nikdy jeho ženou stát neměla, byla to obou osudová chyba!
Láska Camilly a Charlese by už dávno ztroskotala, kdyby nebyla stále popichována a oni dva si nemuseli stále něco dokazovat.
Dneska už je to jedno, oba jsou staří a klacky pod nohy jim háže jen královna a Charles je přijímá.
Myslím, že na sebe řvát nebudou, právě proto, že jsou starý a taky kvůli svojí hrdosti.
Na jednu stranu je Camilla sice nehezká žena,ale tvrdá a trpělivá, to je teda co říct.
Ale to jsou jen moje domněnky, vlastně o nich nic nevím...........
 cosma Žena39 Kategorie
08.04.2005 13:02:50
to Ňáátko: třeba to jak poslouchá - mi to přijde spojené s tím, že je to první dítě a pořád v sobě má určitou zodpovědnost vůči někomu jinému, že kašle na trůn, ale přece nemůže zklamat... - kdyby to psal sem, tak mu řeknu - milý chlapče, musíš se naučit říkat NE...

jo - můj typ teda není... :-)
Smajlík  arj Žena54 Kategorie
08.04.2005 13:02:43
Charles vs. Camilla= nenaplněná touha osudového setkání. Mám taky takový pocit, že spíše než Diana, by se hodila, jako manželka následníka. Oni by už jí, její královští diplomaté, za pomoci Charlesovy ,,lásky" usměrnili. Tady vidíš jasně, že baba (Alžběta) patří do kuchyně.:-)))

Technická:=ufńukaná dívka chtěla svého prince jen pro sebe vyžadovala jeho pozornost (otázka 2).

Co jsem četl, Diana byla k sňatku taky donucená svým ,,sťuartovským fotrem" , aby se naplnila kletba staré Anglie. Před tím žila šťastným životem nevinné dívky, obletované svými milovanými obdivovateli.

God save (stupid) the King!!! (or Queen?)
Smajlík  M===*
08.04.2005 12:59:00
arj :
jo, máš pravdu, můj dojem může být i mylný....ale už jen ten fakt, jak s ním královna mává a on se dá.....mohl by projevit (už dříve) víc rebelie.....působí na mě stroze a strojeně.....ale, však víš sama.....je docela jednoduché někoho soudit, aniž bysme ho znali....
 Ňáátko Žena33 Kategorie
08.04.2005 12:55:49
tohle mě opravdu nebere, at si dělá každý co chce
 pipule Žena20 Kategorie
08.04.2005 12:52:22
to Ňáátko - já vím, jsou takoví kožení... ale znáš to - sice nám kolují v televizi před očima, ale ve skutečnosti o nich víme ještě míň než o lidech tady... je to jen zprostředkovaný život.
Smajlík  arj Žena54 Kategorie
08.04.2005 12:48:35
....kdyby tehdy Charles (anonymně) napsal svou zpověď na www. zpovednice.cz , tak bych mu určitě radila, ať jde za hlasem svého srdce, vykašle se na předsudky a že krása není všechno......
teď je mě šumafuk, jestli se ožení s Camillou......
jsou mě podvědomky oba nesympatičtí......nemůžu si pomoct
 Ňáátko Žena33 Kategorie
08.04.2005 12:44:16
To ona ho pořád naháněla a vnucovala se tak dlouho, až jim tu rodinu zničila, takže s ní žádné slitování nemám - je to jen stará kráva a doufám, že se na trůn nikdy nedostane. Patří do stáje nebo do kurníku. A on? Jenom chlap...
Smajlík  rajska Žena39 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč