Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.514297, vloženo 15.03.2011 16:08:45 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Řidiči AUTOBUSŮ-s přehledem největší h..
Konec slova z nadpisu je poch. hovada. Možná silný výraz, ale já si nemůžu pomoct. Řídím už skoro 20 let a jako největší nabubřelá prasata za volantem vidím právě řidiče autobusů. Kamiony občas také děs, ale autobusáci vedou. Hlavně integrovaná městská doprava kolem Prahy.

Já vím, že jich je mnoho slušných, pouštějí mě apod. (ale to je hlavně ve městě, za městem asi řídí už nějaká jiná tlupa nebo co:-) ), ale občas potkávám šílené exempláře.

Mnohokrát se mi stalo, že mě (ani nikoho jiného poch.) nenechali ze záhadných důvodů předjet na rovné ne příliš frekventované silnici (oblast okolo Prahy např. Ctěnice - Čakovice), jeli vyloženě vlevo a dávali jasně najevo, že nikomu neuhnou. Když jelo proti auto, uhnuli, ale pak zase okamžitě najeli vlevo a drželi se vytrvale a urputně tam. Nechápu to, proč nejedou ve svém pruhu? Copak to se smí takhle blokovat auta za nimi?

A nejen toto je problém, zažila jsem daleko víc situací, kdy se chovali jako páni tvortsva (v jejich případě jako páni silnice) - bezohledně a jako prasata těžící z toho, že jsou VĚTŠÍ a vy ostatní máte smůlu.

Jen na okraj - jeden můj student jednou nepřijel do školy a přijel jen jeho spolužák ze stejného města s batohem toho druhého. A víte, co se stalo? Tomu jednomu se udělalo špatně a tak požádal řidiče, aby mu zastavil. On vystoupil někde v polích (a poch. si myslel, že autobus na něj počká), tašku nechal v buse. Ale autobus najednou zavřel a ujel! A on musel pěšky několik km s nějakou virózou a bez své tašky! No není to vrchol? To taky o něčem vypovídá.

Píšu to pod vlivem čerstvé události z dneška, kdy se mi to přesně stalo s tím blokováním, takže jsem si konečně napsala číslo a pak zavolala stížnost dopravci (Jaroslav Štěpánek). Paní se mi omluvila a slíbila, že o tom s řidičem promluví.

Máte někdo podobné zkušenosti s řidiči autobusů?
 kikiwhite Žena36 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.06.2014 15:42:34
U Ctenic to vcelku znam, otresna cesta, kde se propada krajnice. Aktualne je situace takova, ze sice namalovali znovu krajnici..ale v nekterych mistech je uplne urvana...takze super. Osobak nema problem, autobus, ktery v tom miste prevazi i 100 lidi, muze mit problem naprosto zasadni.

Jinymi slovy, sam moc neuhybam, abych hodil do skarpy bus plny lidi kvuli nejake krave, to opravdu ne...

Mimochodem, v mistech, kde je nova krajnice a dokonce i delici cara (to je jen v tom nejsirsim), kdyz jedu pravymi koly po krajnici...tak levymi prejizdim delici caru. Takze by to chtelo spis stezovat si tem idiotum, kteri tam ty busy posilaji, nebo spravci dane komunikace.
 Petrfgjhdfhdfh
16.03.2011 11:37:27
jezdi celej den s 20ti tunovým monstrem a měj zodpovědnost za 20-40 lidí. To všechno navíc ve městě plnym pražáků, kteří prostě jinak než prasata jezdit neumí (furt mám v živý paměti, jakousi slečnu, co vzadu na autosedačce vezla haranta a na volantu měla rozložený noviny)
 Jizah Muž32 Kategorie
15.03.2011 22:36:40
, mě spíš vaděj dementi který nejsou schopní na normálních úsecích jet tolik kolik se tam jet může. Já to neřešim když mě nějákej autobusák takto blokuje tak vyjedu do pravého pruhu za něj a začnu troubit, uhne se, teda když tam je nezpevněnej kraj tak to nedělám, ale abych nelhal na autobusáky si často zanadávám.))

Pochop že řídit autobus není totéž co řídit osobák, když sem začínal s kamionem, taky sem nenajížděl moc ke krajům, protože sem byl nováček a neměl sem to ošahaný, asi sem taky dost lidí nasral, ale sou prostě věci který se v autoškole naučit nedaj i když asi autobusáci musej mít hodně praxe aby to mohli dělat.))

Já sem řidič kamionu, lidi nám pořád nadávaj i když sou na nás závislí, ještě horší je že mě je 23 takže sem pro vědšinu národa nevyježděnej a nemam za volantem co dělat, takže nemam rád když takto někdo mluví o nějáké skupině lidí,))když z vlastní zkušenosti vím jak často POUZE v čr čuměj lidé když vyskočim s kamionu a jak si hned šuškaj.. ale já je mam někde , od 5 třídy sem se pořádně neučil i když mě doma řezali, pak sem dělal ledacos ale než dělat idiota za 15 litrů v továrně kde sem dřel jak vůl, budu raději sedět v kamionu za 30 litrů a nechám za sebe přemejšlet gps navigaci:D vejkendy volný, nepředřu se vůbec, chlastám si po celé Evropě.))) ale to sem už nepatří, ))
Smajlík  Kluk ve svetru Muž18 Kategorie
15.03.2011 20:55:47
Mam různý zkušenosti. Někteří hovada, někteří dost ohleduplní a většina někde mezi tím.
 2econd Class Muž Kategorie
15.03.2011 19:21:04
panic030 - jakou přednost? Ty nevíš, co to je předjíždění?:-). On nemá co jezdit v levém pruhu a je povinen umožnit předjetí...
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
15.03.2011 19:19:30
kikiwhite:

Haha a ty si myslíš, že si střed vesmíru nebo co, že ti bude autobus dávat přednost?
Smajlík  panic030 Muž32 Kategorie
15.03.2011 18:27:39
Ani né. Já mám vesměs pozitivní zkušenosti s řidiči autobusů.
Pokud nepočítám jednoho urýpaného pana řidiče, který si ze mne pravidelně utahuje, že mu dělám na zastávce čtenářský kroužek.
Smajlík  blublanina Žena Kategorie
15.03.2011 17:58:52
jo, často sou to hovada. halvně nepříjemný. přitom sami jezděj pozdě a je jim u prdele, že sou na nich ostatní pracující a studující lehce závislí.
 Jatox Jane Žena Kategorie
15.03.2011 17:51:45
Ono to je spíš tak, že řidiči v praze jsou největší hovada... A to všichni, ne jenom autobusáci.

A vůbec, ty musíš bejt úžasná, stěžovat si kvůli takový kravině. Stačí jednou projet prahou a můžeš sepisovat stížnosti další měsíc, když tě to potěší.
 wrgwfgb
15.03.2011 17:47:57
Souhlasím s Burn the priest, navíc řidič má trocha větší zodpovědnost za volantem, než ty (což nepředpokládám, že si umíš představit, natož to pochopit). Jen bych chtěl někdy vidět tebe, kdybys sedla za volant autobusu nebo kamionu.
(teď předpokládám, že mi napišeš nějakej rozum typu: nemusím jet do KLDR, abych se přesvědčila o tym, jakej je Kim idiot)
Smajlík  nenápadnej vesničan
15.03.2011 17:38:19
at vzpominam tak si nemuzu vzpomenout na vylozene negativni situace v souvislosti s ridicema autobusu, klasikou je vyjeti na drzouna ze zastavky, ale zase musi dodrzovat rady atd. Mnohem vic mi vadi kamiony a skrinovky, zvlast pokud se jedna o klasickou silnic, ale i na rychlostnich komunikacich
 ymo Muž33 Kategorie
15.03.2011 16:56:27
Kolik bylo těch řidičů, kteří se chovali jako hovada? Nesnáším rozdělování jiné, než podle lidí, jednotlivých lidských charakterů, nikoliv skupiny podle práce.
Smajlík  xborka Žena49 Kategorie
15.03.2011 16:37:08
acmiel - vlez mi na hrb, to bude nejlepší..myslíš, že učitel je stroj, který neudělá nikdy chybu? Hlupáčku..tak aspoň sis zvedl ego a strašně jsi mě nachytal a naprosto znemožnil - asi si změním nick, jak se stydím...:-)

Ne, vůbec se nestydím a nebudu to omlouvat ani překlepem ani ničím jiným...většina uživatelů tady mě zná a já vím, že se nemám za co stydět, co se týče písmeného projevu, takže nazdar..
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
15.03.2011 16:33:06
V češtině máme dvě slova (pykat a pikat), která vypadají téměř stejně, ale mají rozdílný význam. Podle toho, jaký význam slovo nese, musíme rozlišit to, s jakým i/y ho napíšeme.

Sloveso pykat s tvrdým Y ve významu trpět, platit za chybu, známe z vyjmenovaných slov, víme tedy, že ho musíme psát právě s tvrdým Y.

Naproti tomu stojí sloveso pikat s měkkým I s významem zaříkávat se určitou formulí (například piky piky na hlavu, na babu už nehraju) nebo odpočítávat na určeném místě. Sloveso pikat dobře známe z dětstkých her, zapikat někoho můžete například při schovávané.Sloveso pikat má i několik příbuzných slov, která také píšeme s měkkým I. Paní učitelko.
 acmiel
15.03.2011 16:30:00
Dreamingfish - mně ta paní vysvětlovala, že oni takhle pomalu jet musí, aby nebyli moc brzy na další zastávce...když je to linka...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
15.03.2011 16:28:43
sennoci - jsem, když mi někdo napíše, že je riskantní předjet traktor..sory, nechtěla jem vyletět, ty jsi nevěděla tu rychlost...:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
15.03.2011 16:27:27
VŠEM !! - Já zapomněla napsat, že ten BUS jel hrozně pomalu, oni prý tak musí, aby jeli přesně načas a ne dřív a zapoměla jsem, že píšu na Zpovědnici, kde mě všichni obviní ze zabijáckého a riskantního předjíždění:-) Udělala jsem osudnou chybu, že jsem to nenapsala do textu:-), a budu za to pikat tím, že to budu muset pořád někomu psát.

! TEDY - ten bus jel 30 a je to rovná silnice, ne moc frekventovaná....předjetí by zbralo tak 4 - 5 vteřin !

:-)
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
15.03.2011 16:24:34
Ad Spěchálci - Neměla to být narážka na tebe, je to obecná kategorie lidí, kterou za volantem nemůžu ani cítit a kterým dvojitá plná, zákaz předjíždění a zatáčka v nedaleké blízkosti nezabrání šlápnout na plyn a ohrozit všechny lidi okolo sebe.

Pokud jedou opravdu 30 - 40 km/h mimo obec, tak to už těžce zavání bezdůvodně pomalou jízdou. To by mě asi taky sralo:-D

Že jezděj traktoristi u kraje neznamená, že není jízda u kraje nebezpečná. Oni si to buď neuvědomujou a nebo ani nemaj na to, aby si to uvědomili.
Traktoristi jsou jěště o kategorii níž (teprve budoucí řidiči autobusů - alespoň tak to u nás dost často dopadalo:-D
 Dreamingfish Muž99 Kategorie
15.03.2011 16:24:06
kikiwhite: ty seš taky dobrej nerv.
 sennoci Žena41 Kategorie
15.03.2011 16:22:17
ani tady to neni jine,tedy takto-ridici vetsiny doubledecku jsou v pohode,slusnost ale co se tyce busu na vychodni casti Londyna a dlouhych busu tak to jsou hajzlici delajici ruzne schvalnosti.napr. zastavi tak abych musela dobihat a pred nosem zavre a ujede,a nebo jsou jeste horsi -zaviraji dvere kdyz v nich stojis.ale pokud by se ejdnalo o holku v super mini a vyskovych podpadkach tak na ni bus vcetne vsech sedicich ceka i nekolik minut.
Smajlík  gazzapo.
15.03.2011 16:21:42
sennoci - bože, já na tohle nemám nervy..jaký riskantně?? On jel 30 km za hodinu (vysvětleno níže, proč tak pomalu) a je tam rovná málo frekventovaná silnice...asi to smažu, nemám na to nervy poslouchat o riskantním předjíždění defacto traktoru...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
15.03.2011 16:19:52
Burn the priest - 16 - 17 let (2. ročník sš)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
15.03.2011 16:19:42
Nehrotila bych to stížností ani náhodou.
Spíš si uvědom, kolikrát ti takový řidič mohl zachránit život tím, že tě nenechal riskantně předjet.
 sennoci Žena41 Kategorie
15.03.2011 16:18:55
Dreamingfish - ten bus v té oblasti jede cca 30 km / hod, opravdu, je to jako traktor..paní mi řekla, že oni takhle pomalu jedou, aby nebyli dřív na další zastávce...ok, ať jsou jako traktor, jejich věc..ale ať umožní předjetí...

Myslím, že nejsem spěchálek, když odmítám jet asi 2 km 30 - 40 km / hod..jezdím rychle, ale když vezu dceru, tak ne...

Aby se neutrhla krajinice? A jak to řeší, když proti nim tedy něco jede? Já bych ho předjela během několika vteřin, takže to je to samé, jako když uhýbá protijedoucímu...traktory v této oblasti také běžně jezdí, ale nikdy nejedou vlevo a každý je může předjet...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
15.03.2011 16:15:25
Pokud bych hloupě hodil všechny do jednoho pytle, tak bych s tebou souhlasil.
Jen tak na okraj- Kolikaletý student to byl?
 Burn the priest Muž24 Kategorie
15.03.2011 16:14:24
Daleko víc negativních zkušeností mám s notorickejma spěchálkama, který musej za každou cenu předjíždět (a pak je dojedu na další křižovatce nebo světlech) a lidma, kteří jezdí v Superbech.
K autobusům se všude chovám s respektem (ono řídit takovou krávu není žádnej med) a do křížku jsem se s žádnym snad nedostal (nebo si to nevybavím).

BTW - Že jedou víc k prostředku docela chápu, asi netoužej zahučet do příkopa proto, že se utrhla krajnice. Nesou zodpovědnost nejenom za sebe, ale i za pasažéry.
 Dreamingfish Muž99 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč